Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space

Hozzászólások

(#951) Z.m.Z válasza Bzzz (#949) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Én is pont ezzel kerestem meg ezt a topic-ot! :) De hidd el tök jól meg lehetszokni,csak ne próbálj folyton a faszi mögé kerülni a "kamerával". Én az elején állandó célzásra állítottam,(CapsLock) de úgy elég korlátozottak a lehetőségek. Kb. a második pálya végére simán megszokod. :K

(#952) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Azon gondolkoztam,hogy hogyan kerülnek legyek egy űrhajóra? :F

(#953) mad1 válasza Z.m.Z (#952) üzenetére


mad1
veterán

Biztos felvitték ,még lárva formájában :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#954) Z.m.Z válasza mad1 (#953) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Vagy lehet,hogy ott a világegyetem túlodalán több naprendszerrel odébb is honos faj, és felhozták a bolygóról........... :DD

(#955) r-chee válasza Z.m.Z (#952) üzenetére


r-chee
őstag

Azok a mitévő legyek :D .

Bzzz, nyugodj meg, bőven lesz lehetőséged menteni a játékban :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#956) mad1 válasza r-chee (#955) üzenetére


mad1
veterán

Tehetetlen rovar?
Mitevo legyek.

Ne szemetelj ! = Steam

(#957) Z.m.Z válasza mad1 (#956) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Én inkáb azt mondanám,hogy a "világ legtétovább állatai" :D

És tudjátok,hogy melyik a leglazább tengeri állat?

[ Szerkesztve ]

(#958) csana válasza Z.m.Z (#957) üzenetére


csana
senior tag

Talán a "szarok rája"? ;)

(#959) mad1 válasza csana (#958) üzenetére


mad1
veterán

:C

Ne szemetelj ! = Steam

(#960) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Megvettem ezt a játékot, de sajnos mindig kifagy, mikor felveszem a plazmavágót az elején, de volt, hogy hamarabb is...

Vista SP1-el van (még a GTA IV is elindult)...

Mi lehet a baj?

köszi!

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#961) Bunyec


Bunyec
tag

Sziasztok. Egy kis érdekességet véltem felfedezni a minap. Elnézést ha már valaki már írt róla, nem olvastam utána. Hammond, a néger biztonsági tiszt egy az egyben úgy néz ki mint az Hihetetlen Hulk c. filmben 13:10-nél az egyik szereplő(katona). :)
Engem eléggé meglepett, nem tudtam hogy színészek digitalizált mását tolták bele. Azért akinek megvan a film, ellenőrizzen le. :)

(#962) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Quick Help!!
Gépet újra raktam,de a második vinyón fent maradt a dead space..
Ma újra játszani akartam vele,elindítom,de véletlenül a nyelv választásnál a lengyelt nyomta meg..:S:S
Hogy tudom visszaállítani magyarra?
Nem értek lengyelül és a játék mappájában sincs olyan,mint mondjuk a Crysisnél,hogy make game hungarian..:S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#963) mad1 válasza Zirowe (#962) üzenetére


mad1
veterán

Lenmgyel defaultot kene tudni hogy irjak,talan a webforditason megnezheted..
Amugymeg szivas... :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#964) Zirowe válasza mad1 (#963) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az a baj,hogy nincs is ilyen menüpont később a játékban,hogy nyelv választás(ezért már panaszkodtak EA-nál),szóval lehet újra fogom rakni:S
Egyébként meg rájöttem mi a default lengyelül,de nem érek vele semmit!:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#965) mad1 válasza Zirowe (#964) üzenetére


mad1
veterán

Akkor reinstall :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#966) Z.m.Z válasza 19_OsY_81 (#960) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Valszeg rossz helyen "vetted",vagy rossz verziót. "Vedd" meg újra máshonnan,esetleg közösségi oldalról "rendeld" meg általában olyan helyeken van topicja a játéknak és ha mások is bajlódnak vele keress másikat. :D A nyilvános helyeken is vannak hsz-ek de többnyire angolul. :K

(#967) Z.m.Z válasza csana (#958) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Talált! :C

(#968) marinea2


marinea2
addikt

fuu nem vártam töle ennyit :)) nekem nem nagyon jönnek be az ilyen külsönézetes meg skifi gamék de ez nagyon megfogott :)

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#969) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Hello! Épp végigvittem a játékot, szuper volt! :DD Nagyon bejöt az utolsó boss fight, csak sajna 2perc alatt szétkaptam a szörnyet :U Viszont miután végzünk, jön a stáblistsa, és aztán kiirja, hogy kaptam 50k pénzt, meg 10energia gócot és egy új nehézségi szintet!
Namármost... játék közben miért nem lehet nehézséget állítani? csak új játékkal oldható meg? mert az nagyon nem jönne be, hogy elbúcsuzzak a jól kifejlesztett fegyvereimtől... :( és amúgy mit takar ez a nehézség? csak annyi, hogy többet sebeznek rajtad, vagy több ellenség is jön?
Miután végigvittem, rámentem, hogy folytatás... ekkor mintha előről kezdődött volna minden csak megmaradnak a cuccauim és a mentéseknél kiirja, hogy 2. menet. Ez most előről minden ugyan az lesz? mert olyan fura volt minden, meg más pl. ahogy kezdődik a legelején egy videóval, mintha nem ilyen lett volna (illetve igen csak más tartalommal)... de lehet ,hogy csak régen kezdtem a játékot.
Ja igen, és a 6. szintű öltözéknek volt valami értelme? azon kívűl, hogy 100k-val megkopasztott és máshogy néz ki a csávó. mert több nem lett a páncélom, se több cucc nem fér el nálam, szóval... kicsit átverés szaga van ennek... :U

(#970) mad1 válasza Blood Mage (#969) üzenetére


mad1
veterán

Csak ugyanazon a nehezsegi szinten tudod folytatni,Ha nehezebre vagysz,mindened nullazodik... :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#971) Blood Mage válasza mad1 (#970) üzenetére


Blood Mage
senior tag

akkor az felejtős :U Max, ha cheat-el.. tud valaki ilyenekt? pl. jó sok pént, meg hasonlók

(#972) mad1 válasza Blood Mage (#971) üzenetére


mad1
veterán

Utannajartam van trainer,csak warez, ugyhogy keresni kell.

Ne szemetelj ! = Steam

(#973) Blood Mage válasza mad1 (#972) üzenetére


Blood Mage
senior tag

igen, igen, én is rákerestem, de egy kis felvilágosításra szorulnék, hogy mi az a "trainer"? mert sok helyen láttam már, de mindíg azt hittem, hogy az, hogy pl. +5 Trainer az az, hogy ad 5db gyakorló (trainer) pályát. :DDD
Ok, leszedek egy ilyen és mit kell vele csinállni?, hogy működik ? :F

(#974) mad1 válasza Blood Mage (#973) üzenetére


mad1
veterán

Az nfo mindent elarul.

Ne szemetelj ! = Steam

(#975) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Hány fejezetből áll a játék ? :D

(#976) Blood Mage válasza Hurkafej (#975) üzenetére


Blood Mage
senior tag

asszem 12 :U

(#977) Papi74


Papi74
aktív tag

Sziasztok

Én holnap kezdem a game-t,ahogy olvasgatam a hsz-okat jó játéknak tünik,ha esetleg majd valahol elakadok jövök egy kis help-ért :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#978) Myers


Myers
senior tag

HI!

Összesen 4 fegyver slot van. Mit kell csinálni, hogy vehessek egy 5.-et?

El kell adnom a 4-ből egyet?

Néha felcsesz a játék. Pl, mikor meghalok, és van hogy 1 percig mutatja még hogy hogyan marcangol. Nem érdekel. Nem lehet ezt valahogy átugrani? Meghaltam, kész, örülök neki, de játszanák már tovább. :(((

Amúgy jó kis játék, néha nagyot dobban a szívem. :) Jól lehet játszani a körfűrésszel. :)

A http://www.thesource.hu-n van magyar nyelvű leírás, csak regelni kell.
A gamefaq.com-on meg angol.

http://www.muszaj.hu/

(#979) Hurkafej válasza Myers (#978) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Nem muszály eladni a fegyvert, be is lehet tenni a széfbe, és akkor később ki lehet szedni onnan.

(#980) Myers válasza Hurkafej (#979) üzenetére


Myers
senior tag

Kössz! Közben én is rájöttem. :)

http://www.muszaj.hu/

(#981) mad1 válasza Papi74 (#977) üzenetére


mad1
veterán

Persze,de olyan nem nagyon lesz.Mivel van iranyjelzo. ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#982) mcmike


mcmike
őstag

Ez a játék hatalmas lett...komolyan mondom. Nem vártam tőle sokat, de egyszerűen lenyűgözött. :R

Imádom a Sci-Fi horrort, és mindenkinek ajánlom aki szereti akár az Alien filmeket is. :K

Most vittem végig Normal fokozaton, és elkezdem Hard-on is. Eddig egyetlen egy játék volt amit egynél többször vittem végig: Mafia. Szerintem ez elárul valamit... :U

A filmet sajnos csak utólag tudtam megszerezni. Most viszont a történet kerek lesz... ;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#983) mad1 válasza mcmike (#982) üzenetére


mad1
veterán

Ma en is ujrakezdtem,hat ha nem szedsz ossze semmit,2.5 ora a jatek :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#984) Myers


Myers
senior tag

Összességében jó játék, de néha nagyon felidegesített, hogy már 10* kellett ugyanazt a pályarészt csinálni, mert mindig kinyírtak.

A futást nyugodtan rárakhatták volna állandóra. Már letört a kisujjan a shift állandó nyomásától. Semmi értelme nem volt ebben a játékban a külön séténak külön futásnak.

Viszont a null gravitációs kosárlabda nagyon jó játék! :D

http://www.muszaj.hu/

(#985) Papi74 válasza mad1 (#981) üzenetére


Papi74
aktív tag

Mostmár nincs mert tudom mikor merre kell menni,de amig nem volt meg a game nem tudhatam hogy van ilyen lehetöség :(

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#986) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Nemtudom, hogy de elakadtam a játékba:D
Az 5. fejezetbe, mikor már az uccsó mérget is kikeverem azokkal a cuccokkal, akkor van egy olyan rész, ahol van 1 hibernációs kamra. És aztán mutatja is, hogy merre emnjek, de az ajtó zárva van. [link]
Valaki tudja, hogy mit kéne csinálni?:D

(#987) Jofi81 válasza Hurkafej (#986) üzenetére


Jofi81
őstag

A kamrába be kell csalogatni a Regeneratort, majd hibernálni. Szerintem utána fog kinyílni az ajtó.

(#988) Hurkafej válasza Jofi81 (#987) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Köszi, igy kelett megcsinálni :D

(#989) Papi74


Papi74
aktív tag

Én most tartok a 8.felyezetnél,de komolyan mondom hogy néha már a hócipöm televan hogy megcsinálom a feladatot,és valami közbe mindig tönkremegy.Néha kicsit gyerekes de nem rossz game ;]

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#990) Papi74


Papi74
aktív tag

Na végignyomtam nem volt rossz,de most egy darabig pihentetem :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#991) Biga123


Biga123
addikt

Lassan lassan előre... most kezdem a 10-est..
Nem tudok vele gyorsan haladni megcsinálok egy pályát oszt 1-2 hétig pihenem kifele a lelki megrázkódtatásokat.. :D
Nagyon bejön... :D

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#992) mad1 válasza Biga123 (#991) üzenetére


mad1
veterán

Nem para :N nekem mar csak csirkeapritasnak tunnek ezek a szornyek,mondjuk3x toltam vegig.

Ne szemetelj ! = Steam

(#993) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Vajon mi okozhatja, hogy néhány perc után bejelentés nélkül, leküldi a játék a gépet újraindulásra. 3x csinálta meg az este, utána nem próbálkoztam mert felidegesített.
Konfig adataimnál. (core2 wolfdale8400, 2x1giga GeiL800as RAM, radeon3870x2, stb)

Más 3d és egyéb hardverigényes cucc simán elszaladgál a gépen gond és fagyás nélkül. Hűtés rendben van. Maga a konfig bőven elég (kellene legyen) neki, szépen is fut a játék kb 5-10 percig. Utána leseggel és újraindul a gép. Táp is combos és nem egy fos vargáné típus.
Talán catalyst csere 9/02-re? :F
Ötlet?
Ja hibaüzenet ilyesmi nincs semmi ami támpontot adhatna. Simán mintha áramszünet lenne. A hang egy pillanatra elnyúlik előtte olyasfélén mint a mátrixban mikor NEO a tükörbe nyúl és "végfolyik" rajta az anyag és ahogyan a kiáltása el"folyik" ...:) Kb az a hangeffekt...remélem többen értitek mire gondolok. :U

oprendszer xp prof magyar sp3
directX legujabb ami xphez van. : 9.*** akárhányas

[ Szerkesztve ]

(#994) Biga123 válasza mad1 (#992) üzenetére


Biga123
addikt

Na én pont ezt nem szeretném elérni.. hogy csirkeapritás legyen.. :D
Pont a hangulata és a para miatt játszom vele .. nameg a története is "aranyos".. :DDD
Bár a filmet lehet utánna kellett volna megnézni hogy végigtolom.... :F

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#995) mad1 válasza Biga123 (#994) üzenetére


mad1
veterán

En elobb jatszottam vegig,utanna a film,es ujra kezdtem. :K
gege71.hu:nekem amikor ilyet csinalt,akkor elszallt a tap miatt a gep.
Enermax az zsir de mikori amugy?nem lehet hogy a kondik elgyengultek?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#996) Bzzz


Bzzz
senior tag

Na sziasztok! Mejik fegyvert ajánljátok ami a legpraktikusabb a szörny gyilkoláshoz. Mert eddig valahogy egyik se a kedvencem, mindegyikn ek van valami hátulütője, ja most kezdem az 5. pályát!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#997) gege71.hu válasza mad1 (#995) üzenetére


gege71.hu
addikt

Heló!
Mióta frissítettem az Ati drivert "csak" 1x fagyott le, de már nem indult újra a gép, hanem megállt a kép, a hang viszont ment tovább. Kb fél percig. Utána csak reset-re állt ki ebből a fagyásból.
Az enermax annyira nem "öreg", hogy ilyet produkáljon. Na meg más komoly hardverigényű játéknál is le kéne "feküdjön", ami nem történik meg. (COD4, Fallout3,stb)

(#998) PPSH


PPSH
őstag

szasztok sracok.
figy mar.tegnap kezdtem a jatekot,de az eger az valami botranyos :W
hiaba van maxon a gorgetesi sebesseg,igy is alig lehet celozni.lehet ezzel valamit kezdeni? :F

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#999) PPSH válasza Bzzz (#996) üzenetére


PPSH
őstag

sztem,nalam legalabbis a legelso stukker jott be legjobban :K
most mar maxon van,igy mar megallithatatlan :D
a geppityu amit meg lehet venni,csak azokra a kis retkekre jok akik rad tapadnak,allt jonnek vagy 50-en egyszerre.azokat jo sorozni vele.
amugy a lenyeg hogy szet kell loni a labukat :K utanna mar a legkemenyebb hekus is csak csicska.a kuszosoknak meg a nyakukra kell celozni hogy leszalljon a fejuk ;]

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#1000) mad1 válasza PPSH (#998) üzenetére


mad1
veterán

Sajnos csak a controller a megoldas,en is azzal nyomtam.
Amugy meg 2fegyvert nem is probaltam ki a 8-fajtabol,csak 6ot.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.