Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) hm válasza djtoomi (#1999) üzenetére


hm
aktív tag

Újabb szívatás, amikor a Japók nem dolgoznak, akkor más se dolgozzon... nem értem én ezt.

(#2002) -Nemtom- válasza djtoomi (#1999) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

asszem vszinű h. megint meghalt a szerver :O

(#2003) föccer válasza djtoomi (#1999) üzenetére


föccer
nagyúr

Change image orvosolja.

Gondolom azért van, mert szerver nem bírja :)

szákkk. edig már 100k felett tartottam Én is... :(((

[Szerkesztve]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2004) Brutforsz


Brutforsz
aktív tag

Megint nem ad képet. Azt hiszem, értem a játék lényegét: amikor mi tudnánk rendesen tolni, akkor mindig valami szerverhiba van. :U

föccer: a change image sem segít.

[Szerkesztve]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2005) Geli válasza djtoomi (#1999) üzenetére


Geli
senior tag

nekem 12...vége :F
nebasszák meg hogy most haljon meg a server amikor a japok elmennek aludni :Y :Y :((( :((( :((( :(((

[Szerkesztve]

(#2006) hruodnand válasza djtoomi (#1995) üzenetére


hruodnand
senior tag

vista-val semmit nem kell csinálni, a jelszó:
0
mint szám.

(#2007) N1


N1
tag

Na jó részemről egy ideig vége a gyereknapnak.
Az nem megy, hogy amikor ők alszanak, akkor nálunk szerverhiba van.
Persze reggelre majd megint a picsában se leszünk.

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#2008) hruodnand válasza Brutforsz (#2004) üzenetére


hruodnand
senior tag

nekem sincs kép. :U
MOD: nevetséges, pedig most én is 10 darab programot futtatok és eléggé el lehetne húzni, de megint copatnak. :(((

[Szerkesztve]

(#2009) djtoomi válasza N1 (#2007) üzenetére


djtoomi
addikt

Jah pontosan.

#2006:hogy érted hogy semmit nem kell csinálni?AMugy ultimatem van.Change image sem segit már sajna. :O :O

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2010) SP!T


SP!T
addikt

Najó!!!!!!!! Nem hiszem el... Elmennek a japók aludni és beszarik??? Végig gondolva logikusan a szerver terheltsége csak csökken ha szépen mennek el, mitöől szarna be??? :W

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2011) cyanide válasza föccer (#1998) üzenetére

Szerintem itthon a képeknem jönnek be az érződhet.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#2012) hruodnand válasza djtoomi (#2009) üzenetére


hruodnand
senior tag

amit leírtam azt kell megcsinálni.
az a lényege az egésznek, hogy ''Általános jogú felhasználói fiókban'' futtasd a ''run10.bat''-ot azaz ''korlátozott fiók'', ha lehet ilyet mondani. :U

(#2013) FehérHolló válasza SP!T (#2010) üzenetére


FehérHolló
veterán

Honnét tudod, hogy a japánok mikor mennek aludni?

Skynet is real. It's called Google.

(#2014) hm


hm
aktív tag

Mi is az e-mail címe ennek az oldalnak az amerikai üzemeltetőjének? Ellevelezgetnék vele diplomatikusan.

(#2015) djtoomi válasza hruodnand (#2012) üzenetére


djtoomi
addikt

Nekem egy fiókom van ami rendszergizda.Csináljak még egyet amiből létrehoz még 10et vagy mi? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2016) SP!T válasza FehérHolló (#2013) üzenetére


SP!T
addikt

Hát mondjuk onnan, hogy az emberek este alszanak! :W Vagy te fordítva müködsz? :D Nem azt mondtam h mindegyik most ment el! :D Csak hogy a szerver terheltségének csökkennie kéne! Ergo mitől szarik be?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2017) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Na jó, szóval amikor már mindenképpen ki fognak dőlni odaát, legalábbis a nagy részük, akkor hal be a szerver. :(
Pedig most biztosan kevesebben csatlakoznak, mint 5-6 órával ezelőtt. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2018) djtoomi válasza hm (#2014) üzenetére


djtoomi
addikt

Diplomatikusan?Én ilyenkor minden felmenőjét emlegetném neki e-mailben.Kiváncsi vok a japók mennyit fizetek nekik. :(((

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2019) -zolee-


-zolee-
tag

A fene az egészbe így nem lehet játszani ha a szervert soha sem lehet elérni. Vagy sürgősen javítsák ki vagy állítsák le az egészet. Ezt így nem lehet. :((( :(( :( :W

''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

(#2020) hruodnand válasza djtoomi (#2015) üzenetére


hruodnand
senior tag

igen. én úgy csináltam. lehet, hogy ezt a megjegyzést kihagytam a leírásból. :)

(#2021) djtoomi válasza Racecam (#2017) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát pont ez a baj.Ilyenkor a clickesek leállitják a szervert vagy idefele blokkolják a kéepket. :(((

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2022) hruodnand


hruodnand
senior tag

az a legegyszerübb, ha egy külföldi japán proxy-val csatlakozunk rá az oldalra, és megnézzük, hogy úgy bejön-e a kép!! :U
MOD:
most néztem meg egy japán proxy-val és onnan se lehet elérni az oldalt.
próbáljátok ki:
IP cím:--218.220.46.21
Port:-----8080

[Szerkesztve]

(#2023) KrAt


KrAt
veterán

Hát ez már nevetséges... :(:U

(#2024) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Sorry, this site is temporarly closed. Come back later...

Bekaphatják ....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2025) föccer


föccer
nagyúr

sorry, this page is temperorarly closed... :(((

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2026) ROBERTOH válasza djtoomi (#1999) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Hát ez tényleg vicces... :W

ez a kedvenc aláírásom

(#2027) KrAt válasza wwenigma (#2024) üzenetére


KrAt
veterán

Tökön döföm magam, ha ez nem direkt van... :U

(#2028) N1


N1
tag

Amúgy honnan tudjátok, hogy amikor mi alszunk, akkor a japánok elérik-e a szervert?:D

(én éjjel három körül szoktam lefeküdni, de bevallom őszintén, akkortájt már eszembe se jut ránézni az oldalra, hogy megy-e.. na majd ma)

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#2029) hruodnand válasza hruodnand (#2022) üzenetére


hruodnand
senior tag

UP, érdemes megnézni.

(#2030) eXodus


eXodus
őstag

vonafone wapról norvégnak imseri fel az országot :DDD :DDD

(#2031) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Este aki lefekszik aludni, kezdje el Ddos-olni a clickclickclick szerverét! a japók is ezt csinálják, ezért áll le mindig nekünk :(((

(#2032) #91202560


#91202560
törölt tag

Hi!
Nálam nem megy a főhadiszállás címe... Így elég nehéz lesz nyerni, ha a stratégiailag fontos dolgokat elérhetetlenné teszik a számunkra :)

már megy...

[Szerkesztve]

(#2033) föccer válasza -Nemtom- (#2031) üzenetére


föccer
nagyúr

Mi lenne ez a Ddos? :F

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2034) N1 válasza -Nemtom- (#2031) üzenetére


N1
tag

És a 2 megabitemmel mégis hogy tudnám ledoszolni?

VladimirR: igen, igazad van, csak keressünk már annyi embert, aki hajlandó az éjszaka közepén hadviselni..

Ismét igazad van, az upload számít, nekem is eszembe jutott amikor írtam, de gondoltam, hogy a letöltésem ismeretében nagyjából ki lehet találni a feltöltésemet is.:)

[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#2035) djtoomi válasza -Nemtom- (#2031) üzenetére


djtoomi
addikt

Hogy lehet Ddosolni? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2036) tildy válasza hruodnand (#2022) üzenetére


tildy
nagyúr

Néztem én is más proxíval, angolnak azonosit a clickclickclick, de ott is hibauzenet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2037) djtoomi válasza N1 (#2034) üzenetére


djtoomi
addikt

És én a 7mb-vel? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2038) VladimirR válasza N1 (#2034) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egyedul? sehogy
tobben? az tobbszor 2 mbit

szerk.: mellesleg ilyen jellegu tulterheleses tamadasnal az upstream sebesseg szamit, nem a downstream

[Szerkesztve]

(#2039) wwenigma válasza N1 (#2034) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

csatlakozok 7100kbittel meg szerzek szervert.....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2040) N1 válasza föccer (#2033) üzenetére


N1
tag

Addig bombázza a szervert, amíg ki nem fekszik..

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#2041) -Nemtom- válasza föccer (#2033) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

(#2042) djtoomi válasza N1 (#2040) üzenetére


djtoomi
addikt

És azt milyen progival lehet vagy hogy? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2043) sekli


sekli
addikt

''...temporarily closed...''
mennyi volt az allas...?

[Szerkesztve]

(#2044) hruodnand válasza tildy (#2036) üzenetére


hruodnand
senior tag

hogy érted, hogy azonosít? bejön az oldal vagy tudnak klikkelni? mert nekem a japán proxy-val tökéletesen bejön az oldal és japánként ismer fel, csak nem lehet kattintani, mivel ki van írva az a Temporarily stb. üzenet.

[Szerkesztve]

(#2045) Racecam válasza hruodnand (#2022) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tök mindegy, hogy náluk most megy-e, ha pont akkor nem megy amikor mi klikkelnénk, ők meg alszanak.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2046) hruodnand válasza Racecam (#2045) üzenetére


hruodnand
senior tag

hát igen. most el lehetne húzni eléggé töllük az biztos. :U

(#2047) tildy válasza hruodnand (#2044) üzenetére


tildy
nagyúr

Az oldal tetején kiírja , hogy click for hungary. Szóval ugyanaz, mint nálad.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2048) FehérHolló válasza -Nemtom- (#2031) üzenetére


FehérHolló
veterán

1. Elolvastad már egyszer is az internetszolgáltatóval kötött szerződésed?
2. Ez csak egy játék.

Skynet is real. It's called Google.

(#2049) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

MEGY!

ez a kedvenc aláírásom

(#2050) sparx


sparx
tag

nálam ujra megy..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.