Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#3651) b. válasza keIdor (#3650) üzenetére


b.
félisten

számomra negatív tapasztalatot csak IW jelentette, BO sorozat zseniálisan jó volt minden téren.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3652) Bennyboy


Bennyboy
őstag

orderek közül a legalsót azt hol lehet most felvenni? Azt amelyik széles.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3653) SH4D0W2011 válasza Bennyboy (#3652) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Howard-nál. Ha egyre gondolunk. :D Most asszem' 150 meccs 2 Heroic weapon bribe. Én még az előző 100-asból is csak 12-nél járok. :))

(#3654) Bennyboy


Bennyboy
őstag

érdekes nálam nincs ott

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3655) SH4D0W2011 válasza Bennyboy (#3654) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, most néztem, tényleg. Akkor viszont már kivették. Ezek a Special Orderek eléggé limitált ideig érhetőek el. :((

(#3657) Bennyboy válasza SH4D0W2011 (#3655) üzenetére


Bennyboy
őstag

1 napot nem voltam itthon és most nem tudom felvenni, remek :(((

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3658) Laby


Laby
senior tag

Találkozott valaki tegnap előtt (vagy máskor) olyan hibával PC-n, hogy se a HQ-ba, se a Lobby-ba semmilyen játéktípusba nincs egyetlen egy ember sem?
Kiválasztom bármelyik játéktípust, és csomó ideig gondolkodik, és keres szervert, de sosem talál. Majd kiírja hogy megszakadt a kapcsolat a lobby-val.
Frissítést nem akart letölteni, és 2 órán keresztül kisebb kihagyásokkal próbálgattam, de az Istenért sem dobott be 1 játékost sem.
Tegnap nem tudtam kipróbálni, úgyhogy nem tudom hogy megszűnt-e a hiba.

(#3659) b. válasza Laby (#3658) üzenetére


b.
félisten

Igen nálam is volt ilyen gond. Steamet kellett újraindítani hozzá,hogy letöltsön valami frissítést,-mármint steam-( értelemszerűen így a játékot is) hogy javuljon.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3660) Bennyboy


Bennyboy
őstag

pc-sek közül bárkinek elérhető volt a 150 meccses order? Csak azért kérdem mert rediten azt írták csak konzolon volt.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3661) Laby válasza b. (#3659) üzenetére


Laby
senior tag

Próbáltam azt is, meg a gépet is újraindítottam, de semmi. Na mindegy, mire géphez jutok remélhetőleg már jó lesz. :)

(#3662) b. válasza Laby (#3661) üzenetére


b.
félisten

Nálam megoldotta a dolgot, ez, mikor volt ilyen jellegű gondom,de lehetséges akkor hogy nálad más probléma volt akkor. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3663) DeViL-X.


DeViL-X.
tag

Múltkor szó esett a "cheaterekről".. Ki mi alapján dönti el, hogy csal az illető vagy nem? Tényleg érdekelne!
Jelen esetben a sima WH-t vegyük alapul ne az aimbotot! (Bár ahogy észre vettem sokan azt se tudják megkülönböztetni)
Több mint 10 éves viszonylatba az a meglátásom, hogy 85-95%-k rinyálás a maradék a tényleges csalás!
Főleg "friss" játékoknál amivel még foglalkoznak! Ezt úgy értem, hogy MW3-azni már nem mennék be!
Bár kivételt képez nálam a "BO" sorozat ami eszméletlen jól van védve! Mondjuk ennek a játéknak megjelenéskor tényleg kaotikus volt a védelme!
Volt szerencsém tegnap a kőkemény magyar idiotizmussal találkozni...... Megint! (Sajnos a túl sokadik alkalommal) De most megörökítettem!
Félre értés ne essék, nekem hízik a májam ezektől, mivel ha valamit jól csinálsz egyre többen utálnak, és ez itt tökéletesen igaz!
Nagyon sokszor azért vesznek még mindig cheatet mert nem tudják meg ítélni ezeket a tényezőket.. Rengeteg
alkalommal jártam/jártunk úgy (10 év alatt) hogy bekapcsolja a kedves illető a cheatet mert mi is csalunk állítása szerint! Na bravo!! :((( :((( :W
Természetesen képes vagyok lesüllyedni a bolondok szintjére és írni a hülyeséget ha muszáj mint ahogy látszik a VIDEOBAN vagy a képen :D
(A visításért és egyéb kuláért sry de lenyomtam egy éjszakás hetet)
Várom a válaszokat és az észrevételeket chaterekkel kapcsolatban!

[ Szerkesztve ]

Folyton folyvást változunk...

(#3664) b. válasza DeViL-X. (#3663) üzenetére


b.
félisten

Szerintem igazad van teljesen. Mostanában sokat szenvedek az LMG fegyókkal, mert már csak az van vissza diamond camokhoz, meg 2 shotgun és minden elsődleges fegyverem akkor Diamond lesz. Vasárnap egy magyar gyerek elkezdett lenoobozni, ( szépen szólva, mert anyukám minden felállásba megjelent a kommentjeibe) hogy mekkora szar vagyok. Utána mérgemben hoztam 2 kör erejéig Stent meg Volks is beugrott, na akkor meg kaptam szarházi csíter, meg bekapcsoltam a haxot, stb kommenteket tőle. Szóval van nálunk egy színvonal sajnos, már lassan ott tartunk, hogy az oroszok kulturáltabbak, pedig ez nagy szó.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3665) Bennyboy válasza DeViL-X. (#3663) üzenetére


Bennyboy
őstag

nálam alapból ki van kapcsolva a chat, pont ezért.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3666) DeViL-X. válasza b. (#3664) üzenetére


DeViL-X.
tag

Úr isten.. Nagy respect ha mindent megcsinálsz diamondra!! :Y :R Én csak a sniperrel "szenvedtem" :D
Visszatérve igen erről beszélek! Idegesítő.. Tele írt falak. Bemagyarázott hülyeség vagy hozzá nem értés, lehet válogatni melyik. Családtagok "szapulása" .. Elvont figyelem akár másoknak is. Senki nem játszhat jól csak és kizárólag 5-18-as statokat lehet lőni stb..
Megjegyzem hogy mióta multizok a Magyar az egyik legkevesebbet csaláson kapott nép az én szemszögemből... De ezzel egy időben a legkisebb teljesítményt nyújtó is!
Egységesen gyűlölöm én is a valós cheatereket.. A játékos társadalom legalját képviselik!
Jól írtad.. Tudunk egy színvonalt felmutatni sokszor! Pfffff

Bennyboy: Uhhhh hallod köszi az infót :D Meg se néztem hogy ki lehet kapcsolni :DDD
Azt hiszem élek a lehetőséggel :R

Folyton folyvást változunk...

(#3667) Laby válasza DeViL-X. (#3663) üzenetére


Laby
senior tag

Aki aimozik az eléggé egyértelmű.
Aki WH-zik abból amúgy én elég keveset láttam (bár nem is keresem általában, csak ha túl érdekesen öl meg akkor nézem meg a killcam-ot), akkor killcam alapján látni hogy lekövet a falon, vagy végig a falat nézi és amikor előjövök akkor lekésel. Vagy úgy "kommandózik", hogy falon keresztül nézi hogy mikor lesz fedezékbe hogy közelebb rohanjon.
Kevés ilyet láttam, meg kevés aimost is összességében, úgyhogy annyira nem para a cheater közösség.
CoD2 (meg egy kis CoD5) volt legutóbb amivel intenzíven játszottam, ott azért jóval okádékabb volt a (valós) cheater felhozatal.

(#3668) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

(#3669) b. válasza SH4D0W2011 (#3668) üzenetére


b.
félisten

Na ezek izgalmas változások lesznek:

-Each Division has a 4th perk and their levels have been adjusted & rebalanced
-All players have unlimited sprint & sprint speed is slightly slower
-3 Primary Attachments for all loadouts
-One piece of both Lethal & Tactical equipment for all loadouts
-Launchers can be equipped for all loadouts
-The Rifle Grenade is an available attachment for all rifles
-The Suppressor is an available attachment for all pistols

DE ez a kettő vicc.... :W

- Incendiary Shells attachment buffed

Gives Additional Shells (7 for Combat Shotgun; 8 for all other shotguns)
Range reduction of Shells buffed to -10% from -15%
Sped up loading of shells for Combat Shotgun

- Sniper Sharpshooter Duration Buffed

Hold breath increased to 10 seconds from 4 seconds. Promotes using snipers the “proper” way rather than quickscoping.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3670) SH4D0W2011 válasza b. (#3669) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nagyrészt szerintem is tényleg pozitív ez az irány.
Az Incendiary Shells-t én nem szeretem, nem is igazán használtam, de a Sharpshooter így szerintem túl tápos lesz.

(#3671) b. válasza SH4D0W2011 (#3670) üzenetére


b.
félisten

Idióta tüzes shoti.vicc.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3672) SharpSA válasza DeViL-X. (#3663) üzenetére


SharpSA
veterán

Melyik sniperrel lehet ilyen gyorsan célozni? Nekem az összes lassabb ennél.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3673) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van e értelme megvenni még a játékot?
Itt inkább arra lennék kíváncsi, hogy a játok módokat rendesen lehet e játszani ( van elég Player ) stb.?
Season Pass nélkül van e értelme meg vásárolni stb.?

Előre is köszönöm a válaszokat+

Üdv Kovim.

(#3674) KaitouP válasza kovimester (#3673) üzenetére


KaitouP
veterán

Attól függ, melyik platformra vennéd. Ha kicsit visszaolvasol egyébként, láthatod a PC -s illetve konzolos tapasztalatokat.

Konzolra SP -vel együtt egyértelműen érdemes megvenni a játékot, évek múltán is lesz elég játékos. (Pláne hogy most jövőbeli rész jön, sokan maradnak a jelenleginél, nem mindenki bírja a modern/közeljövő setting-et.)

PC -n SP -vel semmiképp sem venném, mondjuk az alapjátékot se: [link] <--- Ha ez az adat valós, hát az... gáz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3675) kovimester válasza KaitouP (#3674) üzenetére


kovimester
aktív tag

Olvasgattam, hogy nem sokan ( 7.8e ember ) körül játszanak világ szerte, de kíváncsi voltam, hogy most mik a tapasztalatok.
De köszönöm a válaszod! ( PC re venném meg )

(#3676) b. válasza kovimester (#3675) üzenetére


b.
félisten

Tudsz vele játszani. Ha valami jó akcióban meg tudod venni, ( mondjuk 5-6 K körül)akkor érdemes megvenni még. SP 6 órát ad , rövid, de nagyon jó, multi reggel kicsit döglődik, de utána folyamatosan várakozás nélkül tudsz multizni.
JÓ kis játék amúgy.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3677) steele80 válasza kovimester (#3675) üzenetére


steele80
senior tag

Jelenleg nincs rajta a 100-as listán, ahol az utolsó Shakes and Fidget-tel 3079 ember játszik.

(#3678) b. válasza steele80 (#3677) üzenetére


b.
félisten

Átlag játékosok száma 6555 / 24 hours. [link] jól látszik a grafikonon, hogy délutántól éjjelig 6-7 ezer ember tolja, reggeli órákban 2 ezer kb.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3679) DeViL-X. válasza SharpSA (#3672) üzenetére


DeViL-X.
tag

Jelen esetben (videóban) a kar98 típusból a torpedó változat. Relatíve már nem is gyors.. Egy frissítés alkalmával eléggé lecsökkentették ennek a sebességét. Múltkor szó esett erről itt, hogy 95-ös FOV-al ennek ellenére még gyorsnak tűnik/tűnhet ahogy én is használom! Bár kismillió gyakorlással legyen jelen esetben az M1902-es sniper is brutál ha megtanulnak vele bánni!
Nagyon sok energiát és figyelmet felemészt a folyamatos "felrántogatás" de így csökkenthető az idő amíg belesasolunk a távcsőbe!

Laby: Köszönöm a válaszod.. Eddig ez a legjobb. Persze ha úgy van ahogy írtad! Sajnos nagyon sokszor használok úgy mond "feltételezett" lövéseket.. Olyan falakon vagy fa ajtón amik nagyon sok multizással kitapasztalhatók, hogy átlőhetőek!!.. És kb:15 lövésből egyszer be is adja.. Akkor megint csak nem lehet bemagyarázni senkinek, hogy nem vagy csaló..
Pont most néztem egy Xboxos multit.. Természetesen nem csalt senki és 5 percen keresztül ordították hogy cheater! Szerintem ez már egy népbetegség..

Folyton folyvást változunk...

(#3680) Laby válasza DeViL-X. (#3679) üzenetére


Laby
senior tag

Persze, hogy az.
Én is szoktam néha bemenni úgy épületve hogy lőve megyek, mert akár korábban ott ült egy pöcs végig, vagy sokszor szoktak ott lenni, vagy recon-on láttam korábban hogy ott voltak.
Ha ott van meghal, ha nincs akkor meg nem történt semmi.
Ha meg ott van és lőve mész be, akkor persze hogy csaló vagy, pedig csak gondolkozol is játék közben nem csak céltalanul mész, és ha látsz valamit ami mozog akkor odalősz.
Szóval én ezért nem szoktam cheaterezni, csak ha killcam-ről (aimról nem beszélve) 2-3-4 alkalommal is túlzóan kiszámít falat nézve hogy mikor jövök elő, meg előre céloz meg ilyesmi. Elsőre sok minden gyanús lehet.

(#3681) SharpSA válasza DeViL-X. (#3679) üzenetére


SharpSA
veterán

Köszönöm, közben a fegyver alakja alapján rájöttem, hogy a kar98, de valóban jelentősen csökkentettek a célzás sebességén.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3682) b. válasza Laby (#3680) üzenetére


b.
félisten

Szerintem én LMG kiilljem 20 % át kb falon át szerzem, Főleg Aachen-pályá a villamosból folyamatosan kiszedem a snipereket őket a lemezt átlőve.
Ennyi előnye van azért LMG-nek, hogy baromi erős. Van olyan SMG amivel 6 lövés is kell falon át Full metal jacket nélkül, erősebb LMG vel 3-4. FMJ-vel meg mintha ott sem lenne a fal.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3683) DeViL-X. válasza Laby (#3680) üzenetére


DeViL-X.
tag

Uhhh de jól megfogalmaztad.. Így van! Tökéletes egyet értek :R
Egy helyen gubbaszt meg se mozdul egész játék alatt bemész vagy beugrasz és te vagy a csaló úgy hogy lősz, és felfoghatatlan, hogy tudtad hol van :DDD
Amúgy 95%-ban a legtöbb cheater szánalmasan rossz játékos is.. Már a mozgásából meg tudom mondani legtöbbször, hogy ez egy retek :DD El se tudja "titkolni" hogy nem csal..
De a következő kérdező legalább ma kérdezett a videó alatt és egy nagyon fontos dolgot!
Amit még nagyon sokan összekevernek és sokszor találkozok még mindig az aimbot jelzővel.. Ami legtöbbször a gyorsaság fejlődésének a hiánya miatt alakulhat ki! Megosztom veletek! A linkeket is!
Az itt egy videó tőle
Reakció idő mérése
Az én reakció időm ébredés után

És csináltam egyet most mielőtt már felébredtem agyilag és bemennék játszani

Bár ez nem a játék lereagálása tervezték még is sok minden levonható belőle! Már csak azért is mert havernak elküldtem és ő képtelen vo lt akár 300 ms alá is bemenni..

Folyton folyvást változunk...

(#3684) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

PS-re már tölthető a The War Machine DLC. ( Sose fogom megszokni ezt a rendszert, hogy minden fiszfasz DLC-t meg add-on-t külön, magam töltögessek le. :)) )

(#3685) shotika válasza SH4D0W2011 (#3668) üzenetére


shotika
őstag

Még semmi.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3686) SH4D0W2011 válasza shotika (#3685) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én PS-en délután már mentem az új mapokon, egy-egy kör után nekem tetszettek. Viszont még akkor szerintem sem működött minden, pl. az eddig Infantry only bayonett és a rifle grenade már a puskák szintjéhez volt kötve mint attachment, de lvl 12-es Volkssturmgewehr-rel nem kaptam XP-t. Vártam egyébként event-et, de nem kaptunk.

(#3687) shotika válasza SH4D0W2011 (#3686) üzenetére


shotika
őstag

Elvileg ps-re és boxra jött az update, illletve ps-re azt hiszem az új dlc is. PC patch-re nincs konkrét info, csak annyi hogy elvileg jövőhét.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3688) SH4D0W2011 válasza shotika (#3687) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Valóban, most olvasom, hogy PC-re 17.-én jön a patch. Kicsit bekavarodtam amúgy, valamiért azt hittem, boxra is jött most a DLC.

(#3689) piko88


piko88
tag

Nem fogyott olyan rosszul a játék:

[link]

(#3690) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Jön a Headquarter map ( zseniális :D ), valamint a 18 fős Ground War mód. :)

(#3691) #78687232 válasza SH4D0W2011 (#3690) üzenetére


#78687232
törölt tag

:Y Legalább 6-7 éve codozok és azóta egyikben se láttam ennyi pluszt. Kidobták a piacra, jött pár dlc csomag és jött a következő. Imádom

(#3692) SH4D0W2011 válasza #78687232 (#3691) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én is úgy érzem, hogy ez az epizód most tényleg kap törődést, ugye 2 havonta jönnek a DLC-k, de közben-közben is jön vagy új map, vagy egy event, vagy akármi. Mindig van mit csinálni. :)

(#3693) DeViL-X.


DeViL-X.
tag

Összekempeltem sniperrel a V2-t. :DDD
Rohadtul megszerettem "gémet".. nem nagyon jött be az elején..

Folyton folyvást változunk...

(#3694) soo277 válasza DeViL-X. (#3693) üzenetére


soo277
őstag

azta kuu.látszik a cod 4 es promod rutin itt is, nice job grat

BT: wersoo#21211

(#3695) SI válasza DeViL-X. (#3693) üzenetére


SI
tag

Gratulálok !!!!

Üdv SI

(#3696) Bib válasza DeViL-X. (#3693) üzenetére


Bib
őstag

Gondolkodtam leírjam e ,hogy számomra ez elég gusztustalan játékstílus, bekempelni a kezdőjüket, de inkább nem írom le. :F

(#3697) huby80 válasza Bib (#3696) üzenetére


huby80
senior tag

szerintem nem kempel :N

(#3698) WaterWave


WaterWave
veterán

Itt mindenki pc-s, vagy van aki ps4-en nyomja?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3699) DeViL-X. válasza Bib (#3696) üzenetére


DeViL-X.
tag

Természetesen a kempelés szót kis iróniának szántam... De ha megnézted a videóban a ball felső sarokban a térképet akkor láthattad, hogy a csapattársaim szinte egész meccs alatt hátul voltak alig vagy egyáltalán nem jöttek oda ahol én voltam max csak a vége fele! Nem megyek oda ahol nincs senki.. Ezért a spawn pont se fordul úgy! Ez lenne az egyik legfontosabb észrevétel a játékban.. UAV nélkül is "kitalálni" merre van az ellenség! És azért ne felejtsük el hogy sniperrel mentem.. Mit ne mondjak nem egy "rássolós" fegyó! Nekem másfél másodpercig csak egy lövésem van! Plusz mindenkinek szíve joga emlékezni honnan lőtték le! Azt hiszem "szaladtam" eleget a játékban :D De úgy megjegyzem.. Azt én se szeretem ha PL: LMG-vel spawn mellé befekszik valaki.. :K
Plusz lőttem már olyan V2-t ahol háromszor megkerültem a mapot... Majd akkor veszek fel olyat is! :P
A mozgásom mindig az ellenségtől és a csapattársaimtól függ......

A többieknek köszönöm :)

Folyton folyvást változunk...

(#3700) Bib válasza DeViL-X. (#3699) üzenetére


Bib
őstag

Mindenkinek szíve joga ám hogy miként játszik, nekem meg tdm-be tök mindegy főleg. Akkor már zavarna ha ezt dom-ba nyomná valaki, akár csapattársként nulla foglalással. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.