Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo Immortal

Hozzászólások

(#401) Viper26 válasza Peace (#400) üzenetére


Viper26
nagyúr

Már olyat is hallani, hogy a negyedik is hasonló üzleti modellt követ majd.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#402) Peace válasza Viper26 (#401) üzenetére


Peace
nagyúr

Nos igen. Meg az MMO vonal. Fantasztikus lesz, ha nem tudok single playert nyomni és megölik ott is előlem a mobokat meg kinyitogatják a ládákat és felveszik az EXP bónuszt...... :(((

(#403) mephi666 válasza Peace (#402) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, elmúlt hétvége leghosszabb 7 perce volt, amikor beléptem valami pvp bg-ra :DDD ment a sok vakegér minden irányba... gondoltam, hogy majd jól megjutalmaz, ha már kibírom ezeket a kínokat, erre lóf*szt: nyertünk (nem tudom hogy... meg mi is volt a cél: csak öltem, akit tudtam :D ) ...nekem single kell... ne szaladgáljon körülöttem senki, ne is öljék a mobjaimat, legyen pause, nyomhassak bármikor esc-t 10-20 percekre és várjon meg ott a játék... arról nem is beszélve, hogy dungeon hell1 nehézséghez már party kell? ...odáig tart nekem akkor a játék: akkor sem fogok csapatolgatni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#404) BoneDragon válasza Peace (#400) üzenetére


BoneDragon
veterán

Senki ne várjon attól csodát. Az a blizzard aki anno megalkotta a diablot, rég nem létezik. Nagyot fognak koppanni a fanok...

(#405) Peace válasza mephi666 (#403) üzenetére


Peace
nagyúr

És nem is volt nagyon ember még Hell1-en, amikor eljutottam oda. Hosszú ideig vártam több insta előtt is, hogy jöjjön egy második ember. Vártam 1-2 napot és megjelentek a Hell1-es emberek végre......

(#406) blue01song


blue01song
aktív tag

Ezt nézzétek meg, pay to win VS free to play :D

https://www.youtube.com/watch?v=7RWh6cxDKHY

:C :DDD :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#407) mephi666 válasza blue01song (#406) üzenetére


mephi666
nagyúr

aztán majd jön a jó szokás: x időnként kiegészítő, amikor növelik 5-10-el a level cap-et és a mostani drágáért összerakott gear-t b*szhatod egyben a kukába, majd indulhatsz a következőre :DDD ...természetesen 6 újabb currency is bekerül, hogy a jelen állapotból tutira semmid ne érjen egy langyos fingot se :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#408) Deck válasza blue01song (#406) üzenetére


Deck
titán

Nem értem ebbe mi a nagy cucc. A legendary crest garantáltan dob 1 random legendary gemet.
Fizetés nélkül is szerezhetsz párat vagy BP és az is ad.

PS5

(#409) Roland861010


Roland861010
addikt

Kezd már unalmas lenni ez az egész Pay to Wines szarság.
Akinek nincs pénze rá úgyse költ rá aki meg akar hagy verjen rá milliókat.

Mióta megjelent játszom a diablo 3-at kisebb nagyobb megszakítással .
A leadbord folyamatosan az ultra farmer gamerek tábora volt Európában is és távol keleten is.

Nem tudtál versenyezni a 6-7ezer paragonos farmerekkel .
Mégis megvettem minden kiegészítőt is.
De ott a WoW az is Pay To Win amikor a nagy guildek vették a tokent majd eladták a goldot hogy potikat és itemeket tudjanak venni, hogy minél előbb tudjanak progresselni.

(#410) kigyi_23 válasza Roland861010 (#409) üzenetére


kigyi_23
addikt

Hát, ha valaki a leaderbord-ra veri annak az nagy gond ám :D
Én se foglalkozok vele, párszor ránéztem elkönyveltem, hogy itt azok vannak akiknek nincs életük. Sok sikert kívántam mindenkinek és játszottam tovább a magam kis tempójában ahogy jólesett annyit amennyi jólesett.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#411) warcat válasza Roland861010 (#409) üzenetére


warcat
veterán

Nem jó dolog a szőnyeg alá söpörni a függőséget és főleg az ezeket gátlástalanul kihasználókat.
Garantálom neked, hogy nem csak az költ rá akinek van is mit és feleslegben.

Hány élet, házasság stb megy a kukába miközben gátlástalanul tömik a zsebüket?
A drogdílerek is ügyködjenek szabadon, az a hibás aki megveszi ugyebár.

EA: It's in the crate!

(#412) Deck válasza Roland861010 (#409) üzenetére


Deck
titán

Pontosan, lehetne hozni másik játékokat is példának de ott nem ment ez mint most. Nagyon túl van már tolva. :K

Legendary Gem fejlesztéséhez ami kell nyersanyag úgy tudom nem esik és maguk a Legendary Gemek se... Ez itt a probléma. Ezen kéne változtatni :K (persze a játék néha ad simát, ritkán legendaryt de akkor is) (napi 300 platinum az havi 9k ha minden nap játszol kicsit azért már lehet legendary gemeket venni vagy kraftolni is lehet ugye ami nem nehéz de fejleszteni már az. )

[ Szerkesztve ]

PS5

(#413) mephi666 válasza Deck (#412) üzenetére


mephi666
nagyúr

leg gemeket lehet rúnákból barkácsolni, vagy azokkal se lehet végtelenségig upolni?

d4-re remélem nem hozzák át a sok hülyeséget, mert 20 éve a ladder alapvető része a játéknak (akkor is, ha engem nem izgat) és a pay2win modell betenné neki teljesen a kiskaput

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#414) Deck válasza mephi666 (#413) üzenetére


Deck
titán

Lehet craftolni csak az 5csillagosokat nem, de lehet rúnákból 1-5 közötti randomot is venni :DDD
Tehát lecraftolhatod ami kell, nekem is így vannak meg és használhatod nyersanyagként fejlesztéshez.
Sok jó legendary van, nem kell 5 csillagos ha nem jön. PVE-nél m1. :K
Minden más gear, nyersanyag stb farmolható elég szépen.

Érdekesség: amikor fejleszted a cuccaid (felső, fegyver stb) akkor a helyét fejleszted. Tehát bármilyen másik kiegészítő abba a slotba olyan szintű lesz mint amire fejlesztetted, nem kell egyesével mindent fejleszteni ha kapsz egy jobbat. (ez nagyon jó dolog)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#415) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Sok sikert aki ezzel a játékkal játszik:
link

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#416) D1Rect válasza warcat (#411) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért a kokainra elverni tízezer eurókat sokkal szórakoztatóbban hangzik mint ez.

(#417) Deck válasza MikeWazowski (#415) üzenetére


Deck
titán

Mer ha valaki hülye a játék a szar? Simán megvehette volna amelyiket akarja játékon belül a Market-en.

Az 5csillagos legendary gemek 40k-ért mennek a marketen. Fixen amelyiket akarod.

50k platinum. (havi 9k-t lehet össze farmolni ingyen vagy adhatsz el gemeket)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#418) Mengele


Mengele
tag


Hi

Köszönöm mindenkinek aki segített.

De ezt a gem fragment nem találom sehol.

Azt hol keressem?

A Helpet előre is köszönöm. :R

(#419) Trk.Adam87 válasza Roland861010 (#409) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Ezért nincs semmi értelme a PVP-nek és Céhek között versengésnek egy ilyen játékban, mert mindig az lesz előnyben, aki nagyobb összeget fektet bele. (Aminek szintén nincs semmi értelme, mert azon összegből akár több AAA játékot is vehetne leárazásokon, melyek játékélményben is sokkal többet nyújtanak.)

Aki PVPzni akar egy felülnézetes játékban, az játsszon MOBA játékkal, a harcrendszer sok szempontból hasonló, annyi hogy a skillek használhatósága limitáltabb, de legalább balanszoltabb PVP élményt kapsz, még ha ott is vannak kiegyensúlyozatlan dolgok, amik ott a counter pick-eléssel küszöbölhetőek ki például.

(#420) kigyi_23 válasza Trk.Adam87 (#419) üzenetére


kigyi_23
addikt

Na, de aki költ rá annak pont arra áll, hogy leveri azt akinek nem telik erre vagy nem akar pénzt ölni bele, de bemegy pvp-re. Nem az a lényeg, hogy balaszolt legyen hanem pont az, hogy erőfölénye legyen... :(

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#421) Roland861010 válasza Trk.Adam87 (#419) üzenetére


Roland861010
addikt

Anno játszottam a Lotro : Rings of Warral ott is akkora bálnák voltak hogy nem volt érdemes játszani vele.
Mindegy milyen taktikát játszottál nem számított.

Szóval addig játszom ezt is amíg 2ezer Ft/ BP elég rá.

(#422) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Nálam most már el sem indul :DDD

(#423) Deck válasza kigyi_23 (#420) üzenetére


Deck
titán

Senkit se érdeke a pvp része :D

PS5

(#424) Peace válasza gainwardgs (#422) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem sem. Starting game percek óta....... :(((

(#425) Peace válasza Peace (#424) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezt elba**ták. Elindul nagy nehezen, de szaggat meg be van lassulva, részletekben rajzolja ki a képet. Valami félrement nagyon PC-n.......

(#426) gergo5991 válasza Peace (#425) üzenetére


gergo5991
őstag

telóra lett elsősorban, azért szar pc-n szerintem

(#427) BoneDragon válasza Peace (#425) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nálam semmi baja.

(#428) Peace válasza BoneDragon (#427) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen??? :Y

(#429) Sonja válasza Peace (#425) üzenetére


Sonja
veterán

Nálam sincs semmi baj, pedig Linux alól játszok. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#430) Peace válasza Sonja (#429) üzenetére


Peace
nagyúr

Tökéletesen működött, most meg fo*. Újraindítottam többször, rányomtam ellenőrzést. Update keresést. Semmi változás nem volt gépen pedig....felba**.

(#431) gainwardgs válasza Peace (#424) üzenetére


gainwardgs
addikt

Rakd le tálcára utána vissza, így jó nálam legalábbis telón
Reggel volt egy 1,4gb patch, exynos gondokra hát kb ugyanolyan ramatyul fut, most meg ez az indulás beragadás
Bugos fostaliga komolyan mondom
Remélem a 4et is elcseszik azt húzhatják le klotyón :W

[ Szerkesztve ]

(#432) Roxkex válasza Deck (#313) üzenetére


Roxkex
senior tag

De hát hol ? :O

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#433) Lajtorja


Lajtorja
aktív tag

Nagyon jól ki van ez találva, weekly battle point cap elérve 39,5 szinten. 100 pont kéne a transmoghoz de lezárult a sorompó.

--- ---

(#434) Deck válasza Roxkex (#432) üzenetére


Deck
titán

Paragon szint elején, aztán csökken.

PS5

(#435) jonnyjoker01 válasza Deck (#414) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Engem ami zavar az inkább a legendary-k fejlesztése (rank növelése). Az igazán a fontosabb az alapján amit látok itt-ott. Ha össze is spórolsz hónapok alatt egy 5 csillagosra, vagy talán szerencsés vagy a kraftolásnál, akkor sem tudnád jelentősen felhúzni mert biztos hogy nem lesz több ezer gem powered és még ugye több darab is kell ugyanabból az ***** gemből...

F2P-ként még az 1 csillagos gemek fejlesztését sem látom kivitelezhetőnek ebben az ótvar rendszerben, 196 gem power (196db * vagy 49db **) + 5 ugyanolyan gem kellene a maxoláshoz, mindezt úgy hogy havonta kb 5-7 darabot lehet szerezni, kicsit többet ha a rare crestekkel szerencsés vagy.

Az idegesít a legjobban az egészben hogy tök fasza rendszer lehetne ha nem lenne pénzhez kötve. Tök jó bónuszokat lehet vele szerezni, viszonylag érdekes (legalábbis számomra) a matekozós része a dolognak és még ez nem minden. Utána (R10) ott van a gear awakening is, a gem resonance, ami konkrétan gemek a gemekben.

Nem is értem hogy gondolták ezt az rendszert és az árat amit meghatároztak neki, több ezer gem kell egy adott slot kimaxolásához gem resonance-al együtt, több 10 ezer ha 5 csillagosról van szó, ami rengeteg elder rift futam akkor is hogyha 10x legendary crestet raksz bele. És ez csak 1 slot, van belőle 6. Hogyha ingyen bármilyen limit nélkül farmolhatnál akkor is rengeteg idő lenne kimaxolni, de 1 legendary crest 2 dollár. :F:F:F

Üdv. Johnny

(#436) Deck válasza jonnyjoker01 (#435) üzenetére


Deck
titán

Pont ezt írtam pár napja, hogy a legendary gemek fejlesztése a probléma. Na nem mintha olyan durván változna a stat ha növeled őket, meg a 5 csillagosok is túl vannak hypolva. Ez a fejlesztési nyersanyag itt túl lett tolva. Változtatniuk kellene ezen vagy a költségén vagy másik nyarsanyagot lehessen átváltani vagy venni ingame (nem valós pénzért) . De pl a gear (fegyver és ruha) nem lett túl tolva. És igazából csak a slotot fejleszted itt nem kell újra kezdeni.
Reméljük változik a helyzet. :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#437) Deck válasza Deck (#436) üzenetére


Deck
titán

De az emberek 99,9%-t ez a rész úgysem érinti. :DDD

PS5

(#438) sith7


sith7
nagyúr

Én is tolom a játékot, gagyi telefon miatt pc - n
LVL 30 a necro, reggel mentem egy elder rift - et, és kiesett egyből az első 2 db leg item, nem a boss - ból, hanem rift közben :))

Szerintem nem kell ezt az 5 csillagos leg gemet túl lihegni, játszani kell, ameddig szórakoztat és pont.
Sok idő ingyen egy ilyen az igaz, de ha meg 2 hét alatt mindenkinek meglenne, akkor meg az lenne a baj :D
Majd faragnak még rajta menet közben szerintem :)

Azt hol látom melyik szerveren vagyok ?

Más

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Elvileg a hardver oké, mégsem látom a store - ban , és QR kód alapján is ha megtalálom, azt írja nem jó :F

(#439) Deck válasza sith7 (#438) üzenetére


Deck
titán

Induláskor kiírja melyiken vagy, ki is tudod választani.

PS5

(#440) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Van tipp arra mi a leggyorsabb fejlődés lvl60-ra? tolom itt a napi bounty-kat, Shadow küldetéseket meg mindent de elég nehézkesen megy ez már 50 felett :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#441) mephi666 válasza l.skywalker (#440) üzenetére


mephi666
nagyúr

én úgy nyomtam, hogy míg a mainquestet nem tudtam szint miatt nyomni, akkor bounty... 3 oldal a bestibe, meg néhány featured dungeon :) legjobban a kancseszt bírom meg a nyomit (vagy namari, vagy mi) :) ...habár az szívatós tud lenni, mert félkezes játékhoz egérre raktam mindent, balklikk az attack/move, ha pedig bedobja sb-t, annak úgy elvan cseszve a hitboxa, hogy jobb alsó sarokban áll, balra felfelé akarok futni és csak lövi megállás nélkül... na, ezeket a dungeonöket nyomom, vagy ha másik fekszik, ami több bp-t ér, akkor csapd azt :K bp ha szintet lép, ad vagy 2/3 szint xp-t és tud dobni rajtad nagyokat

ui: ja tegnap a story boss cseszett fel... dh-val ez szívatós nagyon... főleg amikor nekiáll osztódni: levertem 1/6 hp-ra, osztódott, levertem vagy 4 példányt belőle és csak spawnolta magát :U utána meg több kör is úgy telt, hogy amikor másodjára nyomta be a shadow-okat, akkor azok intéztek el... inkább lépek pár paragont 60-on és valamikor befejezem

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#442) sith7 válasza Deck (#439) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#443) l.skywalker válasza mephi666 (#441) üzenetére


l.skywalker
félisten

Thx. Mondjuk én még lusta voltam normális build-et is összerakni, szóval hiába akarok gyorsan 60 lenni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#444) mephi666 válasza l.skywalker (#443) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, buildekkel én is hadilábon állok, mert van a 2 recommended pve build, amihez nincs is meg minden cucc, magamtól meg amit próbálgattam, az se tökéletes... valahogy nem érzem még úgy a bugit a játékban, mint d3ban :DDD ...az már világos, hogy dh-val ez a strafe+vengeance irány lesz nálam a befutó, csak hiányoznak még itemek...

a game mecha hogy működik: azt figyeltem, hogy a moboknak minimum szintje volt, amit ha elértem, akkor normalon szint-2-re álltak be a mobok... hell1-en már minden lvl60... ha húzok pár paragont, akkor a normal final boss ehhez mérten erősödik még kicsit, vagy olyan erősségű marad, mint ahogy először meglátogattam lvl60on?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#445) Peace válasza mephi666 (#444) üzenetére


Peace
nagyúr

Én a tüzes meteordobálós crusader buildemmel egész szépen pucolok mindent. Egyedül a sapi hiányzik hozzá. De így is nyögvenyelős a paragon.......

(#446) l.skywalker válasza Peace (#445) üzenetére


l.skywalker
félisten

Share pls. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#447) Peace válasza l.skywalker (#446) üzenetére


Peace
nagyúr

(#448) Deck válasza Deck (#434) üzenetére


Deck
titán

A szerver Paragon szintjétől függően. :K

PS5

(#449) HavocS válasza Hangfalképű (#302) üzenetére


HavocS
senior tag

Ha már említetted az Animát: na az pont arra jó példa, hogy van egy alapvetően jó rendszer, és ezt elrontják a gagyi animációk, meg a rossz UI... konkrétan szenvedés volt vele játszani.

(#450) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo Immortal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.