Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8

Hozzászólások

(#351) nimfas válasza -=Szabi=- (#349) üzenetére


nimfas
addikt

HOGY LEHET ELŐHOZNI A FRISSÍTÉST????

Már 3x kérdezem, senki nem tud válaszolni rá? :)

(#352) hardline válasza nimfas (#351) üzenetére


hardline
senior tag

Egyik lehetőség, ha visszaállítod a windowst gyári állapotra, akkor újra fel fogja dobni.

(#353) HPAA válasza hardline (#352) üzenetére


HPAA
őstag

és azt hogyan :F
elnézést , ha túl láma kérdés , de még nem csináltam :B

************* censored

(#354) hardline válasza HPAA (#353) üzenetére


hardline
senior tag

Én sem.
Gépház -> Frissítés és helyreállítás -> Helyreállítás -> itt pedig a második opció
Természetesen minden adat/program elvész.

(#355) HPAA válasza hardline (#354) üzenetére


HPAA
őstag

időközben egy alternatív w10 frissítést indítottam , megvárom sikerül-e , aztán ha nem , jön ez
köszönöm
:R

************* censored

(#356) nimfas válasza HPAA (#355) üzenetére


nimfas
addikt

Leirhatnád mi az alt. megoldás....

(#357) regener válasza nimfas (#356) üzenetére


regener
veterán

Gondolom a Media Creation Toolkit-et töltötte le a Microsoft oldaláról, azzal is tudsz frissíteni.

(#358) sicc33


sicc33
aktív tag

Másnak nincsen gondja a hanggal? Nekem ha van kedve megszólal, ha nincs akkor nem. Vagy éppen késik. Érdekes :F

(#359) azbest válasza sicc33 (#358) üzenetére


azbest
félisten

Androidon? Windowson?

androidon ismert, hogy sima fülest gyakran headestnek ismer fel valami bug miatt. Látszik bedugás után a kis ikonnál, hogy mikrofonos vagy mikrofon nélkülinek jelzi, de ez másnak tűnik.

(#360) sicc33 válasza azbest (#359) üzenetére


sicc33
aktív tag

Androidon, windowson, füllessel, headsettel, saját hangszóróval, BT hangszóróval :D

[ Szerkesztve ]

(#361) azbest válasza sicc33 (#360) üzenetére


azbest
félisten

ha bt hangszóróval is baj van és mindkét oprendszerrel, akkor a hiba csakis benned lehet ;]

ha a saját hangkimenete lenne hibás, az nem hat a bt-re. A lejátszott anyagban lehet a hiba.

(#362) sicc33 válasza azbest (#361) üzenetére


sicc33
aktív tag

Duolingoval, win es droid alatt volt gondom. Win alatt a weboldaláról probaltam. Minigore 2 droid alatt. Az effektek nem szoltak rendesen, a beszed zene igen. Tesztelne ezeket valaki nekem? Youtube es MX player filmlejatszas ok.

[ Szerkesztve ]

(#363) HPAA válasza nimfas (#356) üzenetére


HPAA
őstag

nos én egy mezei megoldást választottam , keresőbe írtam , hogy w10 update
kiadott egy exe-t a MS oldalról amit futtattam , mondjuk kellett neki egy 10gb szabad hellyel bíró sd card , meg kb 4 óra letöltéssel együtt , de most már fut a rendszer

************* censored

(#364) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Olyan bajom van, hogy Wifi driver Windows 10 alá...

Frissítettem a tabot Win 10-re, de wifi nem volt.
Driverek közt nézem, hát van 2 db sárga felkiáltó jeles is.

Leszedtem eddig 2-3 féle drivert, de egyik sem akar működni.

(Chuwi Hi8 Windows Drivers.rar from File downloaded from
http://chinagadgetsreviews.com
or http://chinagadgetsreviews.blogspot.com)

Mi lehet a hiba????
Megoldás?

(#365) lacko6


lacko6
senior tag

Hi.

Android root után,nem jön be az android recovery.Mindig a fast boot modot ir,a + és Power kombinációra.

Valaki nem tudja hogy lehet visszahozni,vagy esetleg valakinek nincs twrp full mentése gyári rendszerrő?

És hogy van-e fix twrp vagy csak az ismétléses módszer? :R

[ Szerkesztve ]

(#366) HPAA válasza nimfas (#364) üzenetére


HPAA
őstag

neked 32 v. 64 bites lett a win az updare utan?

************* censored

(#367) nimfas válasza HPAA (#366) üzenetére


nimfas
addikt

32....

lehet ezért nem jó a driver?

Van rá valami megoldásod?

Kezdek kiakadni :)

(#368) HPAA válasza nimfas (#367) üzenetére


HPAA
őstag

elsőre nekem sem volt , aztán egy droid , win oda vissza váltás után lett /droidnál rögtön volt

************* censored

(#369) ufonauta válasza nimfas (#364) üzenetére


ufonauta
aktív tag

A 271-es hozzászólásban belinkeltem az általam doubledriverrel lementett W10-es driverket.

(#370) nimfas válasza HPAA (#368) üzenetére


nimfas
addikt

Na ezt még nem próbáltam...

Ufonauta :azt próbáltam..

(#371) Lala79


Lala79
csendes tag

Sziasztok!

Véleményetekre lennék kíváncsi? Érdekelne engem egy ilyen kis Tab, szerintetek melyiket érdemes választani? Az új CHUWI Hi8 Pro IntelCherry Trail-T3 Z8300 Quad Core 2GB / 32GB verziót, vagy a "régi" Intel Core 2 GB Z3736F Quad + 32GB verziót? Extrémebb használatkor játékot windows alatt futtatnék rajta, és az is a World of Tanks lenne, csak nem tudom melyikkel járhatok jobban. Az ár minimális különbség, szinte elhanyagolható. Itt inkább ahogy néztem a procik MHz, valamint fogyasztásbeli különbségeit gondolom, van ez az új cherry proci olyan jó mint az előző, fog ez úgy teljesíteni mint az előző? A Z3736F elvileg egyszálas teljesítményben erősebb mint a Z8300, és ez az ami megtéveszt kicsit? Segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#372) HPAA válasza Lala79 (#371) üzenetére


HPAA
őstag

a pro már "csak" w10 , hivatalosan nem dual os...
én ezért nem vártam meg
sőt mivel épp nem volt hi8 amikor rendeltem vi8 lett belőle , de tökéletesen elégedett vagyok vele
eddig

************* censored

(#373) Lala79 válasza HPAA (#372) üzenetére


Lala79
csendes tag

Igen, tényleg ezt eddig észre sem vette. Elvileg kifejezetten a windows miatt akartam új Tab-ot, androidos van csak teljesítményben jóval gyengébb, és ez munkára is használhatóbb a win miatt. Ha már hasznos, akkor a kellemes sem lenne hátrány időnként a kikapcsolódás szempontjából, ezért gondoltam erre a kis készülékre :)
Akkor ennek lehet hogy több helye is van tárhelyileg a 32Gb-ból?

[ Szerkesztve ]

(#374) hardline válasza Lala79 (#373) üzenetére


hardline
senior tag

Igen, több lesz a hely is, hiszen nem lesznek ott az Android partíciók.
Az új Z8300 GPU-ban sokkal erősebb lesz és mivel említetted, hogy néha játszogatnál rajta, valószínűleg jobban jársz a Pro-val. Fogyasztás nem változott, amennyivel csökkent a CPU étvágya, annyival nagyobb lett az új GPU rész fogyasztása. A "régi" CPU hosszútávon amúgy sem bírja a melegedés miatt tartani a turbó órajelet, tehát nem lesz gyengébb a z8300 teljesítménye játék közben.
Esetleg keress rá, hogy a Z3736F hardverrel szerelt gépek hogy bírnak a WoT-tal.

(#375) kirkri válasza HPAA (#372) üzenetére


kirkri
addikt

Én is várok még max két hetet, hogy legyen Hi8 a Gerabest EU raktárban, de lehet, hogy végül Vi8 lesz belőle, ha addig nem jön. Remélem nem szívom meg, hogy a Vi8 készlet is kifogy náluk.

21 éve a Prohardveren! ™

(#376) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Azt tudja valaki, hogy Banggood-ról a Netherland Direct Post postával elkerülhető lenne az áfa?
Most látom csak, hogy van ilyen opció, de az nem warehouse vagy ilyesmi, ezért nem tudom.

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#377) HPAA válasza kirkri (#375) üzenetére


HPAA
őstag

én nem bántam meg , a fehértől amúgy is idegenkedtem
az egyedüli ami "zavar" , hogy a w10 32 bit lett felfrissítve

************* censored

(#378) sicc33 válasza HPAA (#377) üzenetére


sicc33
aktív tag

Ne haragudj, de nem értem miért gondoltad, hogy a 64 bitesre frissíti a korábban 32-es op rendszeredet? Ha 32-es volt 32-es frissítés megy fel. Ha 64-es akkor meg olyan. A frissítendő op rendszer határozza meg a letöltendő frissítést. A PC-ken is így működik.

(#379) HPAA válasza sicc33 (#378) üzenetére


HPAA
őstag

azt nem értem , hogy eleve miért 32-t tesznek rá "gyárilag" ???

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#380) sicc33 válasza HPAA (#379) üzenetére


sicc33
aktív tag

Lehet csak ez volt polcon :D .

Én inkább a rendszerigényre gyanakszom. Az dönthette el. 64-es-hez minimum 2 GB rendszermemóriát 20GB háttértárat javasolnak. 32-höz csak a felét és 16GB háttértárat (PC esetén, win 8.1 OS). Lehet ez is egy ok.

(#381) ufonauta válasza HPAA (#379) üzenetére


ufonauta
aktív tag

2 Giga ramnál nincs értelme a 64 bitnek. Sőt...

(#382) sicc33


sicc33
aktív tag

Van valami Office 365 a tableten. Működhet? Ha igen hogyan?

(#383) azbest válasza ufonauta (#381) üzenetére


azbest
félisten

és az uefi is 32 bites. Linuxon külön kell trükközni, hogy 64bitest indítson. Win alatt nem tudom, hogy lehet-e 32bites uefivel 64bites win-t indítani.

(#384) HPAA válasza azbest (#383) üzenetére


HPAA
őstag

így már világos
:R

ezt meg kivárom , a vi8 a fiamé lesz úgy is

************* censored

(#385) lacko6 válasza sicc33 (#382) üzenetére


lacko6
senior tag

Fel kell telepiteni, engem sirba vitt mindig telepiteni akart.
Szerintem ido limites es alapba angol.En toroltem 300mb es feltettem a sajatot.

(#386) ufonauta válasza azbest (#383) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Látod erre nem is gondoltam. De nagyon így van. :)

(#387) Lala79


Lala79
csendes tag

Rendben, nagyon köszönöm a segítségeteket! Azt hiszem akkor most már tudom mi lesz az irány!
Köszönöm!

(#388) lacko6


lacko6
senior tag

Valaki talált már működő usb hubot ami tölt is egyszerre?

(#389) Lala79 válasza lacko6 (#388) üzenetére


Lala79
csendes tag

Azt hiszem erre gondolsz:
http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-4-Port-USB-OTG-HUB-Cable-Adapter-with-Charging-Function-for-Tablet-Phone-V8P/32418943261.html?spm=2114.01020208.3.223.bRKKj8&ws_ab_test=searchweb201556_4_21_79_78_77_92_91_22_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

(#390) sicc33 válasza Lala79 (#389) üzenetére


sicc33
aktív tag

Ilyen van éppen úton. Ha minden jól megy a héten megérkezik. Jelzem hogy hogyan szuperál.

(#391) HPAA válasza Lala79 (#389) üzenetére


HPAA
őstag

én is berendeltem egy hasonlót , dec 2 től várhatom , de már nagyon kellene
nem bízok az aljzatban , nem sokat szeretném terhelni ki be húzgálásokkal , nekem elég szűknek tűnik /még ;] /

************* censored

(#392) -=Szabi=-


-=Szabi=-
tag

kéne néhány tesztalany aki kipróbálja a Prime95 proci tesztprogit, nem kel semmit állítgatni csak elindítani majd leokézni, nálam hibátlan, de próbáltuk az előbb másik ketyerén is, ott egy perc alatt elszáll mind a 4 mag.. :-/

(#393) sicc33 válasza -=Szabi=- (#392) üzenetére


sicc33
aktív tag

Mit takar az elszáll pontosan?

(#394) -=Szabi=- válasza sicc33 (#393) üzenetére


-=Szabi=-
tag

zöld helyet piros ikon jelzi hogy hibát talált.. :D

(#395) Bigpapa_


Bigpapa_
csendes tag

Sziasztok!

A napokban nézegettem a különböző tablet topikokat és a szóban forgó Chuwi Hi8 eléggé megtetszett. Esetleg alternatíva lehet még a Chuwi Vi8.

Ha jól látom a kettő között a különbség a Vi8 esetében a kisebb felbontásban és a nagyobb aksiban mutatkozik. Van erre valami hozzávetőleges teszt vagy tapasztalat, hogy a kisebb felbontás és a nagyobb aksija miatt, a Hi8-hoz képest mennyivel bírja tovább?

Megrendelni a gearbest-ről gondoltam, EU warehouse-ból. De a vásárlással kapcsolatban lenne 1-2 kérdésem, hogy mik a tapasztalatok. Ugye elméletileg EU részről rendelve nincs vám, de mi a helyzet az áfával? Vagy szimplán a vételár és a szállítás (~6,56$) + kiegészítőkben ki is merül a dolog?

A hozzávaló billentyűzetes tokkal kapcsolatban vannak tapasztalatok? Esetleg jó vagy jobb alternatívák pl.: Alcor BT bill. univerzális tokkal (ugye előnye a lokalizáció)?

A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#396) azbest válasza Bigpapa_ (#395) üzenetére


azbest
félisten

Eu-n belüli vásárlásnál nincs plusz adó. Az áfa már benne van az árban. Érdemes kipipálni a biztosítást is, úgy tűnik, hogy baj esetén talán gördülékenyebb az ügyintézés úgy. Persze elvileg a paypal fizetés is ad biztonságot.

(#397) kirkri válasza Bigpapa_ (#395) üzenetére


kirkri
addikt

Pár hete nincs Hi8 készleten EU raktárban, csak a Vi8. Én is a Hi8-ra várok és bízok benne, hogy nem járok úgy, hogy a várakozás közepette kifogy a Vi8 készlet is.

21 éve a Prohardveren! ™

(#398) Bigpapa_ válasza kirkri (#397) üzenetére


Bigpapa_
csendes tag

Igen azt láttam én is, egyelőre nem olyan sürgős, így kivárom, hogy mi lesz. De remélhetőleg, hogy közeledik a karácsony, lesz még utánpótlás.

(#399) HPAA válasza Bigpapa_ (#398) üzenetére


HPAA
őstag

nekem 3 /!!!/ nap alatt kéznél volt , irtó gyorsan a vi8 ugyanonnan , csak ajánlani tudom

************* censored

(#400) Sogron válasza lacko6 (#388) üzenetére


Sogron
tag

Ez nekem működik, tablet kikapcs, bedug 2 es állás, tablet bekapcsol, de csak windows alatt működik!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.