Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo Immortal

Hozzászólások

(#751) Alvin_ti4200 válasza Lokids (#736) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ugyanitt járok, Paragon lvl4, egy fillért nem fizettem eddig a játékért és az a gyanúm, hogy át kellene mennem farmolni Hell I-re, mert Normalon egy örökkévalóságig tart szintet lépni :( Minden cuccom már legalább 4-es szintű (a fegyverem 6-os), látszik, hogy gemeket pénz nélkül szinte lehetetlen upgrade-elni (nekem egy párat sikerült a kb. 40-50 órám alatt, amit eddig a game-be tettem).

(#752) D4v3 válasza Alvin_ti4200 (#751) üzenetére


D4v3
őstag

De miért nem mentél át Hellre már rég? Nem lesz sokkal nehezebb a játék, viszont mindenből több jön és ami a legfontosabb, hogy esnek már set cuccok is dungeon-ökből.

(#753) Roland861010 válasza D4v3 (#752) üzenetére


Roland861010
addikt

Mert biztos azt hitte azért is fizetni kell...

Amire én rá jöttem, hogy nagyon kell egy clan.
Tényleg nem egy solo barát a játék.

De csapatban dcn baromkodva rendben van.

(#754) Peace válasza Roland861010 (#753) üzenetére


Peace
nagyúr

Klánban vagyok az eleje óta, de eddig semmi hasznát nem vettem.

[ Szerkesztve ]

(#755) Deck válasza Alvin_ti4200 (#751) üzenetére


Deck
titán

Jobb a loot nagyobb nehézségen mint minden játékba...

Nem kell fizetni, farmolsz platinumot és veszel legendary gemet, vagy craftolsz a rift-ből szerzett nyersanyagból, veszel a játékban legendary és sima creste-t. Van amit havonta tudsz van amit hetente, naponta, a rift is ad és ezekben is lehet, sőt is tudsz venni mindet játékbeli nyersanyagért nem pénzért.

YouTube-on is vannak f2p játékosok. Nem kell ez a fizetni kell bs szöveg. Ami igaz, hogy ha 10ig felfejleszted a cuccaid akkor asszem pár ezer ft amit megkell venni, hogy a cuccok extra statjait felold. Az biztos, hogy a legendary gemeket 5ig könnyebb fejleszteni mint utána. De most jelent meg a játék nem rég.

PS5

(#756) sith7


sith7
nagyúr

Azok a leg gem -ek, amik nem kellenek, azokkal mit lehet csinálni ?
A marketen nem engedi feltenni őket :F

(#757) Deck válasza Peace (#754) üzenetére


Deck
titán

Sima klán? Dark klánnak nagyon sok haszna van, a rengeteg hilts amit szerezhetsz, kulcs, játékmódok... Kb időpazarlás nem benn lenni :D

PS5

(#758) Deck válasza sith7 (#756) üzenetére


Deck
titán

Fejlesztesz vele egy másikat.

PS5

(#759) sto1911 válasza Deck (#755) üzenetére


sto1911
veterán

"a fizetni kell bs szöveg" vs. "Ami igaz, hogy ha 10ig felfejleszted a cuccaid akkor asszem pár ezer ft amit megkell venni, hogy a cuccok extra statjait felold." :DDD

(#760) sith7 válasza Deck (#758) üzenetére


sith7
nagyúr

na, ezt este megnézem :K

azt hittem csak azzal a kék akármivel lehet leg gem - t fejleszteni

Jó ez a maxroll gg .... követek egy build - et, tegnap meglett a cucc egy leg gem - re, megvettem, utána nézem, már nincs benne a build - ben, pedig 2 napja 100 % , hogy még benne volt :W
mindegy, akkor majd beleforgatom egy másikba :K

(#761) Deck válasza sto1911 (#759) üzenetére


Deck
titán

Viszont az egész sztori ingyenes és nem 1nap elérni addig + reklámok sincsenek. Aki itt nem akarja kifizetni azt a pár ezer ft-ot az akkor abba is hagyhatja. Persze tudom alanyi jogon jár minden ingyen.

PS5

(#762) Deck válasza sith7 (#760) üzenetére


Deck
titán

1 csillagos legendary gem: 1 olyan kéket ér
2 csillagos legendary gem: 4 olyan kéket ér

Ha felhasználod fejlesztéshez akkor megmaradnak benne ezek és nem fognak elveszni ha másikat fejlesztenél vele.

PS5

(#763) sto1911 válasza Deck (#761) üzenetére


sto1911
veterán

Korabban en is irtam, hogy le kell tolni a sztorit, es kesz, szoval ne adj olyat a szamba, amit nem irtam, koszi. Raadasul azt is irtam korabban, hogy en csak egyszer fizetos jatekot vagyok hajlando venni, ha ez az lett volna, p2w nelkul, megvettem volna.

Amit viszont te leirtal, az logikailag nem adja ki, raadasul a p2w funkciot megerositi. Paywall mogott vannak a cuccok statjai, eszem megall.

(#764) Deck válasza sto1911 (#763) üzenetére


Deck
titán

1stat miután felfejleszted 10ig őket. Itt meg ellehet dönteni, hogy ennyi volt vagy folytatod ha akarod.

Na és ki érte el ezt a szintet minden cuccánál? Senki. Mivel Paragon szinthez van kötve. A lvl 8-hoz 30-as Paragon kell. lvl 9-hez már Paragon 40 és így tovább.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#765) sith7 válasza Deck (#762) üzenetére


sith7
nagyúr

Nagyon köszi :R :R :R

(#766) sto1911 válasza Deck (#764) üzenetére


sto1911
veterán

Az a baj, hogy ez a legtobb embernel nem csak annyi, hogy jo, beletoltal 10k-t, es leteszed, ez tiszta pszichologia. Ahogy az is, hogy egy csomo fontos vasarlasnal mindig csak egy pici hianyzik ahhoz a cucchoz, amit kineztel, es akkor mar csak beletolsz meg 5$-t, de akkor meg marad orb vagy mi van itt, tehat kidobtad a penzt az ablakon. Vagy kiegeszited azt is :D Lsd. meg a nyerogepes embereket.

Ezt a videot biztosan lattad mar, de nem lehet elegszer belinkelni: Goodbye Diablo Immortal - The Psychology of F2P [link]

Es mielott megint elsodorna a nepharag, hogy miert a DI-nel megy ez, nem csak ott megy. A Pinball FX-nel is reszben ez a helyzet, ott is kaptak a fejlesztok miatta nem keveset, de ok kialltak, es azt mondtak, akkor valtoztatunk rajta. Itt 99%, hogy nem fognak valtoztatni rajta, mert az ilyen csak 5 dodot teszek bele vasarlasokbol dol a le.

Es meg eszembe jutott Cheng allitasa, miszerint elonyhoz juttatop geart nem lehet majd venni, hat a tobb stat akkor mi? :)

[ Szerkesztve ]

(#767) mephi666 válasza sto1911 (#766) üzenetére


mephi666
nagyúr

engem az zavar inkább, hogy megnéztem a szetcuccokat: mindhez minimum hell1 dungeon kell... amihez kötelező a csapat :( ...egy 110%ig single-re beállított játékos (mint én) meglőve érzi magát ettől

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#768) Deck válasza sto1911 (#766) üzenetére


Deck
titán

Nem 10k asszem 4-6 között rémlik, én se vettem még meg. Ez az 1 fizetős cucc van ami muszáj egy bizonyos szint felett de csak 10% statokról beszélünk.

Aki hülye és nem tud magán uralkodni így járt. Az alkoholisták miatt meg akkor vegyük be az összes boltból a piát... Aki meg saját döntéséből fizet mert megteheti és arra költi a saját megkeresett pénzét amkre akarja ahoz neked mi közöd? (nem támadás vagy személyeskedés)

A félrértések miatt. Sose szoktam mobilon játszani (kivétel a kotor 1-2) nem szeretem a f2p játékokat, jobb szeretem megvenni a játékot DE ki adna egy mobiljátékért 20k-t? Nem beszélve arról, hogy akkor meg menne a miért nincs egy ingyenes verzió szöveg és menne a warez.

Ingyen végigjátszható és Paragon 50ig megsem kell azt venned. Ha meg addig megunod akkor semmit se fizettél.

PS5

(#769) Puma K válasza Peace (#754) üzenetére


Puma K
veterán

Én meg valami ritka elcseszett nevű szerveren vagyok és alig találok magyarokat-magyar klánt... :DDD Egyedül is haladok, de jó lenne egy klán :K

Amikbe jelentkeztem azok nem fogadták el a jelentkezésemet :))

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#770) Deck válasza mephi666 (#767) üzenetére


Deck
titán

Hell 1 = 2 játékos
Hell 2 = 4 játékos

Nincs igazi csapatjáték. Simán csak ott vannak és mindenki darál. Amúgy meg nem érdemes solo-ba játszani. Csapatba nagyobb az esély a jó cuccokra és kapsz gemet amit eltudsz adni platinumért.

PS5

(#771) sto1911 válasza Deck (#768) üzenetére


sto1911
veterán

"Aki hülye és nem tud magán uralkodni így járt. Az alkoholisták miatt meg akkor vegyük be az összes boltból a piát... " - Ha ennyire egyszeru lenne... sajnos ez nem mindenkinel esz kerdese, van, akinel mar betegseg/fuggoseg, vagy epp ez fogja lehuzni a melybe.

"Aki meg saját döntéséből fizet mert megteheti és arra költi a saját megkeresett pénzét amkre akarja ahoz neked mi közöd? (nem támadás vagy személyeskedés)" - annyi kozom van, hogy ez lesz a kovetendo pelda, mert ebbol dol a le, es elobb-utobb ez lesz a PC es konzol standard is, mint mobilon. Lesz egy ingyen demo, aztan a kotelezo cashgrab. Es elcseszik mindenki jatekat.

(#772) Deck válasza sto1911 (#771) üzenetére


Deck
titán

A Sony ezt tuti nem hagyná. 27-k a játékok.
Bár ilyenek az mmorpg-k amúgy. Nekem se tetszik ez amúgy, a mobilos közösség miatt létezik ez a modell. A legjobb példa a Fortnite ahol csak skineket tudsz venni. Bár minden játékban csak azt lehetne :K

Genshin Impact is p2w és mekkorát ment... Vagy a fifa. És ezer másik. Ami ott nem baj itt az.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#773) mephi666 válasza Deck (#772) üzenetére


mephi666
nagyúr

a fifa szerintem nem jó példa, mert fizetsz érte és utána költhetsz 100ezreket kindertojásra :DDD ...plusz ott én nem éreztem, hogy "hú de kellene nekem az ultimate team mindenféle gyémántberakásos aranykártyákkal" :D ...standard gameplay-t nem zavarta

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#774) sto1911 válasza Deck (#772) üzenetére


sto1911
veterán

"Ami ott nem baj itt az." ne bssz fel, hadd idezzem magamat: #766: "Es mielott megint elsodorna a nepharag, hogy miert a DI-nel megy ez, nem csak ott megy. A Pinball FX-nel is reszben ez a helyzet"...

Engem pl. azert latsz itt, mert a Diablo a szivem egyik csucske. Ha pl. a FIFA lenne, akkor ott haborognek :) Es ami ugye lenyeges: azt hazudtak, hogy nem lesz p2w, mig a genshinnel szerintem nyilvanvaloan nem mondtak ilyet, de ne kovezzetek meg, nem erdekel az a jatek.

(#775) Roland861010 válasza sto1911 (#771) üzenetére


Roland861010
addikt

Akit a diablo letud húzni a mélybe hát szomorú.

Amúgy ennyivel minden lehúzás...ehetsz zsíros kenyeret is meg ehetsz bbq oldalast is. Mind a kettő kaja csak az egyik finomabb...

(#776) sith7 válasza Deck (#770) üzenetére


sith7
nagyúr

Milyen gemet lehet eladni ?
Mert nekem nem engedi egyik gemet se feltenni a marketre :(

(#777) Deck válasza sith7 (#776) üzenetére


Deck
titán

Csapatba ha játszok és amit ott kapsz. Ilyenkor kiírja a cseten is, hogy "sith7 obtained *****" valami hasonló. Azokat eltudod.

PS5

(#778) Deck válasza sto1911 (#774) üzenetére


Deck
titán

Nekem se tetszik ez az egész amúgy, de nem olyan rossz a helyzet mint ahogy sokan hazudják.

Diablo 3-ba is volt market az elején nem? És hát ebayen vehetsz hozzá mindent is... :DDD

PS5

(#779) sto1911 válasza Roland861010 (#775) üzenetére


sto1911
veterán

Akit barmi le tud huzni a melybe, az szomoru. De meg szomorubb, hogy a cegek azon vannak, hogy minel tobb gyenge akaratu vagy beteg embert le is huzzanak.

A peldad szerintem santit, mert nem csak az ize kulonbozteti meg a ket etelt, hanem a minosege is.

@#778Deck: a 3-ban nem account boundok mar a targyak? A 2 szurke piaca az huszon eve viragzik :D Az elejen a markettel is az volt a gond, hogy a jatekot igazitottak a markethez, es emiatt szornyu drop ratek voltak, iszonyatos nehezsegi szintekkel, hogy azzal tereljek az embereket a market fele.
Nem lenne pedig rossz egy in game market, kulso piacok kizarasaval (pl. account bound minden targy az elso felvetel utan 30 perccel, azutan csak kidobni vagy marketelni lehessen), ingame penzert, amit max. kifarmolni tudsz, vagy mondjuk havi 5$-ban maximalizalva valami currencyvel. Fu, lehet jelentkezek is a D4 shopos melora :D

(#780) sith7 válasza Deck (#777) üzenetére


sith7
nagyúr

Csak ami csapatba esik gem, azt lehet eladni ?
Mi ebben a logika ? :F

Mindenesetre érdekes .... köszi

(#781) Deck válasza sto1911 (#779) üzenetére


Deck
titán

Lehetett volna free a game fizetős skinekkel és battlepass-el ez nem nagy cucc vagy előfizetési modell. Ezek a korlátok... És a többi mind vicc. :K

D3-hoz én ebayen minden skint megvettem :DDD (szárnyak)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#782) Deck válasza sith7 (#780) üzenetére


Deck
titán

Nem éri meg egyedül játszani. :N

PS5

(#783) sith7 válasza Deck (#782) üzenetére


sith7
nagyúr

nagyon úgy tűnik :K
Bele kell húznom ... még a sztorit se fejeztem be :))

(#784) Lajtorja válasza Deck (#778) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Kövezzetek meg de nekem az (rm)ah és trade nélküli D3 egyáltalán nem tetszik. PoE ligák elején is teljesen egészséges economy van egy darabig :D

Itt is hiányzik valami hasonló.

--- ---

(#785) Deck válasza Lajtorja (#784) üzenetére


Deck
titán

Hamar megunható. Sok jó dolog van az Immortal-ba azért. :K

PS5

(#786) Daelion válasza Lajtorja (#784) üzenetére


Daelion
őstag

Én meg pont ellenkezője vagyok, ahol csak lehet SSF-be játszom mert számomra nagyobb élmény csak saját magam összerakni a karikat. :) 'D3-ba is évek óta csak így játszom, PoE-t is úgy játszogattam SSF league-be csak ott más dolgok nem tetszenek a játékban'

Immortal nálam sajnos úgy néz ki, hogy teljesen ki fog maradni de már kb el is engedtem.
Ez van így jártam, még sztorit se tudtam végig vinni. :((( 'Még mindig reconnecting gond van és Blizz szarik rá hiába írogatnak egyre többen nekik fórumra..'

Hosszú távra nem terveztem de azért néha jó lett volna kicsit casual játszogatni vele.

[ Szerkesztve ]

(#787) WayneGace válasza Lajtorja (#784) üzenetére


WayneGace
őstag

AH és a RMAH nagyon jó volt D3-van. Pluszt adott a játékhoz.

PC-n próbálnék játszani az Immortallal, de nagyon gyakran csatlakozási hibát ír. Újra és újra betölti rövid időn belül. Erre van valami megoldás?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#788) Daelion válasza WayneGace (#787) üzenetére


Daelion
őstag

Hivatalosan nincs, üdv a klubban. :DDD
Itt van topik Blizz/Immortal fórumon:
https://eu.forums.blizzard.com/en/blizzard/t/reconnecting-issuespc-version/7757

1 válasz jött Blizztől, hogy náluk nincs gond.
Szolgáltató aszondja náluk sincs, sok sikert. :U

Ha meg valamelyik portot kéne nyitni/zárni modem/router-be akkor mondják azt vagy akármi de semmi teljesen sötétben vagyunk hagyva ezzel pedig egyre többen jelzik.
Nálam minden gyárilag van beállítva mindenhol, csak ez a 1 játék csinálja és ugyan ezt jelezték a többiek is.

(#789) WayneGace válasza Daelion (#788) üzenetére


WayneGace
őstag

Kösz az infót.
Legalább tudom, hogy nem egyedi problémáról van szó.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#790) Puma K válasza WayneGace (#787) üzenetére


Puma K
veterán

Amit észrevettem azaz, hogy telefonon és PC-n is 2-2 alkalommal eddig simán szétkapcsolt a szerver majd kidobott a kezdőképernyőre, hogy tapizzak-kattintsak a belépéshez. Vissza belépve percekig-órákig jól működik.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#791) Roland861010 válasza Daelion (#788) üzenetére


Roland861010
addikt

Én még mindig azt mondom nálad van gond.
Semmi bajom mobilneten (telekom).

(#792) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Nekem se volt soha gondom PC-n a kapcsolódással ( Szolgáltató: Hyperoptic - London). Egyszer crashelt ki a játék, amikor visszateleportáltam Westmarch-ba, de ennyi.

Kérdés: mik azok, amik Hellre átváltva már nem teljesíthetők/farmolhatók egyedül?

[ Szerkesztve ]

(#793) Daelion válasza Roland861010 (#791) üzenetére


Daelion
őstag

4G mobilneten nekem sincs gond csak éppen nem azon szeretnék játszani/nem is korlátlan.
Linkelt topikban sem a mobilnetre panaszkodnak hanem kábeles illetve Wi-fi kapcsolatra telefonon meg PC-n is.

Házba bevezetett kábeles nettel nem jó sehogy és az is Telekom de ugye világ több részéről is jelentették ugyan ezt mindenféle szolgáltatóval/nettel tehát nem lokális jellegű csak.

És még 1x utoljára, CSAK ez az 1 játék csinálja ezt 'több éve játszok D3 Hardcoret ahol 1 kis net gond a karim halálát jelenthetné de nincs semmi'.

Valami biztos nincs rendben ami kifejezetten ennél a játéknál okozza ezt, és ez az amire se nem szolgáltató se nem Blizz nem tud vagy akar válaszolni.
Teljesen vaktában meg nem kezdek belebuherálni router/modem dolgaiba amikor minden más működik évek óta és egész család használja a netet napi szinten tehát nem szeretnék esetleg másnak gondot okozni 1 játék miatt.

[ Szerkesztve ]

(#794) Deck válasza Daelion (#793) üzenetére


Deck
titán

[link]
Tuti valami portot kell engedélyezni.

PS5

(#795) Roland861010


Roland861010
addikt

...

(#796) Deck válasza Roland861010 (#795) üzenetére


Deck
titán

GG! :D

PS5

(#797) gergo5991


gergo5991
őstag

nagy az unatkozás, akarnám tolni, de aztán eszembe jut hát minek? mondhatni már minden unlockolva van, egyedül a setbonusokat kell kifarmolni, picit unalmas körbe körbe nyomod a köröket hátha ad valamit, igazi mókuskerék lett az egész.. aztán ha most felfarmolom magam lvl 120 paragonra mit érek el vele? ugyan az a dungeon csak "nehezebb", nem nyilik meg új map részleg, nem lessz semmi új content elérhető.. kb egy flappy bird játék szint, az is csak pénzporszivó volt, és körbe körbe nyomtad ugyan azt.

valaki tud jó játékot gépre? valamit amit nem lehet pár nap alatt kijátszani, amiben nincs paywall vagy mi a franc a neve, valami ami leköt 1 hónapra? :D

(#798) Lajtorja válasza Daelion (#786) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Igen én ezt értem, sőt van amikor én is ssfben játszok. A gond az hogy ha ezek (tradelhető cuccok, ah, bármilyen economy) ki vannak hagyva egy játékból akkor te tudsz úgy játszani ahogy szeretnél, de én nem. Ha viszont benne lennének te ugyan úgy mehetnél ssf.

--- ---

(#799) Deck válasza gergo5991 (#797) üzenetére


Deck
titán

Ez a Diablo... :DDD :K

PS5

(#800) Daelion válasza Deck (#794) üzenetére


Daelion
őstag

Erre gyanakszom én is, na majd megnézem estefele mit alkot ezekkel a beállításokkal 1 próbát megér ha már hivatalosan nem akarnak segíteni..
Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo Immortal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.