Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8

Hozzászólások

(#1901) atala válasza RasHaN (#1898) üzenetére


atala
addikt

Ennek öntapadós a hátulja, és rá kell ragasztani a tabra?

(#1902) Janaboy


Janaboy
veterán

Hi8 pro milyen sűrűn van gearbest eu raktáron? Persze ha tudjátok..

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#1903) scr006 válasza atala (#1901) üzenetére


scr006
tag

Nem, egy műanyag keret van körülötte úgymond. Abba kell belepattintani, ezért nagyon jól védi a telefont, plusz van 2 állása ha meg akarod támasztani a tabot. Nekem is ilyen van szerintem nagyon remek tok, és védi is a tabot ahogy kell.

Egyébként, szerintem legjobban úgy járnál, ha nyomnál egy gyári beállítás visszaállítást. Amíg így szórakozol vele kb annyi idő mint újra belőni a dolgokat, aztán az szerintem megoldaná a problémát, de te látod mennyire van belakva :)

(#1904) azbest válasza atala (#1900) üzenetére


azbest
félisten

telefonon nekem ezzel lett meg hogy a facebook messenger ette az akkut frissítés után

(#1905) atala válasza scr006 (#1903) üzenetére


atala
addikt

Nagyon be van lakva. A lányom a földbe döngölne, ha letisztáznám a tabletet. :)

(#1906) atala válasza azbest (#1904) üzenetére


atala
addikt

Köszi, egy próbát megér.

(#1907) Linh Cinder


Linh Cinder
csendes tag

Vettem egy memóriakártyát a Chuwi Hi8 Próba. Nem ismerte fel, egy másik tabletben (Wink Contact) kellett formatálnom. Miután visszatettem a Chuwiba, már felismerte. Lehet mountolni és unmountolni, de írni nem tudok rá. A Wi-Fi File Transfer nem is látja, a Xender pedig kiírja ugyan, de nem lehet kiválasztani, ki van szürkítve.

A Settings és a Total Commander app is látja, mutatják a méretét, de TC kiírja, hogy Permission Needed.

A telefonomban az appoknál van egy opció, hogy átmozgathatom őket az SD kártyára, itt ez sincs meg.

Szóval van egy 64GB-os memóriakártya benne, amit semmire nem tudok használni. :(

Valami tippje valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#1909) Linh Cinder válasza Savageboy (#1908) üzenetére


Linh Cinder
csendes tag

Köszönöm a gyors segítséget. Sajnos a gond ott kezdődik, hogy a Chuwi nincs rootolva. Tapasztalatlan lévén nem is merek belenyúlni, meg a garanciát sem akarom elveszíteni.

(#1910) wazo


wazo
aktív tag

sziasztok, letöltöttem a roothoz szükséges fájlokat szépen le is futott, még sincs root jogom.
Valami ötlet?
köszönöm

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#1911) azbest válasza Linh Cinder (#1909) üzenetére


azbest
félisten

beteszed egy pécébe, win alatt az sd card formatterrel formázod a kártyát.

Ha az a panasz, hogy nem tud minden app mindenhová írni, az nem feltétlen hiba.

[ Szerkesztve ]

(#1912) wazo


wazo
aktív tag

sziasztok, adott egy hi8 pro letöltöttem a roothoz szükséges fájlokat (Root-tablette-chinoise.net.rar) szépen le is futott, de még sincs root jogom.
mi a teendő?
köszönöm

Bocs a dupláért.

[ Szerkesztve ]

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#1913) ballington


ballington
addikt

Sziasztok!
Talalkozott mar valaki olyan hibaval, hogy a keszulek egyszeruen nem indul el? Hi8 Pro. Egyszer mar produkalt hasonlo jelenseget, de akkor parszor nyomkottam a bekapcs gombot, de most semmi. Ha hosszan nyomom, felvillan a led 2 mp-re, aztan elalszik.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#1914) atala válasza taip (#1876) üzenetére


atala
addikt

Amit ajánlottam szervizt, azt felejtsd el!!!!!
Elvittem usb csatlakozót cseréltetni, mire 2 nap után közölte, hogy nem sikerült, nem tölt a tablet. Eddig legalább töltött, még ha kontaktosan is.
Azt mondja hogy a melegítés hatására megsérülhetett az alaplap.
Kuka az egész. :W
Kértem tőle 10e Ft kártérítést, és nagy ívben elfelejtem az egész boltot.

(#1915) tupacamaru válasza atala (#1914) üzenetére


tupacamaru
veterán

Alkatrésznek nem adod el esetleg? :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1916) Janaboy


Janaboy
veterán

Van jelentosege h vi8 plusz vagy hi8 pro? Csak a win10 erdekel..

Janaboy

(#1917) atala válasza tupacamaru (#1915) üzenetére


atala
addikt

Ott hagytam a szerelőnél. Elhozhattam volna, és esetleg el tudtam volna adni alkatrésznek, de 10e Ft-ot nem kaptam volna érte.
Így meg meg mondtam a szerelőnek, hogy ad 10 e Ft-ot, ott hagyom neki a tabletet, és akkor nem megyek a fogyasztóvédelemhez, és nem írok a panaszkönyvbe.
Így is méltányos voltam, mert most tehetek hozzá még 15 ezret az új tablethez.

(#1918) taip válasza atala (#1914) üzenetére


taip
senior tag

Na szép, pont az ilyeneket szeretném elkerülni... de kösz hogy megosztottad.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#1919) tupacamaru válasza atala (#1917) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1920) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Feleségemnek szeretnék valami olcsó, használható tabletet venni.
A mindennapokban mennyire használható ez a típus? A simát vagy a pro verziót javasoljátok inkább?
Évekkel ezelőtt volt egy Chuwi tabom, amivel azért voltak problémák, így egy kicsit tartok tőle.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#1921) taip válasza madmike (#1920) üzenetére


taip
senior tag

Nekem van egy kis "olcsó húsnak híg a leve" típusú érzésem. Szerintem akkor éri meg, ha direkt szempont, hogy legyen rajta Android és Windows is, úgy megérheti a kompromisszumokat. Ha csak Android kell, nem ezt venném, akkor van hazai beszerzéssel megbízhatóbb is.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#1922) ballington


ballington
addikt

Sziasztok!

Próbálom megcsinálni a frissítést RasHaN leírása alapján, de sajnos a pc-m nem ismeri fel a tabletet. Látja, de mint ismeretlen eszköz. Így a Flash tool-ban sem jelenik meg.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#1923) madmike válasza taip (#1921) üzenetére


madmike
őstag

Abszolut nem lényeg a windows. Facebook, böngészés lenne a fő irányvonal.
Milyen alternatívát tudnál mondani?
A legfontosabb szempont hogy fehér legyen (a kijelző körül a keret is), mint már írtam asszonykámnak lesz... :DDD

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#1924) taip válasza madmike (#1923) üzenetére


taip
senior tag

Nekem túl sok tablettel nincs tapasztalatom, de van a tabletes topik, ott többet tudnak.

Ami így eszembe jut:
Lenovo Tab2 A8
Acer Iconia Tab B1
Szokták még a Huawei MediaPad T1 8.0-t is írni, de ez mintha régebbi modell lenne.

Illetve meg lehet nézni amik a tabletes topik ajánlójában vannak. (Pl. Asusok.) Samsungot nem vennék ebben az árkategóriában, nem éri meg.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#1925) RasHaN válasza ballington (#1922) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Ellenorizd a developer optionst, az ota updatet, és az USB debuggingot.
En win10en probaltam, lehet mas windows-on mas driver kell.

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#1926) bwin88 válasza RasHaN (#1925) üzenetére


bwin88
csendes tag

Sziasztok,ki szokta ezt a tabot az eredeti töltőjén kivül mással tölteni?ha az eredetivel pumpálom fel,akkor tovább birja mint egy másikkal. Miért van ez? :F

(#1927) Linh Cinder válasza bwin88 (#1926) üzenetére


Linh Cinder
csendes tag

Én sokszor USB-ről töltöm. Persze sokkal lassúbb, de remélhetően jobban kíméli az akkut.

Ha már akku: Hol lehet akkut cseréltetni benne? Ugye nem Kínába kell visszaküldeni? És mennyibe kerülhet egy csere?

(#1928) Linh Cinder válasza ballington (#1922) üzenetére


Linh Cinder
csendes tag

Én XP-ről frissítettem, ehhez le kellett tölteni egy drivert, de az XP automatikusan felajánlotta a driver letöltését. Magam is meglepődtem, hogy működött valami, aminek a letöltését az XP ajánlotta fel.

(#1929) kismokesz


kismokesz
tag

hello

az intel flash tool azt irta ki hogy failed (fastboot) android flashelés alatt.

kell hozzá előbb a windows rendszer és utána az android?

kellene nekem hozzá android meg windows rendszer.

(#1930) kismokesz


kismokesz
tag

hello

egy kis segítség kellene a a manufacturing flash tool 26%-nál megáll.
hogyan tovább?

(#1931) kismokesz


kismokesz
tag

A tab ezt irja ki a program meg ezt

[kép]

[kép]

(#1932) RasHaN válasza kismokesz (#1931) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Mit probaltal raflashelni?

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#1933) kismokesz


kismokesz
tag

A chuwi oldalról leszedett androidot akarom felrakni.

(#1934) wazo


wazo
aktív tag

Sziasztok, nektek mennyit merul a pro ejszaka android alatt? Javítás feltettem van deep sleep , de mégis kb 30%-ot merul. Nincs feltelepítve semmi.

[ Szerkesztve ]

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#1935) azbest válasza wazo (#1934) üzenetére


azbest
félisten

hopp nem ide akartam ezt írni, elnéztem hogy melyik topicban vagyok

[ Szerkesztve ]

(#1936) adabra válasza taip (#1924) üzenetére


adabra
senior tag

Az általad linkelt típusokban 1GB RAM van ami miatt teljesítményben nem egy kategóriáról beszéünk. A 2GB-s tabletek ára bőven 50kHUF felett kezdődik.

Ennek a Chuwi -nak az egyetlen baja a gyenge akku. Mármint szerintem.

(#1937) raziel01 válasza adabra (#1936) üzenetére


raziel01
veterán

Én 24k-ért vettem karácsony előtt a HI8-at. Ennyi pénzért FullHD-s, 2 GB RAM-os tablet rohadtul megérte.
Jó kis cucc ez. Csak gyorsan lemerül igen. :\

(#1938) wazo


wazo
aktív tag

Valaki segítsen miért nem lesz rootolt a tablet amikor a .bat simán lefut?

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#1939) atala


atala
addikt

Elbúcsúzok tőletek.
Meg jött az új tablet. Onda V820w. A váltás okáról pár napja írtam.

(#1940) wazo


wazo
aktív tag

Ha valaki ROOT-olni akarja a chuwi hi8 pro-t A link alapján simán működik

[link].

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#1941) kismokesz


kismokesz
tag

hello valaki tudna segiteni chuwi hi8-ba?

(#1942) raziel01 válasza kismokesz (#1941) üzenetére


raziel01
veterán

:W

(#1943) Janaboy válasza kismokesz (#1941) üzenetére


Janaboy
veterán

Sztem tobb segitseget kapnal ha leirnal h mit toltottel le (link) milyen lepesekkel probalod telepiteni.

Janaboy

(#1944) kismokesz


kismokesz
tag

a chuwi olralról a hivatalos androidot illetve win rendszert.

az androidot akarnám felrakni de nem engedi intel flash tool errort ir ki (fastboot)
a manufacturing flash tool meg 26%megáll
és a tabon valami e megjaktón keresi

(#1945) Janaboy válasza kismokesz (#1944) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez sima hi8 vagy hi8 pro?

Janaboy

(#1946) kismokesz


kismokesz
tag

a hátulján hi8-van.
dual os-es.

(#1947) Janaboy válasza kismokesz (#1946) üzenetére


Janaboy
veterán

Sztem rossz android verziot akarsz felrakni..

Janaboy

(#1948) kismokesz


kismokesz
tag

oké és akkor meik verziót probáljam?

a hi8-hoz kiprobáltam sokat de minegyik 26%-nál megáll.

(#1949) kismokesz


kismokesz
tag

sőt van macriumos mentés is de azt nemtudom hogy kell használni.

(#1950) lkristóf


lkristóf
senior tag

Hi8/Hi8 Pro tulajoktól kérdezném, hogy a TV GO alkalmazás kompatibilis e a készülékkel. :D Olvasgattam ezt azt, mégis mennyire ajánlott a készülék megvétele most (kiforrott e már)? Esetleg jobb alternatíva van e ilyen ár mellet, köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.