Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Fej-fej mellett haladunk: [link]

ez a kedvenc aláírásom

(#3952) Morphy válasza laci06 (#3943) üzenetére


Morphy
csendes tag

jelentkezem, nekem is igy indult :D

(#3953) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

a korábbi meneteknek mi volt az eredménye? Hány menetes az egész? A gyöztes eredményébe a korábbi menetek hogy számitanak bele?

(#3954) Sanyi2007 válasza taro (#3950) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

nos, én vagyok az embered, komplett p3 gépet adok, monitor nélkül 11.9-ért, de ha most ez alkalomból veszed, akkor 9.9ért odaadom:) Vagy a verseny után visszaveszem, ugyhogy hajrá! :)

(#3955) DelArco


DelArco
aktív tag

fene
megint bannoltak! :(
sebaj! új IP és már mehetek is. most megprószálok megint elindítani 10 szálat de ha lehal akkor hagyom a francba. :Y

Youth hides the key to salvation

(#3956) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Sütikben (valószínűbb, hogy session változóban) tárolja, hogy mit kellene beírnod a képnek. Amikor törlöm a sütiket beírás előtt, akkor nem fogadja el a helyesen beírt kódot sem.
Ha sikerülne visszafejteni (remélem kétirányú kód), akkor hatalmas előnyhöz jutnánk. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#3957) taro válasza Sanyi2007 (#3954) üzenetére


taro
csendes tag

köszi az ajánlatot! ;)
Azt hiszem inkább renderfarmokat kellene bérelni ehhez a harchoz. Nincs valakinek egy felesleges, vagy éppen munkán kívüli farmja? Az azokon folyó renderelést tessék leállítani és áa gépeket átadni számunkra a haza érdekében!! :DD

Picit eltűnök, jön a vihar. Igaz van túlfeszvédő, de jobb félni, mint sokat fizetni...

[Szerkesztve]

(#3958) tbs válasza FehérHolló (#3956) üzenetére


tbs
addikt

Nagy marhaság lenne. Tuti csak 1 hash. ;)

(#3959) Hujikolp


Hujikolp
őstag

valaki szépen összefogottan letudná írni, hogy mi a legjobb kombináció?
tehát: az első hsz-ban vannak mindenféle nyalánkságok, de valahogy nekem xp alatt nemakar menni rendesen, nem is nagyon értem hogy melyik progi mire van. meg itt volt szó arról is, hogy egyszerre több felhasználó megy virtuálisan vagy mi a csoda, de nemigazán értem.
Valaki összetudná foglalni, hogy aki most csppenne be, hogy az miket szedjen le, és mit tegyen, mert jólenne egy ilyen összefoglaló, nem csak úgy behányi a linkeket, egy két szó hozzáfűzéséhez. Sokaknak lenne ez nagy segítség. :R

(#3960) -Nemtom- válasza Hujikolp (#3959) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

[link]

klikkerlooder.exe elindít, kérdésekre értelemszerüen válaszolni kell.
ennyi...

[Szerkesztve]

(#3961) ponti_ak válasza Hujikolp (#3959) üzenetére


ponti_ak
addikt

Nekem kézzel sikerült több user-t kreálni, azután csatarendbe állítani az Autofire-ket (De SC-vel is megy..)

EZ ALAPJÁN: [link]

Kövesd az utasításokat, és menni fog! ;)


#1 hsz-ben még nincs benne a link, pedig sokan bajlódnak a multi-user-rel... :(

(#3962) Padisha


Padisha
tag

nyomtam, de, hogy ez mire jó??? :DD

(#3963) -boyscout-


-boyscout-
tag

a rangok közt vajon lesz majd egyszer Hungarian Clicker is? :DDD

(#3964) matyiGo válasza ponti_ak (#3961) üzenetére


matyiGo
aktív tag

és ha az a szándék hogy egyszerre nagyon sok szálon futtasd akkor ajánlom a 2.668as verziót, m,ert sokkal kevesebb memóriát eszik (ugyan lassab egy egész picit, de ez a 2.72es re is igaz ha már legalább 7 fut belőle - monjuk ez konfig függő)

szóval ha nagyon ott van a géped akkor a 2.72-st használd ha meg nem annyira akkor a 2.668ast. persze ez csak akkor igaz ha több mint 7 -8 szálon akarod tolni ;) ;)

(#3965) ROBERTOH válasza Padisha (#3962) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Ez egy országok közötti verseny, ahol megmutathatjuk, hogy mi vagyunk (ebben is) a legjobbak! ;)

ez a kedvenc aláírásom

(#3966) Shadowfax


Shadowfax
addikt

1. Hungary 1,049,155,677
2. Japan 931,433,865

Nem tudom, ki hogy van vele, de baromira kezd bosszantani, hogy állandóan szakadozik a kommunikáció a szerverrel. :(((

(#3967) shev7 válasza FehérHolló (#3956) üzenetére


shev7
veterán

vagy sokkal valoszinubb az, hogy a sutik/sessionvaltozok a session azonositasra szolgalnak, es a beirando szoveget a szerver tarolja...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#3968) koncz-314


koncz-314
csendes tag

Emberek, mégis kaptunk gratuláló képet, bár ez már nem olyan minőségi mint a régebbiek:

[link]

(#3969) hm válasza Hujikolp (#3959) üzenetére


hm
aktív tag

-Nemtom- #3960-as hsz-ben a linkben szereplő csomagot letöltöd, kitömöríted egy könyvtárba, az autofire-t átnevezed valamire, az sclicker 2.36b-t meg autofire-re. Letöltöd a klikkerrorblokkert valahova. Jah, a kibontott könyvtárad olyan helyen legyen, ahol mindenki látja, mondjuk D: partíción, ha a C: a winxp sp2. Aztán elindítod a klikkerloodert. Válaszolsz a kérdésekre. És nem zárod be, csak a végén. Aztán a klikkerrorblokkert is elindítod. Lesznek hibaüzik, de menni fog. Ha nem tudsz a kódra kattintani beírás céljából, kattints egy másik ablakra, majd vissza. Akkor leokézod a piros ikszes hibaüzit, és be tudod ütni a jelszót.

[Szerkesztve]

(#3970) N1 válasza koncz-314 (#3968) üzenetére


N1
tag

mindjárt elküldöm őket a picsába

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#3971) LOTR válasza koncz-314 (#3968) üzenetére


LOTR
addikt

miért?
szerintem ez tök jó :D

One Ring to rule them all

(#3972) cousin333


cousin333
addikt

A fene vinné el, még mindig a japók haladnak gyorsabban :(((

Az előny 116 millió

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#3973) Chas01


Chas01
tag

Sajos van tippem miért... Nekem pl folyamatosan a Service Unavailable üzit tolja, akármit is csinálok.
Van tippetek, hogy mit tudnék tenni ellene?

A zenész informatikus

(#3974) hm válasza cousin333 (#3972) üzenetére


hm
aktív tag

Technikailag most jobban hozzáférnek a nethez. Egyetlen dologgal tudunk nyerni, ha éjszakai brigádot hozunk létre, akik nem engedik 1milla/perc alá a klikkünket. Csak abban a 8-9 órában van esélyünk. Meg ezzel a p2p-es jelszómegosztással, ha készen lenne.

(#3975) ReZge


ReZge
csendes tag

azok a nyomorék gratuláló kártyák, ;] ;] hozzák ránk a bajt :O

(#3976) ReZge válasza ReZge (#3975) üzenetére


ReZge
csendes tag

hányan lehetünk magyarországon akik aktívan klikkelünk?

szerk: ha nem most lenne a vizsgaidőszak sokkal jobbak lennénk, így én se tudok majd játszani :(((

[Szerkesztve]

(#3977) hm válasza ReZge (#3976) üzenetére


hm
aktív tag

Nem tudom mennyien lehetünk, de 350 ember kell éjszakára, fejenként 10 sclickerrel. Annyi elég.

[Szerkesztve]

(#3978) Shadowfax válasza cousin333 (#3972) üzenetére


Shadowfax
addikt

1. Hungary 1,059,724,733
2. Japan 945,126,150

Már csak 114. :o

(#3979) padee válasza ReZge (#3976) üzenetére


padee
tag

háát... áldozatot kell hozni.... vagy pedig gyakorolni a multitaskingot! :D

(#3980) hm válasza Shadowfax (#3978) üzenetére


hm
aktív tag

Na engem is bannoltak.

(#3981) cousin333 válasza Shadowfax (#3978) üzenetére


cousin333
addikt

113 :(

"We spared no expense"

(#3982) DelArco válasza hm (#3980) üzenetére


DelArco
aktív tag

csak cserélj IP-t ha tudsz és annyi. Nekünk adsl nél csak disconnect aztán újracsati és már megy is

Youth hides the key to salvation

(#3983) Hujikolp


Hujikolp
őstag

köszönöm! :R


Aki tud irhatna a progik szerkesztőjének, h ha tudnak akkor egy autómatikus frissítést is beletehetnének, nemlenne baj :)

(#3984) hm válasza DelArco (#3982) üzenetére


hm
aktív tag

Nem tudok IP-t cserélni. Az első hsz.-ben lévő proxys cucc sem megy. Én akkor ki is szálltam 3000klikk/perccel kevesebb lesz mostmár sajna.

[Szerkesztve]

(#3985) WEBER


WEBER
tag

nagyon kezdenek belehúzni a japók. mindenki szerezzen még 1 embert aki kattint :D

valahogyan lassan növelni kellene az előnyünk különben ezt sem fogjuk megnyerni. Mégiscsak többen vannak mint mi.

mindenkinek jó kattintást

Ne mássz fára ha nem tudsz úszni mert könnyen elüthet a villamos. http://www.aaaah.dreamworld.hu/

(#3986) harry válasza hm (#3984) üzenetére


harry
veterán

Egyelőre én is így állok, majd még próbálkozom.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3987) Chas01


Chas01
tag

Fixip-s szolgáltatóm van, de megpróbáltam egy szomszéd IP-vel is, és azzal se ment... Most épp proxyt keresek. Nem tudja valaki, hogy a ban mennyi ideig van fent?

A zenész informatikus

(#3988) DelArco


DelArco
aktív tag

autofire nagyon belassult... :( nem tud vki sclickerhez segíteni? (hibaüzenet blokkolása ilyenek...)

Youth hides the key to salvation

(#3989) kooc


kooc
tag

megint megáll a szerver, kicsit fárasztó már

(#3990) DelArco


DelArco
aktív tag

behalt

Youth hides the key to salvation

(#3991) Hujikolp


Hujikolp
őstag

nálatok is Service unavaiable?

(#3992) Zozzant


Zozzant
addikt

érdekelne meddig adják meg még e két országnak ezt a lehetőséget, hogy lefloodoljuk a szerverüket...

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#3993) kooc válasza Zozzant (#3992) üzenetére


kooc
tag

vagy építsenek rendes szervert vagy ne rendezzenek ilyen versenyt :D

(#3994) Miaf


Miaf
csendes tag

A bannolást hogyan veszem észre? Egyszerűen Service unavailable vagy kapok valami szép értesítést róla? Nekem már egy órája nem működik az oldal, pedig nyomtam 19 szálon :(

(#3995) Chas01


Chas01
tag

Én is kb egy órája nem tudom csinálni, pedig pár szálon én is be tudnék állni végre.

A zenész informatikus

(#3996) kooc válasza Chas01 (#3995) üzenetére


kooc
tag

nálam 10-15 perce állt le

(#3997) harry válasza Miaf (#3994) üzenetére


harry
veterán

Nálam először Service unavailable-t írt ki a klikker progiban, de azt hittem csak a szerver nem megy, és később láttam, hogy a clickclickclick3.com-ra irányít.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3998) wwenigma válasza harry (#3997) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lehet akkor figyeli az IPket, honnan probal csatlakozni több emberke egyszerre, és akkor bannol....

Továbbra is keresem vista alatti multiklikk lehetőséget ótofájör mellőzésével. Átnevezve nem indul a másik...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3999) WEBER


WEBER
tag

nem is baj ha most 3-4 órára leáll. a Japánoknál most kattintanának a legtöbben
asszem

Ne mássz fára ha nem tudsz úszni mert könnyen elüthet a villamos. http://www.aaaah.dreamworld.hu/

(#4000) Shadowfax válasza Miaf (#3994) üzenetére


Shadowfax
addikt

http://www.clickclickclick3.com-ra irányít ha bannolnak.

Leírás, hogyan lehet utána mégis tovább játszani: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.