Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood3

    őstag

    válasz vans? #2003 üzenetére

    Eloszor is koszonom a batoritasod , jol esik :)
    ....hogy kapok-e? Hat nem igazan, sot amiota bejott a covid es atallatak tavgyogyitasra, nem is voltam pszihodokihoz. Meg is kaptam nemreg tole, amikor gyogszert irattam vele telon keresztul, hogy illene mar elmennem mostanaban mar hozza....Jobban is ereztem mar 1 jo ideje megint magam, emiatt mar csak este kapok be valamit, hogy ne kelljek fel az ejszaka kozepen , mert akkor is csak porog az agyam mindenen. Igazabol semmire sincs idom a melo mellett, es raadasul ott is kikeszitenek mindig. Raadasul nagyon sokan gyozkodnek arra is, hogy felmondjak, es vallalkozasba kezdjek. Ezen is nagyon sokat porog az agyam mostanaban, es ugy is dontottem, hogy ebben a honapban felmondok. Mar jovoheten megyek konyvelohoz, hogy elmagyarazza, hogy mi fan terem a dolog.... De most ez a rohadt betegseg is itt van rajtam, es ezzel aprilis ota nagyon kinlodok. Volt 1 rovidebb nyugisabb idoszak, kb 1-1.5 honap, de most ugy erzem, hogy ujra kezd fellangolni.... :( A legszomorubb ebben, hogy fizessuk a tbt, de 100-150 ezer ftba kerult kb az, hogy kideruljon az amire mar evekkel ezelott ra kellett volna jonnie, a kedves helyi doktornonek, es talan ha akkor elkezdodik valamilyen kezeles
    most nem ereznem igy magam :(

    [ Szerkesztve ]

    Mi az az ekezet dragasag??

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés