Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space

Hozzászólások

(#351) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem bírok magammal...elmegyek a Nyíregyházi tescoba..ugyan mondta Szasanyi hogy nincs de hátha...muszály megnéznem...nem bírbnnék aludni:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#352) fpeter07 válasza Sirandrish (#343) üzenetére


fpeter07
veterán

Én is már játszottam vele (vagyis csak néztem ;] ), egyszer a szellőzőből mászott ki vmi qrva gyorsan :D

(#353) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

Hány fejezet van pontosan?

Hard work beats talent.

(#354) Jofi81 válasza Tsumaas (#353) üzenetére


Jofi81
őstag

12

(#355) mad1 válasza Jofi81 (#354) üzenetére


mad1
veterán

nem 3.20 :F :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#356) Jofi81 válasza mad1 (#355) üzenetére


Jofi81
őstag

:DDD

(#357) szasanyi válasza Kiskutya (#307) üzenetére


szasanyi
félisten

Korányis haverom (én is ott lakok :) ): én szopok de rendesen! Közepes nehézségi szinten nem tudok továbbjutni, feszt legyilkolnak, szétszaggatnak, lefejeznek az állatok.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#358) Sirandrish válasza fpeter07 (#352) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem jónéhányszor előfordult:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#359) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Én is vevő vagyok 1re ha valaki talál vegyen nekem is ennyibe!!!

hmm...

(#360) Csabahun


Csabahun
senior tag

Gyerekek,menjünk be egy Tesco-ba és verjük ki a balhét kezünkben az újsággal.
Ha nem adják akkor mindenkinek rokona a fogyasztóvédelem oké??? :DDD :DDD

(#361) Kiskutya válasza Csabahun (#360) üzenetére


Kiskutya
veterán

:):):)

hmm...

(#362) Sirandrish válasza Csabahun (#360) üzenetére


Sirandrish
legenda

de ne a nyíregyibe menjünk mert ott nincs:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#363) Blood Mage válasza Jofi81 (#350) üzenetére


Blood Mage
senior tag

"Addig nézd meg a filmet, meg olvasd el a képregényeket...." őőő asszem én lemaradtam valamiről... van Dead Space film?? a képregényt nem. nem szeretem őket :( de a film érdekelne :D

(#364) mad1 válasza Blood Mage (#363) üzenetére


mad1
veterán

Szinkronossan sajna nincs.

Ne szemetelj ! = Steam

(#365) Kiskutya válasza Blood Mage (#363) üzenetére


Kiskutya
veterán

Jó a film ott van vége ahol a game kezdődik! Szerintem először a játékot érdemes végigvinni és utána megnézni az előzményeket!

hmm...

(#366) Blood Mage válasza mad1 (#364) üzenetére


Blood Mage
senior tag

Cool! :DDD de akkor ez most nem is film hanem rajzfilm?! mellesleg ezt akkor meg kell vennem? hogyért adják mostanság?

(#367) mad1 válasza Blood Mage (#366) üzenetére


mad1
veterán

Gozom sincs.Ugytudom itthon nem adtak ki.Toltsd le szerintem.... :B

Ne szemetelj ! = Steam

(#368) Blood Mage válasza mad1 (#367) üzenetére


Blood Mage
senior tag

áhh... letölteni tuti nem.. nem csípem a torrentezést... bonyolúlt és vmi baki úgyis beüt... (ha így értetted)

(#369) DerStauner


DerStauner
senior tag

na, végigtoltam én is, igaz, a végén csak trainer-rel sikerült

párszor el tudtam ugrani a szörny csapácsai elől, de a végén mindig megtalált.

jó game volt azért. jöhet a folytatás.

(#370) Jofi81 válasza Blood Mage (#366) üzenetére


Jofi81
őstag

Van egy rajzfilm, meg egy hatrészes képregény is, illetve a képregényeket megcsinálták animált formában is. Időrendben: képregények -> film -> játék. Érdemes ezeket megnézni/elolvasni, elmesélik az előzményeket. A filmet és a rajzfilmet keresd például a Kalóz-öbölben, az animált képregényt meg megtalálod a Gametrailers-en.

(#371) Jofi81 válasza Jofi81 (#370) üzenetére


Jofi81
őstag

"A filmet és a rajzfilmet keresd például a Kalóz-öbölben [..]"

Na, kicsit elírtam, természetesen filmre és képregényre gondoltam. :)

(#372) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

SEGA-sztok..!

lehet szóvolt róla,ha igen bocsánat :B
eza külső nézetes (sztem) elfuserált nézetet nem lehet FPS módba rakni?...tehát amit a szemem lát,azt látom énis?.... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#373) KillHates válasza DerStauner (#369) üzenetére


KillHates
nagyúr

Valami rohadt nehéz volt a vége. Én is ráfanyarodtam a trainer-e, mert többször kitrancsíroztak. Igazi hardcore-ok tudják megcsinálni csalás nélkül. :R (meg az időmilliomosok akik 126-odszorra is nekifutnak :D )

SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!
Aztán néztem az outro-t és majdnem berittyentetem az utolsó jelenettől!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#374) KillHates válasza - = Zk = - (#372) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem, ez egy tps játék. Én sem szeretem, de így sokkal parásabb a játék. Ezért jobban is bejött mint az emberszimulátor.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#375) Kiskutya válasza - = Zk = - (#372) üzenetére


Kiskutya
veterán

Hidd el nem elfuserált a nézet! Az elején szokatlan mindenkinek de 1-2 óra után teljesen hozzá lehet szokni! Nekem is az fps a kedvenc nézet, de szerintem ez így tökéletes!

hmm...

(#376) Sirandrish


Sirandrish
legenda

milyen fokoztaon külditek hogy nem tudtátok megcsinálni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#377) Kiskutya válasza Sirandrish (#376) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nem értem én se ezt a szenvedést:) Én közepes fokozaton csak oldalaztam jobbra balra meg lőttem amit kell és talán 1x vagy max 2x talált el de az csak az életerőm felét max ha leszedte.

hmm...

(#378) Sirandrish válasza Kiskutya (#377) üzenetére


Sirandrish
legenda

énis ugy nyomtam és legelső alkalommal csapott le de nem haltam bele..aztán mikor mát láttam hogy ü csak oldalaztam és egyszer sem talált el..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#379) KillHates


KillHates
nagyúr

Na jól lefikázták a GamePod-on a játékot... :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#380) Sirandrish válasza KillHates (#379) üzenetére


Sirandrish
legenda

me annyit értenek hozzá mint én a csillagrombolók periférikus menetstabilizátorán lévő mikroprocihoz... ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#381) whitezo88


whitezo88
nagyúr

basszus a játék még nappal is fosatós, ez az Act5 nem volt semmi.

(#382) wesker24


wesker24
senior tag

Na jól asszem nekem ennyi volt a játék ! :((( :W :W

Egy rohadt BUG miatt nem tudom tovább vinni a játékot !

Ugyanis az a rohadt lift megbugosodott ha egyszer beszállok akkor onnatól kezdve már nem tudok kimenni egyik oldalt se !

És egy mentésre mentettem mindig ! Tehát nincs is elözö mentésem !

Van egy régebbi mentésem még az 5 fejezettől ! De most megint vigyek végig 3 fejezetet ?

[WTF?]

Mi a rossebbért nincs benne restart ? Ilyenkor lenne jó igazán ! :F

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#383) Jofi81 válasza wesker24 (#382) üzenetére


Jofi81
őstag

Itt van mentés.

Bár most nézem, hogy ez is egy fájl, lehet, hogy ezzel sem mész sokra...

[ Szerkesztve ]

(#384) wesker24 válasza Jofi81 (#383) üzenetére


wesker24
senior tag

Köszi de ezt már próbáltam ez egy olyan mentés ami feloldja a Lehetetlen nehézségi fokozatot ! De viszont a játékot az elejéről kezdi !

Ha van valakinek olyan mentése aki a 8 fejezetben tart !

Akkor azt megköszönném ! :R

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#385) Csabahun válasza wesker24 (#382) üzenetére


Csabahun
senior tag

Nekem is volt egy ilyen amikor az ajtó nem akart kinyílni.
De távolabb mentem tőle és utána már nem volt semmi gond.

(#386) Lefty


Lefty
addikt

há nem birom megölni a 6. fejezet végén azt a nagy dögöt aminek 3 kinyúló csapkodója van, egyszerűem nincs töltényem, a robbanó hamuzókat is meg mindent rálövök kinézissel de semmi. ötlet?

(#387) Sirandrish válasza Lefty (#386) üzenetére


Sirandrish
legenda

milyen fokozaton tolod?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#388) mindfreak válasza Lefty (#386) üzenetére


mindfreak
őstag

Esetleg ha visszamész lőszerért?

(#389) Lefty válasza Sirandrish (#387) üzenetére


Lefty
addikt

Sirandrish: közepes szinten

mindfreak: az már megvolt, mindent felszedtem korábbról, de pénzem talán még van, akkor veszek skulót, de gondolom ez még nem a vége azért nem akartam elherdálni a vagyonom.

[ Szerkesztve ]

(#390) Sirandrish válasza Lefty (#389) üzenetére


Sirandrish
legenda

az a fele ugyanis 12 fejezetből áll...képet tudsz küldeni arról hogy melyik lény is az? csakmert nem rémlik :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#391) Blood Mage válasza Jofi81 (#370) üzenetére


Blood Mage
senior tag

a gametrailersen megnézem majd a képregényes változatot... a filmre is rátaláltam a neten kis böngészés után úgyhogy akár már most azonnal meg is nézhetem

(#392) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

KillHates,Kiskutya::R
..hát nem megy sajna...!nem áll rá a szervezetem!..amugy nagyon paráztató...a FEAR1 óta nem fostam ennyire zajoktól..5.1-be!! :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#393) whitezo88 válasza Sirandrish (#390) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem az ami a falon van és csápjai vannak és köpködő gumókat dob ki, és ha közelmész, letépi a fejed.

(#394) Sirandrish válasza whitezo88 (#393) üzenetére


Sirandrish
legenda

és az csak a 6. fejezetnél van elsőnek?:) hm..nekem korábinak tünt..
Azt ívfegyver(??) el kell ölni..ami vizszintesen küldi az áldás..amikor kintvannak a csápjai...közel se kell menni és a gumokat is elkerülheted:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#395) whitezo88 válasza Sirandrish (#394) üzenetére


whitezo88
nagyúr

5. pályán volt elsőnek, de szerintem erre a szörnyre gondolhat.
én is megszívtam ekkor, mert alig volt lőszer, belezővel meg nem tudtam elég közel menni hozzá.

(#396) Sirandrish válasza whitezo88 (#395) üzenetére


Sirandrish
legenda

az a belező nagyon komoly...de több a negativum mint a pozitvum azzal kapcsolatban...közelre és távolra se jó..messze nem visz el..közelre meg már a földet nézed hogy darálj vele...ráadásul ha 2 oldalról jönnek akkor már régen rossz..jobban is megcsinálhatták volna de amugy nagy poén:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#397) whitezo88 válasza Sirandrish (#396) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem jó dolog, a kis pókszerű izéket kíválóan lehet vele írtani, meg a kis 3 csápú izéket is, bár azokra az ívfegyver a legjobb, de azt meg inkább a lábak elkaszálásra használom :D majd jöhet a taposás bár néha nem találja el a fejét csak mellétrappol.

(#398) danntora


danntora
tag

Én egész végig két fegyverrel nyomultam csak, a géppityuval meg az ívfegyverrel, ami ki is volt maxolva. A többinek mind van valami nagy hátránya, hanyagoltam is őket. Ha sokan jönnek az ívfegyó egyyszerre sokat ledarál, a géppityut meg akkor vettem elő ha fogyott a lőszer az ívfegyóban. Azt a falon lévő szörnyet akinek a hasából csápok jönnek elő és dobál olyan alien féle tojásokat, a legkönnyebben egy robbanó piros hengerrel lehet kinyírni, kinézissel rádobod és meg is döglik azonnal. Nem tudom ki milyen fokozaton ment (én közepesen, talán ha 2x meghaltam) hogy trainert kellett igénybe vennie de sztem a legnehezebben sem nagy kihívás, csak takaréskoskodni kell a lőszerrel, sztázist kell sokszor használni, úgyis vannak feltöltőpanelek sűrűn.

whitezo88: ha az ívfegyverrel közvetlen közelről lövöd el a lábaid akkor azonnal megmurdelnek, egyszerre többen is.

[ Szerkesztve ]

(#399) Jofi81


Jofi81
őstag

A dunaújvárosi tescoban még van a 3K-s Dead Space-ből. :)

(#400) mad1


mad1
veterán

Nekem a langszoro igencsak bejon felfejlesztve.Amugy plazma.

Ne szemetelj ! = Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.