Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#3351) SharpSA válasza b. (#3347) üzenetére


SharpSA
veterán

Hogy lehet megszerezni? Nem igazán értem mit ír mellé. Mi az az op? Szerintem tudsz te magyarul is... :D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3352) b. válasza SharpSA (#3351) üzenetére


b.
félisten

OP jelentése : [link]
Ez egy elég régóta használatos szleng online FPS játékokban.
nekem HQ ban volt az alsó zöld küldetések egyike amiben megkaptam,( 80 multiplayer meccs azt hiszem.De ládából is kinyithatod.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3353) SharpSA válasza b. (#3352) üzenetére


SharpSA
veterán

Tehát akkor elég erős a jelentése. Én maradok a magyar szavaknál és igyekszem kerülni az efféle, főleg külföldi szlenget. Amúgy az angol nem áll távol tőlem, de magyar vagyok és magyarul beszélek magyaroknak. ;)
Az alsó zöld küldetés nem tudom mi, de majd megkeresem. Nem igazán érdekelnek a küldetések. :D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3354) b. válasza SharpSA (#3353) üzenetére


b.
félisten

értem, köszi a lecseszést . Ettől függetlenül ez egy magyar esportban is elfogadott szleng,mint látod megértették azért utánad a jelentését. Nem az első amit átveszünk gondolom .DE ha gondolod a LOL-t is kiírom ezentúl, laughing out loud :DDD
Az a zöld küldetés order ikon HQ ban, nem tudom jobban leírni. Major Howard-nál lehet felvenni.Zöld színű szokott lenni, amiért fegyvert kaptál , ha teljesítetted. Most nem elérhető semelyik, reménykedj a ládából való kinyitásban.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3355) SharpSA válasza b. (#3354) üzenetére


SharpSA
veterán

Lecseszés? Szó sem volt ilyesmiről.
Ja igen a LOL is ugyanolyan bénán néz ki és hangzik, akárcsak a "vágod?" duma...
Ja hogy az a zöld küldetés. Oké, így már beugrott. köszönöm. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3356) SH4D0W2011 válasza Tomko78 (#3346) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Köszönöm a visszajelzést! :R Szerintem akkor rámegyek majd én is.
A The Goat-ért pedig kicsit irígykedem is. Na jó, nem kicsit. :DDD A leírtakhoz hasonlóan én is Quick draw, Extended mag és High caliber attachmentekkel használom, szerintem is ez most a legjobb rifle. :)

(#3357) b. válasza SharpSA (#3355) üzenetére


b.
félisten

:R :R Vicceltem természetesen és szívesen :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3358) gyuribácsi88 válasza steele80 (#3326) üzenetére

Hát akkor neked rosszul tűnik, ha pont most látod hanyatlani a pc-s piacot. Volt idő (pár éve) mikor stagnált, de most épp, mondhatni szárnyal.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3359) Bennyboy


Bennyboy
őstag

nekem is kimaradt a volks, meglehet még kapni questben?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3360) Csokishurka válasza gyuribácsi88 (#3358) üzenetére


Csokishurka
őstag

Dungeon Fighter Online-t valaki tesztelte már? Vidik alapján feelingesnek tűnik.
Crossfiret régen toltam, még mindig van? Valami grafikai újítás lett rajta?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3361) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik,, hogy az idei COD rész címe nem úgy lesz írva hogy Black Ops IV, vagy Black Ops 4, hanem így:

Call of Duty: Black Ops IIII

[link]

Live-Die-Respawn

(#3362) .LnB válasza oriic (#3361) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez azért van mert a célközönség nem ismeri a számokat, főleg nem a római számokat. Ezért majd az ovónéni fogja mondani, hogy számoljátok meg a négy ujjatokat, vagy négy pálcikát.

Magyarul leírva pedig: Call of Duty négy vonal lesz a címe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3363) RMZ250 válasza tévelygő (#3316) üzenetére


RMZ250
senior tag

Most akartam megvenni de látom nem lehet. Kapják be. +15öt nekem se ér.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#3364) oriic válasza .LnB (#3362) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk a négy vonal mint római 4-es az hivatalos jelölés. :D Csak kicsit fura nekem a mai napig.

Live-Die-Respawn

(#3365) Ragnar_ válasza .LnB (#3362) üzenetére


Ragnar_
addikt

Wp. Nem is Vérpistikézted le itt kb. az összes topiclakót. :C

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#3366) .LnB válasza Ragnar_ (#3365) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bazd ez eszembe se jutott. :D

De nem akartam. És a WWII SP-jét végigtoltam én is, nem is volt rossz!
(próbálom menteni a menthetőt. :D )

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3367) Ragnar_ válasza .LnB (#3366) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nyilván nem gond, csak gondoltam hadd szabadjon megjegyeznem ezt az apróságot (én is csapatom egyébként) :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#3368) csorgo2108 válasza b. (#3350) üzenetére


csorgo2108
csendes tag

Igen kemény fegyver, bár én még csak felszedtem halottak után, de nekem a jó öreg MP 40 Airborne divisonben illetve az M1 garand az ász :) :))

(#3369) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty: Black Ops 4 - 2020-ban játszódik.

Live-Die-Respawn

(#3370) #78687232 válasza oriic (#3361) üzenetére


#78687232
törölt tag

Boxon beletoltam 105 órát eddig a wwii-be, ami nálam hatalmas rekordnak számít, mivel az utóbbi pár évben keveset játszottam. Remélem a bo4-ig még beleteszem min. a háromszorosát és akkor novemberben elégedetten kezdek az új résznek.

2020? Ettől még lehet modern, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#3371) oriic válasza #78687232 (#3370) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a közeljövő, szóval nem kell űrfegyverekre meg lézerágyukra gondolni szerintem. :) Max drónok mint a 2. részben. (bár annál 5 évvel korábban játszódik, szóval tippre az 1. és 2. rész közötti sztorit kapunk)

Live-Die-Respawn

(#3372) .LnB válasza oriic (#3369) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Húznak egy észak-Kóreai háborút?! Merész lenne.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3373) b. válasza .LnB (#3372) üzenetére


b.
félisten

Nem hiszem. A BO első része Kuba, ( Fidel Castro) és az oroszok körül mozgott, a második rész Afrika és mexikó, meg talán az arab világ ban is futott, terrorista szálakkal és orosz befolyással. Valószínűleg orosz / arab/ dél amerikai sztorivonal lesz, több szálon futtatva ,(akár időben is) ahogy szokták.Nem tartom kizártnak egy futurisztikus jövőből való visszaemlékezést sem, mint ahogy az első részben csinálták.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3374) #78687232 válasza oriic (#3371) üzenetére


#78687232
törölt tag

A harmadik rész finoman fogalmazva sem tartozik a kedvenceim közé, a kettő sokkal jobban tetszett. Részemről a single-t megtölthetik bármivel, a multi érdekel igazán.

(#3375) b. válasza #78687232 (#3374) üzenetére


b.
félisten

Nekem a 3. rész a kedvencem minden szempontból. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3376) .LnB válasza b. (#3373) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig jó lenne egy kimdzsong hadsereg, tele színes bőrű női katonákkal. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3377) b. válasza .LnB (#3376) üzenetére


b.
félisten

:DDD
ha igaz ez , hogy az első két rész között fog játszódni, akkor nem sok sansz van rá, de a színes bőrűekre igen,a második rész Jemenbe kezdődik,egy baba harccal, tele migránsokkal :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3378) #78687232 válasza b. (#3375) üzenetére


#78687232
törölt tag

A scorestreak-ek elvették a kedvem, az egyik ezt hívott le, a másik a gurulós hordókat, stb.
Hozzáteszem, akkoriban kezdtem megutálni a pc gaminget, biztos hozzátett ez is a megítéléshez. Közben meg lehet most jól ellennék vele.

(#3379) KaitouP válasza oriic (#3369) üzenetére


KaitouP
veterán

Zseniális! :))

Ez ma már 2018 -ban tul.képp a "modern hadviselés" kategóriába is beleférhet. A boots on the ground játékmenet innentől kezdve nyilvánvaló, a játék sztoriját tekintve meg azt gondolom, akár ez egy BO 2 előzmény is lehet, és visszatérhet Alex és/vagy David Mason, Harper, Woods, de akár Raul Menendez is. :))

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3380) SH4D0W2011 válasza .LnB (#3362) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én már előre látom a Black Ops 5 logóját: IIII :))

(#3381) piko88


piko88
tag

Ma már másodszor áll le directx hibával, eddig sose volt ilyen. Volt egy update azóta csinálja, nektek is előfordul?

(#3382) Bib válasza piko88 (#3381) üzenetére


Bib
őstag

nem

(#3383) gyuribácsi88

"IV helyett azért IIII mert IV jupiter rövidítve a rómaiaknál. És tiszteletlenségnek tartották számosítani. Ezt a szokást a falióráknál is átvették és néhol ott is vonalak vannak"

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3384) b. válasza gyuribácsi88 (#3383) üzenetére


b.
félisten

Szuper, köszi az infót. Így már viszont tetszik :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3385) k-adi válasza #78687232 (#3378) üzenetére


k-adi
nagyúr

az egyik ezt hívott le, a másik a gurulós hordókat, stb.

ú azok a gurolós g*cik (R.A.P.S.).. mennyire utáltam anno :D

(#3386) Bennyboy


Bennyboy
őstag

volks-ot hogyan tudom megszerezni? Ahogy látom már megszűnt a quest ami adhatta. A kedvenc fegyver típusom az AR és ezt is szeretném megszerezni. köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3387) juve600


juve600
nagyúr

kb utolsó 50 hozzászólás az új cod résszel foglalkozik................ nincs annak külön topicja ???

(#3388) b. válasza juve600 (#3387) üzenetére


b.
félisten

Miért gond?annyira pörög a topik ,hogy követhetetlen?majd lesz neki,pár napja derült ki a neve is egyáltalán.Akik itt vannak legtöbben már kötődnek egy egy COD jatekhoz,szerintem minket érdekel a legjobban minden ilyen jellegű téma,meg ha nem is WW2,de COD. Egyébként 19 darab volt ontopik a tiéddel együtt .

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3389) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel egyre biztosabb, hogy valóban Call of Duty: Black Ops 4-et kapunk idén, valamint több kérés is érkezett hozzám az elmúlt napokban, hogy ne a meglévő topikokat szemeteljük tele az új rész pletykáival, infóival, így megnyitottam az idei rész topikját, amely egyelőre csak Call of Duty (2018) nevet kapta. Az információink szerint 90% már, hogy a Black Ops folytatást kapjuk, de majd csak a hivatalos leleplezéskor írjuk át a topik nevét.

Call of Duty (2018)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3390) #78687232 válasza juve600 (#3387) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ezzel kb meghalt a wwii topik. :D

(#3391) k-adi válasza #78687232 (#3390) üzenetére


k-adi
nagyúr

Eddig se volt annyira aktív :D de nem is bánom... nekem nem jött be ez a ww2 rész

(#3392) #78687232 válasza k-adi (#3391) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én meg szeretem, úgyhogy bánom a dolgot.

(#3393) Tomko78 válasza b. (#3350) üzenetére


Tomko78
őstag

Hááát :) néha van olyan ellen hogy 3 golyótól fekszik van amelyik meg egy tártól is vígan nevet rám ;] Bar volt olyan hogy rapid firevel nagyon buktak az ellenek le a málnásba , de most meg mintha nem az igazi lenne

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3394) SI válasza juve600 (#3387) üzenetére


SI
tag

szia
szerintem teljes mértékben igazad van
azt nem tudom az admin miért nem törli ami nem ide tartozik

ÜDV SI

(#3395) Slavia válasza Tomko78 (#3393) üzenetére


Slavia
aktív tag

Ezzel a napokban én is találkoztam. a fegyverekhez tartozó kiegek nem sok vizet zavarnak.De ez így volt az előző multikban is.blockbuster játék 1-2 év max multinak a szavatossága.

[ Szerkesztve ]

(#3396) Slavia válasza juve600 (#3387) üzenetére


Slavia
aktív tag

Várjál még csak most jönnek az " ezért tart itt a világ és az ország ahol tart gyerekek".

(#3397) dombi81


dombi81
senior tag

Melyik játékmódban elérhetők a dlc-s pályák? Pontosabban a season pass-osak?

(#3398) #78687232 válasza dombi81 (#3397) üzenetére


#78687232
törölt tag

Mindegyik.

(#3399) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Sziasztok
Ha megvenném a DLC-t akkor csak az olyan playereket nézi a játékkereső akiknek szinten megvan?
Remélem érthetően kérdeztem és nem nagy marhaságot!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#3400) feribk válasza csabamigo (#3399) üzenetére


feribk
aktív tag

igen érthetően és a válasz az hogy igen így még kevesebb játékossal tudnál játszani legalábbis én így tudom :)

Üzenetre illik válaszolni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.