Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Conan Exiles

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:24:32

LOGOUT.hu

Conan Exiles téma-összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Mika1227 válasza Szőrös  (#50) üzenetére


Mika1227
őstag

Köszi megvan! Single-ben érdemes játszani?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#52) FuRiONight válasza Mika1227 (#51) üzenetére


FuRiONight
őstag

Single arra jó, hogy megtanuld az alapokat. De hamar unalmassá vàlik egyedül.

A mentést ha jól értem, akkor nem szeretnél minden belépés új karaktert kezdeni akkor egy hàlózsàk kell, ha belépést ott ébressz fel ahová raktad.

[ Szerkesztve ]

(#53) Mika1227 válasza FuRiONight (#52) üzenetére


Mika1227
őstag

Igen jól érted! Akkor mindenképp kell a hálózsák? Ha csak simán kilépek aztán újra be nem lesz meg a karakter?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#54) FuRiONight válasza Mika1227 (#53) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hàlózsàk mindenféleképpen kell, ha meghalsz akkor éledsz újra. Az fontos, h a hàlózsàkot "aktivàlni kell" csak úgy tudod hasznàlni.

(#55) Mika1227 válasza FuRiONight (#54) üzenetére


Mika1227
őstag

Azt hol és hogyan? Bocsi ha sok láma kérdésem van, tegnap vettem a játékot és még eddig nem játszottam hasonlóval! És az a karakter csak azon a szerveren lesz amin létrehoztam?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#56) Szőrös  válasza Mika1227 (#55) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ágyat craftolni tudsz, ahhoz kell, hogy ott éledj ha meghalsz.
Érdemes már az elején ezért is csinálni egy kis kunyhót, bepakolni tábortüzet és ágyat.
A karaktered meg szerverhez kötődik.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#57) Mika1227 válasza Szőrös  (#56) üzenetére


Mika1227
őstag

Köszi a tippeket, próbálkozom! :R :)

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#58) Mika1227 válasza Szőrös  (#56) üzenetére


Mika1227
őstag

Ha meghalok mindig oda lesz minden cuccom, vagy ha lesz egy kunyhóm akkor megmarad?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#59) Szőrös  válasza Mika1227 (#58) üzenetére


Szőrös 
veterán

A hulládban maradnak a cuccok ha csak ki nem rabolják.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#60) FuRiONight válasza Mika1227 (#58) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nem a konyha a lényeg, hanem a hàlózsàk. Ajànlom h nézz youtube-os videókat, nagyon sokat tudnak segíteni!

(#61) Mika1227 válasza FuRiONight (#60) üzenetére


Mika1227
őstag

Köszi épp azon vagyok! :K :D

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#62) FuRiONight válasza FuRiONight (#60) üzenetére


FuRiONight
őstag

Bocsánat, telefon javította: szóval nem a kunyhó a lényeg..

(#63) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hallari.

Bugokat hol lehet közvetlenül report-olni?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#64) #48613632


#48613632
törölt tag

Üdv
Tolja még valaki? Bérelnék egy servert valami profi hosttól, vagy betársulnék egybe, ha van erre mód. Valamint játékostársakat keresek.
Alapokkal tisztában vagyok, recipes, crafting ... hasonlók.

Jelenleg olyan serveren játszom, amit a tulaj csak úgy kikapcsolgat, mint pl most is. Ezen kéne változtatni
Valamint, ez a server ahol vagyok, publikus, de baráti. Szóval NPC ellenségek vannak csak. Kellene kis izgalmat vinni a dolgokba, nem? ;]

(#65) TESCO-Zsömle válasza #48613632 (#64) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én sajátot futtatok itt a gépen, haverral ezen toljuk Co-Op helyett, mert szar volt a rubberbanding.

Mondjuk a mienk is PvE, nincs ellenség, és ez se megy 24/7, mert hangos a VGA... :D

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#66) #48613632 válasza TESCO-Zsömle (#65) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én bevállalom, hogy bérelek egy 10 slot-ost, ha lennének emberkék. Egyedül uncsi. :B
Meg a másikon már elértem az 50-es szintet, nincs hová fejlődnöm, mindenem acél. Igazából még építkeznem kellene max, ezen felül, nem tusom, mit csinálhatnék még.

(#67) TESCO-Zsömle válasza #48613632 (#66) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha PvP-t szeretnél, a 10 fő édeskevés... Még a 70 is kevés, amekkora a map. Ráadásul idén jön az új biome, ami tovább növeli a térképet.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#68) #48613632 válasza TESCO-Zsömle (#67) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát, lehet, hogy igazad van. Viszont így pár nap alatt meg lehet unni.

(#69) TESCO-Zsömle válasza #48613632 (#68) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én ugyan még nem vagyok 50-es, de engem leköt az építés és a felfedezés. Vannak a játéknak brutál pillanatai.

sz: Mondjuk az nem normális, hogy 10kXP-t ad egyetlen T3-as alap lekraftolása.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#70) #48613632


#48613632
törölt tag

Az hogyan lehetséges, hogy official serveren, havernél nincs napszakváltás, csak nálam? Egyidőben játszunk, egy klánban is vagyunk ... :Y

szerk:

TESCO-Zsömle
Közben leesett, azért voltam 50-es, meg fejlődtem fel 2 nap alatt, mert fel volt gyorsítva minden. Ma dél körül kezdtük ezt a fent említett officialt, és sehol nem vagyunk még :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71) TESCO-Zsömle válasza #48613632 (#70) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Gondolom haverod az admin/ő hosztol, akkor nála lehet ,hogy beakad(t). Admin panelen nyomjon unfreeze-t. Nálam pont a fordítottja van, hiába nyomom, nem fagyasztja az eget nappalra, mindig rám sötétedik. :DDD

Na igen. Úgy elég könnyű... Simába az lesz a gond, hogy mit csináljatok, míg el nem értek egy adott szintet. Több ilyen "határ" is van. Szintek, amik közt nem igazán lehet mit csinálni, mert nincs értelme s kifejleszteni való cucc. Építeni se tudsz ugye míg meg nincsenek alap cuccok.

T3-as ruhák nevetségesek még. A felsőrész 30-on nyílik, az alsó talán 36-nál, a sisak 40, a kesztyű 43, a lábbeli meg 45... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#72) #48613632 válasza TESCO-Zsömle (#71) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem ő hosztol, official szerveren vagyunk jelenleg. A korábbi szerveren ő volt a hoszt, ahol fel volt gyorsítva minden, meg le volt egyszerűsítve. De ez most official a #147-es.

Igen, ezek az üresjáratok már most nyilvánvalóak, pedig level 10 alatt vagyunk. Tulajdonképp szimpla kőtörés, meg favágás megy egész délután, hogy szimpla falat tudjunk húzni.
Másnak nagyon nincs értelme. :(

(#73) TESCO-Zsömle válasza #48613632 (#72) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mi úgy csináltuk, hogy narancsig szedtük magunkat kővel, aztán nekikezdtünk fát gyűjteni. Mikor már majdnem tele lett a piros csík, akkor inventory, és "craft all" a falra. Ahogy m egy a kraft, ürül az inventory, mert könnyebb, mint a nyersanyag és zabálja a követ. Ha így csináljátok, sokkal haladósabb, mintha teli nyersanyaggal a helyszínen kezditek el kitalálni, hogy mi is legyen. Persze ehhez minimális elképzelésnek kell lennie, hogy mik a tervek, vagy egyszerűen eltenni a maradékokat későbbre. Alap T1-es szinten amúgy rohadt haladós az építkezés. 10-es teherbírással egy kanyar alatt 50+ alapot lehet kitermelni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#74) #48613632 válasza TESCO-Zsömle (#73) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én ezt tegnap próbáltam, igaz nem ennyire kihegyezve, de arra jutottam, hogy a nálam lévő teher súlya nem változik.
Igaz, csak pár blokkot gyártottam le, de nem vettem észre változást.
Most persze lehet, hogy patcholták közben, mivel ez inkább bug, mint ficsör, de lehet, hogy csak én néztem be.
Délután ránézek még egyszer. Kösz a tippet. :R

(#75) Mika1227


Mika1227
őstag

Ez DX12-es játék?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#76) TESCO-Zsömle válasza Mika1227 (#75) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem.

DX11

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#77) #48613632 válasza TESCO-Zsömle (#73) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igazad volt :K Jól adja a menet közbeni kraftolás. Nem tudom, hogy nézhettem be. :B

(#78) Spenike


Spenike
tag

Skacok toljátok valahol valami normális szerveren ahol a nagyobbak nem gyalázzák be a kisebbeket folyton ?

(#79) #48613632 válasza Spenike (#78) üzenetére


#48613632
törölt tag

Mi bérlünk egy 40 slotost, délután lesz bekonfigolva, és utána várunk szeretettel játékosokat. Tanulók vagyunk, de nem teljesen kezdők.
Ha gondolod, lökök infot privátba, de csak délután

(#80) Szőrös  válasza #48613632 (#79) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hali, milyen szerver lesz pve vagy pvp? Játékos épület rombolhatóság lesz korlátozva időszakra?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#81) #48613632 válasza Szőrös  (#80) üzenetére


#48613632
törölt tag

Valószínű kipróbáljuk most a pvp-t, olyat még nem toltunk.
Egyéb kérdésekben még nincs eldöntve semmi.
Sajna jelenleg még melózunk, de estefelé már lehet, hogy valami lesz.

(#82) Spenike


Spenike
tag

Nah az jó lenne mi már toljuk 1 szerveren 20-37 szinten vagyunk 5-6an.
Tegnap pont kifosztottak minket elvittek mindenunkte farmolhattunk újra cuccokat stb :(
Ha csináltok szervert akkor lehetőleg olyat amin lehet modokat használni mert ezen nem lehet sajna pedig nagyon jók vannak már ...

(#83) HAX


HAX
tag

Nem rég vettem a játékot, egyszerűen nem tudok hova építkezni mert minden terület "foglalt". Bejártam már a fél térképet de így nem jutok előrébb.

(#84) #48613632 válasza Spenike (#82) üzenetére


#48613632
törölt tag

De az a helyzet, hogy az admin tökre gyökkettő, és nem tudok konszenzusra jutni a szervert illetően. Most úgy lőtte be, hogy minden gyártás ultragyors, rohadt erős vagy, gyorsan fejlődsz ... stb. Egyszóval, nincs kihívás.
Aztán kiléptem. Átgondolom, és lehet, hogy összehozok én egyet.
De most megyek Rouge One-t nézni :C

(#85) HAX


HAX
tag

A rablást, hogy lehet megakadályozni pvp szerveren? Tegnap összegyűjtögettem, kraftolgattam pár cuccot mára mindent elvittek, a szomszédos házakból is, még a kis craftolós asztalt is elvitték. :Y

(#86) Szőrös  válasza HAX (#85) üzenetére


Szőrös 
veterán

Gondolkozz 3D-ben, felfelé építkezz. Keress vmi kis szila nyúlványt és arra építs felfelé házikót úgy, hogy több lépcsőn kelljen felmenni. Mikor kilépsz akkor a legalsó lépcső elemet kibontod így a rabló egyén nem tud mit csinálni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#87) HAX válasza Szőrös  (#86) üzenetére


HAX
tag

Felfelé építkezek, már haladok vele szépen lassan. Ez a lépcsős megoldás nem jutott volna eszembe köszönöm. :)

(#88) Mika1227 válasza Szőrös  (#86) üzenetére


Mika1227
őstag

A rabló nem tud lépcsőt rakni oda ahol elbontottad?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#89) Szőrös  válasza Mika1227 (#88) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem tud. Másik játékos épületének közelébe nem tehetsz le semmit (nem tudom pontosan mennyi talán 10 elemnyi távolság de lehet több).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#90) Spenike


Spenike
tag

Valaki tud valami értelmes PVE szervert, mert pvpn 1-2 kocka klán megerösödik és minden nap kifosszák le rédelik a bázisunkat :(

(#91) HAX


HAX
tag

A #201-es Official PVP szerveren tolom resetelték a dolgokat, a szinten kívül minden eltűnt (ház, cuccok, stb.) most ez a fejlesztés miatt van vagy ez ilyen időközös dolog? Mert az úgy elég rossz, hogy szépen felépítkezel meg összekraftolsz mindent aztán kezdhetsz mindent előről. :F

(#92) #48613632 válasza HAX (#91) üzenetére


#48613632
törölt tag

lehet, ebbe futottál bele?

(#93) HAX válasza #48613632 (#92) üzenetére


HAX
tag

Nem hinném. Majdnem minden nap fellépek, kicsit építgetem a házat, húzom rá az emeleteket. Szerintem szerver restart szerűség lehetett mert minden ház eltűnt.

(#94) TESCO-Zsömle válasza HAX (#93) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem restart volt, hanem wipe. Amikor kritikus expoit-okat javítanak, akkor a hivatalos szervereken wipe van, hogy töröljék az esetlegesen azokkal szerzett előnyt.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#95) Spenike


Spenike
tag

Sziasztok

Most indítottunk 1 új szervert aki esetleg kipróbálná, tolja még a játékot azt szívesen várjuk !

Még kb 1 hónapig 3x szorzó van mindenre, jelenleg nem lehet rombolni az épületeket hogy mindenki nyugodtan fejlődhessen utána vissza lesz állítva, vannak fent modok is van TS is + Csináltunk Arénát ahol Kihívások lesznek és a klánok össze csaphatnak akit érdekel további infó :

[link]

[link]

(#96) vorosmarti


vorosmarti
senior tag

Tolja még vki innen?

(#97) Mika1227 válasza vorosmarti (#96) üzenetére


Mika1227
őstag

Próbáltam elindítani de sajna nem indult el! Nem tudom mi a gond egy pár hónapja próbáltam akkor nem volt vele gond.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#98) vorosmarti válasza Mika1227 (#97) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nemrég volt 1 nagy update uj tartalommal. Az megvolt? Mert lehet h azt hianyolja..

(#99) Mika1227 válasza vorosmarti (#98) üzenetére


Mika1227
őstag

Mindent felrakott és így se indult most leszedtem majd felrakom újra hátha.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#100) Mika1227 válasza vorosmarti (#98) üzenetére


Mika1227
őstag

Felraktam újra a játékot és csak nem indul! :U Valakinek valami ötlet, hogy miért?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Conan Exiles
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.