Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8

Hozzászólások

(#1351) Zsivi válasza HPAA (#1350) üzenetére


Zsivi
tag

Onnantól hogy megvetted kötelesek a garit biztosítani, ha nem bármelyik bíróság neked itél.... Mivel magyar oldal, és a magyar jogszabályok kötik...

[ Szerkesztve ]

(#1352) icecave válasza Zsivi (#1349) üzenetére


icecave
nagyúr

Ők is külföldről rendelik, csak ráteszik a hasznukat. Lehet pont gearbest-től jön nekik is. Egyébként érdemes rájuk google-zni. Én is azt tettem, igaz más miatt és inkább kerülöm is az oldalt...

(#1353) HPAA


HPAA
őstag

valamilyen app.-ot tudnátok mondani ami a wifit monitorozza úgy ,hogy pl egy óra alatt hányszor szakad meg a kapcsolat , és ezt utólag pl grafikonon mutatná? gariztatnám ,és kellene "bizonyíték" :R

************* censored

(#1354) skristof


skristof
tag

na, megvolt a karácsonyi ajándékosztás is, most már csak rendbe kéne szednem a tabot :D

ahhoz, hogy androidot legyaluljam, és szűz win10-et tegyek rá, szükségem van valamire, vagy pl össze tudom kötni egy laptoppal is? illetve aktiválni fogja magát, vagy szűz telepítés előtt kell ezt megtenni? ha utóbbi, hogyn?

közben elkezdem olvasni a topikot az elejéről :))

(#1355) sztrapi


sztrapi
csendes tag

Hali !

Szerintetek ha a geekbuying már több mint egy hónapja nem szállít , mert " nincs " termék , vissza lehet-e kérni a pénzt , ha paypal-lal fizettél.

(#1356) CoolBoy323 válasza sztrapi (#1355) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

persze

(#1357) qantum


qantum
senior tag

Sziasztok! Gyorsan merül,kicsit melegszik,de azon kívül teljesen jó.:)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#1358) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Cserélte már valaki a gyári fóliát? Honnan érdemes rendelni? :)

(#1359) ngaben94


ngaben94
csendes tag

Sziasztok!

Rendelt már valaki innen?

http://www.spemall.com/Chuwi-HI8-Dual-Boot-Tablet-PC-with-Bluetooth-GPS-OTG-0-3MP-2-0MP-Dual-Camera-8-Inch-1920-1200-P-G-Capacitive-Touch-Screen-Intel-Z3736F-Quad-Core-2GB-32GB_g.html

Elvileg ~20 $-ért vám és áfa nélkül szállítják.

(#1360) Zsivi válasza tompusz (#106) üzenetére


Zsivi
tag

Waze sajnos felejtős, nincs a tabiban gps...

(#1361) Zsivi válasza icecave (#1352) üzenetére


Zsivi
tag

Ha van személyes tapasztalata valakinek, akkor nyílván az az mérvadóbb :)

(#1362) Zsivi válasza Zsivi (#1342) üzenetére


Zsivi
tag

Valaki?

(#1363) azbest válasza Zsivi (#1362) üzenetére


azbest
félisten

Nincs rá újabb android, a 4.4-es nem hiszem, hogy frissül már.

otg osztóról voltak linkek már, enyém volt az olcsóbb és elfüstölős fajta. De csak win alatt tudhat egyszerre tölteni és használni.
Képernyő tükrözést még csak telefon és másik tablet közt próbáltam. Gondolom attól is függ, hogy mit tud, hogy miracast vagy wireless display vagy más hasonló szabvány szerinti átadás van.

[ Szerkesztve ]

(#1364) sicc33


sicc33
aktív tag

Vi7-én a 3 betűs navit próbálta valaki? Ha igen melyik verziót? Ha működött megírná privátban? Köszönöm.

(#1365) Zsivi válasza azbest (#1363) üzenetére


Zsivi
tag

Köszi!

(#1366) Zsivi


Zsivi
tag

Micro SD-t meddig támogat? Tudom hogy többen használják 32Gb-ossal, de vajon a 64-essel is elboldogul? :)

(#1367) Janaboy válasza Zsivi (#1366) üzenetére


Janaboy
veterán

Délig :DDD

Janaboy

(#1368) sicc33


sicc33
aktív tag

Korábban valaki érdeklődött, hogy működik-e a miracast Hi8-on. Igen, ma probaltam. Az LG TV-re es az EZ cast dongle eszközzel is ment.

(#1369) etooo válasza Zsivi (#1366) üzenetére


etooo
senior tag

El, én azzal használom.

(#1370) martin555 válasza HPAA (#1301) üzenetére


martin555
aktív tag

chuwi hi8 tabletemen, bár a windowst nem használom, de azt tapasztalom hogy bizonyos, telefonjaimmal évek óta használt, HIDDEN SSID -vel beállított wifikre egyszerűen nem tud csatlakozni, se android alatt, se windows alatt. sem OPEN sem WPA2 titkosítással. erre valakinek ötlet? un-hide-oltam a wifiket, de úgy sem megy.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1371) -=Szabi=- válasza Zsivi (#1366) üzenetére


-=Szabi=-
tag

64-es kártyát használok én is

(#1373) webcamboy


webcamboy
újonc

..

[ Szerkesztve ]

(#1374) =WiNTeR= válasza martin555 (#1370) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Azt vettem észre, hogy az én Hi8-am a 40Mhz only csatorna sávszélességű 2.4Ghz-s wifikre nem tud csatlakozni, kizárólag 20Mhz-en tud kommunikálni (20/40).

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1375) gabizuz válasza nimfas (#364) üzenetére


gabizuz
csendes tag

Sikerült megoldani a wifi problémát valakinek ? A gondom hogy csináltam egy gyári vissza állítást és azóta nincs wifim doubledriverrer már probálkoztam ,chuwi oldaláról már töltöttem le és eggyik se akarja a jót :( VALAKI HELP sima chuwi hi8

[ Szerkesztve ]

(#1376) martin555 válasza gabizuz (#1375) üzenetére


martin555
aktív tag

=WiNTeR= -> köszi a jótanácsot erre nem gondoltam megnézem! minden routeremet flesseltem DD-WRT-vel, minden paraméter állítgatható, megkeresem, köszi még1x!!

Tisztelt Urak olyan problematikára keresek 1 okos tippet, hogy android alatt nézek videót és KÖZBEN rádugom a fülhallgatót, felugrik valami fülhallgató ikon és meghülyül a gép elkezd lejátszani zenéket zenetárból.

lefagyasztottam a zene és video appokat, de a VLC még mindig hülyül a fülestől, ha rádugom, visszaugrik a videótallózó-képernyőre, kilép a filmnézésből.

(zárójelben gondolom az intel chip miatt van de telefonon bevált MX player szarrá akadt a divx és mkv videókon + feliraton, asszem még codec-et is szedtem le hozzá, szerencsére a vlc simán viszi a videókat)

tehát android alatt a fülhallgató bedugás-zavarra keresem azt a beállítást ahol ez kiküszöbölhető.

köszi Urak!

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1377) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Kaptam egy ilyen tabot használtan, állandóan összeomlik az Android boot közben, Win10 elindul, az OK. Fastboot van. Ha teljesen újra szeretném tenni abszolút 0-ról, és Win10 legyen rajta, akkor mit kell tennem? Előre is kösz.

(#1378) Janaboy válasza quailstorm (#1377) üzenetére


Janaboy
veterán

Ha csak win10 kell, akkor biosban állítsd default-ra a windows futtatását és a windows partíció kezelőjével törölj mindent (persze a wines partíciókat ne)..

Janaboy

(#1379) scr006 válasza martin555 (#1376) üzenetére


scr006
tag

Hali!

Korábban már 1 fórumtárs megírta rá a megoldást, valószínűleg, mikor bedugod a fülest, mikorfonosnak érzékeli (vagy az is) és elindítja a google szöveg alapú stuffjait:

Itt lesz a megoldás

(#1380) quailstorm válasza Janaboy (#1378) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szeretném újratelepíteni, teljesen, 0-ról, úgy mintha most jött volna ki a gyárból.

(#1381) Janaboy válasza quailstorm (#1380) üzenetére


Janaboy
veterán

A techtabletesen vagy vki felrakta onedrivera (esetleg torrent) az összes motyót és abban volt telepítő is, de a techtabletesen minden van! Keress rá, hogy "techtablets chuwi hi8"!

Amúgy alapból dualboot-os a rendszer, ezt a részét nem tudod megszüntetni, de az android helyét elveheted!

Janaboy

(#1382) quailstorm válasza Janaboy (#1381) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem az enyém és maradnia kell a droidnak. Azt nézegetem éppen.
3 gond van. Még mindig nem kaptam Microsoft fiók jelszót, pedig ez a második tablet amit javítok :U
Nincs OTG-m.
Nincs HUB-om.

Ahogy elnézem csak a droidot tudom újratenni.

(#1383) Janaboy válasza quailstorm (#1382) üzenetére


Janaboy
veterán

Jól látod..sajna a winhez kell usb bill egér hub otg kábel..
A droidot lehet rakni pc-ről simán bármikor..

Janaboy

(#1384) quailstorm válasza Janaboy (#1383) üzenetére


quailstorm
nagyúr

USB billentyű sincs. Helyette van USB-to PS/2 keyboard mouse converter, ami eddig ment telefonnal is.

Most nyomok egy kitkat reinstallt...

[ Szerkesztve ]

(#1385) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Naszóval megvan a hiba. Nagy nehezen bebootolt a droid. USB debugging be, OK. Wifire fel, böngésző indít, nincs ennek semmi ba...............................asdjhfklsjdklsklfn

Fogta magát és kitett egy kis ramkoszt a képernyőre, majd visszaváltott az utolsó helyes képkockára és lefagyott, aztán reboot. Most akkó mivan? Ilyet PC-n rossz 9800GTX-szel láttam.

(#1386) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Kaptam jelszót Win10-hez. Bejelentkezés helyett a szemetelés fogadott, mint egy BGA leválásos videokártya. Le is fagyott.

Android flashelés helyett meg az itt is olvasható szép errort kapom.

Orosz Macruim backup 404 error. Jól állunk mit ne mondjak. Oké a Win10 meg a Win8.1 factory image fenn van techtabletsen.

(#1387) =WiNTeR= válasza quailstorm (#1377) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Én kiírtam egy magyar x86-os Windows 10 Pro (DW update-es) 1511-et pendrive-ra, felbootoltam róla, legyalultam minden partíciót (kivéve a 300MB-s EFI-t) majd tisztán felpakoltam. Miután felment, double driverrel visszaintegráltam a drivereket (egyedül a wifi driverrel kellet mókolni egy kicsit, de azóta atombstabilan / szakadásmentesen megy).

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1388) quailstorm válasza =WiNTeR= (#1387) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Tetszik az ötlet, majd ha beszerzem az eszközöket, kipróbálom. De attól félek hardverhiba van, artefact-nak mondja az angol és szó szerint olyan mint amikor meghal egy videokártya.

(#1389) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Kékhalál: KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED volmgr.sys

[ Szerkesztve ]

(#1390) martin555 válasza scr006 (#1379) üzenetére


martin555
aktív tag

jack dugós androidos téma: KÖSZI !!!!

windóze kékhalál: ...pfff!!!! ... hadd ne kommentáljam.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1391) quailstorm válasza martin555 (#1390) üzenetére


quailstorm
nagyúr

azóta volt egy IRQ_NOT_LESS_OR_EQUAL és már be sem kapcsol

(#1392) Janaboy válasza quailstorm (#1391) üzenetére


Janaboy
veterán

Tuti h vmi hw hiba :(

Janaboy

(#1393) janek69 válasza Zsivi (#1360) üzenetére


janek69
senior tag

BT GPS-el még lehetne használni és annak az a rohadt nagy előnye is meg van,hogy a tabot nem kell kiraknod a napra az ablakba,csak a gps-t. Nekem van BT gps-em,majd 1x kipróbálom,bár nincs szükségem a kocsiban ekkora kijelzőre.

(#1394) Azoth01


Azoth01
csendes újonc

Hello!
Tud valaki segíteni aki rendelt már tinydealről? Honnan tudom hogy honnan jön a tablet?

(#1395) sicc33


sicc33
aktív tag

Ha innen rendelek memóriakártyát, azt milyen módon küldik. Sima posta, vagy TN számos levélként? Milyen gyártó javasolt. eddig kingston kártyákat használtam. Javasolt gyártó ezen kívül?

(#1396) sicc33 válasza Azoth01 (#1394) üzenetére


sicc33
aktív tag

Megrendeléskor, ha a az eu raktárt választod akkor elméletileg EU-ból jön (Overseas Warehouse; Spain vagy EU). Egyébként Kínából.

(#1397) quailstorm válasza sicc33 (#1395) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Airpost, boríték. Asszem ragszámos. 1-1,5 hét.

(#1398) Janaboy válasza sicc33 (#1395) üzenetére


Janaboy
veterán

Azt nem tudom, hogy van-e követési szám, de sokan írják, hogy 2 hét alatt megkapják (esetek többségében), én pl egy samsungot fogok most rendelni :)

Janaboy

(#1399) Marica


Marica
csendes tag

Most kaptam meg én is a HI8 at méghozzá mivel valószinüleg rossz helyre kattintottam egyszerre 2 darabot.Hiába jeleztem előre hogy csak 1 kérek de ök ennek ellenére küldték mind a kettőt.Igy az egyik felbontatlanul vár teljeesen önköltségi áron uj gazdájára! Viszont az a gondom hogy az androidon kitünően müködik addig a Windows10 is müködött mig a frissités reá nem jött azóta viszont nem látja a wifit.Mindent kipróbáltam eredménytelenül.Mivel keveset értek ezekhez a kütyükhöz segitslgteket kérném, hogyan lehetne a windowszal is az internetet illetve a wifit felismertetni.Megjegyzem Netgeár ruterom van és tökéletesen müködik az asztali pc a laptoppom az okos telom és a HI8 androidja is valamint a windows10 a frissitésig!Azóta a Windowson semmi. SOS!!!

(#1400) Janaboy válasza Marica (#1399) üzenetére


Janaboy
veterán

Ha rámész az eszköz kezelőbe a wifire, asszem van benne egy driver visszaállítása, és azzal talán megjavul!

Janaboy

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.