Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo Immortal

Hozzászólások

(#151) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Egyenlőre mobilon nagyon tetszik a játék, bár a sztori 40 fölött nagyon belassult, nyomni kell a rifteket ezerrel. Paywallal nem találkoztam, és ahogy néztem leginkább csak kozmetikai dolgokat/gemeket lehet venni.

Azt tudjátok, hogyan lehet elérni az első raidet (Lassal)?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#152) Daelion válasza mephi666 (#150) üzenetére


Daelion
őstag

Kozmetikára szoktam én is csak költeni ha költök is de azt is inkább ha free2play MMO-t játszok huzamosabb ideig PCn.
Mobilos játék még nem vitt rá erre.

D3 nálam is soloban megy már évek óta, jó is a pause csak kb 1x felejtettem el GR run közben és az lett a halála egyik HC karimnak mert maradt valahol 1 mob és levágta a karim amíg nem figyeltem. :DDD

D4 szinte biztos elő rendelős téma lesz nálam ha csak nem viszik el valami botrányos irányba de eddig nekem tetszik.

Na közben meg keresem megoldást erre gondomra Immortalba mert látom másnak is van csak egyenlőre senki sem tudja mitől..

[ Szerkesztve ]

(#153) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#151) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Oké, elvileg Chaos Herald Pylt kell lenyomni a 6os challenge riftben. A baj csak annyi, hogy többször lenyomtam már ezt a szintet, de nem találkoztam ezzel a taggal.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#154) gergo5991


gergo5991
őstag

Sziasztok, tegnap este lvl 36 ig felmentem ipaden a karakteremmel, battle.net linkelve volt vagy mi
ma letoltottam telora (iphone) belepek battle.netes accomba, ugyan az az account id minden stimmel erre nem latom a lvl 36 os karakterem..

(#155) Trk.Adam87 válasza Fitzgerald (#106) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Milyen videokártyán fut annyi fps-el? Számításaim szerint RTX3060 vagy RX6600 XT-ről lehet szó, annak tekintetében, hogy az én régebbi kártyámon van 180-200 fps.

(#156) kigyi_23 válasza gergo5991 (#154) üzenetére


kigyi_23
addikt

Szervernek is ugyanannak kell lennie szerverenként vannak a karakterek.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#157) savior


savior
őstag

Az fps-t hogy nézitek meg?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#158) lafaty80 válasza savior (#157) üzenetére


lafaty80
őstag

pl.: rivatuner

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#159) Daelion válasza Trk.Adam87 (#155) üzenetére


Daelion
őstag

Hát ugyan nem tudom rendesen tesztelni a játékot de amíg bent tudok maradni játékba ott kezdő részen nálam is 200-250 fps közt van egy öregedő GTX 1070-el max grafon.
Csak kíváncsi voltam rá de amúgy 75 fps-re van limitálva minden amikor játszom mert monitorom is csak 75Hz-es. :B

Cserében a Realme 8 4g 6/128 mobilomon csak a 30 fps módot engedni meg felbontást sem engedi feljebb rakni viszont úgy elbírja a játékot amennyire ki tudtam próbálni.

#157 savior

Én MSI Afterburnert használok erre meg pár egyéb dologra, annak része a rivatuner is amit lafaty80 linkelt.

[ Szerkesztve ]

(#160) D1Rect


D1Rect
félisten

Kipróbáltam, de ez nagyon gagyi.
Egyszer kipörgetem a story miatt, de nem fogok rákattanni.

(#161) sto1911


sto1911
veterán

Aki 60 FPS-re vágyik mobilon, az vegye lejjebb a felbontást, és akkor jó eséllyel engedni fogja a 60-at.

(#162) Trk.Adam87 válasza Daelion (#159) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Az enyém öregebb, GTX970, az 1070 még bőven jó lesz 1-2 évig FullHDben, RTX3050 szintjén lehet kb (ami vagy 160ezer Ft a legolcsóbb helyen is).

(#163) Kasya


Kasya
nagyúr

Szerintetek megéri bármelyik az IAP csomagok közul? Egyik sem tunik nekem valami jo ajanlatnak.

Van még valaki a Throne of Destruction szerveren? Klán javaslat miatt kérdem.

[ Szerkesztve ]

(#164) Iramirez válasza Kasya (#163) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Baráthoz,hogy tudok csatlakozni ? :)

(#165) gergo5991 válasza kigyi_23 (#156) üzenetére


gergo5991
őstag

A fasza koszi szepen megvan mostmar, server valasztasnal van olyan hogy my character es ott megvolt

(#166) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv, mobilon kezdtem el játszani és gondoltam kipróbálom PC-n is. A gondom az, hogy a pc-n nem tudok bejelentkezni, és nem látja a karimat. Mit rontok el? Ok, visszaolvasva meglett a hiba.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#167) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Tényleg akkora ócska ptw ahogy a neten mondják?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#168) noxon


noxon
őstag

Sziasztok. Pc-n olyan grafikai hibával fut csak, hogy vörös színben van az egész játék, mintha egy vörös filter lenne rajta. NIncs rendes színmegjelenítés.

Valaki találkozott ilyennel?

We live in a simulated world...

(#169) Kasya válasza Plazmacucci (#167) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én semmi p2w nem látok benne. Sőt, meg az iapnak se látom értelmét.
Riften a drop rate növelés az egyetlen, ha jól látom, amiért lehet fizetni. Ez sem lesz olcsó, ha valaki tényleg élni akar vele.

(#170) Plazmacucci válasza Kasya (#169) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azok a 100 dolláros gemek mire jók?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#171) kigyi_23 válasza noxon (#168) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem kattintottad el a megjelenítésnél a filtert?

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#172) Fitzgerald válasza Trk.Adam87 (#155) üzenetére


Fitzgerald
veterán

6700 XT, 1440p-n (felbontást ugye a játékban nem állíthatsz, de Rivatuner overlay-ből lehet látni, hogy natív felbontáson fut).
Proci 5800X, ram 2x8 giga DDR4 3800MHz.

[ Szerkesztve ]

(#173) Trk.Adam87 válasza Fitzgerald (#172) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Komoly gép, így érthető, hogy annyi fps-ed van még 1440P-n is.

(#174) savior


savior
őstag

Ultra grafika megjelenik valakinél pc-n?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#175) savior válasza noxon (#168) üzenetére


savior
őstag

Belehet allitani filtert a jatekban.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#176) Peace válasza savior (#174) üzenetére


Peace
nagyúr

Az a legkisebb gond, hogy nincs ultra grafika. :P Ez az arcomba tolt kép teljesen kiábrándító. Én tényleg elhittem, hogy normálisan megírták a PC változatot, de ismét csalódnom kellett. Pedig úgy beharangozták.......

(#177) savior válasza Peace (#176) üzenetére


savior
őstag

Szerintem jól megcsinálták, csak szokni kell kicsit, mert minden más mint a többi hack and slashban.
Gyorsan betölt, szép a graf, jók a hangok, szerencsére nem túl nehéz, sok a tartalom.
Amin még fejleszthetnének: pc-s irányítás, meg talán annyi, hogy a chat az szerintem kicsit gagyi.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#178) Roland861010


Roland861010
addikt

Komolyan, hányszor akarjátok még ide hányni, hogy nem tetszik a pc-s verzió.

Ez egy mobiljáték ami megjelent pc-re is ..igazából olyan mintha egy konzolos port lenne.

A másik meg a fizetős rész...ha van pénzed fizetsz ha nincs csak játszol és majd el jutsz valameddig.

A Lost Ark is ilyen ha hamarabb akarsz előrébb jutni fizetsz de anélkül is el lehet jutni csak valamennyivel hosszabb idő. :W

(#179) sto1911 válasza Roland861010 (#178) üzenetére


sto1911
veterán

Mondjuk a Lost ark esetében senki nem mondta, hogy csak a kozmetikai itemek lesznek pénzért, itt meg igen. Úgyhogy nem kicsit felháborító, hogy az ember képébe hazudnak, aztán meg még le se lehet írni, hogy utolsó szemét banda.
A pc verzió meg egyszerűen igénytelen, lusta alibi munka.

(#180) Roland861010 válasza sto1911 (#179) üzenetére


Roland861010
addikt

Hát ez legyen a legnagyobb gondod az életben.

Most komolyan azt várták az emberek egy mobiljatekot fejlesztő cégtől, hogy le tesznek egy komolyabb PC-s verziót? :W

[ Szerkesztve ]

(#181) Plazmacucci válasza Roland861010 (#180) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Blizzard termékről beszélsz ember. Olyanokat mondtak, hogy a legnagyobb volumenű projektjük eddig. A csillagokat is lehazudták. Na nehogy már ne lehessen fikázni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#182) sto1911 válasza Roland861010 (#180) üzenetére


sto1911
veterán

Alapvető dolgokkal nem vagy tisztában, és úgy szólsz bele. Aztán jön a vér gagyi beszólás, ami pár hszel korábban más embernek se jött be :D

(#183) Rison77


Rison77
senior tag

Barbárnál mi alapján rakja offhand-re a fegyvert? Mert a main handem egy legend 374 dmg-s kard, az offhand meg valami low lvl 99 dmg-s mace, és hiába van egy rakat 300 körüli rare-em, kizárólag a main hand-et akarja lecserélni rá, és nem is találok rá ilyen kikötést, hogy main/off hand a dolog.

(#184) sto1911


sto1911
veterán

https://www.androidauthority.com/diablo-immortal-samsung-exynos-3172281/

(#185) Roland861010 válasza sto1911 (#182) üzenetére


Roland861010
addikt

Lehet itt fikázni meg lehúzásnak gondolni ezt az egészet. De tiszta csöves hozzá állás ez így. Blizzard játék mit vártatok?

Látom linkelni nem megy...

[ Szerkesztve ]

(#186) Kasya válasza Plazmacucci (#170) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jól lattam, csak skin és rift kövek.

(#187) kola99 válasza Rison77 (#183) üzenetére


kola99
tag

Ugyan ez a baj a Monk-al is

(#188) Plazmacucci válasza Kasya (#186) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Oké. Akkor miért mondja mindenki, hogy izomból pay to win? Nézz meg pár nem szponzorált videót róla. Egyébként nem tudom kipróbálni samsungon mert leszedték nekünk a láthatóságát a playben...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#189) sto1911 válasza Roland861010 (#185) üzenetére


sto1911
veterán

Látom csak beszólni tudsz, logika, tárgyi tudás meg nulla. Senki nem gondolja lehúzásnak, mivel tény, hogy az. Az meg, hogy ezt sokan nem látják, sokat elmond róluk. Ezek szerint te is fikázod a játékot, de másnak meg megtiltanád?

A Blizzard azért most megtámogatta a D2R-t, ami egyértelműen sikeres lett, egy csepp bizalmat azért megérdemeltek, de eljátszották.

Majd linkelek, hogy ha a 2000 éves fos ph motor lehetővé teszi azon az oldalon is, amin keresztül írok. Vagy ha a 21. században magától felismerné a linkeket...

[ Szerkesztve ]

(#190) sto1911 válasza Plazmacucci (#188) üzenetére


sto1911
veterán

Mert a gemeket vagy csak mocskos sok grindeléssel fogod tudni uppolni (kb. lehetetlen), vagy veszel rift követ és akkor gyorsabb.

Szóval technikailag nem p2w, gyakorlatilag meg igen.

(#191) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nyilván az volt az alapegondolás, hogy szinte minden háztartásban van legalább egy öregedő pécé/laptop ha más nincs is, ez a szar meg még azokon is elfut értékelhető teljesítménnyel.
De könyörgöm, a mobilos UI-t mennyi idő/erőforrás lett volna a pécés igényekhez igazítani? Semennyi?
Tudom hogy béta, de akkor is...

(#192) Egzee


Egzee
őstag

:Y !!!FELHÍVÁS!!! :Y

Kedves fórumtársak! Nagyon úgy tűnik, hogy a játék Telekomos internetkapcsolattal Reconnect el 15-20 másodpercenként, mind mobilon, mind PC-n. Ezt teszteltem úgy, hogy a munkahelyemen nincs probléma, ott nem áll fenn a hibajelenség. Ideiglenesen ezt VPN használatával tudjátok kiküszöbölni, de hosszú távon ez a verzió számomra elfogadhatatlan!

Felhívtam a Telekomot és egy közös levelet kell írnunk és ennek a közös levélnek a megírására szeretnék vállalkozni Csak a nevetekre és ügyfélazonosítótokra van szükség ehhez a közös levélhez, amit direkt megkérdeztem az ügyfélszolgálattól és ezekkel az adatokkal garantálhatóan semmiféle visszaélést nem lehet velük elkövetni! A támogatás ezt a módszert ajánlotta, mert így eljut a felsővezetésig a probléma és nagyon úgy tűnik, hogy ha nem vesszük közösen kézbe az ügyünket, soha nem fog megoldódni, mert hát "az internetkapcsolatunk stabil és nincs benne hiba", ami igaz is, de valamilyen ütközés van a Blizzard és a Telekom szerverei között!

Kérem aki tapasztalja a hibát, rajtam és Daelion fórumtársunkon kívül, az jelentkezzen nálam privát üzenetben, erre a következő 3 napban van lehetőség, utána a levelet beküldöm a Telekomnak!

Köszönöm a figyelmet! :R

[ Szerkesztve ]

(#193) lafaty80 válasza Egzee (#192) üzenetére


lafaty80
őstag

Ööö... a vpn nem a telekomos hálózatot használja!? :F :U

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#194) Roland861010 válasza Egzee (#192) üzenetére


Roland861010
addikt

Ekkora egy baromságot...
Nálad van a probléma.

Nekem is telekom a mobilnet és az otthoni net is.
Semmi ilyen nem tapasztalható.

Van olyan idióta aki kiadja egy vadidegen embernek a teljes nevét és MT azonosítóját egy kamu levélhez?

Milyen összefüggésben lehet egy internet szolgáltató és egy játék?
Mi köze a VPN-nek a telekomos nethez? A VPN maga az ország vagy a saját ip-cim elrejtésére szolgál!
Magát a szolgáltatót nem tudod kimerülni így.

Ha még valami régió záras lenne a játék meg is érteném..

Sto1911 : nem szidom a játékot csak 20 éve játszom blizzard játékot mindig is volt valami ami nem volt kerek.
Így itt nem is vártam semmi extrát.

[ Szerkesztve ]

(#195) Daelion válasza Roland861010 (#194) üzenetére


Daelion
őstag

Másik alternatíva akkor az, hogy Blizzardnál/játékkal van valami csatlakozási ütközés.
Konkrétan ezzel a netemmel játszok Diablo 3 Hardcoret 2+ éve és 1x sem volt kari halálom net DC miatt.
Lost Arkba is ezzel toltam bele 200+ órát minden gond nélkül illetve 1 mobil játékot is játszok vele probléma mentesen.

Tehát nem csak nálam lehet a gond mert semmi más nem csinálja csak Immortal.
Van róla topik hivatalos fórumon is ahol már gyűlnek az emberek ezzel a problémával:
https://eu.forums.blizzard.com/en/blizzard/t/reconnecting-issuespc-version/7757/26

Valami nagyon specifikus gond lehet mert Blizz egyenlőre azt mondta, hogy náluk nincs gond de hogy majd figyelik ezt. 'ja persze arra várhatunk.. :DDD '

Nálam semmi sincs megbuherálva a modem/router beállításokban, minden 100% gyárin van ahogy ide hozták Telekomos tagok amikor bekötötték.

[ Szerkesztve ]

(#196) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Úgy látom, van pár topik a témában, de kb ez az egyetlen élő. Mobil témában is hozzá lehet szólni?

Nos, remélem igen, ha nem, elnézést és csak egy észrevétel: S22 Ultra-n nem állítható a 60fps és az "Image sharpening" bekapcsolása után szétesik a kép. Tudom, a csapból is ez folyik most, de kíváncsi vagyok, hogy Ti ennek ellenére játszatok vele (30-on) vagy kivártok egy javítást (remélem legalábbis, hogy lesz)?

Alapvetően soha nem játszom mobilon, de régi motorosként, gondoltam ránézek erre a jóságra, ha már van egy jó telefonon... hát így jártam :U:DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#197) Noukoum válasza axlfsi (#196) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez az új exynos miatt van?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#198) lafaty80 válasza Roland861010 (#194) üzenetére


lafaty80
őstag

Minden stimm, csak ez nem 100-as :)
"A VPN maga az ország vagy a saját ip-cim elrejtésére szolgál!"
Nem csak arra szolgál, de ebben az esetben ez részletkérdés :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#199) Egzee válasza Roland861010 (#194) üzenetére


Egzee
őstag

Így van, csak is le akarhatlak húzni. Idióta.

(#200) Peace válasza axlfsi (#196) üzenetére


Peace
nagyúr

Minden tartalmat letöltött már a játék? Nekem szerdán nem engedte belőni a 60-at, azt írta nem támogatott. Este itthon leszedte a maradék letöltendő cuccot és csütörtök reggel csak úgy rápróbáltam a beállításra, és már engedte is belőni 60-ra. P30 Pro.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo Immortal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.