Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) athomi válasza Peti78 (#6500) üzenetére


athomi
veterán

Végiggörgettem a képeket a linken, nem túl étvágygerjesztők. :DDD

(#6502) KROK640 válasza Peti78 (#6500) üzenetére


KROK640
veterán

Az egyetem melletti büfét még sosem próbáltam.
Ez tulajdonképpen a megahambis, nagyon sokszor rendeltem párszor beülve is fogyasztottam kaját, soha semmi baj nem volt.
Természetesen nem haragszom rád, eltérőek vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6503) RandomName válasza KROK640 (#6502) üzenetére


RandomName
aktív tag

Talán 2015-ben írtam arról az előző nick-en, hogy a Thaly-Péterfia sarkon tipikus buli utáni hastöltő kaja van, talán miattuk hoztam be a büntetésburger fogalmát a topickba... :)
2-3 évente visszajárok a szar helyekre is, hogy hátha.... De ott sosem... :(

[ Szerkesztve ]

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#6504) erik365 válasza KROK640 (#6499) üzenetére


erik365
aktív tag

Köszönöm, sajnos nekem is az a tapasztalatom, hogy az annyira nem bejövős hely.
Kb 2015-ben próbáltam utoljára, azóta nem erőltettem.
RandomName: Tőled tanultam el ezt a büntetés burger szót, azóta is használom. :D

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#6505) athomi válasza RandomName (#6503) üzenetére


athomi
veterán

"2-3 évente visszajárok a szar helyekre is, hogy hátha..."

Vedd fel a listádra a Csokonai Színház melletti Effendi gyrost, most rosszabb, mint valaha. :DDD
Utoljára mikor ott voltam a krumpli teleszívta magát a széthasznált olajjal, gondolom nem volt elég forró az olaj, mikor beletették a krumplit, de legalább sokáig bennehagyták, hogy kicsit kiszáradjon. A zöldségkupac íze borzalmas volt, valami olcsó csalamádé lehetett belekeverve, a hús meg túl volt sózva (ez mondjuk nekem nem volt rossz, mert túlsózva szeretem az ételeket).

[ Szerkesztve ]

(#6506) athomi válasza athomi (#6505) üzenetére


athomi
veterán

Mondjuk védelmére legyen mondva, olcsó! :D

(#6507) KROK640 válasza athomi (#6505) üzenetére


KROK640
veterán

Effendi gyros-ba 2014 óta nem voltam. Akkoriban nagyon közel esett a melóhelyhez így adta magát ebédszünetben, és tényleg olcsó volt.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6508) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Nincs itt valaki Hajdúböszörményből? Kellene nekem ma egy RP-SMA pigtail, Intel wifi kártyához, persze nem ingyen. Az se baj, ha párban van, de egy is elég. Esetleg komplett kártya, amin cserélhető a wifi kártya (M2) ?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6509) bhonti válasza E.Kaufmann (#6508) üzenetére


bhonti
tag

Megenni? :D

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#6510) E.Kaufmann válasza bhonti (#6509) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Adok-veszekbe akartam. Van neked amúgy?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6511) bhonti válasza E.Kaufmann (#6510) üzenetére


bhonti
tag

Gondoltam... nekem sajnos nincs.

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#6512) foxymaci


foxymaci
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni szüleimnek házassági évfordulóra szerveznénk egy 7 fős összejövetelt ár érték arányba milyen éttermet tudnátok ajánlani ?
Csokonai jutott eszembe elsőnek 8 éve voltam utoljára akkor nagyon kellemes csalódás volt esetleg a beer and wurst még?

Előre is köszönöm! :R

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#6513) Peti78 válasza foxymaci (#6512) üzenetére


Peti78
őstag

Szia!
Attól függ, a szüleid milyen jellegű vendéglátást szeretik. Én az ő ízlésük szerint választanék helyet.
Anyu például kellemetlenül érezné magát a beer and wurstban, a fater pedig a halat szereti nagyon.
A b&w egy fancy hely, ahol fancy kaják vannak, Nagyon finom az iron steak. ha ilyen irányba szeretnétek mozdulni, akkor Csokonai, B&w, Belga tökéletes. Nekem a Krúdy a kedvencem. De az egyik legjobban elkészített steaket a Malomban ettem. Ha háziasabb jellegű vendéglátás, akkor Látóképi Csárda.
De ha kicsit messzebb is mennétek, és házias, akkor Napkoron van egy fasza hely, a Napkelte Panzió.
Amúgy szóba jöhet az Almavirág is.
A Paniirba viszont ne menjetek.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#6514) Peti78 válasza Peti78 (#6513) üzenetére


Peti78
őstag

A Calico is jó hely. De mondom, elsősorban az ő stílusukban gondolkodj, ne a többi vendégében.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#6515) koshmar


koshmar
őstag

Üdv!

Olinal volt valamelyikötök mostanában? Mennyi egy nagy gyros tál?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6516) RandomName válasza koshmar (#6515) üzenetére


RandomName
aktív tag

2400 a sima, 2600 a sajtos.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#6517) koshmar válasza RandomName (#6516) üzenetére


koshmar
őstag

Köszönöm!

Téged ismerlek! :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6518) RandomName


RandomName
aktív tag

Toszy Bistro Debrecen
06 20 574 6196
[link]
Amikor mindened megvan ahhoz hogy jót csinálj, de az összkép mégse lesz jó.
Gyros tálat ettem, a zöldségek jók, a krumpli friss, az öntetek tetszenek, a hús jó ízvilágú, forgácsra vágva, azaz minden adott a jó gyroshoz.
De a krumplinak kellett volna pár perc sütés. A hús hiába kapja a nyárson a meleget, kintről kapja a hideget is. Az eredmény hogy a forgács egyik fele már itt-ott égéshatáron van, a belső oldala pedig nyers. Ezt ellensúlyozandó idö előtt le van vágva, és platon van befejezve a sütése. Több-kevesebb sikerrel.
A végeredmény egy vegyesen túl és alulsütött nem túl meleg húskupac amit alulról melegít át a friss burgonya, és hűt a zöldség.
Akár jó is lehetett volna.
Remélem csak a pörgés miatt volt ilyen összeszedetlen a kaja, kap majd még egy esélyt amikor nincs csúcsidő, de így ebben a formában csúcsidő környékén biztosan nem ajánlott.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#6519) Peti78 válasza RandomName (#6518) üzenetére


Peti78
őstag

Szia!
Toszy csinálta a kajádat?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#6520) RandomName válasza Peti78 (#6519) üzenetére


RandomName
aktív tag

Hát, ha úgy néz most is ki mint itt: [link] akkor nem. Nála egy kicsit vastagabb srác volt.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#6521) Peti78 válasza RandomName (#6520) üzenetére


Peti78
őstag

AZ egyik kollégám jó cimbije TOszynak, pár napja esett arról szó, hogy Toszy sokat szenved a munkaerővel, és nagyon komolyan veszi az ügyfélkezelést mind panasz, mind javaslat terén. Sokat szokott előrelendíteni egy adott helyzeten a személyes kapcsolatfelvétel.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#6522) KROK640 válasza Peti78 (#6521) üzenetére


KROK640
veterán

"Toszy sokat szenved a munkaerővel" - nem csak ő, alapvetően a vendéglátósoktól ezt hallom. De sajnos nem csoda, ugyanis legtöbbször (Toszy esetében nem tudom, hogy hogy van ez) minimálbérre (vagy +10% és kiemelkedően jó bérnek van hirdetve) és alkalmi bejelentőre felvett mindegy milyen emberek vannak, csak valaki végre elvállalja. A szakma krémje már rég külföldön van, amivel egy itthoni kajálda tutira nem tud versenyezni (alkalmazotti bérek tekintetében legalábbis)

Én pl gyakran járok Subwaybe, és volt olyan, hogy olyan személyzetet fogtam ki, hogy amikor leadtam a rendelésemet kétségbeesett telefonálgatás indult, hogy most mit hogy? végül én segítettem nekik, hogy mit hogy kéne megcsinálni. (Megjegyzem őket nem is nagyon láttam többet).

Húúú, ez a Toszy nekem baromira kiesik, a térkép alapján azon részén van Debrecennek ahol 10 évente egyszer járok... de már felkeltette az érdeklődésemet.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6523) Peti78


Peti78
őstag

https://www.mrsmokey.hu/

Próbálta már valaki?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#6524) KROK640 válasza Peti78 (#6523) üzenetére


KROK640
veterán

Még csak nem is hallottam róla.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6525) RandomName válasza Peti78 (#6523) üzenetére


RandomName
aktív tag

Pulled pork burgeres? Lehet rápróbálok ha arra járok.
:)

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#6526) Peti78 válasza RandomName (#6525) üzenetére


Peti78
őstag

Na én pont a pulled húsos cucc miatt nem mennék sehova. Számomra az nem burger :D

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#6527) mitulabattyi válasza Peti78 (#6523) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

A hamburgerek elég jók szoktak lenni, de a minőség eléggé "hullámzó".
Gyrostál is jó volt, de megy az olcsósítás... amióta a csípős öntetet szó nélkül valami csípős ketchupra cserélték, nem rendeltem tőlük semmit.

(#6528) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Sziasztok!

Debrecenben szeretnék ebéldeni a napokban, Vágóhíd utca térségében fogok ténykedni. Esetleg tud valaki jó kajáldát? Jöhet a menütől kezdve a gyorskajáig. :B
Meg a jó pékségek ajánlásokat is várok. :)

Zing Burgerrel BP-n szemeztem már párszor, látom ott is van, érdemes vinni onnan kaját a hazaútra?
5 éve ajánlották a Buri-Burit, akkor nagyon jót kajáltam ott, még mindig olyan jó ez a hely?
Kár, hogy mind2 cím bent van a belvárosban.

Visszaolvasva lehet megnézem Toszyt, bár az ellenkező irány nekem.

(#6529) bobace válasza grizlisandor (#6528) üzenetére


bobace
őstag

Csak a Zinget kerüld el, amilyen messzire csak bírod. Az asszonnyal mentünk egyszer oda kajálni, de amit művelnek..
0. Két burgert sikerült vagy 30 perc alatt megugrani.
1. Kihozza - hideg..
2. Nincs benne egy összetevő - jah elfogyott, csak erről nem szólnak rendelésnél
3. Úgy néz ki belül, mint a piritós, amit lefingott a csóka a Cool túrában.
3. Készítenek újat, ez már legalább úgy néz ki, mint ahogy kell, persze ettől még nem termett bele a hiányzó cuccból, csak legalább elfogadható lett.
4. Mellettünk ülő pár szintén legalább 30 perc várakozás után megkapja, amit kér.
5. Hideg, undorító, visszaadják, kis veszekedés, pénz vissza, mennek.

Jah és azért nem voltak sokan. Fentről az emeletről néztük, és kb 15 percig egy infra búra alatt parkoltatják a kaját, ami alatt persze, hogy kihűl, de ki nem hozná.. dumálni azt van idő, persze, meg telót nyomkodni.

A Toszyt még nem próbáltam, de eléggé sokan járnak oda, mindig vannak, mikor kocsival elmegyek előtte. Közeljövőben teszek vele egy próbát. Buri-buri-ban is régebben ettem, az jó volt.
Vágóhíd környékén van a Chili Café (konkrétan a Vágóhíd-Galamb sarok). Manapság olcsó, nagy adagok, nem Michelin csillagos, de ár-értékben nagyon jó, idén is ettünk már ott.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6530) micsiri


micsiri
csendes tag

Ha esetleg a Toszy felé indulnál néz be a Liget térre. Ott van a Liget Bisztró, szerintem elég jó a hamburgerük.

(#6531) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Köszi a hozzászólást, végül a dolgom végeztél elhagytam a területet, de reméljük lesz okom még jönni és végigjárom az ajánlásokat. :)

Azért elég meredek a Zing tapasztalat. :O

(#6532) bobace válasza grizlisandor (#6531) üzenetére


bobace
őstag

Közben a Toszy is megvolt a héten.
Nem a specialitásukat ettem, csak egy gyros tálat.
Finom volt alapvetően, jó a fűszer meg minden, de sületlen volt a krumpli. Tök puha, gyakorlatilag fehér, nem a szósz/zöldség miatt puhult. Kár érte.
Ettől még egy próbát fogok nekik adni, de majd hambi fronton legközelebb.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6533) bhonti válasza bobace (#6532) üzenetére


bhonti
tag

Úgy látszik ez a divat. :( A vacak sült krumpli... Múltkor már a Campusban is ez volt. Bezzeg egyre jobban árat emelni arra mindig van eszük! :U :N De lehet menni máshova is.) Ott van pl. a Csekő! Nem túl olcsó az sem, de legalább jó mindig. És rendes adagok. :K

[ Szerkesztve ]

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#6534) bhonti


bhonti
tag

Vagy akár a Főzelékmánia. Mondjuk picit lehetne többféle a menü, meg időben kell menni mindig hozzá... ;) De amit adnak az stabilan finom, normális áron van és meleg. :C:R

[ Szerkesztve ]

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#6535) athomi válasza bobace (#6532) üzenetére


athomi
veterán

Ez elég gáz, egy mirelitkrumplit nem egy tudomány megsütni...

Tavaly több helyen próbáltam a lángost a városban és a Balatonon is. Kb. minden 4. helyen volt jó lángos, a maradék helyeken fele-fele arányban szar vagy ehetetlen. Volt ahol visszavittem és kértem az eladót, hogy kóstolja már meg mit sütött (kívül túlsült volt, belül nyers). Mondta, hogy nem kóstolja, visszaadja az árát. :DDD És ami brutális volt számomra, hogy ezt az ehetetlen moslékot sokan jóízűen ették...

[ Szerkesztve ]

(#6536) KROK640 válasza bobace (#6532) üzenetére


KROK640
veterán

Toszy az hol van?
A héten volt alkalmam kajálni, de nem tudtam merre van. Végül Mózes volt :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6537) mghltm válasza KROK640 (#6536) üzenetére


mghltm
addikt

samsonin majdnem a pennynel

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#6538) KROK640 válasza mghltm (#6537) üzenetére


KROK640
veterán

Kösz.
Na ez Debrecennek azon része, ahol kb sosem járok (10 évente egyszer)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6539) mghltm válasza KROK640 (#6538) üzenetére


mghltm
addikt

most erdemes minel elobb meglatogatni, mert ha elkezdik a samsoni boviteset, nehez lesz megkozeliteni, illetve a sok munkas miatt megnohet a forgalma, ami rossz hatassal lehet a kiszolgalasi idore vagy a kapkodas miatt a minosegre

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#6540) KROK640 válasza mghltm (#6539) üzenetére


KROK640
veterán

Hát nem tudom, valamikor megnézem, csak nekem aza rész annyira de annyira kiesik ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6541) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Sziasztok!

Manapság hol lehet a legjobb óriás hamburgert kapni?

(#6542) KROK640 válasza hucsikoi (#6541) üzenetére


KROK640
veterán

A Péterfián a megahambis nekem eléggé bejött :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6543) hucsikoi válasza KROK640 (#6542) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Köszönöm :R

(#6544) Peti78 válasza KROK640 (#6542) üzenetére


Peti78
őstag

Az a sarki hely, ahol azt a minősíthetetlen "húspogácsát" teszik bele?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#6545) hucsikoi válasza Peti78 (#6544) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Konkrétan mit takar a "minősíthetetlen húspogácsa"?

(#6546) Peti78 válasza hucsikoi (#6545) üzenetére


Peti78
őstag

Na ez az igazi kérdés, amire magam sem tudtam rájönni eddig. 4 darab valami előre fagyasztott korongot tesznek bele. Péterfia-Thaly Kálmán sarok?
Egy pesti cimbim szokott ráizgulni erre a hamburgerre amikor már nagyon be van karmolva. Józanul csak egyszer ettünk ott. Piásan teljesen rendben van, igaz akkor a zsíros kenyér hagymával is tökéletes.
Nekem az a hely egy átlagos bulikaja, egy szinten van az egyetemi bodegával. Két napig böfögtem fel a nyers szalonna szagát egyik alkalom után. Egy pozitívuma van, hogy nagy. A gasztronómiát tekintve említésre sem méltó. De ez igaz minden olyan helyre ahol a mennyiség messze a minőség elé kerül.

Más: voltunk Toszynál. A kaja nem volt rossz, de már megint az alkalmazottak... A srác még csak-csak rendelkezik némi vénával, de a két csaj rendkívül savanyú volt.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#6547) hucsikoi válasza Peti78 (#6546) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Gondolom az lehet, a Google azt dobja.
Én józanul tervezem meglátogatni, így azért nem mindegy. Ezek alapján a mondás, hogy rossz nő nincs, csak keveset ittunk a kajára is igaz. :D
A Both Tibi bothdegáját én is messzire kerülöm.
A barátommal beszéltük, hogy régen ettünk már jó hamburgert és körbe kéne nézni, ha megyek hozzá debrecenbe.
Sajnos a hozzá nem értő személyzethez egyre inkább hozzá kell szokni.

(#6548) KROK640 válasza Peti78 (#6546) üzenetére


KROK640
veterán

Bár többnyire nekem is bulikaja volt, de próbáltam józanul is, és nekem nem volt vele bajom. Igaz ami igaz, hogy régebben.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6549) KROK640 válasza Peti78 (#6546) üzenetére


KROK640
veterán

A Subwayben tapasztalatan azt, hogy mostmár hétvégén este is diákok vannak. Sokszor amellett, hogy iszonyú lassúak, nem nagyon vannak képben, volt amelyik még valami kifogyott összetevőt sem talált, és a főnököt hívogatta. Elvitelre kértem a kaját, de olyan sokáig voltam bent, hogy a google azt hitte, hogy ott fogyasztottam. XD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6550) RandomName válasza bobace (#6532) üzenetére


RandomName
aktív tag

+1
Régebben írtam Toszy-ról, akkor kollégával ettem ott, nemrég kolléga ment családostól. Az 3 tál, elvitelre.
Előttük valami durva kaját kértek, több adagot, ezért a srác megkérdezte őket, hogy nekik mi kell, mert ha egyszerű, akkor inkább előreveszi őket.
Eredmény: 3 tál sületlen hússal, sületlen burgonyával, amelyikbe nem kellett valami zóldség allergia miatt, abban is volt.
Hát, ez így izé....

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#6551) RandomName


RandomName
aktív tag

Nemrég voltam az Avesztában.
Marhás pitát ettem, mint jellemzően amikor arra járok (ritkán), nem volt rossz, de valahogy olyan hús light érzésem volt fűszerezés tekintetében.
Ettől függetlenül az ízvilág még mindig tetszik náluk.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#6552) Peti78 válasza RandomName (#6550) üzenetére


Peti78
őstag

Szia!
Ilyenkor azt tartom a megfelelő eljárásnak, hogy kaja vissza, reklamáció. Ez megvolt? :D

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#6553) gps76


gps76
őstag

Pepito Pizza a Létai úton... Próbaképp rendeltünk, ne mindig a megszokott helyekről, és pozitív a tapasztalat, igazi olasz pizza íze van, olyan könnyű a tésztája egyedűl meg bírtam volna enni, pedig olyan 20 éves koromban volt utoljára.

(#6554) bul07


bul07
nagyúr

Ilyet(videó) vagy ehhez nagyon hasonlót csinálnak valahol Debrecenbe?
Nem palacsintára gondolok hanem ilyen rendes gyors ételre

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6555) nuri válasza bul07 (#6554) üzenetére


nuri
aktív tag

Talan ez?
https://www.visitme.hu/debrecen/crepe-house

(#6556) RandomName


RandomName
aktív tag

Voltam a Rózsásban Józsán.
Hát.... Kellett várni, de a velővel töltött sertésbordájuk hozta amit kell.
Majdnem szokatlan volt, hogy nincs felszopótál. Tudjátok, ez a kis kenyér, vaj, meg izé, és amíg ülsz nem unatkozol, hanem nassolod....

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#6557) KROK640


KROK640
veterán

Sziasztok!

Debrecen belvárosában (Piac utca, és környéke) tudtok olyan helyet, a Subwayen kívül, ahol OTP-s szépkártyát is elfogadnak, és szombat este 10 után is nyitva van?
Elsősorban hamburgrek, gyros, szendvicsek, ilyesmik érdekelnének, (elvitelre).

(Jó a Subway, csak már lassan kezdem unni, plusz az utóbbi időben akkorát emeltek az árakon, hogy mostmár körbenéznék máshol is)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6558) RandomName


RandomName
aktív tag

Pi-pizza.
Csak elvitel, vagy futár.
Nekem kicsit vastag a tészta, de amúgy 3 pizza után azt mondom vállalható.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#6559) tahepa


tahepa
senior tag

Négy darab Metro gasztro kupon elvihető.
2 darab Rózsás csárda ( Józsa)
1 darab Tar pizza
1 darab Station bisztro ( Petőfi tér)
10 ezer forint kosárértékből 5000 ft kedvezmény.
Fontos ! Mielőtt leadod a rendelést kérdezz rá a helyszinen hogy ismerik -e és elfogadják -e kupont.
Én most használtam fel egyet.
Vasárnap éjfélig lehet őket felhasználni.
Ha kell valamelyik akkor írj és jöhetsz érte a Vénkertbe.

(#6560) bambano


bambano
titán

Voltunk a Nextben.
Rossznak nem nevezném, de egyhangúlag az lett az ítélet, hogy nem megyünk többet. Olyan volt, mintha a tartalék szakács főzött volna. Most vagy az van, hogy ahhoz az árhoz ez a kaja és kiszolgálás nekem nem stimmel, vagy ehhez a történethez az az ár nem stimmel.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6561) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Huhh, emberek....mostanában járt valaki az Aladdin Gyros-ban?
Én Wolt-on szoktam rendelni tőlük úgy hogy bemegyek a kajáért személyesen, de azt hiszem inkább át fogok térni a helyben rendelésre...és kivárom a sort ott.

Az applikáción ugye leadom a rendelést, a kajálda veszi az adást...és benyom egy időintervallumot, hogy kb. mikor lesz kész a kaja. Általában (75-80%-ban) eddig sikerült is betartani vagy max. 5-10 perccel megcsúsztak vele. És akkor szépen virított a 'hamarosan' jelzés a rendelésnél.

Múlt héten 19:20-ra írták az elkészülés idejét. 19:30...semmi, 19:45 semmi....
8 körül elsétáltam hozzájuk. Látom 1-2 futár vár, megkapják a dobozkát..és adios. Bent beszélgetnek a srácok, látszólag nyugalom van. Pár percig még türelmes voltam - épp akkor vagdosták a húst - de aztán 20:20-kor elfogyott a türelmem és odamentem az ablakhoz. Nagy kérdezősködés....rendelésnek persze száma nem volt, így nem tudtam mire hivatkozni. Végül az lett a megoldás, hogy készítjük. :D Másfél órával azután, hogy megrendeltem és 1 órával azután, hogy a tervezett idő is lejárt.

Amikor elkészült a kaja, kihajolt egy srác (feltételezem nem magyar, de nem Ahmed volt...) és elmondta, hogy az a gond....hogy sok a futáros rendelés és azokat csinálják. Erre meg nem nyomnak rá. Tehát, legközelebb jöjjek és szóljak nekik, hogy csinálják már. :DDD Sok értelme van akkor előre rendelni.

Az csak hab a tortán, hogy többször láttam a futáros kiadó ablak mellett ( fél méterre a kajától) közvetlenül cigizni és beszélgetni a bentiekkel az éppen szünetelő munkatársakat, illetve sokszor észre sem vesznek az ablaknál ha odaállok és köszönök..csak 1-2 percnyi telefon nyomkodás után.

Évekkel ezelőtt amikor még a Széchenyin voltak, nagyon szerettük őket a kollégákkal és 99%-ban elégedettek voltunk a kajával és a személyzettel is. (Ahmed, Mózes duó) Aztán amikor átköltöztek egy ideig akkor is egészen jól ment a dolog, utána volt egy nagy esés minden téren. Ezután 2-3 évig nem jártam feléjük. Pár hónapja kezdtem el újra, de lehet ezentúl ritkítani fogom a látogatásokat.

[ Szerkesztve ]

(#6562) RandomName válasza hdanesz (#6561) üzenetére


RandomName
aktív tag

Nem fogom védeni, mert én sok éve szerettem ki belőlük. Amikor mindenféle embert elkezdett felvenni, és bömbölt a boombox a konyháról. (Meg mióta nincs Mózes)
Annyi rendelés volt mikor még oda jártam, hogy kint együtt cigiztem Mózes segédjével, mert a hús nem tud gyorsabban sülni. De a sor állt...

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#6563) athomi válasza hdanesz (#6561) üzenetére


athomi
veterán

Azt remélem tudjátok, hogy Wolt applikáción keresztül több 100,-Ft-tal drágább ugyanaz a gyros, mintha helyben vennéd meg.

(#6564) erik365 válasza hdanesz (#6561) üzenetére


erik365
aktív tag

Én szintén nagyon szerettem őket régen, idén egyszer kíváncsiságból újra ettem egy gyrost tőlük. A hús sületlen volt, a krumpli szintén elbírt volna még 2-3percet úgyhogy én nem erőltetem ezt a vonalat. Nem is szoktam már gyrost enni, mert nem csinál a városban senki egy normálisat.

1.4 T-jet M32

(#6565) hdanesz válasza athomi (#6563) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Nem is 100 ft-al hanem többel. :) Én 490 meg 690ft-okat látok. Helytől függ.

@mindenki: Nekem a kajával nem volt gondom mostanában. A körülmények voltak furcsák.

(#6566) bhonti


bhonti
tag

Nem kell etetni a kajafutár cégeket... nincs járvány se! :P

[ Szerkesztve ]

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.