Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Conan Exiles

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:24:32

LOGOUT.hu

Conan Exiles téma-összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Báthorya


Báthorya
csendes tag

Hosszított éjj és nappalok, nagyváros, scriptelt aréna, NPC piac, guild piac, királyságok háborúja: https://magyarconan.wixsite.com/conan
Kevésbé üres mint egy átlag szerver :)

Van úgy, hogy nincs.

(#202) - = Zk = - válasza Báthorya (#201) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jövök :))
meddig él a karakterem? mert jelenleg nem játszom vele, leköt a Witcher 3

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#203) #48613632


#48613632
törölt tag

Múltkor összeugrasztottunk két bosst. A skorpió 3 koponyás, a rocknose csak 1. Természetesen a skorpió győzött. ;]

(#204) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Érdekelne, hogy van-e itt bárki aki játszik a játékkal PC-n.
Nem rég vettem meg és most van időm játszani és szívesen kipróbálnám más emberekkel.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#205) Tanisz válasza Ra's al Ghul (#204) üzenetére


Tanisz
senior tag

Szia,

Én mindig vissza-visszatérek a játékhoz, de mindig egyedül mert nincsennek játékostársak.
Nem tudom hogy tolod-e még, mert minimális tapasztalatom van a játékban, nem vagyok nagy Conan mágus :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#206) anatron


anatron
aktív tag

Isle of Siptahot tolja valaki?

(#207) soo277 válasza anatron (#206) üzenetére


soo277
őstag

Még szép :DDD

BT: wersoo#21211

(#208) anatron válasza soo277 (#207) üzenetére


anatron
aktív tag

Én a 6004-es szerveren vagyok és a kolléga?

(#209) soo277 válasza anatron (#208) üzenetére


soo277
őstag

Mi ezen nyomulunk :)
[link]

BT: wersoo#21211

(#210) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Valakinek nincs kedve coop-ozni? Szívesen újrakezdeném a játékot, de jobb lenne nem solo-ban nyomulni...

(#211) qad válasza Hzoltan969 (#210) üzenetére


qad
senior tag

Nekem lenne, beszéljük meg a többit privátban.

(#212) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Sziasztok Singleben tudok modokat betenni ? steamről letöltöm de a játékban nem jelenik meg a mod fül alatt ..

(#213) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

Hello! A 04.22-i patch óta a szerver konzolon folyamatosan ez ismétlődik:

[2021.04.24-15.16.22:043][599]LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad calle d with empty or only null assets! LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad called with empty or only null asse ts! [2021.04.24-15.16.22:045][599]LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad calle d with empty or only null assets! LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad called with empty or only null asse ts! [2021.04.24-15.16.22:048][599]LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad calle d with empty or only null assets! LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad called with empty or only null asse ts! [2021.04.24-15.16.22:051][599]LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad calle d with empty or only null assets! LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad called with ....

Találkozott valaki már ezzel a hibával? Szerver üzemel, játékban sincs semmi változás, problémát nem tapasztalok.

(#214) Plata


Plata
félisten

Sziasztok.
Meg vettem a játékot steamen,hogy kicsit megismerjem singleplayerben kezdtem játszani.De az elején elakadtam,eljutottam odáig hogy craftoljak stone weapon-t,de mindegy hogy mit gyártok,nincs kész a küldi,minden lehetséges kő fegyvert le gyártottam.

(#215) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

Üdv! Az új vadászos eventhez tartozó fekete nagy hiénadög csak este jön, jelenik meg??

mert ha igen, akkor igen rövid életű event lesz, mivel a HGN szerveren az éjszaka pillanatok alatt letelik, csak úgy repül a hold az égbolton. Talán ha pár percem van keresni és eddig egyet sikerült csak találnom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Conan Exiles
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.