Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#3251) b. válasza Slavia (#3249) üzenetére


b.
félisten

A probléma az hogy általános igazságként írsz, pedig ez nem evidens.( mint ahogy az 1050TI sem , GT1030 2GB low settings FHD = 60 FPS +, projektoron játszok azzal , ez a gépem a 8GB rammal szerelt )
A felhasználók elenyésző százaléka irt rajtad kívűl hasonló hibaüzenetről még Steamen is, ráadásul volt akinek 16 Gb rammal dobta ezt ki. lehetséges lapozófájl probléma. Nem a memória a probléma , hanem a memória és még valami egyéb ,ami gondot okoz nálad és még pár embernél.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3252) ftamas0201 válasza b. (#3251) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Nála nem, mert ahogy írta meg sem vette, az ilyen és ehhez hasonló kitalált dolgok miatt áll ott a világ ahol tart. :) Az user error nem egyelőre azzal hogy szar a játék. Tény hogy bugos pár helyen de melyik nem az igazából :D Attól a működése jó és eltekintve egy-két hülye bugtól teljesen játszható és élvezhető a dolog :)
És jóval gyengébb konfigokon is elmegy élvezhető szinten mint amit akár a minimum gépigénynek is meg van határozva, nem kell mindenhez 100 giga ram meg i980as proci :D A firefoxom több memóriát zabál mint a cod, ezt csak úgy szolidan megjegyzem.

(#3253) steele80 válasza Slavia (#3244) üzenetére


steele80
senior tag

Én szoktam laptopon is játszani vele hétvégeken, amikor vidéken vagyok, de soha nem volt gondom a 8 GB rammal.

(#3254) KaitouP válasza Dr_Senkihazi (#3248) üzenetére


KaitouP
veterán

A Ghosts -t meg ne vedd PC -n szerintem, alig lehet játékos a játékban.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3255) b. válasza ftamas0201 (#3252) üzenetére


b.
félisten

Egyetértek veled, csak annyi,hogy de megvette a játékot, poénból írta válaszként nekem. :R :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3256) Dr_Senkihazi válasza KaitouP (#3254) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

ironia volt :D tudom,leirva nem mindig megy át.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#3257) ftamas0201 válasza b. (#3255) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Hopp, nem jött át a poén, a fenébe :DDD Sorry, akkor tárgytalan az első rész, a második felét tartom és emelek még egy dlc-vel :D Már ha megjön még az életben külön is session pass nélkül..

[ Szerkesztve ]

(#3258) KaitouP válasza Dr_Senkihazi (#3256) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor jól van, én meg meg akartalak óvni egy rossz vásárlástól. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3259) piko88 válasza Slavia (#3244) üzenetére


piko88
tag

Nem kell steamen venni, itt olcsóbb és megbízható oldal: [link]

(#3260) shotika


shotika
őstag

CSorog le vmi 4.4 giga frissítés.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3261) ftamas0201 válasza shotika (#3260) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Szerintem a DLC-hez kapcsolódik, megjelentek új játékmódok, gondolom a pályák is bent vannak de azt írja meg kell venni, viszont nincs mit. Ha a DLC-ket a season passhoz kötik akkor bizony rohadjanak meg ha egyesével nem lehet megvenni pedig ezt szerettem volna a három új pálya miatt meg a war mod miatt. Néztem videókat róluk, mind nagyon jó lett.

[ Szerkesztve ]

(#3262) Slavia válasza b. (#3251) üzenetére


Slavia
aktív tag

A probléma az hogy semi általános igazságot nem írtam csak megosztottam amit én tapasztaltam igen kevés bejegyzés van erről a hibáról de ha valaki belefut legalább tudni fogja hogy ne kapcsolja ki a lapozófájlt bármennyi memória is van a gépében,mert könnyen beleütközhet ebbe a hibába. Ha valakinek megfelel a low graf+60Fps az pedig megint csak személyes ügye. :) sem lehúzni sem eltántorítani nem akartam senki csupán bejegyezést írtam.

[ Szerkesztve ]

(#3263) b. válasza Slavia (#3262) üzenetére


b.
félisten

Nekem ez a hozzászólásod [link] kijelentőmód- tényként leírva minden, mindekire rávonatkoztatva :). Az megint más tészta, hogy nálad probléma van, ilyen előfordul, többen beírnak ide különböző dolgokkal és megoldást keresünk rá., hogy nála mi lehet a gond.De nem vitaként vagy támadásként írom ezt, csak közlöm, hogy ezeket a dolgokat úgy írtad le,( a minimum 12-16 GB ramot és a minimum 1050TI kártyát) hogy közben más videokártyával is megy a játék és 8GB rammal is hiba nélkül fut. Peace :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3264) b.


b.
félisten

HUmble Bundle-n akciósak az Activision játékok, így a COD -k is. WW2 38 € . [link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3265) Juhasz27 válasza b. (#3264) üzenetére


Juhasz27
tag

Itt € 34.49 innen vettem én is annó.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#3266) b. válasza Juhasz27 (#3265) üzenetére


b.
félisten

Ismerem igen , én is szoktam venni innen néha játékot,de azt azért tudnod kell róla, hogy ez amolyan szürke importos oldal.
HUmble viszont teljesen hivatalos, adózott Activison által jóváhagyott cucc.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3267) Dr_Senkihazi válasza ftamas0201 (#3261) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

nekem 17,1gb a dlc,most jön.
mindenképpen lesz külön is,csak ugy tudom sp-vel hamarabb jön.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#3268) ftamas0201 válasza Dr_Senkihazi (#3267) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Hát már két órája a külföldi fórumokat bújom és le google fordítóztam már a fél világot. Úgy néz ki nem lesz külön csak SP-ben. Activision hivatalosan is ezt mondja és a steam forumon is ezt írják.

(#3269) shotika válasza ftamas0201 (#3261) üzenetére


shotika
őstag

És pc-én már aktiválódott az első DLC?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3270) piko88 válasza shotika (#3269) üzenetére


piko88
tag

igen, 14 gigát leszed és voila

(#3271) shotika válasza piko88 (#3270) üzenetére


shotika
őstag

Köszi:)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3272) ftamas0201 válasza shotika (#3269) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Elvileg igen, frissítés megvan és megjelent három játékmód is. Ja és a játékban is megjelent a hírek között hogy elstartolt.

(#3273) steele80


steele80
senior tag

Elvileg arról volt szó, hogy meg lehet venni külön a DLC-ket, de az alacsony játékosszám következtében valószínűleg csak sp-ben adják ki. A mai legtöbb játékos pc-n 8267 fő, jelenleg 5792 fő játszik. Erre a mennyiségre nem veszek sp-t 15000-ért.

(#3274) Dr_Senkihazi válasza ftamas0201 (#3268) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

nem tudom hol olvasod,de a callofduty.com-on ps4-re már engedi megvenni az első dlc-t magában,ott a buy gomb is aktiv,de engedi már kiválasztani pc-re is,csak ott a coming soon van még kiirva.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#3275) Dr_Senkihazi válasza steele80 (#3273) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

pedig kiadták..

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#3276) ftamas0201 válasza Dr_Senkihazi (#3274) üzenetére


ftamas0201
senior tag

PS4-re már egy hónapja meg lehet venni, PS4 játékosok előnyben, ma megjelent az xbox store-ban is önálóként, PC-re pedig csak ha végigzongorázod a listát néhány régióban lehet csak megvenni külön a DLC-t. valószínűleg nálunk nem lehet majd, az összes fórumon erről szólnak a hírek és képek is vannak az activisionnal való levelezésről.

steele80
Pont ezért kéne külön külön adják mert kevés a játékszám. eszem ágában sincs megvenni ennyiért a season passt, akkor inkább ennyi volt a játékkal, de azt tuti nem éri meg. És így még kevesebben fognak játszani hogy nem lesz újdonság sem.

[ Szerkesztve ]

(#3277) feribk


feribk
aktív tag

mi ez a 4.4gb frissítés?

Üzenetre illik válaszolni...

(#3278) k-adi válasza feribk (#3277) üzenetére


k-adi
nagyúr

Beépített wh és aimbot, mert a mai gyerekek már arra is lusták hogy letöltsék :U

(#3279) shotika válasza ftamas0201 (#3272) üzenetére


shotika
őstag

Megvettem, bár pár meccs után az a véleményem, hogy lehet nem érte meg. 3 új pálya multiban (igen, tudom, lesz még 3x3), azon kívül semmi más. Persze az új mapok egész jók, de 6v6-ra túl nagyok. Sokkal jobb lenne 10v10.
Egyelőre úgy érzem kidobott pénz volt a 15000 :(

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3280) shotika válasza steele80 (#3273) üzenetére


shotika
őstag

Érdekes ez a steamchart, nem hittem volna, hogy a Black Ops sorozat ennyivel sikeresebb lenne, mint a többi. BO2 és BO3 is 2x annyi játékossal indított pc-n mint a Ghosts/ AW, Inf War meg negyedannyi.

Visszanézve a saját steam-emet, hasonló adatok jönnek ki:

(játszott óraszám)

Black Ops 2: 1164 óra
Black Ops 3: 394 óra
Advanced Warfare: 174 óra
Infinity Warfare: 103 óra
Modern Warfare 2: 102 óra
Ghosts: 72 óra
Modern Warfare 3: 17 óra

WW2 jelenleg: 171 óra

Black Ops első része nincs meg.

Hozzáteszem az MW2-nél még aktívan ment a CoD4, nem igazán emlékszem pontosan mennyi lehetett, de 3500 óra körül hagyhattam ott, a BO2 miatt.

További adat, hogy egyedül a BO2-höz vettem meg minden + pályát, Advanced Warfare-hez 1-et (poén, hogy visszakértem a pénzt érte Steamen, de a dlc ugyanúgy elérhető maradt:) ).

A legjobb singleplayer élmény a Modern Warfare 2 volt, utána a Black Ops 2.

A legrosszabb játék mindközül szerintem a Ghosts volt, az AW és az Inf War pedig szörnyen voltak optimalizálva.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3281) shotika válasza shotika (#3280) üzenetére


shotika
őstag

Amit még hozzátennék, és eléggé zavar, hogy egyre macerásabb elindítani egy meccset. Régen rákatt az exe-re, multirész, mód és mehet a meccs. WW2-ben, kattintás, tölt, megint tölt, belép, multiplayer kiváltasztása, tölt, profil betöltése, tölt, frissítések miatt újraindítás majd végigugyanez mégegyszer, végre menüben és meccs kiválasztása...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3282) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok,

Egy kis segítséget kérnék, tudnátok nekem rangsorolni nektek személy szerint melyik a kedvenc CoD részeket multiplayer tekintetben.

Most megvettem a CoD4-et, azzal tologatom és sokat nyomtam az MW2-vel is, de kipróbálnék egy másik részt ami még nincs meg.

Előre is köszönöm!

UI: jah és úgy lenne jó hogy azért legyenek aktív játékosok :D Cod4-el meglepődtem hogy még mennyi szerver van. :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3283) b. válasza Csokishurka (#3282) üzenetére


b.
félisten

Black Ops 3 at próbáld ki szerintem, minden tekintetben a legjobbak között van, ráadásul idén jön a 4. része, így legalább ha tetszik tudod mire számíthatsz abban. :R ( Zombi, Single, Multi)Multija is még megyeget.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3284) feribk válasza Csokishurka (#3282) üzenetére


feribk
aktív tag

BO3/WW2 így kicsit jársz a jövőbe is meg a múltba is :D

Üzenetre illik válaszolni...

(#3285) Corleone33


Corleone33
aktív tag

én ezen a pontom már feladtam a játékot, megelégeltem hogy szinte minden második patch-el sikerül valami új technikai problémát behozni, nem beszélve arról amikor folyamatosan "unable to connect to host" hibaüzenetet dobált pc-n.

Nagyon szar érzés amikor szinte kényszerből játszol csak azért hogy legalább napi contract-ek meglegyenek és nem azért mert élvezed és a lelkesedésem sajnos a nullára csökkent ><

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#3286) Csokishurka válasza b. (#3283) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi akkor lehet megpróbálom :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3287) Csokishurka válasza feribk (#3284) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát a world at war megvan, az ilyen jövőben játszódót meg annyira nem kamázom, de lehet adok neki egy esélyt. Sok dlc van a BO3-hoz? 3-4ezerből kiakartam hozni a jelenlegi FPS szenvedélyemet :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3288) Bib válasza Corleone33 (#3285) üzenetére


Bib
őstag

System infonál rendben van a kapcsolatod ? Ilyen hiba nem volt pedig tolom egy ideje

(#3289) ftamas0201 válasza Corleone33 (#3285) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Tegnap este nálam is produkálta ismét ezt a problémát és egyébként nekem ezzel a season passos húzásukkal most nagyon unszinpatikussá váltak. Rohadjon rájuk a sz*ros DLC-jük, nem fog vele senki játszani, reggel már láttam panaszokat külfödi fórumokon hogy nem talál azokon a pályákon játékost a rendszer szinte, csak páran vannak. De hát a PC társadalom kiirtásáról van szó már itt úgy látom.

(#3290) misiizsai válasza ftamas0201 (#3289) üzenetére


misiizsai
tag

Nekem van Sp-m tegnap este meglepően sokan tolták.A baj az inkább hogy mindenkinek kifagyogat a DLC s pályákon! Nem ellenőrzik le mielőtt kiadják?

[ Szerkesztve ]

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#3291) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Erre tud valaki valami megoldást? Újabban kidobál.Köszi előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#3292) k-adi válasza sz.atesz89 (#3291) üzenetére


k-adi
nagyúr

driver
kevés vram
gpu hiba

(#3293) misiizsai válasza sz.atesz89 (#3291) üzenetére


misiizsai
tag

Nekem is ezt csinálja a DLC s map.Mindenkinek ez van most..

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#3294) sz.atesz89 válasza k-adi (#3292) üzenetére


sz.atesz89
tag

Legújabb nvidia driver van fenn, 1050-em van. Eddig ment, most akkor mi lett jót tett a patch? Más játékban nincs gond.

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#3295) Bennyboy válasza sz.atesz89 (#3291) üzenetére


Bennyboy
őstag

engem is kidobott ezzel a hibával, minden driver friss és bika gépem van. Én már az életben nem fogok sp-t venni. Hála az égnek munkatársam lebeszélt róla, h előrendeljem. Nekem bőven elég lesz az alap is, főleg, h még ezt sem sikerült stabillá tenni. Az alapot azért nem bántam meg de többet biztosan nem fogok érte fizetni (kevés player pc-n és tele van buggal)

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3296) Slavia válasza sz.atesz89 (#3291) üzenetére


Slavia
aktív tag

Nálam az alapnál is bedobja,de csak akkor ha a lapozófájl ki van kapcsolva,ha adok neki akár minimálisat is akkor már nem csinálja,ez nem feltétlenül fogja megoldani a te problémádat,de egy próbát megér. Természetesen a hiba teljesen másra mutat

Possible Workarounds:
- You could check, if the game runs in "Windowed Borderless".
- Disabling Windows Aero Features could also help.
- Check the steam-game-cache.
- Check your temperatures while playing.
- Disable overlays like Fraps or Steam-InGame.
- In some cases downclocking the GPU did also help
- Check, if your system swapfile is enabled and enabled.
- Also I read, that deleting the config_mp.cfg could help. This will wipe your graphics- and sound-settings. The game creates a new one on startup. Keybindings will be untouched.
- Reinstall DirectX vom the CommonRedist Subfolder in the gamefolder could help.

[ Szerkesztve ]

(#3297) #78687232


#78687232
törölt tag

A Valkyrie bitang jóra sikeredett :Y

(#3298) Dr_Senkihazi válasza misiizsai (#3293) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

mindenkinek azért nem,mert minden uj pályán játszottam,de nem dobott ki semmilyen hibával.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#3299) #78687232 válasza #78687232 (#3297) üzenetére


#78687232
törölt tag

Istenem az Occupation pályán elmorzsoltam egy könnycseppet, imádtam az mw3-at és remek érzés ismét ezen a mapen játszani.

(#3300) ftamas0201 válasza #78687232 (#3299) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Mi a steam neved? Felvennélek barátnak :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.