Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8

Hozzászólások

(#501) icecave


icecave
nagyúr

Behúztam egyet én is, ennyiért megéri. Köszönöm a tippet itt és a BF topikban is. Jelzek,ha megjött, paypallal ki is fizettem, DHL-es szállítást. Arra akarom, hogy hátha asszonynak jó lesz netezni. iPad 2 van, de az már KO, iOS 9-en 2 weblep is megöli, de van, hogy egy is.... Ez meg azért csak jobban fog muzsikálni 2 giga rammal.

(#502) iCeAgE


iCeAgE
tag

Sziasztok!

[Erről] mi a véleményetek?

Az előrendeléseket melyik raktárból, vagy honnan küldik?

Köszönöm.

gondolkozz.com

(#503) beller válasza iCeAgE (#502) üzenetére


beller
aktív tag

Ennek a kijelzője "csak" wxga.

(#504) gerii


gerii
addikt

Hi8 vajon mennyire igényli a törődést, romolást egyéb nyalánkságokat, mert faternak venném, de nem akarok szervizest játszani állandóan? Ennyiért jó vétel lenne.

(#505) coolabácsi


coolabácsi
tag

Sziasztok !

A HI8-on lehet gyárilag védőfólia (gearbest) , olyan mintha a szélei felé válna felfelé, meg egy pár tizeddel kisebb az alatta lévő rétegnél :F
Vagy válik szét a kijelző :O ?

(#506) HPAA válasza coolabácsi (#505) üzenetére


HPAA
őstag

fólia van rajta , legalább is az enyémen volt

************* censored

(#507) Tonyo


Tonyo
őstag

Egy tipp annak aki rendelt UK Csuvit:)

[link]

Bocs ha már volt.

(#508) M0Dair


M0Dair
aktív tag

Én is rendeltem egyet, köszi a tippet. :R

(#509) coolabácsi válasza HPAA (#506) üzenetére


coolabácsi
tag

Kösz.Pedig már kezdtem rápirítani a gyerekre ;] hogy mindent szét kell szednie, azbeszt meg..szta.

(#510) kirkri válasza Tonyo (#507) üzenetére


kirkri
addikt

Hasznos, köszi. :R

21 éve a Prohardveren! ™

(#511) gerii


gerii
addikt

Meddig akciós, azt tudja valaki, csak ma, vagy holnap is várható még?

(#512) kirkri válasza gerii (#511) üzenetére


kirkri
addikt

Ez nem BF keretében annyi, nincs is a Gearbest BF ajánlatok között, így szerintem holnap is ez lesz az ár, hacsak nem viszik el a készletet.
Ha jól látom, akkor a Gearbesten úgy vannak belőve az árak, hogy egy adott beszállítást/tételt adott áron ad. Aztán, ha az a mennyiség elfogy, akkor a következőt már más áron adja, ami lehet több, vagy kevesebb. Például két hete Hi8 volt egyszerre 3 különböző áron is.

Erre ma teljesen véletlenül bukkantam rá, már a múlt héten is venni akartam, de úgy voltam vele megvárom a BF-et, hátha lesz jó áron tablet valahol. Mivel az Emag ajánlatok nem fogtak meg, így gondoltam megveszem 94 dollárért, ahogy kinéztem. És akkor jött a meglepetés 70 dolláros ár. :C

21 éve a Prohardveren! ™

(#513) M0Dair


M0Dair
aktív tag

Egyébként a HI8-on sima Win 10 Home x64 van, vagy valami binges cucc?
Tehát ha megjön és legyalulja az ember, 1511-es magyar Win 10 Home-ot feltolja tisztán akkor aktivált marad?
Ill. a driverekkel kell szöszölni vagy 90%, hogy felismer mindent a friss win?

(#514) hardline


hardline
senior tag

UK töltőshöz nem elég egy átalakító (mint a kínai csatlakozóhoz) ? Nekem van itthon egy ilyen. Ez nem elég hozzá, hogy tudjam tölteni a gyári adapterrel?
Ha hétfő délig kihúzná ezen az áron, akkor én is vevő lennék egyre.

(#515) regener válasza hardline (#514) üzenetére


regener
veterán

De elég.

(#516) Elektrosokk válasza regener (#515) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Köszi a délutáni tippet a BF topic ban! Megrendeltem a masinát. :) :R

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#517) HPAA válasza M0Dair (#513) üzenetére


HPAA
őstag

ebbe én is belefutottam , nem x64 a win ...

************* censored

(#518) HPAA válasza kirkri (#512) üzenetére


HPAA
őstag

no ha ezt nem írod elsiklom felette
70 dodo ... :Y
igaz ,hogy nincs tok hozzá meg uk fej , de azt majd máshonnan

************* censored

(#519) joiner007


joiner007
aktív tag

1 rendelve. Köszi az infót!

Remélem jó lesz.

Olyan tokot tudtok rá, amin az előlapot nem takarja le a bőr, és viszonylag gyorsan itt van?

(#520) HPAA válasza joiner007 (#519) üzenetére


HPAA
őstag

szerintem az utolsókat hoztuk el 70 ért ..
már 88 ... :B

************* censored

(#521) atala válasza HPAA (#520) üzenetére


atala
addikt

Az a kínai raktáros ár.

(#522) HPAA válasza atala (#521) üzenetére


HPAA
őstag

94 , és 88 volt , nem tudom mi van a gépemmel , most valóban van 70ért :R

************* censored

(#523) tipuka


tipuka
addikt

nekem miért ezt nyomja be? nem szürkére kéne váltania a gombnak és ott írni, hogy out of stock?

(#525) icecave


icecave
nagyúr

Nyomkövetés lesz majd? DHL-el rendeltem (tehát a drágább verzió) és biztosítást kipipáltam. Más opció nem volt. Jó lenne, ha nem az lenne, mint egyszer még amazonról rendelt cuccnál. Tizenvalahány napra rá a rendeléstől semmi értesítés, csak hogy "itt állok a kapuban" telefonhívás a futártól. Még jó, hogy nem voltam messze, elmondtam, hol vagyok, eljött. Rendes volt.

(#526) HPAA válasza icecave (#525) üzenetére


HPAA
őstag

3 hete mikor a vi 8 at rendelem tőlük , a legolcsóbb módon , is kaptam számot , nézhettem hol tart
szombati rendelést ,szerdán délben a kezembe kaptam !

************* censored

(#527) korpicschess válasza icecave (#525) üzenetére


korpicschess
veterán

Na bakker, én is rendeltem, hiába állítottam át a Paypal címet kicheckoláskor, az acc alatti címre állította be alapból... Remélem megnézik a ticketet feladás előtt.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#528) taip


taip
senior tag

Sziasztok!

Én is belelkesültem egy ilyen masinára, de úgy látom, nincs már meg a 70$-os ár a GB-n. :(
Sőt, egyáltalán nem találok EU-s árat, csak kínait, ami 88$.

Tud valaki EU-n belüli helyet, ahol kapható minél olcsóbban? Köszi.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#529) M0Dair


M0Dair
aktív tag

Tényleg nem gáz ha a sima UK töltőjét UK - EU adapterbe dugva tölti az ember? Anno volt valami olyan, hogy más az angol töltők feszültsége és ezért nem jó a sima konverter. Bár ezt kb. 15 éve hallottam.
Am érdemes x64-es Win 10-et rátolni vagy x86-al jobban muzsikál?

Itt 152Ft az angol töltő EU átalakító Bp-n:
http://www.digitalker.hu/tolto-atalakito-angol-szabvanyrol-europairaadapter-atalakito-angol-gt-eu

[ Szerkesztve ]

(#530) kirkri válasza PeACeY26 (#524) üzenetére


kirkri
addikt

Ha próbálod berakni a kosárba, akkor írja ki.
Sanszos, hogy elfogyott, ennyi volt a készlet. Az EU csatlakozósból már reggel sem volt.

21 éve a Prohardveren! ™

(#531) kirkri válasza taip (#528) üzenetére


kirkri
addikt

Pár napja még a Tinydeal-en volt 100 dollárért EU raktárból, de már 118. [link]

(#529) M0Dair: Ugyanaz a feszültség van, mint nálunk, csak a csatlakozó más. (220-240V között van az EU-n belül mindenütt)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#532) M0Dair válasza kirkri (#531) üzenetére


M0Dair
aktív tag

Köszi. Akkor a 152Ft-os adapter áthidalja a problémát. :R

(#533) taip válasza kirkri (#531) üzenetére


taip
senior tag

Hát sajnos az jóval több.
Mondjuk jó lenne kínai is, ha lehetne ÁFA-mentes konstrukcióban vásárolni (89$-ért van).

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#534) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Sziasztok! Hearthstone-nal van valakinek tapasztalata? Egy Asus TF300TG-m van, de azon eléggé szaggat. :(

(#535) M0Dair válasza taip (#533) üzenetére


M0Dair
aktív tag

Pár hónapja ismerősömnek megfogták kínából Hi8-at, kerestem egy 20 euro alatti kisgyerekeknek szánt zenélő rezisztív cuccot ami Hi8-ra hajazott külsőre és írtam neki egy sablont, hogy küldje el ügyintézőnek, végül továbbküldték neki simán. Tehát lehetséges, csak kiszámíthatatlan kedvesek lesznek-e vagy rávágják az áfát. ;]

(#536) taip válasza M0Dair (#535) üzenetére


taip
senior tag

Mondjuk én úgy gondoltam, hogy vannak webshopok, ahol némi biztosítási díjért cserébe visszafizetik nekem az ÁFA-t. Ez legalább kiszámítható.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#537) M0Dair válasza taip (#536) üzenetére


M0Dair
aktív tag

Ez jól hangzik, még nem is hallottam ilyenről. :K

(#538) HPAA válasza taip (#528) üzenetére


HPAA
őstag

no mondom én,hogy kisöpörtük a készletet :DD :C

************* censored

(#539) icecave


icecave
nagyúr

Én nem csinálok nagy ügyez ebből az átalakítóból. Egyik videón láttam, hogy 2Ah-s a töltőfeje. Szóval simán tölthetem az iPAdom 2Ah-s töltőfejével, de akér az iPhone-oméval is, csak azzal max tovább tart.

HPAA: Nekem még mindig 70,8-at mutat, csak választási lehetőség nincs: [link]

[ Szerkesztve ]

(#540) taip válasza icecave (#539) üzenetére


taip
senior tag

Sajnos ha rákattintasz az "Add to Cart"-ra, kiírja, hogy Out of Stock.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#541) regener


regener
veterán

Ezen a linken lévő még van 70,8$-ért, viszont van ez a link is (a linkben az egyik szám különbözik). ahol meg drágább és elfogyott.

(#542) atala válasza regener (#541) üzenetére


atala
addikt

Ha rákattintasz, kiírja, hogy nincs raktáron.
Szerencsére én még délelőtt megrendeltem, és sikerült. Remélem nem fogják kitalálni utólag, hogy még sincs.

(#543) HPAA válasza regener (#541) üzenetére


HPAA
őstag

nem , már ott sincs sajna

************* censored

(#544) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

szeretnék valami tokot is venni hozzá. ez tetszik, de ez Vi8-hoz van. A többi amit Hi8-hoz látok nem szimpatikus. szerintetek be merjem vállalni? lehet hogy nem lesz jó, mert van pár mm eltérés adatok alapján.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#545) HPAA válasza Elektrosokk (#544) üzenetére


HPAA
őstag

hátul a kamera pl teljesen máshol van ...

************* censored

(#546) HPAA


HPAA
őstag

lemaradt :
de itt még kapsz a rá valóból , van készleten

************* censored

(#547) Elektrosokk válasza HPAA (#546) üzenetére


Elektrosokk
addikt

nagyon köszi! :R :D a hátúljáról mondjuk pont nem láttam egy képet, de azt a kamerát szerintem sosem fogom használni. :D :D :R

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#549) Elektrosokk válasza PeACeY26 (#548) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Nekem még itt sincs, tegnap rendeltem meg. De lehet hogy majd kipróbálom, alapvetően média fogyasztásra fogom használni, ágy-kanapé, esetleg munkáim bemutatására. szóval lehet érdekes a hdmi kérdés, de számomra nem fontos annyira.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#550) hardline válasza HPAA (#543) üzenetére


hardline
senior tag

Na akkor ez megint nem jött össze... Csodálkoztam volna, ha kibírja hétfőig. :W

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.