Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#2051) Laby


Laby
senior tag

Korábban kérdeztem, de nem jött rá válasz, hátha most :) :

Mi a legjobb módja minél több Armory credits-re szert tenni?
Quartermasternél szeretnék epic fegyvereket vásárolni, de bűn drágák.
Persze nem szeretnék fizetni érte, csak játékban megtalálni a legjobb módját.
Email-ben kiváltom 4 óránként a 100-ast, meg néha amikor van olyan feladat amiért jár akkor azt is kiváltom.

Kösz-kösz :)

(#2052) Xaels válasza Laby (#2051) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs több módja, ha a láda olyat dob amid van azt automatikusan beváltja. A Quartermasternél nincs egyébként minden ami ládából eshet. A helyedben nem feszülnék rá, előbb utóbb kidob mindent láda is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2053) soo277 válasza Xaels (#2052) üzenetére


soo277
őstag

És ha megcsináltam pl Serum ot,és a láda beadja, akkor mivan?
vagy alapba nem adja be láda akkor?

BT: wersoo#21211

(#2054) Xaels válasza soo277 (#2053) üzenetére


Xaels
félisten

Semmi, duplicate és kapsz egy kevés Armory Creditet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2055) soo277 válasza Xaels (#2054) üzenetére


soo277
őstag

aha , köce szépen

BT: wersoo#21211

(#2057) Xaels válasza SH4D0W2011 (#2056) üzenetére


Xaels
félisten

Ehhez mondjuk érdemes lehet rendes csapat is. Mondjuk én már nem fogom komolyan venni egyik játékot sem, max ha hívnak, hogy meglegyen a létszám besegítek.

Ma haverral akartunk Destiny 2-zni, de elfelejtettük, hogy átrakták a szerver karbantartást mára így mivel ő nem multizik szívesen COD-dal ezért Zombiztunk. Nagyon tetszetős lett, jól kinőtte magát ez a mód. Ha valaki PS4-en jönne az felvehet nyugodtan.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2058) Bazsi1987 válasza Xaels (#2057) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én jönnék 😊 Lampec a nevem 😊 plusz a destiny2 is meg van 😉

(#2059) dombi81


dombi81
senior tag

Elnézést, ha blőd a kérdés.. Szimplán, pontok alapján, lehet ládát nyitni? Vagy muszáj vásárolni hozzá CP-t?
Ha ez lehetséges, hol lehet multiban megtenni? Keresgélem, de sajnos nem találom.
Másik kérdésem, hányas ranking tart egy prestige?
Köszi!

(#2060) Xaels válasza dombi81 (#2059) üzenetére


Xaels
félisten

55 végéig van a Prestige, nem tudsz Armoryért ládát venni. Egyes tapasztalati szinteken és Social Rank-on is kapsz.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2061) b.


b.
félisten

Egyébként tök értelmetlenül csinálták meg a prestiget a fegyvereknél. Semmi jelentősége. BO 3 ban extra funkciókat és dolgokat kaptál, ha lvl 3 ra feltoltad, voltak epic kiegészítők, závárok stb, amitől gyorsabb volt a firerate meg hasonlók.. itt semmit nem kapsz a kill counteren kívül.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2062) dombi81 válasza b. (#2061) üzenetére


dombi81
senior tag

Több értelmetlen katyvasz van itt. Többek között nem értem, minek külön átlépkedni, esetenként ládanyitáshoz? Megbízásokhoz? Miért nem lehet azt automatikusan betenni? Miért nem lehet ládákat nyitni úgy, ahogyan eddig? Nálam például "beragadnak" dolgok.. Hiába megyek rá, a csillag ottragad.. Tudom, pici nevetséges dolgok ezek, de akkor is..

(#2063) b. válasza dombi81 (#2062) üzenetére


b.
félisten

Ládanyitáshoz nem kell belépni sehova. Akár a lobbyban 2 meccs között megnyomod az E-t és már dobja is. :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2064) steele80


steele80
senior tag

Valaki tapasztalt már olyat, hogy irányíthatatlanná válik a katona? Fut tovább, nem emeli a fegyvert nem lő.

(#2065) Bennyboy


Bennyboy
őstag

én a ládanyitogatást inkább a téren ajánlom mert ott kapsz közösségi pontot vagy mit, ha mások kukkolnak közben.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#2066) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Sziasztok

Most tervezem megvenni PC-re, de kíváncsi lennék, hogy megeri e egyáltalán, mert sokan lehúztak....

Jöhet pro és kontra is, leginkább a multiplayer része érdekel :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#2067) Bib válasza Demizson92 (#2066) üzenetére


Bib
őstag

Én cod2 óta ezt vettem meg a sorozatból. Multi azóta kicsit darálós lett :) De nem rossz, nem bántam meg.

(#2068) Bennyboy válasza Bib (#2067) üzenetére


Bennyboy
őstag

én is ugyan így vagyok. Most kb 60 órám van benne. Nekem nagyon bejön. Egyetlen negatívum, h kicsit kevés map van és ebből 2-t nem nagyon szeretek (gustav cannon: itt instant kilépek, a másik pedig sainte marie. Ami fura nekem, h war módban kb 90%-ban ugyan az a map indul (breakout) bár ez is tetszik csak egy idő után unalmas. Számomra a legjobb fps most a piacon (ow, bf1 is megvan de minek)

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#2069) gyuribácsi88 válasza Bennyboy (#2068) üzenetére

Pedig a guszti a legjobb csipázni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2070) soo277 válasza Bib (#2067) üzenetére


soo277
őstag

Meg ,de CoD2 fellinget nem várj

BT: wersoo#21211

(#2071) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Sehonnan nem lehet megrendelni? :O Mindenhol elfogyott???

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#2072) Bennyboy válasza Demizson92 (#2071) üzenetére


Bennyboy
őstag

https://www.greenmangaming.com/games/call-of-duty-wwii/

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#2073) Demizson92 válasza Bennyboy (#2072) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Nem ismerem ezt az oldalt, mennyire tuti, hogy meg is kapom a kódot? Bocsi, ha hülyeséget kérdezek...

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#2074) BandiHUN válasza Demizson92 (#2073) üzenetére


BandiHUN
veterán

Persze hogy megkapod és olcsón...PC-re nemigen vesz senki hagyományos módon senki AAA címet...mert többezret lehet spórolni.Jellemzően mindig.Már nem feketebizniszek ezek.Én is rendes fotót kaptam a keyről a kézikönyvről,a lemezzel együtt fotózva+a cod5 óta minden rész megvan minden évben,de key formában+100+másik játék.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2075) Demizson92 válasza BandiHUN (#2074) üzenetére


Demizson92
aktív tag

nagyon szépen köszönöm a válaszodat, és az előtted szólónak is a tippért, már telepítem :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#2076) Németh Péter válasza BandiHUN (#2074) üzenetére

Azt túlzás, hogy senki. Én pl. szinte mindig a hagyományos módon veszem meg közvetlenül a Steam, Origin, Uplay, Oculus store, stb... használatával.

(#2077) tévelygő válasza BandiHUN (#2074) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Arról nem is beszélve,hogy ami játékokat vettem az utóbbi időben mind hibás volt. Telepítés során megakadt. Steam-ről kellett letöltenem,hiába volt meg dobozos kivitelben.

Sony RX 10

(#2078) Bennyboy


Bennyboy
őstag

remélem leakciózzák majd a season pass-t mert szeretném később megvenni de most nem éri meg számomra, hiába vehetném meg.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#2079) b. válasza BandiHUN (#2074) üzenetére


b.
félisten

Nincs ezzel gond, de azért azt tudnod kell, hogy ez valóban nem "fekete biznisz", ez az úgynevezett szürke import, tehát inkább úgy hívnám ezt a dolgot, hogy félillegális..A fénykép dolog sokszor elgéé gáz, mert lefényképezik a dobozos játékokat valahol messze,lehet hogy éppen az egyik eladó, rajt a kódot azt kapod meg , vagy VGA mellé adott játék kuponokat, amit a gazdájuk nem igényel vagy nem tud beváltani.
Én is ilyen oldalakról vásárolok, ha premier játékról van szó, szó se róla.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2080) Corleone33 válasza Xaels (#2057) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Én anno miután az itteni topikban is orrba szájba reklámozott oldschool klán-al játszottam párszor,és kb 2-3 nap kihagyás után se-szó, se beszéd ki lettem rakva mind fb csopiból, mind pedig teamspeak-ről ki lettem tiltva: utána kissé felhagytam azzal hogy csapatban nyomassak ww2-t, de legalábbis idegenekkel. Sajna néha ebben a játékban is tipikusan az élhetetlen toxic mentalitást érzem, és ez iszonyatosan elkeserít, mert amúgy ez alapjában véve egy nagyon korrekt kis világháborús shooter lenne.

UI: fontos tisztáznom hogy ezzel nem nyilvánosan akarok bárkit is sarazni mielőtt orromra koppintanának ezért a kommentemért

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#2081) prannk


prannk
őstag

Erre megoldás? egyszercsak kidobott azota nem lehet indítani.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2082) ftamas0201 válasza prannk (#2081) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Nézz rá a VGA driverre illetve a DirectX telepítésedre. Én a helyedben mindkettőt újratelepíteném, az unabled adapter azt is jelentheti hogy nem ismeri fel a VGA-t ergo driver valószínűleg megdöglött.

[ Szerkesztve ]

(#2083) Bennyboy


Bennyboy
őstag

végre találtam normális streamet amin pc-n játszik a srác. Tök segítőkész, válaszolt egy csomó kérdésemre. Aki érdekel: [link]
Toljátok a Bar-t amíg lehet. Most a legjobb fegyver a játékban. Hamarosan nerfelik.
Kicsit kezdem unni a magányos farkas üzemmódot. Össze kéne gyűlni discordon. Tudok servert. Annyi elvárás van, h legyen fejhallgatód és ne ordibálj, rage-elj. Holnap adok linket akit érdekel.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#2084) SH4D0W2011 válasza Bennyboy (#2083) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Már nerfelték a BAR-t, nem?

(#2085) bager13 válasza BandiHUN (#2074) üzenetére


bager13
aktív tag

A GMG egy teljesen hivatalos viszonteladó. Nem lefényképezett kódokkal dolgoznak. Ők digitálisan árulják a játékokat. Szóval a kapott kódhoz nem tartozik semmilyen kézzelfogható dolog( lemez , tok , és stb..).
Amiről te beszélsz az a cdkeys és társai.
Nem kötekedésből írtam. :)

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#2086) soo277


soo277
őstag

ki hol tart?
én 5

BT: wersoo#21211

(#2087) Xaels válasza soo277 (#2086) üzenetére


Xaels
félisten

Én csak az 1-nél, de max a 2.-nak állok még neki. De az sem most lesz.

(#2080) Corleone33 az én sztorim régi és hosszú, még COD4-es időkben történt. Mentünk CB-re is meg minden, de azóta csak publáma vagyok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2088) Bib válasza soo277 (#2086) üzenetére


Bib
őstag

Én azt sem tudom mik ezek :D

(#2089) soo277 válasza Bib (#2088) üzenetére


soo277
őstag

Prestige jelvények, 55ös szint után válthatsz

BT: wersoo#21211

(#2090) Yodamest


Yodamest
addikt

Nektek nem terheli 100%-ra a CPU-t a játék? Utóbbi napokban nálam nagyon ratyin futott, folyamatosan mikro akadások voltak, nem értettem mi ez, azt hittem már az én gépemmel van a baj. Rákerestem hát és akkor jöttem rá, hogy ez nem egyedi probléma, sokak írják redditen stb. hogy a játék megöli a CPU-t és ezért szaggat a játék.

Viszont fixet is találtam rá:
Nvidia control panel / manage 3D settings / Max pre rendered Frames change to 4 / Multi frame sample AA change to ON / APPLY

Ennyit kell beállítani és azóta vaj simán megy a játék, még fps-em is több van sokkal! Szóval akinek nem fut jól az próbálja ki a fent írtakat, game changer beállítás nálam!

(#2091) soo277 válasza Yodamest (#2090) üzenetére


soo277
őstag

Yodamest,ez van magyarul is?,angol nem megy sry

Nvidia control panel / manage 3D settings / Max pre rendered Frames change to 4 / Multi frame sample AA change to ON / APPLY

BT: wersoo#21211

(#2092) SH4D0W2011 válasza soo277 (#2086) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Jó sok időtök van. :)
Én is az elsőt hoztam össze a dupla XP-s hétvége alatt, ezt mindenképp meg akartam lépni, innentől kezdve annyira már engem sem érdekel.

(#2091) soo277 NVIDIA Vezérlőpult, 3D beállítások kezelése, itt kiválasztod a játékot. Előre reprodukált képkockák maximális száma legyen 4, a Multi frame sample viszont nem ugrik be, magyarul mi lehet, régebbi driverem van, lehet itt nincs is ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#2093) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap vettem meg a játékot, eddig nagyon bejön, bár még picit béna vagyok.

Ha valakinek lenne kedve játszani, vagy esetleg picit zombizgatni, ami nagyon megtetszett az vegyen fel, vagy írjatok steam nevet, enyém: demizsongaming

üdv:)

[ Szerkesztve ]

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#2094) lanw válasza SH4D0W2011 (#2092) üzenetére


lanw
aktív tag

magyar nyelvű vezérlőpultban is ez a neve

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#2095) soo277 válasza SH4D0W2011 (#2092) üzenetére


soo277
őstag

Köszi a helpet :R

BT: wersoo#21211

(#2096) Németh Péter

A Zombi módot tolja valaki multiban? Tegnap kipróbáltam és tök jó volt. A 16. körig jutottunk, nekem kb. fogalmam sem volt, hogy mi hol van, meg mire való, de jó volt.

(#2097) Xaels válasza SH4D0W2011 (#2092) üzenetére


Xaels
félisten

Bőven elég nekem a Divízió presztízzsel szenvedni, hogy meg legyen minden fegyver. Bár van amiért nem éri meg, a lefűrészelt shoti hulladék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2098) Bennyboy válasza SH4D0W2011 (#2084) üzenetére


Bennyboy
őstag

úgy tudom a bar nerf majd a karácsonyi event-el jön dec 8. után.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#2099) SH4D0W2011 válasza Bennyboy (#2098) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na ezt nem tudom, konzolon az 1.06-os patch note-ban már írták, hogy növelték a recoilt. Lehet ez az update PC-n később jön?

(#2100) b. válasza Bennyboy (#2098) üzenetére


b.
félisten

Én úgy tudom már volt , legalább is PC-n, kb 2 hete.Mondjuk így is eléggé OP , lehet aztán kimaradt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.