Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo Immortal

Hozzászólások

(#301) savior válasza SpazzMaticus (#300) üzenetére


savior
őstag

Szép, hangulatos képi világ és zene. Van történetek akinek az is számít. Temérdek kontent. Mivel mmo és népszerű, így játékosokkal találkozni mindenfele. Jól kidolgozott harc/tárgy rendszer. Lehet sok ilyen mobilos játék van, de én egyet sem ismerek. Pc-n ha nem halna be mindíg az irányításom, akkor olyan nagyobb hibát nem is tudnék benne mondani. (megjegyzem a startkor nem volt ilyen gond, hanem ez vagy 2 napja jött elő. nem tudom mit cseszhettek el)

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#302) Hangfalképű válasza savior (#301) üzenetére


Hangfalképű
tag

Aláírom, hogy a zene nem rossz, képi világ szép, de volt honnan indulni, lásd Diablo 3. A történet is oké, egész érdekes és illik a lore-ba, de azért egyes távolkeleti gacha (!) játékok jobb sztorival rendelkeznek a mindenki démonná válik/démont idéznél. A harc szerintem is jó, hamar kézre áll, látványos, de sem a tárgyak sem a karakterfejlesztés nem nagy eresztés és még finoman fogalmaztam. Hol marad a pontosztás? Már a D3 kijövetelekor sokaknak hiányzott a skill-fa (nekem is), de legalább az attribute pontokat lehetett pakolgatni. Az Immortalban még ezt sem engedik meg. Automatán nyílnak és fejlődnek a skillek, az attribute meg vérgagyi módon random statokból nő a cuccokon, amik kettővel nőnek ha fejlesztesz valamit. Wow. A mobilos Anima enyhén szólva mélyebb rendszerrel rendelkezik, mint ez.
Egész egyszerűen távoli atomvillanásként világít, hogy legendary gem.... legendary gem... és ennyi.
Szerk: temérdek kontent? Mármint a kb tízféle material amit farmolni kell, azt is falakhoz kötve?

[ Szerkesztve ]

(#303) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Van tippetek, hogy hogyan tudom Skarnt lenyomni wizarddal? 59es vagyok, több legendaryval, minden felfejlesztve amennyire tudtam, de a közelében nem járok, hogy végezzek vele. Több skill buildet is kipróbáltam, de mindig az a vége, hogy fűbe harapok, és ha újraéledek ismét full hpja lesz, ahogy segítőt sem tudok behívni, lévén solo dungeon.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#304) Kasya


Kasya
nagyúr

Lvl 58-on a story line-t befejezve az elso rift dobta. Az elso set item, ami esett.

Remelem ez a drop rate marad :DDD . Felek, hogy ez ilyen beetős drop.

(#305) savior válasza Rigormortiis (#303) üzenetére


savior
őstag

Szerintem akkor lépj fel 60ra és öltözz be 60as cuccokba.
Summon necroval egyszerű volt megölni, de más kasztoktól többször is hallottam panaszt, hogy nehéz az a boss.

Hangfalképű:
Van egy csomó féle farmolási mód: Ilyen-olyan dungik, 2 féle rift, vault, contract, eventek a pályákon, besriary, battle ground, bounty, world boss, sanctum, meg vannak amiknek még a nevét se tudom/nem jut eszembe. Ráadásul mindennek a szintje hozzáigazodik a karakterünk szintjéhez, tehát akárhol zúzhatunk a játékban. Pontot kiosztani a paragon pontokat lehet. De lehet még fejleszteni a tárgyakat, normal gemeket, leg gemeket, helliquaryt, sanctumot, charmot. Van amelyiket többféle módon is. Skilleket is lehet módosítani a leg cuccok legendás bónuszával.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#306) Rigormortiis válasza savior (#305) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A sztori befejezése nélkül is tudok majd hell instákat nyomni?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#307) Deck


Deck
titán

Level 60 pipa, elég dara az egész jelenleg. Na de jöhet a Hell 1-es nehézség és a Paragon levelek :P ;]

PS5

(#308) Rigormortiis válasza Deck (#307) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Szintén. Hogyan lehet beállítani a hell nehézséget?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#309) gergo5991 válasza Rigormortiis (#308) üzenetére


gergo5991
őstag

megnyitod a map-et és ott jobb felso sarokban a normal helyett hell 1-et nyomsz, csak a városban lehet magátol odateleportál majd

(#310) Deck válasza Rigormortiis (#308) üzenetére


Deck
titán

A térképre ha kattintasz a jobb felső sarokba :K

PS5

(#311) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Kérdés. Mountot honnan lehet szerezni? Adja majd valamelyik missön, vagy erősen pizes' cucc? :)

(#312) Roxkex válasza Kasya (#275) üzenetére


Roxkex
senior tag

Ez most komoly ? Ha paragon levelezel akkor már kevesebb XP-t kapsz ? :Y
Azért nah ez már az a pont, hogy a main-t kiviszem aztán félre rakom és vissza térek a Guardian Taleshez szerintem :D
Oszt utána ha jön updéjt akkor megnézem mit alkottak de Én nem hiszem, hogy sokat fog javulni sajnos :\

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#313) Deck válasza Roxkex (#312) üzenetére


Deck
titán

+160% XP-t látok én. :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#314) Rison77 válasza Rigormortiis (#303) üzenetére


Rison77
senior tag

Iszonyat szánalom ezt a fight. Tarkón vágnám a fejlesztőket, hogy koppanna a fejük kb, amiért így kiadták. PC-n akkora hitbox-al rendelkezik , hogy ha kikattintok a kép szélére, akkor is őt targetolom.. arról nem beszélve, hogy a lézerével táncoltatni lehet, ha ww-vel átpörgök rajta egyből rám fordul, és így oda-vissza , kész a lézershow.. Meg amikor szépen körbe szeretnék menni kattintok kicsit arrébb erre sík egyenesen elindul a karakter, utána hiába kattintok, nem érdekli fut előre, persze annyi bőven elég , hogy bedaráljon a lézer..

(#315) scyllafren válasza Rison77 (#314) üzenetére


scyllafren
senior tag

Kontrollerrel talan egyszerubb, mivel autotarget es igy nem kell szorakozni az egerrel. En a menuzeshez hasznalom az egeret; harc es mozgas a kontroller.

(#316) RandomName válasza scyllafren (#315) üzenetére


RandomName
aktív tag

+1 Alapban kontrollerrel nyomom a mozgást, harcot, de már az öltözés, shop, stb is kéri az egeret.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#317) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Megkaptam az első setes cuccomat, de a leírás alapján úgy nézett ki, mintha egy necro item lenne (a summonok életét és sebzését növeli), de nem, wizard only. Mi a tököm ez?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#318) Kasya válasza Rigormortiis (#317) üzenetére


Kasya
nagyúr

Korabban linkelt set item, ami esett, az sem tunik kulonosebben Necro itemnek, pedig annak esett.

(#319) Peace válasza Kasya (#275) üzenetére


Peace
nagyúr

De rossz!!! :((( Nekem +150% volt tegnap.

(#320) Peace válasza Maxtreme (#311) üzenetére


Peace
nagyúr

Crusader-nek van skill-ből. Mount mint olyan nincs a játékban.

Nekem is esett 4 zöld set item rögtön Hell1 elején paragon levelezés közben. Ebből 3 értékelhetetlen szenny csimma. :DDD

(#321) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Sziasztok. Ma reggel frissítette magát a Battle.net-en keresztül a játék (amúgy mobilon játszok főleg, de itt vettem észre). Próbáltam rákereseni, de nem leltem, hogy vajon mi változhatott?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#322) savior válasza l.skywalker (#321) üzenetére


savior
őstag

[link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#323) savior válasza Peace (#319) üzenetére


savior
őstag

Akinek kevés a paragonja az bónuszt kap rá, akinek sok az pedig máluszt.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#324) l.skywalker válasza savior (#323) üzenetére


l.skywalker
félisten

:R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#325) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hogyan lehet a bal oldali item slotokba való felszerelést farmolni? Sisak/vállas/gatya/fegyó potyognak, de a bal oldalon magyon sivár a készlet.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#326) warcat


warcat
veterán

IT COSTS $110,000 TO MAX LEVEL in DIABLO IMMORTAL?! - ANGRY RANT!

Ha nincs 110 000 dollárod, akkor sajnos le vagy kötve a következő 10 évre.

EA: It's in the crate!

(#327) l.skywalker válasza warcat (#326) üzenetére


l.skywalker
félisten

De ez végül is jó, hogy sok évig van benne teendő ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#328) l.skywalker


l.skywalker
félisten

A Demonic remains questline-ban a Challange Rift 4 completion-t nem számolja be nekem. A Codex-ben pipálta, de se a Challange Rift launch oldalán nincs pipa, se a quest nem halad tovább. Más tapasztalt ilyet?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#329) Deck válasza Rigormortiis (#325) üzenetére


Deck
titán

Hell1-en valamennyit kitudsz. Szettől függ, youtubeon keress rá hol érdemes. (mindennek megvan a helye hol dobja) Továbbá a Challange Rift 12-t kell solo-zni az egyik jutalom miatt. Utána csapatba farmolj.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#330) Rigormortiis válasza Deck (#329) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Csak az a baj, hogy a wizardom nagyon életképtelen egyedül (vagy csak én vagyok béna).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#331) Deck válasza Rigormortiis (#330) üzenetére


Deck
titán

Nekem is az van pedig :P :DDD

PS5

(#332) Peace válasza Deck (#331) üzenetére


Peace
nagyúr

És életképtelen is!!! ;] :DDD

(#333) Deck válasza Peace (#332) üzenetére


Deck
titán

Majd fizetek és nem lesz az ;] :DDD

PS5

(#335) Deck válasza Maxtreme (#334) üzenetére


Deck
titán

Én még semmit se vettem (400ft-os skint igen) és jelenleg semmi hátrányt nem érzek. Nem kötelező vásárolni benne. A játék simán végigjátszható ingyen. Ettől függetlenül sok a fizetős cucc benne ami remélem eltűnik a fenébe. De maga a játék szuper :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#336) l.skywalker válasza Deck (#335) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen. Pontosan. Van benne előrehaladási lehetőség és ha elérek a free rész végére, meglátom utána mennyi értelme van folytatni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#337) Rigormortiis válasza Deck (#331) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Milyen skill setupot használsz?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#338) Maxtreme válasza Deck (#335) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ugyanez, jelenleg még én is jól elvagyok vele (54-es szint) aztán meglátom az endgame-nél nemnyire durvul be a monetizácio, max megy a kukába.
[Ez] Mondjuk azért vicces... persze persze lehet mondani hogy mások is ezt csinálják, de attól még nem menti fel őket, illetve ez a magyarázat hát minimum a több mint kínos kategória.

[ Szerkesztve ]

(#339) Deck válasza Rigormortiis (#337) üzenetére


Deck
titán

A 2.at a build részen ha megnézed. A zöld cuccokat amiket hell1-en lehet farmolni azt később kifarmoljuk.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#340) Rigormortiis válasza Deck (#339) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én is azt használom, valamiért még sem megy le az a szemétláda normalon sem :W

A nem használt legendarykkal mit lehet kezdeni? A kovács nem kapja szét őket...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#341) Deck válasza Rigormortiis (#340) üzenetére


Deck
titán

Vond ki belőle a legendary statot, ha megvan már bontsd le a kovácsnál.

PS5

(#342) Peace


Peace
nagyúr

A monster essence-eknek van valami trükkje? Hol esik jól? Ha egy adott területen kiesett a max gömb, akkor ott több nem esik? Különböző mobokat kell farmolni? Vagy lehet nyugodtan egy területen gyilkolni és akkor is esni fog folyamatosan? Hogy a leghatékonyabb? Nagyon fincsi Season Pass szorzója van.....

(#343) Deck válasza Peace (#342) üzenetére


Deck
titán

Van spot ahol 10et simán össze farmolsz 15-20 perc alatt kb. [link]

Bárhol farmolhatsz amúgy de itt kicsi a terület és folyamatosan spawnolnak.

Kb 7-8 kor dungeon-al ugrasz a SP-t. Hamar megvannak :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#344) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem nagyon akarnak bevenni egy Warband-ba sem, van itt olyan "közösség" ami be tudna fogadni?
DreyNreh#2323

Thx! :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#345) Deck válasza l.skywalker (#344) üzenetére


Deck
titán

Ha van kedved hozzánk jöhetsz. Igaz a Warband-be még csak 2-en vagyunk de a klánba már 20-an. :DDD

PS5

(#346) smc válasza Deck (#341) üzenetére


smc
addikt

És a duplákkal mit lehet kezdeni? Azokból már nem engedi kiszedni de a kovácsnak sem kell :S

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#347) Deck válasza smc (#346) üzenetére


Deck
titán

Lebontod. Kapsz ritka nyersanyagot belőle.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#348) l.skywalker válasza Deck (#345) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem nem probléma. Mire keressek? Klánban sem vagyok még :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#349) Deck válasza l.skywalker (#348) üzenetére


Deck
titán

Bejelöltelek :K Persze a kérdés melyik szerveren vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#350) l.skywalker válasza Deck (#349) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ó bakker tényleg. Void-on vagyok :|

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo Immortal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.