Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Conan Exiles

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:24:32

LOGOUT.hu

Conan Exiles téma-összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Conan Exiles
Az Age of Conant is üzemeltető Funcom egy nyitott világú túlélőjátékban is felhasználta a birtokában lévő Conan, a barbár franchise jogait: ez a Conan Exiles, amelyben száműzöttként kell egy sivatagban boldogulnunk. A pusztaságból nincs menekvés, csak egyetlen megoldás létezik: harcolnunk, építkeznünk és siker esetén uralkodnunk kell. A játékmenet során növényeket ültethetünk, állatokra vadászhatunk, nyersanyagokat gyűjtögethetünk amikből fegyvereket és eszközöket készíthetünk, de akár össze is állhatunk másokkal, hogy megteremtsünk egy közös lakhelyet. A Conan Exiles-ben játszhatunk egyedül vagy a többi játékossal együtt, publikus és privát szervereken is.

A tervek szerint a Conan Exiles idén nyáron már megjelenik, első körben azonban csak korai hozzáférésű játékként - az nem derült, hogy a véglegesnek tekinthető program mikor kerül a boltokba, de elnézve a hasonló játékokat, hosszas Early Access várható. A Conan Exiles PC-re, majd pedig később konzolokra is befut.

Figyelem! Ez a korai hozzáférésű játék nincs készen, és vagy változik a továbbiakban, vagy nem. Ha nem izgat a vele való játék a jelenlegi állapotában, érdemes lehet várni, míg a játék fejlesztése előrehaladottabbá válik. Erről részletesebben

RENDSZERKÖVETELMÉNYEK:
Minimum:
Op. rendszer: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
Processzor: Intel Quad Core i5 or AMD equivalent
Memória: 6 GB RAM
Grafika: Nvidia GeForce GTX 560 (1GB) or AMD equivalent
DirectX: Verzió: 11
Hálózat: Szélessávú internetkapcsolat
Tárhely: 35 GB szabad hely

Ajánlott:
Op. rendszer: Windows 7 64 bit / Windows 8 64 bit / Windows 10 64 bit
Processzor: Intel Quad Core i5/i7 3.3 GHz or AMD equivalent
Memória: 8 GB RAM
Grafika: nVidia GeForce GTX 780 Ti/970 (High settings) and 1070 (Ultra settings) or AMD equivalents
DirectX: Verzió: 11
Hálózat: Szélessávú internetkapcsolat
Tárhely: 35 GB szabad hely

Műfaj: Meztelenség, Erőszak, Vér, Akció, Sokszereplős többjátékos, Szerepjáték, Korai hozzáférés
Fejlesztő: Funcom
Kiadó: Funcom
Megjelenés dátuma: 2017. jan. 31.
Ára:
Conan Exiles: 29,99€
Conan Exiles - Barbarian Edition vásárlása: 59,99€
Külső másolásvédelem (DRM): Denuvo

Steam
Hivatalos oldal

Conan Exiles - Early Access Launch Trailer

PH! játékosok listája:

[ Szerkesztve ]

(#2) kippedli válasza FuRiONight (#1) üzenetére


kippedli
tag

Sziasztok. Én is játszom a játékkal és az lenne a kérdésem ,hogy ti melyik szerveren játszotok, illetve nektek is állandó a lagg? :(

(#3) FuRiONight válasza kippedli (#2) üzenetére


FuRiONight
őstag

Jelenleg a jàték official szerverei nem üzemelnek mivel túl nagy az érdeklődés és a szerverek nem bírnak el ennyi embert ezért a funcum új szolgàltatót keres. Természetesen jönnek a patchek is amik a hálózati kódon is javítanak.

[ Szerkesztve ]

(#4) SaGaIn válasza kippedli (#2) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Hello! Én is játszanék, tegnap vettem meg. Arra gondoltam kéne egy magyar (HUN) szervert csinálni ideiglenesen. Mert nem találtam egyet sem. Kb mekkora erőforrás kell a szerver üzemeltetéséhez? olyan 10-20 főig? sima i5 6500 16Gb ram elég 10Mb feltöltésem van ? Vagy ehhez dedikált pc kell mert akkor felejtős...

illetve ha van valaki aki játszana velem akkor írjon

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#5) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Steam id-t linkeljétek be és az első hozzászólásba berakom a neveteket!

Saját magyar szerver szerintem lehet, de jobb lenne egyet bérelni.

(#6) SaGaIn válasza FuRiONight (#5) üzenetére


SaGaIn
senior tag

ID: sagain86

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#7) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Egyben reménykedek egyébként, hogy nem lesz mikrotranzakciós tartalom, elegem van a pay to win mmo játékokból

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#8) FuRiONight válasza SaGaIn (#7) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nem valòszínű, hogy lesz mikrotranzakcio. A játék nem mmo hanem túlélő jàték, a kettő stílus nagyon különbözik egymàstól. A jàték tàmogattotsàga egyébként eddig kívàló, reméljük ez így is marad, akkor pár héten belül a bugok nagyrésze javítva lesz. Én biztosan megveszem, de legalàbb egy hónapot vàrok, ilyen tempóban addigra rendbe fogjàk tenni.

(#9) SaGaIn válasza FuRiONight (#8) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Tegnap kipróbáltam este de figyelni kell milyen szerverre megy az ember mert túl "high rates" elveszi az izgalmat.
A túl sok playeres és régebbin meg nehéz a kezdés a sok "owned place" miatt.

Kezemben a tűzrakással futottam vagy 5 percig és nem találtam alkalmas helyet a tóparton hogy lerakjam pedig éhhalál szélén voltam. Majd sötét lett és megevett egy hiéna valahol. Újraéledtem és fél órát kerestem hullámat hogy kilootoljam hogy tudjam folytatni de nem találtam így kezdhettem volna előlről de inkább elmentem aludni. :D

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#10) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Csináltam szervert pve 1,2 szorzós HUNconan a neve

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#11) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Ha valaki nem tud csatlakozni írjatok mert lehet tiltja atűzfalam nem tudom... írjatok ha okés

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#12) SaGaIn válasza SaGaIn (#11) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Mint kiderült nem lehet csak a szervert futtani ha nem játszom nem megy :S

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#13) vaakuum


vaakuum
addikt

500+ órát játszottam a 7days to die játékkal, és élveztem. Az is early access volt. Aztán eljött az a pont, amikor úgy változtatták, hogy már nem tetszett, viszont addig remekül szórakoztam.
Ezt a játékot csak azért találtam meg, mert theVR-ék játszottak vele. Megmondom őszintén, fizika ide meg oda, grafika ide meg oda, nekem tetszik a hangulata :K . Nyilván a komplexitására nem látok rá teljesen, hisz VR-ék is csak egyszál bőrtangában rohangálnak még benne, de ígéretesenk tűnik. Hibák közül az azonnal respawnoló mobok meg pl. az esési sérülés hiánya fura, de némi polírozással ezt rendbe lehet hozni :U
Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy singleben lesz-e olyan, hogy szomszédos törzsek állandóan megtámadnak? Vagy ha még a fűkunyhós korszakban kiirtásra kerülnek, akkor is visszajönnek-e, és ugyan olyan tempóban fejlődnek, mintha nem lettek volna feldúlva? Sok-sok kérdés, de a hangulat eddig bejövős.
Szóval azt hiszem, mostantól én figyelem ezt a topikot, mert szívesen kipróbálnám a játékot. Hogy ez milyen hamar következik be, mástól is függ :B (pl. az új division patch hogy fog sikerülni :U ).

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#14) SaGaIn válasza vaakuum (#13) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Kár hogy nem lehet a szervert életben tartani úgy hogy nem játszok mert minden nap kezdhetem előlről ha csak 2 órám van minden nap tolni...

Megvettem de lehet várok egy - két hetet talán megoldják a szerver problémát.

Ha komoly kb 1000 fős official szervert akarnak akkor kéne valami nagyobb térkép... esetleg térkép generátor egy kis randomizmussal saját szerverre külön választva a klienstől mert így nem optimális.

Remélem befejezik, és nem adják el annyi példányban, hogy ráüljenek a lóvéra, hogy jól van ez így...

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#15) donki


donki
aktív tag

Nekem egy problémám van a játékkal, de az fundementális: a Funcom fejleszti.
Ez a cég már sok játékot kiadott és egy a közös bennük: mindegyik félkész volt, adott esetben játszhatatlan. Nem hiszek abban, hogy ezúttal majd az ígért időpontban egy jó minőségű termékkel fognak előállni.

(#16) zo-lee válasza donki (#15) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Mi az ígért időpont egyébként ?!

(#17) FuRiONight válasza zo-lee (#16) üzenetére


FuRiONight
őstag

Jobban utàna olvasva 1 év early access utàn lenne a végleges megjelenés.

(#18) SaGaIn válasza donki (#15) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Vajon miért nem fejezik be őket? pénzhiány vagy ennyire lexarják milyen munkát adnak ki a kezük közül? Remélem tényleg lesz update és befejezés az Early Accessből nem az lesz hogy adjuk el a fost a hülyéknek aztán kezdjük a következőt.

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#19) vaakuum


vaakuum
addikt

Építési kérdések:

- Lehet barlangot vésni a sziklában, hogy kezdetnek kicsit egyszerűbb legyen az élet?

- Lehet mondjuk lépcsőt vésni a nagyobb sziklába, hogy fel lehessen menni a tetejére? Esetleg úgy vésni, hogy bár nem lépcső lesz, de fel lehessen rajta menni a tetejére?

- Ha nem rak az ember alapot, akkor falat sem tud építeni?

- Lehet talajt egyengetni, hogy az épület síkban legyen, és ne kelljen az egész építmény alá magasföldszintet létrehozni, ha az egyik sarka egy kicsit magasabb területre kerülne?

Vallási kérdés:
A karakter kreálásnál miben számít, hogy milyen vallást választ a szerencsés túlélő?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#20) zo-lee válasza vaakuum (#19) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Falat alap nélkül nem lehet építeni.

A vallás választása annyiban számít (legalábbis amennyire eddig rájöttem), hogy pl ha a kannibál istenség vallását választod, a felszeletelt ellenségeskedő barbi husiját is meg tudod sütni/enni. Másra eddig még nem jöttem rá.

Azt pl tudja e valaki, hogy magokat elvetni hogyan lehet ?!

[ Szerkesztve ]

(#21) vaakuum


vaakuum
addikt

Videóból úgy tűnt, hogy a nyílvesszőt nem lehet összeszedni... ezt később lehet fejleszteni, hogy visszanyerje, vagy tényleg állandóan vesszőket kell kraftolni?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#22) vaakuum


vaakuum
addikt

És egy újabb fontos kérdés: Van/lesz pályatervezési lehetőség, vagy bármilyen kreatív (építős) mód a játékban?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#23) zo-lee


zo-lee
aktív tag

vakuum kérdéseire a választ nem tudom, mivel még nem kezdtem hozzá a fejlettebb fegyverek gyártásához. Egyedül elég lassan halad a dolog. Ami engem kifejezetten zavar az az újraéledési rendszer. Tegnap este gondoltam, csinálok fáklyát, hogy legyen mivel világítanom a házikómban. A fáklyához szén szükséges, ami pedig a hegyekben van. Felpakoltam magamat kajával, vízzel teli kulaccsal, és elindultam. Mentem is elég sokat a közelben lévő hegynek felfelé, amikor is harcba keveredtem. Jött barbi, jött hiána, meg az az óriás teknős vagy mipöcs, az is. Muszáj volt menekülni, mikor is eszembe jutott, hogy ha itt feldobom a talpam, a ruhám, és minden más felszerelési tárgyam itt marad, totál pucéran küzdhetem magam végig az egész eddigi úton, hogy kilootoljam a hullámat. A lényeg, hogy feldobtam a talpam, és nem a házikómban elhelyezett alvó alkalmatosságnál éledtem újra ismét, hanem a játék elején a keresztnél. A házam, amit építettem szerencsére megvolt, de a kis nyoszolya nem volt ott. Szóval megint egy szál ágyékkötőben nekiindultam a hegynek, hogy megtaláljam a hullámat. Sikerült is, meg is lett minden cuccom, de azért nem bántam volna, ha nem a keresztek alól kellett volna újrakezdeni a játékot. Valaki kitapasztalta már, hogy ez az újraéledés hogy is működik ?!

(#24) vaakuum válasza zo-lee (#23) üzenetére


vaakuum
addikt

Én csak [ennek] a háromrészesnek az alapján gondolom, hogy vagy bugos, vagy pedig elfelejtetted beállítani a hálózsákra, hogy az legyen a spawn point. Ráadásul elvileg csak egy spawnolásig működik, minden halákl után újra kell rakni és beállítani, vagy mi.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#25) kippedli válasza vaakuum (#24) üzenetére


kippedli
tag

Igen, egy hálózsák az egy éledés. Halál után új hálózsák majd megint katt rá.

(#26) kola99 válasza vaakuum (#24) üzenetére


kola99
tag

de fel lehet találni már az ágyat is, amit amíg nem vernek szét /pvp/ lehet használni...

[ Szerkesztve ]

(#27) zo-lee válasza vaakuum (#24) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Beállítottam, de ezek szerint tényleg csak 1 éledésre jó, utána megint kell csinálni kis nyoszolyát, és kattintani kell, hogy aktiválódjon ...

(#28) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Vannak már official szerverek?

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#29) kippedli válasza SaGaIn (#28) üzenetére


kippedli
tag

ma délután lesznek, én úgy tudom. :R

(#30) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hali.

Van itt valaki, akinek sikerült már saját szervert beüzemelni? Reggel óta próbálom megcsinálni, de nem megy. A legjobb, amit el tudtam érni, hogy én látom és rá tudok csatlakozni, de külső oldal nem látja.

Előre is köszönöm.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31) vaakuum válasza TESCO-Zsömle (#30) üzenetére


vaakuum
addikt

A külső oldal alatt mit értesz? Lokális hálón kívül, vagy már lokálban sem látszik másik gépről???
Router esetleg nem blokkolja a portot?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#32) TESCO-Zsömle válasza vaakuum (#31) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezt értettem volna. Én se ott, de a játékon belüli listában nem láttam. Viszont, haver meg igen, úgyhogy toltunk is bele vagy 2 órát. Kissé lagzik, kevés a RAM, de ezt a 30-40 napot még kihúzzuk így, aztán úgyis jön az új vas, az bírni fogja.

Igazából csak 2-en vagyunk Co-Op-ba, de az a póráz a halálba kergetett mindkettőnket, amivel össze voltunk úgy kötve.

Semmi sem blokkolhat semmit, minden ki lett nyitva, reggel óta ezt csináltam remélve, hogy az említett oldal megjeleníti és akkor a tuti. Sanszos, hogy órákon át fölösleges köröket róttam, de ez van...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33) vaakuum válasza TESCO-Zsömle (#32) üzenetére


vaakuum
addikt

Akkor nics ötletem sajnos :(
Nekem annó a minecraft okozott fejtörést, amikor a gyerekeknek próbáltam összehozni a gépeket hálóban, de nálam a router volt a ludas...

A youtubon ez a rengeteg gameplay videó szerintetek azért van fenn, mert volt a védelem nélküli változatuk is letölthető egy rövid ideig, vagy a youtuberek tényleg ennyien megvették? :U

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#34) zo-lee


zo-lee
aktív tag

A prohardveres, gurus, egyéb cikkek szerint sokan megvették a játékot (ahogy én is).
Az azért nagyon tetszik, hogy írják ezeken az oldalakon a kommentelők, hogy "kipróbáltam a játékot, egy sz@r, egy f.s, laggol, csúnya stb.) Nnnna, ők azok, akik letöltötték az ingyenes verziót, ugyanis szerintem a jelenlegi formájában a játék teljesen élvezhető. Igaz, rendesen onlány még nem mentem eddig csak a single/coop módban garázdálkodtam egyedül. Próbálom cimborák közt is népszerűsíteni, de nem nagyon akarnak beruházni rá ... :(

[ Szerkesztve ]

(#35) FuRiONight válasza zo-lee (#34) üzenetére


FuRiONight
őstag

Szerintem érthető valamilyen szinten az, hogy sokan nem vették még meg: nagyon új a jàtek, nem tudjuk mit terveznek a fejlesztők és azért még elég bugos a jàték.

Az viszont a fejlesztők mellett szòl, hogy szinte minden nap jön egy kisebb nagyobb Update. Én kb. àprilisban tervezem megvenni, ilyen tempóban addigra az alapvető problémàkat kijavítják és lehet kap a jàték tartalmi bővítést is.

[ Szerkesztve ]

(#36) Hunbeast87 válasza FuRiONight (#35) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nem mondanám azt, hogy sokan nem vették meg a játékot: Steamspy adatok
Jelen pillanatban 18,789 játékos van online, ez azért nem olyan rossz szám.
A tartalommal semmi baj, már most bőven megéri az árát a játék. Azzal viszont számolni kell, ha később akarod megvenni a játékot, akkor lehet, hogy már drágább lesz a mostani áránál. ;)

(#34) zo-lee: Igazat kell adnom, nem tudom, hogy milyen verzióval játszhatnak, akik ilyen véleménnyel vannak a játékról.
A játék gyönyörű, én személy szerint nem sok buggal találkoztam, lag azért akad bőven (nálam), de majd dolgoznak rajta. :) Már most megéri az árát, el lehet lenne vele nagyon sokáig.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#37) zo-lee válasza Hunbeast87 (#36) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Így van, én is ilyen megfontolásból vettem meg; Ha már a jelenlegi állapotában marad csak - azért ne legyen így - már most több órát öltem bele, mint több AAA címbe, és jobban is élvezem. Természetesen előfordulhat, hogy a frissítések elb@sszák a játékot (vagy legrosszabb esetben be sem fejezik illetve leállnak a fejlesztéssel), de ez előfordult nem is olyan régen a majdnem duplájába kerülő Battlefield 4-nél is, szóval a szépen futó béta vagy véglegesen kiadott verzió sem garancia arra, hogy az később nem lesz játszhatatlanul elbarmolva.

[ Szerkesztve ]

(#38) vaakuum


vaakuum
addikt

A szerverek körüli mizériáról van valami új hír, vagy csak még mindig ott tartank, hogy a korábbi szolgáltató nem volt jó, ezért újat keresnek?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#39) FuRiONight válasza Hunbeast87 (#36) üzenetére


FuRiONight
őstag

A gamestar-os hír szerint eddig kb. 320.000-en vették még a jàtékot. Ez kezdésnek nagyon jó, de hosszabb tàvon derül ki milyen is a jàték. Tovàbbiakban a fejlesztőkön múlik, mennyit is törödnek az alkotàsukkal.

Az àrtól nem tartok, mivel nem mostanàban fog megjelenni, ezeknek a jàtékoknak pedig nem szoktàk az àrat emelni (bàr attól még nem valószínütlen). Amúgy is buktam màr be EA jàtékot, nem szeretnék mégegyszer pórul jàrni, inkàbb vàrok egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#40) kippedli válasza vaakuum (#38) üzenetére


kippedli
tag

Vannak új hivatalos szerverek.

(#41) vaakuum


vaakuum
addikt

Patch vagy valami volt azóta, hogy kikerült a védetlen verzió?
Érdemben is javítottak a játokon?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#42) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Sziasztok!

Megvettem én is, mert érdekel a játék, sikerült is eddig játszani vele egy órát de win10-en.
Most egy ugyan olyan gépet használok de win 8.1 el és a stemből nem indul el a játék.
A steamben azt irja egy percig kb hogy fut, aztán mintha mi sem történt volna.
Újra is raktam, hátha az a gond de nem.
Járt már így valaki?

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#43) FuRiONight válasza vaakuum (#41) üzenetére


FuRiONight
őstag

Azóta voltak patch(ek) 1-2 naponta szinte mindig jön javítàs a jàtékhoz!

[-HERO-]: ha ujraraktad a win-t miért nem win10-et raktàl fel. Driverek és DX frissítés ajànlott!

[ Szerkesztve ]

(#44) [-HERO-] válasza FuRiONight (#43) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Mert a laptop win 8.1 ig támogatott és voltak gondok win10 el. sajnos

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#45) TESCO-Zsömle válasza vaakuum (#41) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A fejlesztés logikáján igazítottak. Most már nem kell a lvl10-es Journeyman Craftsman-hez három másik 10 pontos cumó (össz 12 pont)... És a fém reinforcement-eket átrakták a kőművesektől a kovácsra, ahogy azt a logika is diktálja.

Sajnálatomra átalakították a sethisták lila ruciját, a mostani már nem olyan sexy. Megmutatni még nem tudom, mert nem tartok ott, de főleg emiatt kezdtünk Seth-tel.

Első nekifutásra találtunk egy nagyon jó helyet, kaja, víz, vasérc és szén sz*rásig, konkrétan 6 kohót építettünk, hogy legyen mit etetni vele.

Én terveztem egy fasza "kis" bástyát, valami jó magas helyre fogjuk felhúzni. Ha lesz miről, majd csinálok képeket. Sajna a vas miatt (7870) csak LOW-on tudok játszani, de legalább saját a szerver. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46) [-HERO-] válasza [-HERO-] (#42) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Esetleg ha más is járna így sikerült megfejteni a hiba okát.

Próbáltam indítani a C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Conan Exiles\ConanSandbox.exe-t
Total commanderből vagy fájlkezelőből nem steamből, na ekkor volt hajlandó kiírni hogy ez a bizonyos .dll hiányzik: api-ms-win-crt-string-l1-1-0.dll

Ezt pedig úgy lehet orvosolni hogy a Microsoft Visual C++ 2015 öt uninstall majd reinstall és indul a játék.
Marha jó mert ha steamből indítod semmit nem ír ki, csak szimplán nem indul el.

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#47) Mika1227


Mika1227
őstag

Hogyan lehet menteni a karaktert? Csináltam egyet multiban aztán mikor újra belépek nem találom!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#48) Szőrös  válasza Mika1227 (#47) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem kell menteni, ott van azon a szerveren ahol játszottál (mindegyik szerveren külön karakter van).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#49) Mika1227 válasza Szőrös  (#48) üzenetére


Mika1227
őstag

De azt a szervert, hogy tudom bejelölni?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#50) Szőrös  válasza Mika1227 (#49) üzenetére


Szőrös 
veterán

Tedd be kedvencek közé (favorites).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Conan Exiles
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.