Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37597) _seth_


_seth_
veterán

Nem kellene azért ennyire mindent tiltani ott ahol 1000 meg 1 olyan dolog van ami nem teljesen legális...pl a sok új hardver ami nem számlával kerül itt értékesítésre? Vagy bármi más ami után adózni kellene? Vagy adásvételit írni? Akkor meg....

Vatera... elég jól szabályozott törvényes oldal, szerintem jóval több tapasztalattal ilyen téren mint itt bármelyik moderátor (nem lehúzás csak tény, nem 1 mod vagy 2 modi ellen irányul csupán tájékoztatás...).

5. Tiltott termékek és szolgáltatások
A Vatera által működtetett online piactereken tilos az alábbi dolgok (áruk, termékek, szolgáltatások) értékesítése:

- alkohol, kivéve minőségi, egyedi vagy különleges gyűjtői szeszes ital;

Az alábbi termékek, áruk aukcióra bocsátásához a következő további feltételeknek kell teljesülniük:

További feltételek:

Alkoholtartalmú italok

Ezeket a termékeket csak és kizárólag a Gyűjtemény kategóriában, az erre a célra meghatározott alkategóriában lehet hirdetni, mint gyűjtött termék.

Az alábbi szövegű nyilatkozatot kell a termékleírásban megjeleníteni:
Az aukció indításával kijelentem, hogy a terméket csak és kizárólag gyűjtők részére, gyűjtemény részeként értékesítem.

Amit wwhy hírdet szerintem teljesen korrekt...

Vagy egy kérdés: DVD/CD/Pendrive az mehet? Na innen kezdve el lehet felejteni mindent amit sokan írnak ugyanis az NEM mehetne artisjus matrica nélkül... szóval abba kellene hagyni egymás piszkálását csak mert éppen valaki megteheti más meg nem....

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.