Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) TESCO-Zsömle válasza Mukorka (#149) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Dejó... :C

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#152) BeLucZ válasza Mukorka (#147) üzenetére


BeLucZ
addikt

6870 CF 80-140 fpsre képes dx11 1080p fullon? az derék és a látványról mit tudnál mondani ? :P

és akkor még nincs is optimalizált driver, az fasza, GTX 580ason kiváncsi leszek hogy repked, 70-120 fps remélem meglesz :)

processzort mennyire használja? rendesen használja a 4 magot? jo a cpu optim?

[ Szerkesztve ]

(#153) Mukorka válasza BeLucZ (#152) üzenetére


Mukorka
addikt

Saját videó és egy másik .

Kicsit ront a minőségen a videókonvertálás, tehát ennél még szebb a játék élőben. Szerintem a grafika remek, a fizika tökéletes, az effektek is nyerők , semmit túlzás. A cpu-t is használja rendesen, AMD projekt :D Szerintem a gtx 580-on is jól fog futni de erről nincs tapasztalatom. Most annyi baj van hogy a game bugossá teszi a steamet, vilog a chat ablak tőle de játékban ez úgyse látszik csak ha dumálsz valakivel.

Készülnek még videók :)

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#154) BeLucZ válasza Mukorka (#153) üzenetére


BeLucZ
addikt

ok köszi, tényleg korrekt a grafikai megvalósítás, majd jövő héten kipróbálom én is, remélem száguldozni fog a fermikén

(#155) Pala válasza BeLucZ (#152) üzenetére


Pala
veterán

Korábban linkeltem egy tesztet, ahol a GTX580 is szerepel. 2560x1600 maximális beállítások mellett is csak itt-ott lassul be kicsit, de amúgy viszi.

(#156) BeLucZ válasza Pala (#155) üzenetére


BeLucZ
addikt

hát az királyos, engem az 1920x1200 érdekel

ott biztos jó lesz

néztem a teszet kicsit vicces hogy 6970es jobban viszi a gamet gondolom a hatalmas felbontásnál már a 2 gb vramja jobban izlik neki, de majd jönnek normális driverek rá azt jó lesz az, kiforratlannal igy kapásból 29 min fps nem rossz

[ Szerkesztve ]

(#157) Pala válasza BeLucZ (#156) üzenetére


Pala
veterán

Vinni fogja. :) 6870-en láttam fullhd-ban a bétát, az is teljesen játszható volt maxon!

(#158) BeLucZ válasza Pala (#157) üzenetére


BeLucZ
addikt

amúgy magyarítás mikorra várható a játékhoz? lesz egyáltalán hivatalosan? illet volna nemde? itt keményen sztory játékról beszélünk csak úgy mint mass effect 2ben csak ott volt alapból magyarítás és élvezhető volt a játék story része, lehet megvárom mire lesz valami magyaritás, enyhe párhuzamot lehet vonni a két játék közt szerintem :) már ami a story minőségét, élvezhetőségét illeti

remélem valami kiscsapat csinál majd hozzá de lehet az fél év kb még :D

[ Szerkesztve ]

(#159) Pala válasza BeLucZ (#158) üzenetére


Pala
veterán

Ha lenne is hozzá magyarítás, nekem személy szerint eszem ágában nem lenne úgy játszani vele. :D (csak elcseszi... mint ahogy a filmeket a szinkron....)

Ettől függetlenül szinte biztos, hogy lesz majd hozzá valami homemade magyarítás, viszont - mivel elég sok a szöveg a játékban - azért azt nem két perc összedobni. :)

(#160) ollie válasza BeLucZ (#158) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Illett volna? Itthon megveszik összesen pár százan a játékot, még a fordítás költsége sem térülne meg.

Nem véletlen, hogy az EA sem csinál már többet magyar fordítást a játékaihoz. Igen, ebből következik, hogy az ME3 sem lesz magyarul.

[ Szerkesztve ]

***

(#161) BeLucZ válasza ollie (#160) üzenetére


BeLucZ
addikt

hát ez nagyon-nagyon szomorú :(

nem magyar szinkron kéne, hanem csak felirat

(#162) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nah, települ...

Érdeklődnék, hogy akik Augmented-et vettek, azok minden DLC-t megkaptak-e, mert nekem itt nincs feltüntetve a két puska, és a játék is 'Retail'-ként települ.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#163) Mukorka válasza TESCO-Zsömle (#162) üzenetére


Mukorka
addikt

A dlc-ket külön kódként kapod meg amit szintén akitválni kell. Én limited editiont kaptam, nem is tudom hogy ez az augmented edition mit takar.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#164) TESCO-Zsömle válasza Mukorka (#163) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Elvileg egy sörétessel és egy mesterlövésszel több, de nekem itt csak az Explosive Mission Pack + Tactical Enhancement Pack van, és ebbe -a részletezés alapján- ezek nincsenek benne. Emellett van egy Square Enix-es reg-kód meg magának a játéknak a kódja és ennyi.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#165) Mukorka válasza TESCO-Zsömle (#164) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem csak az explosive Mission Pack + Tactial Enhancement Pack van . Mennyi pézs amúgy ez az extra verzió? Szerintem told be steamen az összes kódot hozzá aztán meglátod mi lesz.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#166) TESCO-Zsömle válasza Mukorka (#165) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudom, hogy neked csak az van, ezért is kérdeztem olyan embert, akinek Augmented-e van. ;)

sz: Probléma megoldva.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#167) Mukorka válasza TESCO-Zsömle (#166) üzenetére


Mukorka
addikt

Mi az a Square Enix-es reg kód? És menny volt ez a verzió? Hol lehet kapni? Cdg ben csak sima volt...

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#168) TESCO-Zsömle válasza Mukorka (#167) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem tudom...

Van itt egy paksaméta amivel Square-Enix taggá lehet válni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#169) Komplikato válasza Mukorka (#167) üzenetére


Komplikato
veterán

Én a Gamshop-ban vette, 10.990-ért Augmented Editiont. Ott mondjuk Uk volt, de van aki máshol vette más áron, ott meg EU verzió volt. (Az angol korhatár "csak" 15-ös a dobozon, nem 18. Kb. ekkora a difi.)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#170) BeLucZ


BeLucZ
addikt

ahogy elnézem itt a gameplay vidiket eléggé rajzfilmszerű a graf vagy csak én látom rosszul? mondjuk egyedi pofás az tény

(#171) Mukorka válasza BeLucZ (#170) üzenetére


Mukorka
addikt

Inkább müanyagnak nevezném a karakterek kidolgozottságát , olyan mass effekt szerű. Viszont a tűz nagyon szép és a pályarészek is gazdagon meg vannak csinálva úgyhogy összességében szép game.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#172) Wolverine válasza Mukorka (#167) üzenetére


Wolverine
félisten

Magyarországra nem érkezett Augmented Edition, csak külföldről vehetted meg.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#173) Komplikato válasza Wolverine (#172) üzenetére


Komplikato
veterán

Érdekes, a GamStart fórumon is azt írták, hogy csak szürke import lehet. Ezek szerint ha valamit nem a "két nagy" cég hozz be, akkor az nem lehet legális? Mindegy én és sokan mások megvettük itthon. Amúgy is meg lehet venni online digitális verziókat ... meg rendelni is lehetett kintről. Azt is sokan már napokkal ezelőtt megkapták.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#174) TESCO-Zsömle válasza Komplikato (#173) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Magyrországra nem szállítottak se Augmented se Collector's Edition-t. Mivel a "két nagy cég" legálisan vásárol, ezért ha a kiadó nem küld, nem tudnak mit tenni.

A GameShop egy nemzetközi hálózat. Megtehetik, hogy pl a német piacról átcsoportosítanak pár darabot ide...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#175) Komplikato válasza TESCO-Zsömle (#174) üzenetére


Komplikato
veterán

Sajnos érthető, hogy a magyar piac ennyire másodlagos, ilyen dolgokért nincs honosítás se. Vicc, hogy a cseheknél 5-10x annyit eladnak pedig kisebb ország. Érdekes módon ott van is sok lokalizált program, még konzolokra is ... :(

Helyes megfogalmazás az lett volna részemről, hogy "Kit érdekel az Úr 2011-ik évében mit lehet itthon kapni, barátod az internetes vásárlás."

Ahogy nézem sokan lecsaptak az 5500 forint körüli digitális verziókra, amit egyik oldalon árultak. Persze az csak a "sima" DX:HR.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#176) Mukorka


Mukorka
addikt

Őszintén szólva így is nagyon elégedett vagyok, a játék remekül üzemel és ahhoz képest hogy 2 hete még az év bukásának ( DNF mellett ) tartottam a játékot most már inkább az év játéka címre esélyes nálam :>

Spoiler videó , akit érdekel mi történik ha a túszoknál rosszul hackelsz. :D

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#178) czundermák


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog (1)

9 óra játék után nálam teljesen hozza a Deus Ex érzést.
Nem is tudom utoljára mikor ragasztott ennyi időre gép elé bármilyen játék egyhuzamban.
Detroit bejövős, Kína is nagyon durván meg van csinálva, azért pedig plusz tisztelet a fejlesztőknek, hogy a játék NEHÉZ-re sikerült harcok terén.

Max nehézségen 3 lövés vagyok, szerencsére az ellenfél is. A célkereszt hiánya pedig még inkább a lopakodásra ösztönöz. Lőszerben nem dúskálok szerencsére, be kell osztani. Régóta az első FPS ami nem hent 11 éveseknek, ez vagy te... Deus Ex. :R

Egyenlőre pihi, de este folytatás. :DDD

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#179) Xaels válasza Mukorka (#176) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem az sikerült elsőre. Ahogy néztem te más merre mentél mint én. Viszont elcsesztem egy párbeszédet és nem engednek be a rendőrségen a főbejáraton :D Most kereshetem az alternatív lehetőségeket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180) Mukorka válasza Xaels (#179) üzenetére


Mukorka
addikt

Ott még nem tartok. Most lelőtted a poént, megyek felgyújtom a gépet. :(((

:))

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#181) Xaels válasza Mukorka (#180) üzenetére


Xaels
félisten

Bocsi. Pedig ez közvetlenül van azután a misszió után amiből a videó részlet van :D Nem nagyon sikerült játszanom vele délután mert haverral Heroes6 demo-t toltunk :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#182) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Gyerekek, én nem merem elindítani... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#183) Mukorka válasza Xaels (#181) üzenetére


Mukorka
addikt

Ja, csak hosszú küldi ez, itt még a fele volt kész kb :)

(#182) TESCO-Zsömle: Haha, sok sört és kávét készíts.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#184) Xaels válasza TESCO-Zsömle (#182) üzenetére


Xaels
félisten

:DDD Nem bánod meg, max a holnap reggeli beesett, karikás szemeket :D

Mukorka: Hosszú küldi az tény, pláne ha úgy akarod megcsinálni, hogy mindenkit csak elkábítasz. Amikor beszélgetsz a főnökkel bevetés előtt megkérdezi, hogy akarod a küldetést véghez vinni, akkor én a humánusabbat választottam és össz-vissz egy kábító pisztolyt kaptam :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#185) Mukorka válasza Xaels (#184) üzenetére


Mukorka
addikt

Az igen. Spoiler. Én lethalt toltam. akkor meg választhattam hogy pisztoly vagy távolsági fegyót kérek. Mindenki pusztult ;]

Jó volt egy-két rész amikor rejtett helyeken mentem hogy ne öljek le mindenkit.

Amúgy jó cuccok vannak, kicsit eltartott rájönni hogy mit mikor mivel de már jól megy :)

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#186) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Jó... Akkor most befejeztem a topik olvasását, még a végén mindent látok/tudok majd... Megrendeltem a gémet, az avatar és a név kötelez. :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#187) TESCO-Zsömle válasza Xaels (#184) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem akarom elszúrni az "első alkalmat" mert az mindig csak egy van.

Aztán 2 óra múlva fekvés van... Holnap meg időmérő...

Addig Borderlands GotY...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#188) czundermák válasza Xaels (#184) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Revolver szintén jó, személy szerint arra raktam minden tuningot ezidáig, bosson kivül minden 1 lövés volt, ha használni kellett. :K

!!!SPOILER!!!
Kínában, mikor beszélni kell a csapossal (sebhelyes arcú fazon Tong) van rá mód, hogy az első eszmecsere alatt elárulja, hogy ő az akit keresek? El lettem küldve utána az alsó csaposhoz, aki valami jeladókat akar hatástalaníttatni, szerncse, hogy pont onnan jövök ahova küldött, megvan a sok jóféle alternatív útvonal.//

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#189) Xelo


Xelo
addikt

gyerekek.. 9 hours played.. szerintem ennél többet nem kell mondanom :) nagyon rég nem tudott lekötni játék ennyire

(#190) proci985 válasza BioNiCMaN (#186) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem bírtad ki, mi?

az én augmentedem már postán, holnapra nem tudom ideér e, de hétfőre biztos.

tényleg, ilyen 3850/3870/8800gt kategóriájú kártyával tolja valaki? (bár végülis metro2033mat is be tudtam konfigolni rendesen futóra, szal menni kéne ennek is)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#191) BioNiCMaN válasza proci985 (#190) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nem bakker, tiszta beteg lettem tőle, hogy mindenki tolja, csak én nem. :D

Upsz, most lebuktam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#192) TESCO-Zsömle válasza BioNiCMaN (#191) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Még én sem tolom. ;)

De majd holnap... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#193) proci985 válasza BioNiCMaN (#191) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:DDD

viszont ettől függetlenül tényleg gólyáznom és diszkréteznem kell csütörtökig. utálom, hogy pont félévkezdésre adják ki. bár inkább szeptember, mint mondjuk okt vége/jan vége (itt két lépcsőben vannak a vizsgák).

ja igen, nagyobb összehasonlító teszt. úgy néz ki inkább cpu limites, szóval van esélyem, hogy jól fusson.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#194) Mukorka válasza proci985 (#193) üzenetére


Mukorka
addikt

Tényleg jól lett optimalizálva. Dx9 alatt nem tudom hogy fut de dx11 alatt hasít, oké hogy jó a gépem de még így is átlagon felül teljesít.

A játékról meg egyszerűen nem lehet rosszat mondani. Hihetetlenül részletes, a fejlődés és képesség dolgok is baromi jók. Kicsit Mass effect érzést ad mondjuk de csak egy két olyan képesség miatt ami ismerős lehet.

Sokszor nem is csinálom a küldit csak szórakozom a városban. :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#195) Mukorka válasza Xaels (#179) üzenetére


Mukorka
addikt

Most vagyok ott, nekem sikerült. Igaz , kellett hozzá az a bizonyos fejlesztés ami a párbeszédet tápolja alternatív utakra. Jó kis cucc <3

Itt meg egy vicces videó általam.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#196) Xaels válasza Mukorka (#195) üzenetére


Xaels
félisten

Bele tellett egy kis időbe, de megtaláltam az alternatív bejáratot. Mondanom sem kell, hogy onnantól kezdve lopakodni kell az épületben különben elég sokan vesznek célba. Már az egyik mellék küldit leadtam onnan de a főszál még mindig nincs meg. Nem könnyű, nagyon nem. Rég szívtam ennyire játékkal, de ezt most kifejezetten élvezem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#197) Mukorka válasza Xaels (#196) üzenetére


Mukorka
addikt

Én is így vagyok vele, most ott a főszál megvan már de sehogy se jutok be a bizonyítékokat őrző szekrényekhez. Nincs elég skill hozzá még alter bejáratot meg nem találok :S

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#198) czundermák válasza Mukorka (#195) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog (1)

A jó öreg Hells' Kitchen... egyből az urott be a kosaras video láttán. :C

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#199) Xaels válasza czundermák (#198) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem a Serious Sam 2 eleje :DDD

Mukorka: mindent érdemes átolvasni, minden helyre érdemes bekukkantani mert van amikor egy belépési kódot így meg lehet tudni. Én mondjuk kitanultam amennyire eddig tudtam a hack-elést így nem nagyon marad zárva előttem semmi. Engem már csak 2 szoba választ el a kijárattól csak ott összesen van vagy 10-12 rendőr akiknek nem szabadna észre venniük. Imádom ezt a játékot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#200) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Na, akkor még egy Tech.

AMD P2 X4 955 BE@ 3600
Asus HD 6950 Unlocked @ 950/1375
2x2GB 1500MHz DDR3

1920*1080p minden maxon (FXAA High) fix 60fps.

sz: A grafikától tényleg nem esik hasra az ember, de ez talán nem is baj. Több figyelem marad a játékmenetre és a sztorira. A célkereszt hiánya nagyon zavaró, előre félek mi lesz az esetleges hajító fegyverekkel, amiknek nincs irányzéka, amibe belenézz...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.