Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Conan Exiles

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:24:32

LOGOUT.hu

Conan Exiles téma-összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) 3L1T3


3L1T3
addikt

Sziasztok,

Amikor megjelent Steam-en megvásároltam, azóta sokat változott a játék? :R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#102) vorosmarti válasza 3L1T3 (#101) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Volt egy nagy pár gigás patch új tartalommal, és a héten egy kisebb 1 gigás. Tolni nem toltam azóta, de a nagy patch az biztosan + tartalmat adott.

(#103) soo277


soo277
őstag

Most már nagyon jó a játék,új tartalmak ,térkép stb...

BT: wersoo#21211

(#104) soo277


soo277
őstag

Gyertek csak gyertek
HunCsumpik
176.57.160.151:28800

BT: wersoo#21211

(#105) Mika1227


Mika1227
őstag

Tolja valaki, hogy most kijött a korai megjelenésből? Single-ben tolom de kipróbálnám coop-ban is!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#106) TESCO-Zsömle válasza Mika1227 (#105) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudtommal jelenleg nincs Co-Op. Legalábbis mikor haverral próbáltuk, nekünk nem ment.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#107) soo277


soo277
őstag

Az elejétől játszok vele,két hónapig egyedül nyomtam,azóta tesommal saját szerveren,igen lehet együtt csapatni,klánt kell csinálni és kész is

BT: wersoo#21211

(#108) Mika1227 válasza soo277 (#107) üzenetére


Mika1227
őstag

Láttam a listában HunCsumpik . Lehet csatlakozni?

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#109) soo277 válasza Mika1227 (#108) üzenetére


soo277
őstag

Persze lehet

BT: wersoo#21211

(#110) Piszkos-Fred válasza TESCO-Zsömle (#106) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

A portokra nezzetek ra, sokszor az a gond!

(#111) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Helló.

Van it valaki, aki mélyebben beleásta magát a szerver rejtelmeibe? Akadt egy kis esztétikai/funkcionális gondom.

Arról van szó, hogy ugye minden épületnek, amit csinálsz, van egy úgynevezett landclaim-je, vagyis bizonyos sugárban kisajátítja a területet. Ennek PvP-ben az a lényege, hogy mások ne tudjanak a nyakadrba építkezni. PvE-be ez egészen más aspektusban fontos.

Ugyanakkor a kisajátított területen eltűnik minden nyersanyag, ami nem csak funkcionálisan, de esztétikailag is probléma. Teszemazt építesz egy kis kunyhót egy sűrű erdő közepén és mire újraindul a szerver, a kunyhód körül nincs más, csak kopár pusztaság.

A fenti miatt én a saját szerverünkön lecsökkentettem a landclaim sugarát annyira, hogy csak közvetlen az épületek alatt ne nőjön vissza semmi. A gond csak az, hogy a konvertált harcos threall-ok is a megigényelt területet védik. Vagyis simán végignézik tétlenül, hogy akármivel küzdesz, amíg az nem az építményben van.

Purge meg ugye jó lenne, emrt izgalmas, és persze állatok is vannak, amik ellen jól jönne pár Thrall íjász.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#112) Piszkos-Fred válasza TESCO-Zsömle (#111) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

A resource blokkolasa a survival jatekok egyik legalapabb mechanikaja, ezt kikapcsolni szerintem nem lehet, maximum csokkenteni, ahogy te is tetted ezt a g-portal menujeben (vagy a serversetting.ini-ben, attol fuggoen, hogy mit hasznalsz). A LandClaimRadiusMultiplier valtozon kivul nem nagyon van, ami ezzel foglalkozik, es ahogy irtad, ettol fugg a vedendo terulet nagysaga is.

Na most a befogott, vedelemre hasznalt szolgak AI-ja remesen sz*r. Ez teny, pont. :D Normalis esetben en ugy tudnam elkepzelni, hogy ami az en teruletemre er, arra elkezd loni. Ez regebben mukodott is kb. egy evvel ezelott, de akkor meg volt olyan, hogy a terkepen vegigkergetett egy-egy "fighter", vagy kilometerekrol lott meg mindig teged egy-egy "archer".

Most csak akkor aktivaljak magukat - HA egyaltalan aktivaljak -, hogy ha kozvetlen ralatasuk van a celpontra. Ami mondjuk egy ijasz eseteben azt jelenti, hogy vagy egy direkt erre szakositott beallot hasznalsz a teton/alapon (lehet ilyen gyartatni), vagy nem teszel keritest a tetore, mert ha teszel, akkor az kitakarja a latoszogenek nagy reszet es nem fog tamadni.

A melee szolgak pedig szinten bameszkodnek ossze-vissza, es ha csak nem vagy nagyon kozel hozzajuk, akkor nem fognak segiteni. Hiaba rakod le oket szinten arccal egy iranyba nezve, ok visszafordulnak, vagy visszafutas utan ugy maradnak. Mondom, ez a resze nagyon fapados.

Arrol nem is beszelve, hogy a kezukbe adott fegyvert egyfolytaban visszarakjak az inventoryba, es mint egy jo bokszolo, puszta okollel varjak az ellenfeleket, es van, hogy csak sokadik suhintas utan veszik elo a fegyvert.

Ami a problemadat illeti, van a szerver beallitasoknal egy NPC aggro range (mert hat a szolgak is azoknak minosulnek), esetleg azzal erdemes kiserletezni, viszont ez azt jelenti, hogy a tobbi ellenseges npc is hamarabb ki fog szurni. Nem biztos, hogy ez kell neked.

Purge eseteben jobban jatsz szerintem ha lemondasz a romantikus erdo melyi fahazrol es elsodleges vedelmi vonalat huzol a hazikod kore, egy tier 1-2-3-as (terulettol fuggoen - bar mivel te erdorol beszelsz, valoszinuleg vagy a swampban vagy, vagy a fennsikon, oda t2-es stonebrick eleg) falat/keritest, amelynek a tetejre raksz par archert, a fal ele pedig par harcost es tuskes vedelmet. Ha mazlid van, majd ok vedik amit vedeni kell.

(#113) kemotox


kemotox
addikt

Üdv!
Coop hogyan működik? Haverom elindítja single/coop-ba, de nem tudok rájoinolni, ha meg az invite-ot fogadom el akkor kiírja, hogy nem lehet csatlakozni, mert nincs szerveren. Mármint a haverom akivel tolnám.

(#114) cleverland


cleverland
újonc

Sziasztok! Figyelmetekbe ajánlanám saját PvP szerverünket, ami nem rég indult. A csapattal sok energiát teszünk a szerverbe, hogy nyugodt, mégis izgalmas, fair PvP környezetben játszanak a játékosaink! Amit kínálunk:

- Korrekt, pártatlan adminok, akik inkább a szervert üzemeltetik és felügyelik a többi játékos szórakozását, mint sem folyton játszó playerek
- Munka/családbarát Raid időszak
- Fair küzdelmek
- PvE AI bázisok lootért
- Live stream event közvetítések

Beállítások:

- 10× XP boost a gyors fejlődésért
- 1,2 Harvest szorzó
- Minden egyéb dolog megfelel a hivatalos szerver beállításoknak

Az AI bázisok, gyakorlatilag Admin bázisok, amik azért lettek létrehozva, hogy Ti, játékosok beüssétek! Minden clear után más ellenfelek, új loot vár titeket, naponta többször!

Endless PVP World néven találjátok a szervert,
IP: 195.201.169.204:37915

A szervert folyamatosan a játékosaira igazítjuk, így várunk titeket és véleményeiteket!

Endless PVP World csapata

(#115) soo277 válasza cleverland (#114) üzenetére


soo277
őstag

Nem akarok bele szólni, de 10x szorzó nagyon sok,felfejlödnek a playerek,azt mindenki lelép mert megunja,tapasztalat, van saját szeronk

BT: wersoo#21211

(#116) soo277


soo277
őstag

Gyertek csak gyertek
HunCsumpik
176.57.160.151:28800

BT: wersoo#21211

(#117) Dyingsoul válasza soo277 (#116) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Él még ez a szerver? :DDD Most tervezzük páran megvenni (én megvettem) és a hétvégén kezdjük.
Milyen beállításokkal megy amúgy a szerveretek?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#118) soo277 válasza Dyingsoul (#117) üzenetére


soo277
őstag

Szia
igen van még szero(pve)
gyertek nyugodtan,minden beállítás szinte alapon megy,

BT: wersoo#21211

(#119) Dyingsoul válasza soo277 (#118) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Király, köszönjük! :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#120) soo277 válasza Dyingsoul (#119) üzenetére


soo277
őstag

Ugyan nincs mit, szeretettel várunk mindenkit,
Bambino vagyok a játékba
akár mi kell ,keresetek

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#121) Dyingsoul válasza soo277 (#120) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Próbálunk csatlakozni de nem megy :/

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#122) soo277 válasza Dyingsoul (#121) üzenetére


soo277
őstag

Akkor keressétek név szerint

BT: wersoo#21211

(#123) soo277


soo277
őstag

Bocsánatot szeretnék kérni mindenkitől aki a szerverünkön játszott,
sajnos technikai gondok miatt a régi megszünt(nem tudom hogy miért, azóta is levelezek supportal)
de újra megy a szeronk gyertek csak gyertek

HUNcsumpik
176.57.168.40:29100

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#124) Marchocius


Marchocius
tag

Sziasztok! Van esetleg valahol valakinek működő PVE szervere PS4 re? Egy cimborámmal szeretnénk játszani és amin eddig voltunk már nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#125) Dvix


Dvix
senior tag

ÓÓÓ hát ez nagyszerű hogy Prohardver fórumon is van Conan Exiles.
Sziasztok, Új vagyok a játékban és látom szerverek itt hirdetik magukat rendesen :U Az angol megy, de azért szeretnék rendes társaságba megtanulni a játékot, az alapokat elsajátítottam már. Pc-n tolom.
Ezen a Endless PVP World​:crossed_swords szerveren játszik valaki?
Vagy melyik szervert ajánljátok esetleg nekem, sokan legyenek rajta az a lényeg.

(#126) anatron válasza Dvix (#125) üzenetére


anatron
aktív tag

Mi a 1312-es official PVP szerveren toljuk 3 haverral.
Ez fullos szerver 7 után nem nagyont tudsz már belépni.:D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#127) Dvix válasza anatron (#126) üzenetére


Dvix
senior tag

értem köszi :)

(#128) Visnyov


Visnyov
újonc

Üdv!
Aki szeretne modolt szerveren játszani majdnem offical beállításokkal az jöjjön fel játszani sok szeretettel várjuk.
Az éjszaka van felvéve 3x gyorsaságra. (Nem szeretjük a sötétben való kavargást)
Csak 1 mod van (The Age of Calamitous),persze ez állít teherbírást és stacket .
A szerver 10 slotos egyenlőre.

A szerver Pvp 17:00 -tól 24:00 -ig és Pc -én.

Exiles HUN /The Age of Calamitous MODS/ 2x Harvest 2x XP /no admin/

176.57.160.169:29800

ui:
Nincs repkedés , adminok is huzzák a karaktert (meg lehet nézni), nincsenek varázslatok admin panelal. Nem állnak 10000 - vel a cuccok a ládákban 20 km magasan. Nem hozznak szabályokat. Meg maradnak a Funcom adta szabályok között. Nem építenek Arénákat meg 600 piramist.... Köszönjük elolvastad,reméljük be nézel:)

(#129) soo277


soo277
őstag

HUNcsumpik
176.57.168.40:29100
pve ,minden alap,mindent szabad,nincs decay stb..(repkedö adminok,felesleges bazinagy épületek) :D

BT: wersoo#21211

(#130) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Üdv!

Van itt aki esetleg nem régen vette meg? Meg szeretném venni mindenképp de egyedül nem sok kedvem van hozzá, sanyesz5 a nevem steam-en ha valaki hasonló cipőben jár.

(#131) Morphus101 válasza Sanyaaa26 (#130) üzenetére


Morphus101
tag

1035-os szerveren vannak magyarok esetleg? PVE-Conflict

[ Szerkesztve ]

(#132) Viper26


Viper26
nagyúr

Látom nem pörög a topic.

Pixel 7 | FR955

(#133) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Steam-en hétvégén Conan Exiles ingyenesen játszható március 11-ig ill. március 18-ig kedvezményesen megvásárolható [link]

Ha valakinek megvan az alapjáték akkor 25% kedvezmény jár a DLC-kre is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#134) #65537792


#65537792
törölt tag

Elég jó, magyar kézben lévő szeró. Friss, szóval még változhat. Ez a játékosoktól is függ mit akarnak, mert rugalmas az admin e tekintetben.

[link]

(#135) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok! Tegnap írta a játék hogy történt a játékon egy változtatás, és resetelte a dolgokat. Ok, újra elosztottam a pontokat. Játszottam vele, majd kiléptem. Este megpróbáltam volna megint elindítani, de már ez az üzenet fogadott. Remélem nem ez volt az a változtatás amit a fejlesztők beraktak... Már 3x ellenőriztettem újra, ezen a fájlon mindig megbukik. Azóta...

Hmm

A játék az nem játék!

(#136) Piszkos-Fred válasza Lézerparaszt (#135) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

A friss patch utan ujra kellett osztani az attrib es skill pontokat, de az altalad linkelt allomanynak ehhez semmi koze. Az mas uton kuszott fel a gepedre es valoszinuleg nem veletlenul riasztott a security rendszered.

(#137) Lézerparaszt válasza Piszkos-Fred (#136) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Persze hogy nem véletlenül, hiszen a Steamről töltődik le mikor indítanám a játékot.

A játék az nem játék!

(#138) Piszkos-Fred válasza Lézerparaszt (#137) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Funcom forumon a fejlesztok azt irjak, hogy az UE resze es az Avira tevesen riaszt.
Ignasis / Community Support / 21h

Hey there,

We’ve merged all threads reporting this situation into this one. Please use the search function before posting an issue.
It’s a false positive, we’ve notified our team.

(#139) Lézerparaszt válasza Piszkos-Fred (#138) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Több száz órám van a játékban, eddig nem volt vele semmi baj. Eddig is a része volt, akkor miért nem riasztott? Ha rendre nem érdekelnek a riasztások akkor a vírusirtónak kb semmi értelme. Nem Avirám van szóval nem csak az ismeri fel kártékonynak. Na mindegy, hátha jön hozzá valami javítás amivel megoldódik.

A játék az nem játék!

(#140) Piszkos-Fred válasza Lézerparaszt (#139) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

EA kezdete ota jatszok vele, szinten, es nekem sem volt ilyen gondolom. Bar, most sincs.

Ettol fuggetlenul, sajnos rossz embernek teszed fel a kerdeseidet, nem tudok tobbet segiteni, mint amit eddig probaltam. Ha minden kotel szakad, akkor irany a funcom forum, es ott ird le, akkor eljut az illetekesekhez. Bar mar leirtak helyetted tucatnyian, reagaltak is ra fentrol, igy tudnak rola, vagyis nem nagyon maradt mas, mint a kivetelek koze rakd a cuccost es jatszol. Vagy nem rakod a kivetelek koze es varsz a kovetkezo patchre, hatha abban mar korrigaljak.

(#141) donki


donki
aktív tag

Üdv!

Most vettem meg a játékot, szeretnék olyan PvP szerveren játszani, ahol az épületek biztonságban vannak amikor offline vagyok. (Tehát nem official szerveren játszanék.) Tud valaki ilyen szervert?

(#142) #65537792 válasza donki (#141) üzenetére


#65537792
törölt tag

Officialban is van ilyen. PVE-C.

[ Szerkesztve ]

(#143) donki válasza #65537792 (#142) üzenetére


donki
aktív tag

PvP-zni viszont állandóan szeretnék, az sokat ad a játék hangulatához.

[ Szerkesztve ]

(#144) #65537792 válasza donki (#143) üzenetére


#65537792
törölt tag

PVE-C

(#145) donki válasza #65537792 (#144) üzenetére


donki
aktív tag

Köszi a választ, és nem akarok akadékoskodni, de úgy tudom, hogy PVE-C -ben csak esténként van PVP (mondjuk máskor nem is tudok játszani, szóval ez akár jó is lehetne), és egyáltalán nincs épület sebzés.
Én inkább kontrollált ostromot szeretnék: teszem azt előre hadüzenetet kell küldeni és csak online játékos épületét lehet megostromolni (vagy csak klánok épületét). Azzal tehát nincs bajom, ha időnként porig rombolják vagy kifosztják az épületeimet, én meg másét, de ne egymás távollétében.
Azon is gondolkodtam, hogy bérlek egy szervert, de nekem nincs se időm, se kedvem adminkodni.

[ Szerkesztve ]

(#146) #65537792 válasza donki (#145) üzenetére


#65537792
törölt tag

Van egy szeróm. Ha gondolod nézd meg. Csak hétvégén van Raid. De akkor full pvp van. Hétköznap nem tudom. Én csak üzemeltetem. Barátnőm játszik rajta. De nem mint admin.
Keresőbe írd ezeket: (EU)5x Fast progress/weekend raid/start:19.06.01.

Amúgy PVE-C és PVE-C szerver között van különbség. Attól függ hogyan van beálltva.

[ Szerkesztve ]

(#147) donki válasza #65537792 (#146) üzenetére


donki
aktív tag

Köszi!

(#148) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hallari!

Azt nem tudja valaki, hogy lehet-e állítani a LandClaimRadius és a resource respawn közötti területi arányt?

Anyira jó lenne ez a játék, ha nem 1:1 lenne a fenti. Az ember talál egy kis erdős részt, épít egy házat a közepére és mire visszatér, egy kibaszott pusztaság várja. Ha meg leveszem a LCR-t, akkor az AI kotlik meg, mert csak azt a területet védi, amit az lefed.

Ha esetleg tud valaki megoldást erre, szóljon.

Köszönöm. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#149) soo277


soo277
őstag

Mizu a játékkal emberek?érdemes visszatérni?vannak vakami jó új tartalmak?stb.... :U :U :U

BT: wersoo#21211

(#150) TESCO-Zsömle válasza soo277 (#149) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mikorhoz képest?

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Conan Exiles
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.