Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Conan Exiles

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:24:32

LOGOUT.hu

Conan Exiles téma-összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) soo277 válasza TESCO-Zsömle (#150) üzenetére


soo277
őstag

hááát,úgy egy év :B :B :B

BT: wersoo#21211

(#152) TESCO-Zsömle válasza soo277 (#151) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor vannak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#153) soo277 válasza TESCO-Zsömle (#152) üzenetére


soo277
őstag

Nagyon szeretem ezt a játékot ,van saját szeronk stb...
csak beleuntunk akkor a nagy semmibe,9ojroért kaptuk a nagy semmit,
ezért is kérdeztem ,hogy érdemes e visszatérni

BT: wersoo#21211

(#154) #65537792


#65537792
törölt tag

Van e olyan mod, hogy külön szint van a gatheringre meg az ilyen dolgokra?

A rusthoz is van. Külön a fának, kőnek, ezeknek.
A lényege az volt, hogy minél több fát vágtam annál többet tudtam egyszerre kiütni.
Ugyan ez kőnél skinningnél, stb.

(#155) nubreed


nubreed
veterán

Sziasztok!

Belevetném magam a Conan Exilesba. Egy kérdésem volna, érdemes a DLC -ket tartalmazó complete editiont megvenni? Ha jól értelmezem a DLC -k igazából csak kozmetikai dolgok és max új épületek ilyesmi. Ez annyira engem nem vonz. Van olyan DLC ami valódi új tartalmat ad a játékhoz, pl új területek, questek stb? Lehet ezt single player -ként is játszani? MMO-s PVP-s, raides dolgokra nincs időm csak a saját tempómban tudnám jétszani a játékot.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#156) #65537792 válasza nubreed (#155) üzenetére


#65537792
törölt tag

Akkor neked elég a sima kiadás. A DLC-ék csak kozmetika.

Apropó, ha lenne rá igény tudok indítani egy szervert. Én hajlok a PVE-re. Vagy PVP Raid nélkül. De több NPC támadás. Erős szinten az is felér egy RAID-el. :DD

(#157) nubreed válasza #65537792 (#156) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi, akkor az alapjáték lesz. Már csak az nem világos, hogy amúgy itt vannak pl NPC -k, akiktől különböző questeket lehet felvenni? Van egy ún. main quest line, amit ha végig nyomsz, lesz end game? Vagy egyszerűen csak "bebasznak" a világ közepére és az egyetlen cél a túlélés/tápolás/fejlődés/grindolás?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#158) #65537792 válasza nubreed (#157) üzenetére


#65537792
törölt tag

Van egy feladatsor amit már az elején megkapsz. Vannak insták ahol különleges alapanyagokat lehet szerezni.
Quest felvevős NPC-kről nem tudok.
Én is rég játszottam vele.
De rengeteg mod van hozzá. Lehet ott találni Questes modokat is.

(#159) #48613632


#48613632
törölt tag

Én 3. napja PvP-zek, a 1122 official serveren. Eddig senki nem bántott. Egy hiénámat lopták el, de a keltető szabadon van, és tegnap túl későn készült volna el, így feltettem rizikóra. Ha elzárod a cuccaid épületen belülre, akkor nem bántják.
Ha volna kedv, akkor írjatok privátban, vagy vegyetek fel Steamen, és összehozhatunk valamit.
Időm korlátozott, de azért szakítok rá valamennyit.

szerk:
serverbe is beszállok, ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#160) #65537792 válasza #48613632 (#159) üzenetére


#65537792
törölt tag

Indítottam egy szervert.
Név: EU Chillers of Battleground All On High
Direct connect: 178.164.209.126

Lesz Discord. Lesz minden.
Egyenlőre full alap. Szerintem asszony fogja adminolni. Mivel saját szeró olyan lesz amilyet a köznép akar. :D

(#161) #48613632 válasza #65537792 (#160) üzenetére


#48613632
törölt tag

Próbáltam belépni, de nekem nem konnektált sem névre, sem IP-re. Kicsit később visszanézek, hátha változott.
De amúgy milyen tipusú játékot toljunk?

(#162) #65537792 válasza #48613632 (#161) üzenetére


#65537792
törölt tag

Szia! Mikor próbáltad? Mert közben toltam pár resit, hogy a beállítások aktiválódjanak. Hát én úgy gondoltam, hogy a community majd eldönti. :D

Addig itt egy ideiglenes discord csatorna, hogy gyorsabb legyen az infoáramlás.
Aki akar nyugodtan jöjjön.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#163) #65537792 válasza #48613632 (#161) üzenetére


#65537792
törölt tag

Van még egy iP cím hát ha.....

(#164) #65537792 válasza #65537792 (#163) üzenetére


#65537792
törölt tag

Battlemetrics szerint is él a szeró:

[link]

Address
178.164.209.126:7779 (Game Port)
178.164.209.126:27016 (Query Port)

[ Szerkesztve ]

(#165) #48613632 válasza #65537792 (#164) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nekem ezt dobja. Most is, meg délután is. Lehet, hogy én nem jól csinálok valamit?

klikk

(#166) #65537792 válasza #48613632 (#165) üzenetére


#65537792
törölt tag

Gyere discord-ra. Nem kell leszedni az appot. Böngészőből is megy.
Megnézzük mi lehet a gond.

(#167) #48613632 válasza #65537792 (#166) üzenetére


#48613632
törölt tag

Közben megoldottuk máshol. Köszi azért.

(#168) nubreed


nubreed
veterán

Nem teljesen világos még mindig, hogy ha nem akarok PVP -zni, nincsenek questek (legalábbis modok nélkül nem nagyon) akkor mit lehet csinálni ebben a játékban?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#169) #48613632 válasza nubreed (#168) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szóval, attól, hogy nincsenek questek, még akad bőven tennivaló. Tulajdonképpen, minél jobban haladsz előre a techtreen, annál komplikáltabb az összetevők beszerzése, plusz ugye, harc a környezettel, ahol megintcsak akad egy-két izgalmas pillanat. Aztán vannak ilyen rejtett bossok, vagy nem tudom, minek nevezzem. Ha megtalálod, ott valami extra vár a végén. Meg persze ha legyőzöd.
Egyébként, a PvP sem annyira durva. Mi a héten vágtunk bele a témába, előtte csak PvE volt. Mondván, miért jó az, hogy amit nagy nehezen összeszedtél, azt valaki erősebb lenyúlja. Ebben van igazság, de kezdett kicsit unalmassá válni, hogy kb 30-as szint felett már bőven nem vagy veszélyben, és addig fejlődsz, ameddig akarsz.
Pl volt két íjászom a teraszon, pár harcosom, egy elefántom, egy krokodilom, egy farkasom, és egy hiénám. Elcsaltam egy 3 koponyás skorpiót a házamhoz, és együtt lenyomtuk. Greater volt ráadásul, vagy legalábbis rohadt nagy volt.
A 3 koponyás monsztáknál meg nincs erősebb tudtommal, kivéve talán a bossok, de szerintem ott is 3 koponyásak vannak.
Vannak benszülött táborok is. Többnyire ezzel is az van, hogy bizonyos szint fölött, már oda jársz majd bőrért, mert a III. szintű harcosok gyengék, és simán lecsapod őket. Ha mondjuk meg jön egy neves, azt meg elviszed thrallnak. :)
Szóval PvE simán jó, hogy tisztába gyere a játék mechanikájával, és nagyjából a techtreevel, aztán PvE. Kb minden másnap leraidelnek, és először gáz volt, mert vittek minbdent. Aztán rájöttünk erre-arra, hogy hogyan lehet kivédeni, hogy mindenedet elvigyék.
Most ezt nem akarom elspoilerezni itt, szerintem kóstolj bele. Ha bejön, akkor az elején bejön a PvE is, aztán meg úgy is kevés lesz. Ha meg nem, az hamar kiderül. :)

szerk:
Vagy pl amit még nem is említettem. Purge ;) Ez is van PvE-ben is. (Mondjuk nekünk hiénák jöttek, és tizedére sem volt ennyire durva.)

[ Szerkesztve ]

(#170) soo277 válasza #48613632 (#169) üzenetére


soo277
őstag

Akkor gondol el mivan északon,kegyetlen durvák ott a purgok :B

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#171) #48613632


#48613632
törölt tag

Ti tapasztaltatok ilyet, hogy elétűnnek cuccok a shelterből? Nem volt raid, épek a falak, az ajtók, a ládák le vannak zárva, és amúltkor égre-földre kerestem a melós cuccomat, de sehol nem találtam. Sima könnyű páncél, tovább könnyítve, hogy sok cucc elférjen nálam, de sehol.
Mára meg a vas tűnt el a furnacékból. Tegnap este kiléptem, 5 furnace égett, ma reggelre meg sehol a vas belőle ....
EZT találtam ... ez így elég lófasz. :((( Bár tény, hogy korábban ilyet nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#172) #65537792 válasza #48613632 (#171) üzenetére


#65537792
törölt tag

Látod? Jöttél volna hozzánk. Nálunk ilyenek nincsenek. :DDD

(#173) #48613632 válasza #65537792 (#172) üzenetére


#48613632
törölt tag

EZT találtam, szóval mindenhol van, úgy néz ki. Azért érdekes a dolog, mert kb 170 órám van a cuccban, és eddig 2x találkoztam olyannal, hogy eltűnt a cucc. Most, ma reggel, meg talán két napja nem találtam az egyik páncélomat, amiben biztos vagyok, hogy megvolt.

Szerveredre visszatérve. Ez egy házi üzemeltetésű cucc?

[ Szerkesztve ]

(#174) #65537792 válasza #48613632 (#173) üzenetére


#65537792
törölt tag

Igen.
Most egy mod van rajta. Lvl 300.

[ Szerkesztve ]

(#175) HugóBoss válasza #65537792 (#174) üzenetére


HugóBoss
tag

Szia, én még csak most vettem meg a játékot, épp töltődik. Ha fent lesz a gépen, akkor csatlakozhatok én is?

(#176) #65537792 válasza HugóBoss (#175) üzenetére


#65537792
törölt tag

Persze. :K [link]
Show modded servers majd legyen bepipálva a keresőben amikor in-game vagy. PVP szerók között keresd.

(#177) HugóBoss válasza #65537792 (#176) üzenetére


HugóBoss
tag

Messiah néven léptem be

(#178) #65537792 válasza HugóBoss (#177) üzenetére


#65537792
törölt tag

Rendben :R jó játékot

(#179) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szevasztok...
ELEX, DnL, Citadel után kissé kétkedve fekszem neki a Conannak...
szeretek farmolgatni, éldegélni, haladni a küldikkel, ha van... tudom mia lényege a Conannak... de.. kérdem én, mennyire nehéz ha egymagad játszol?! nuku PvP... részemről csakis a PvE jöhet szóba... nekem jó a gyári szerver beállítás, vagy picit tuningolt XP nem árt.. de ez nézőpont kérdése...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#180) #65537792 válasza - = Zk = - (#179) üzenetére


#65537792
törölt tag

Egyedül is lehet boldogulni, de akkor boost-os szerverre kell menni különben másodállás lesz a játék.
Egyedül max a Purge-ök lehetnek húzósak, de kezelhető az is, ha megy a harc.

(#181) - = Zk = - válasza #65537792 (#180) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mire eljutok oda, mennie kell.. ha nem, akkor feladom... nem az én világom, hiába szeretem a fantasy e világát... (jó kis KJK könyvek :)) )

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#182) #65537792 válasza - = Zk = - (#181) üzenetére


#65537792
törölt tag

Én vétel után elég hamar beletettem 350órát. Tény, hogy többen jobb meg az elején monoton, ha nem tudod mit kell csinálni. Kb semmit sem mond mit hogyan. Van journey azt érdemes követni.

(#183) - = Zk = - válasza #65537792 (#182) üzenetére


- = Zk = -
félisten

még anno próbáltam, de feladtam, mert konkrétan mindenhova kutyagolni kellett... most van benne hátas, remélem jutok valamire

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#184) Piszkos-Fred válasza - = Zk = - (#183) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Addig, amig nincs meg a hatasod: mivel a Funcom valtoztatott, igy metalt aranylag hamar, a nagy folyo partjan is lehet mar banyaszni - nem kell eszakabbra menni miattuk - igy a prioritas a metal fejsze es csakany legyen a skilleknel. Ahogy megvan a fejsze/csakany, a grind csokken, foleg, ha lesz egy kis bazisod, benne egy-ket kerekkel es tudsz magadnak "fogni" 1-2 teherhordo rabszolgat. (ha sikerul egy Bearert elkapnod, akkor vedd el a hatizsakjat es hasznald).

Eleinte kisebb bazisban gondolkodj, mert ugyis mesz tovabb, igy felesleges sok energiat belefeccolni. Kis zart kunyho, benne par munkapad es kesz is.

Kuldetesek nincsenek, maximum achievement jellegu "progress", igy neked kell midnig celt kituznod magad ele, hogy elvezheto is legyen a jatek. Cel lehet a tabor megepitese, egy-ket szakmai thrall levadaszasa, esetleg felfedezes, barmi, amit aznapra kitalalsz es ugy erzed, szukseges.

(#185) #48613632 válasza Piszkos-Fred (#184) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én kezdésnek mindig felszaladok a fensíkra, arra a környékre, ahol van az a nagy benszülött erőd vagymi, fekete kőből, folyamatos morgás hallatszik bentről, és ahogy bemész, elsötétül minden.
Na ott, a struccok felett érdemes nekikezdeni, mert rengeteg iron és coal van a környéken, van tojás, és strucc. Thick leatherig simán rendben vagy, de azért már kicsit messzebbre kell majd menned.
Acél is rendben lesz, mert közel van a barlang a brimstone lelőhellyel. Thrallok megint milliószám.
A víz kicsit kérdéses, amíg nem tudsz kutat építeni, de aránylag közel a folyó, és ha csinálsz 4-5 kulacsot, simán elég napi 1x vízért leugrani.
Ironért pl elmegyek a nagy sivatag irányába, pont ellentétesen, mint ahol a benszülött erőd van. Ahol a 3 koponyás skorpió van, azon picivel túl. Egy körrel el lehet hozni kb 5000 vasércet. Nekem 4-6 furnace olvasztja egyidőben.

(#186) - = Zk = - válasza Piszkos-Fred (#184) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tudtommal valami felszabadításom a cél... valami hidat is láttam, szellemek mozogtak rajta...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#187) Piszkos-Fred válasza - = Zk = - (#186) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Sok ilyen szellemmel fogsz talalkozni, azok adjak a titkos recepteket vagy a hattersztorit :)

Igen, a cel az, hogy lekeruljon rolad a karperec (marmint az npc altal keruljon le, mert ha te magad veszed le, meghalsz). Em 810 oranal tartok, mind official #200-ason, majd a wipeok utan a vegelges #1011-en, de meg sosem mentem el az npchez a sivatagba, hogy na akkor itt vannak a bossokbol a kovek, szabadits fel :D, valahogy mindig volt mit csinalni.

De ez is, mint minden "kuldetes", csak egy achievement/progress jellegu utmutato formajaban van jelen. Nincs konkret kuldetes, se annak leadas es jutalmazas, mindent magadnak csinalsz.

[ Szerkesztve ]

(#188) TESCO-Zsömle válasza Piszkos-Fred (#184) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A teherhordó rabszolgák továbbra sem jók semmire a náluk levő tökfödő elvételén túl?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#189) - = Zk = - válasza Piszkos-Fred (#187) üzenetére


- = Zk = -
félisten

De ez is, mint minden "kuldetes", csak egy achievement/progress jellegu utmutato formajaban van jelen. Nincs konkret kuldetes, se annak leadas es jutalmazas, mindent magadnak csinalsz.
hát, akkor refundolom ezt is... csak megveszem a Witchert... :W :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#190) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#189) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mondjuk, magyar gyorsított szerón vagyok, megnézem, milyen egy boss legyőzése egymagam... ha nagyon nem adja, akkor delete... gyorsan fejlődik a karakter

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#191) TESCO-Zsömle válasza - = Zk = - (#190) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

CE azoknak való, akik a FarCry:Primal-t is szerették úgy, hogy a sztorival nem foglalkoztak. A kor, az univerzum eléggé bekorlátozza a lehetőségeidet, a harcrendszer egyszerű, a világ csak addig nagy, amíg gyalog vagy, de addig nagyon. Ha az építkezés, az ismeretlen felderítése, meghódítása nem köt le, akkor nem marad semmi, csak a hack'n'Slash PvP. A bossok, vagy raid-szörnyek is annyiból állnak, hogy nagyobbak/más a színük és mondjuk nem 400HP-juk van, amire sebzel 30-at karddal, hanem 60.000.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#192) - = Zk = - válasza TESCO-Zsömle (#191) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nagyon szerettem a Primalt... (FC3-4 főleg)
én inkább PvE játékos vagyok... szeretek farmolgatni, küldiket csinálni... fő/mellék küldiket... nagyon mélyen nem szeretek belemenni egy "techfába" sem .. lsd Ark...
elkezdtem egy ELEX-szet... X óra után meguntam, hogy helyben toporgok,... jött a Dark and Light... egy bugyuta bug miatt amibe 2x is beleestem, töröltem. ment a negatív feedback, pedig több szempontból is meg voltam erlégedve vele...
itt a CE, tetszik, hogy "leragadunk" egy korban... nem kell hiperstukikat kraftolni, csakhogy legyőzz egy lvl 1500as csigát, aki mégcsak nem a boss...végigrohanni sem szeretek, hacsak nem ilyen CoD félék, de az most másik lap... sajnálom, ahogy felettem is írták, ne várjak 'küldisorozatot" max acsik vannak, amik valamilyen szinten visznek előre. csinálom, gyorsan haladok, ugye turbós a szeró... de fura, hogy nincs fő/mellék küldi, ahogy egy RPG-ben szokott lenni ugye... szeretem, mert.. kraftolós, szöszölős, de haladhatsz is ha akarsz... csakhát.. namind1...


:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#193) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#192) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah, kihagytam.
CITADEL... azt is próbáltam.. a grafikán kívül semmi extra sajnos.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#194) Piszkos-Fred válasza - = Zk = - (#192) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Igen, csakhogy ez nem egy RPG játék :) (Bár szerintem ez az igazi rpg, ahol teljes a szabadság)

Ez egy online sandbox survival játék, olyan, mint az ARK, RUST, Atlas, DayZ és a többi. Nincstelen rabszolgaként kezdesz, fejlődsz, egyre több dologhoz fogsz érteni és idővel letelepszel a vidéken és a menekülést felváltja a vadászat, a tervezés, a szervezett kalandok, a bázisod menedzselése, a helyi bossok megölése, dungeonok "takarítása", meteoritok vadászása és starmetal cuccok gyártása, stbstb.

Mindezekre a játék sosem kötelez, teljes a szabadságod, azt csinálsz, ott és akkor, amit, ahol és amikor akarod. TE döntöd el, te alakítod úgy a sorsod, ahogy akarod.

A játékban van egy "tutorial", egy amolyan guide, amely a játék főbb lépésein és lehetőségein végig fog vezetni téged. Ez a "JOURNEY" menüpont (link lentebb), melynek van több fejezete (Chapter). Ez onnan indul, hogy szedj bogyót, egyél, keress vizet, igyál, szerezz fegyvert, harcolj, stb. egészen odáig, hogy a Chapter X. végén lekerül rólad a rabszolgaságot jelképező mágikus karperec és szabad leszel. Ez tekinthető a fő küldetésnek, kvázi egy feladat-sorozat, amelyet nem egy NPC ad sárga felkiáltójellel a feje felett, hanem a rendszer jelzi neked, hogy mi a következő lépés.

Journey összegzés és lépései a wikin

Kevesen, de vannak NPC-k a játékban (spoiler nélkül: pár régi ismerős is), ezek rendszerint vagy kereskedők, vagy trénerek, vagy egy-egy isteni hit papjai, akiknél elsajátíthatod az adott vallást. És ennyi, a többi nem játékos karakter mind ellenség, akiket vagy agyoncsapsz, vagy - ha úgy ítéled meg, hogy hasznos lehet számodra -, rabszolgáddá teszed és onnantól téged fog szolgálni, lásd crafter szolgák, katonák, nevesebb/híresebb ellenfelek, stb.

Emellett az emberi szolgák mellett állatokat is befoghatsz, kísérőnek, védelemnek, dísznek, amire szánod őket.

De mindent, amit csinálsz, te csinálod azért, mert te akarod, és nem azért, mert kötelezve vagy rá. Ha nem akarod, nem csinálod :)

Az elmúlt 2-3 hónapban csak azért léptem be, hogy ne dőljön össze a bázisom, de előtte 800 órányi játék csak beleszaladt és nem bántam meg egyetlen percét sem. Volt olyan nap, amikor azzal léptem be, hogy megépítem a bázisom keleti szárnyát. Másnap csak nevesített T4-es rabszolgákra vadásztam/tunk a "kalózhajónál". Megint máskor New Asagardot farmoltuk. Vagy összetrombitáltuk az embereket és mentünk az Arénába. Esetleg közösen felépítettük a wayshrinek mellé a gyorsutazást lehetővé tevő "map rendszert", hogy bárki tudjon közlekedni gyorsan a térkép egyik pontjából a másikba is. A lényeg, mint minden ilyen sandbox játéknál, hogy legyen egy kitűzött cél, amely felcsigáz és amelyet meg akarsz csinálni, mert anélkül egy idő után agyatlan hacknslash lesz a játékból.

Én mindig "nyugdíjas" PVE official szerveren játszottam, így a PVP mint olyan, teljesen kimaradt, sajnos nincs időm se energiám rá. De, ha neked igen, akkor az megint ad egy újabb olyan lökést, tennivalókat és feladatokat (nem beszélve a folyamatos adrenalinfröccsről), amely megint plusz több száz órányi élményt jelent a pve tartalom mellett.

Szóval küldetés ide vagy oda, mindenképpen érdemes bepróbálni a játékot és a kezdeti kínlódós szakaszt túlélve picit messzebb is jutni a folyónál.

Aztán persze ez a játék sem kerülheti el a sorsát, amikor már mindened megvan, mindent láttál, akkor ez is unalmas lesz. Ekkor kell lelépni és később, pár frissítés után visszanézni :)

[ Szerkesztve ]

(#195) - = Zk = - válasza Piszkos-Fred (#194) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a Journey-ben a chapterek, mennyi teljesített után oldódik fel a következő "fejezet"?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#196) TESCO-Zsömle válasza Piszkos-Fred (#194) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez egy nagyon jó leírás, aminek a fele nem létezett, mikor még anno játszottam. Plusz volt 1-2 lehetetlen küldetés a különböző bugok miatt. :DDD

Na igen, ez annyira RPG, hogy itt a karaktered múltját, jelenét és jövőjét is neked kell kitalálni. Alig fogja a kezed a játék, azt is inkább technikai oldalról.

Early-be mondjuk nekem tetszett a világ kegyetlensége. Pl ha sötét volt, akkor sötét volt. Nem úgy, mint most. Konkrétan nem láttál semmit. Ha volt tüzed, az jó volt pár méterre, de ennyi. Na most én voltam tanyán a semmi közepén és ha csak nincs fent a hold, akkor ott is sötét van. De nagyon. Barlangokba meg főleg felejtős lenne bármit is látni fényforrás nélkül, de ezen is könnyítettek utólag.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#197) xFreex válasza - = Zk = - (#195) üzenetére


xFreex
aktív tag

Konkrétan a Journey tabot nézve csak akkor, ha az előző fejezet összes lépése teljesült, különben csak kérdőjeleket mutat, illetve amit teljesítettél "véletlenül" azt mutatja mint teljesített. Ha csak játék közben a képernyő jobb felső sarkában mutatott következő 3 lépést nézzük, akkor ha 8-teljesült az aktuális fejezetből akkor mutatja a következő fejezet 1 lépését.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#198) Piszkos-Fred válasza TESCO-Zsömle (#196) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Emlékszem, amikor anno teljesen zöldfülüként álltál a kis vályogkunyhódban, hogy elteljen az éjszaka, mert anno még fáklyával is volt, hogy az orrodig se láttál, anélkül meg aztán teljesen vakon voltál, és inkább nem indultál sehova :D (Még akkor is, ha trükköztél a gammával)

Nagyon sokat változott és változik is a játék. Funcom történelmét és munkásságát ismerve meglepően sokat foglalkoznak a játékkal, én simán azt hittem, hogy eddigre már elengedik a kezét és csak pár kozmetikai dlc lesz majd. Erre tessék, jönnek az újabb és újabb alrendszerek.

(#199) - = Zk = - válasza xFreex (#197) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áááh, értem, köszönöm.. :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#200) TESCO-Zsömle válasza Piszkos-Fred (#198) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Bizony, és akkor még nem volt kompresszió, az éjszaka pont olyan hosszú volt, mint a nappal, és ezzel se volt gond, mert nappal gyűjtögettél, éjszaka meg kraftoltál. Én sajnálom, hogy azt úgy megszüntették, nem jó ez így, hogy sötét éjszaka fáklya nélkül el tudsz lenni, a "csodafáklyák" meg még szarabbak világítani, mint a sima... Abba úgy benne lehetett volna, hogy a jobb fáklyának több a fénye.

Szerintem az eladások és a télny, hogy mennyire rápörögtek az emberek erre a relatíve üres valamire meggyőzték őket arról, hogy ebből hoszútávú bevétel lehet. Nekem a MYZ :RtE is nagyon bejött. Amúgy nézem épp, hogy milyen régi cég is ez... '93 nem ma volt

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Conan Exiles
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.