Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space

Hozzászólások

(#851) chokeee válasza szilva01 (#850) üzenetére


chokeee
aktív tag

a kérdés az, hogy hogyan lehet ezeket megszerezni

gumiczuczli

(#852) szilva01 válasza chokeee (#851) üzenetére


szilva01
őstag

Lehet, hogy ez egy mod... vagy a legnehezebb nehézségi fok után... :F

(#853) Sárpac válasza szilva01 (#852) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Bezony a nehéz és a lehetetlen fokozat rucijai ezek:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#854) chokeee válasza Sárpac (#853) üzenetére


chokeee
aktív tag

ez tuti? honnan lehet tudni?

gumiczuczli

(#855) Liberatus


Liberatus
csendes tag

Egy kis gameplay :DD

[link]

és

[link]

Remélem elnyeri tetszésetek! :D

(#856) horvathkrisz válasza Liberatus (#855) üzenetére


horvathkrisz
addikt

hú ez tök jó!

(#857) whitezo88


whitezo88
nagyúr

végigjátszottam, nem volt semmi. szerencsére a főboss elsőre lement, nem is csapkodott sokat. most megy a 2. menet :)

(#858) <.RicHarD.> válasza horvathkrisz (#856) üzenetére


<.RicHarD.>
tag

Egyetertek :C

Quad Core :)..Mert szeretem ha félgőzzel dolgozik a proci egy kicsit..^_^

(#859) szilva01


szilva01
őstag

A 6. fejezetben hogyan lehet legyőzni a leviatánt?

(#860) whitezo88 válasza szilva01 (#859) üzenetére


whitezo88
nagyúr

lőj mindent ami sárga. először a csápjain, aztán a szájában.

(#861) szilva01 válasza whitezo88 (#860) üzenetére


szilva01
őstag

De egy idő után az összes lőszer és élet elfogy, a csápjai meg csak jönnek vissza! :O

(#862) whitezo88 válasza szilva01 (#861) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát nekem elsőre sikerült, normalon. és bőven maradt lőszer.

(#863) szilva01


szilva01
őstag

Megint elakadtam! DE életemben először használtam a keresőt ÉS megtaláltam az információt :D :C

(#864) whitezo88


whitezo88
nagyúr

[link] ez lenne a film? nem szórakozok a trial acc csinálásával, de lehet valami olyasmi lesz.

(#865) Vevőjelölt válasza whitezo88 (#864) üzenetére


Vevőjelölt
tag

Nem valószínű, inkább így keresd: Dead Space Downfall.
Ez egy animációs film, sci-fi horror témályú, akárcsak a játék. Én most néztem meg, és úgy döntöttem, hogy messze elkerülöm a játékot. :K (Nagyon kényes az emésztésem.)

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#866) whitezo88 válasza Vevőjelölt (#865) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tudom hogy van, azt láttam is, de ez 2010-es dátumú.

(#867) szilva01 válasza Vevőjelölt (#865) üzenetére


szilva01
őstag

Első pár nap féltem belépni a játékba... de meg lehet szokni! Én már nem ijedek meg mikor megyek és hirtelen feltámad egy zombi, vagy egy kanyarban ott áll vagy rámugrik stb.

bocsánat! nekromorfot akartam írni :D

[ Szerkesztve ]

(#868) Vevőjelölt válasza szilva01 (#867) üzenetére


Vevőjelölt
tag

Én annakidelyén a Doom 3.-al voltam így, de hamar megszoktam a környezetet. Inkább az lehet a dologban, hogy alapból kerülöm a nagyon rémisztő és véres dolgokat. Viszont én nem félek egyedül a sötétben. :D

A filmes kérdésre visszatérve, itt:[link] írják, hogy mégcsak elmélkednek eggy egészestés játékfilmen.

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#869) Liberatus


Liberatus
csendes tag

Készül az utolsó fejezet videója. :DD
Igaz,másodjára "könnyebben" ment az eleje,mert tudtam mi vár rám (ugyanis sikeresen letöröltem a rögzített játékot) .Ha tökölést vagy kézremegést fogtok látni a videóban az azért lesz mert paráztam :DDD De remélem nem lesz feltűnő.Azt hittem,ez sétagalopp lesz (lehet egyeseknek az),de szeretnék már a big boss előtt fejjel lefelé lógni.

Őt legalább biztos észreveszi az ember. ;]

(#870) Liberatus


Liberatus
csendes tag

Ebből nem lesz videó.

"A Dead Space működése leállt.A Windows megoldást keres a problémára".

És már csak 1 tojás volt a hasában. :W

(#871) szilva01


szilva01
őstag

Végigcsináltam!Nagyon jó játék! Ajánlom mindenkinek!

(#872) zsoltrs


zsoltrs
tag

Hy
Lenne 1 kérdésem.
A barátnőm ,ugye már korábban meghalt(beadott magának vmi injekciót).
És én akkor az egész játék közben csak halucináltam?
A végén amikor elmegyek a hajóval, akkor a csajom ugrik rám, amiután átváltozott a injekciótól? Vagy most mi?
Köszi a választ.
hY

(#873) Liberatus


Liberatus
csendes tag

Végül csak sikerült. A beígért videók:

[link]

[link]

A főmufti külön megörökítve:

[link]

Jó szórakozást! :)

(#874) Liberatus válasza zsoltrs (#872) üzenetére


Liberatus
csendes tag

Láttam egy másfajta befejezést,xbox-on van azt hiszem.Ott az ugró hölgy után veszi le a sisakot,tehát azt is képzelte.Legalábbis nekem ez jött le.

Egy kérdésem nekem is volna.Végigvittem normal fokozaton,elmentettem és újrakezdtem,de ugyanabba a fokozatban,ami marhára nem jó.Ezt ti meg tudtátok oldani vagy 'hard'-ban kell végigjátszanom,hogy a második menetet 'hard'-ban csinálhassam?

(#875) szilva01 válasza zsoltrs (#872) üzenetére


szilva01
őstag

Szerintem inkább kinyiffant az injekciótól, és ő is nekromorf lett! Komolyan a 2. szinttől fogva egyszer nem ijedtem meg, de ez az utcsó jelenet mikor előugrik a szék mellől/mögül úgy megfosatott...

(#876) whitezo88 válasza szilva01 (#875) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pedig várható volt h nem lesz happy end :D

(#877) szilva01 válasza whitezo88 (#876) üzenetére


szilva01
őstag

Hát már az se heppiend, hogy mindenki meghal rajtunk kívül... Szerintem egyébként túlélte, mivel ha ilyen sikere van, akkor biztos lesz folytatás!

(#878) zsoltrs


zsoltrs
tag

hy

Igen, most hogy visszagondolok amikor rámugrik a "csaj" akkor 1 pill.-ra belyön 1 homályos kép ahogy éppen veszem le a sisakom.
Akkor csak 1 álom volt?

Hy

(#879) szilva01 válasza zsoltrs (#878) üzenetére


szilva01
őstag

Épp ezaz, hogy PC-n akkor ugrik ránki a csaj, mikor már levettük a sisakot!

(#880) Khaal válasza Liberatus (#874) üzenetére


Khaal
őstag

Ez engem is érdekelne, mert tényleg semmi kihívás nincs benne másodszor is végigvinni easy fokozaton, ha már fel van tápolva az ember.

(#881) szilva01 válasza Khaal (#880) üzenetére


szilva01
őstag

Én véletlenül normál szinten kezdtem el először! 11.-12. fejezetben szenvedtem is rendesen, sose volt se életzselém, se lőszerem rendesen! :( De megcsináltam és most katonai ruhában mindig 1000-1200 impulzustöltettel lövök akit látok :D

(#882) #00809728 válasza Liberatus (#855) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Pont itt járok az első video 2:10percénél és sajna én szenvedek a 2db ajtónáló behemoddal aki szórja magából a mini alieneket. :O

(#883) #00809728 válasza Liberatus (#873) üzenetére


#00809728
törölt tag

Grat jól nyomtad.Hát én már kicsit "öreges" vagyok hozzá.Sajna én fegyverban ill pénzben is gyengén állok de ujra nem akarom kezdeni.Lehet uninstal lesz a vége...

(#884) whitezo88 válasza #00809728 (#882) üzenetére


whitezo88
nagyúr

lődd le a dög csápjait.
hozzávalók: plazmavágó/karabély/ívfegyó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#885) #00809728 válasza whitezo88 (#884) üzenetére


#00809728
törölt tag

Na abból vagyok kicsit szegényes.Sajnos nem jól gazdálkodtam+lovém sincs.Valaki fénypost löszer ill lové?

(#886) mad1 válasza #00809728 (#885) üzenetére


mad1
veterán

Csak a hasat ne lodd ki es akkor benne maradnak a kis genyok...Viszont ha mar kilotted,akkor szeretik a langszorot.

Ne szemetelj ! = Steam

(#887) mad1 válasza #00809728 (#885) üzenetére


mad1
veterán

Ez pu akart lenni. :))

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#888) james008bond


james008bond
őstag

Sziasztok!
A 7. fejezetben, mikor jeladót kell egy aszteroidára tenni, akkor a két forgó izét hogy állítom le? A két mágnesféket, ami a teremben van, kilőttem, de a gps által kivül jelzettekhez nem tudok eljutni, amint katapultálom magam az űrbe, kinyiffanok. Mi a megoldás, szeretnék már továbbjutni!
Kösz!

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#889) Csabahun válasza james008bond (#888) üzenetére


Csabahun
senior tag

Csak annyit kell tenned ,hogy kimész az űrbe az aszteroidán és kilövöd a másik 2 féket is.Nem kell leállitani a 2 forgó izét.

(#890) james008bond válasza Csabahun (#889) üzenetére


james008bond
őstag

Kösz, ki fogom próbálni, bár azoktól a mozgó izéktől tartok egy kicsit....

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#891) mad1 válasza james008bond (#890) üzenetére


mad1
veterán

Baloldalara ugorj,majd menj a legures terbe,az asteroida tulso oldalara,mert ott nem talal el....

Ne szemetelj ! = Steam

(#892) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok.

Lehet hogy volt már ez a kérdés de nem lehet valahogy fps módba állítani a nézetet? Mert ettől a jobbváll fölötti nézettől idegbajt kapok!! :((

(#893) mad1 válasza Z.m.Z (#892) üzenetére


mad1
veterán

Ez volt a cel hogy parazos legyen.
Ha folyamatossan nyomod a celzast,az majdnem fps mod,viszont jobb nincs.

Ne szemetelj ! = Steam

(#894) Z.m.Z válasza mad1 (#893) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Köszi de sejtettem,hogy ez lesz a válasz. Egy kicsit még nyomom,aztán vagy megszokom vagy odaadom az unokaöcsémnek útókari ajiba. :R

(#895) mad1 válasza Z.m.Z (#894) üzenetére


mad1
veterán

Szerintem 1x vidd vegig,Nagyon jo,Az iranyitast meg meg lehet szokkni :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#896) Z.m.Z válasza mad1 (#895) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Ok. Megpróbálom. :((( Bár Yoda mester megmondta: "Tedd vagy netedd! De ne próbáld!" :DDD

(#897) whitezo88 válasza Z.m.Z (#896) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez a nézet számora is zavaró volt eleinte, de megszokható. az a legnagyobb baj vele, hogy nem látod mi van 6-9 óránál. totális vakfolt. szal néha körbe kell mozgatni a nézetet :D

(#898) gV válasza mad1 (#895) üzenetére


gV
őstag

az igaz h meglehet szokni, de nekem az az érzésem, ez egy piszok könnyü játék lenne normális irányítással vagy/és fps nézetben ami nem éppen jó dolog
na meg az szerintem nem normális, h célzás közben maxra huzott egér érzékenységgel is csiga tempóba megy arrébb a "célkereszt", lehet h 800dpi helyett 3200-as egérrel kellene játszanom :F

(#899) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Na tegnap egész későig nyomtam,ezt a tré irányítást nem lehet megszokni. Valaki itt lejjebb írta hogy ez TPS hááát et is vitatnám mert ott nem követi ilyen mereven a karakter mozgását a kamera. Állítsd a Fallout 3-at tps módba és szuper úgy is vagy ott a Freedom fighters vagy a Gta sorozat mind TPS,mind jól példázzák ezt a stílust. Amúgy tényleg egy Doom3 klón ajtó-->céloz-->nyit-->lő-->ment-->sétál-->ajtó.........és így tovább. Ráadásul mindenkinek az jut az eszébe hiszen ott volt először vaksötét és elemlámpa. Ebben az űrhajós-idegenlényes kategóriában nekem a Prey tetszett a legjobban. Ez sem lenne rossz,ha lenne FPS -mód és csak a térképnézegetésnél,meg az invertory-nál állnaát ebbe a "kukucskálj a jobb vállam fölött" módba.

(#900) raus


raus
aktív tag

Tetszett ahogy először betöltöttem. Van stílusa és a látványvilága is jó szerintem. Csak sokszor vannak benne hatásvadász elemek. Teljesen lineáris a játékmenet, de valahogy mégis élvezem hogy tolhatom. A hangok azok kib...szott jók szerintem. Még többet olvasgatnék a személyzetről és privát naplókból, eltünt és átváltozott szerettekről, arról ahogy kitört az egész fertőzés a hajón. Több személyes infó kellene mert azon keresztül tudja az ember igazán átérezni a katasztrófa nagyságát. A Hidropónia Fedélzeten vok és nagyon tetszik ahogy kidolgozták.
Összességében bejön. Tökéletesen fut, el van találva a motorja.
:R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.