Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: Black Ops - Cold War topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) soo277 válasza Milan86 (#2699) üzenetére


soo277
őstag

Nekem se látszik nyugi(pc)

BT: wersoo#21211

(#2702) Trebron09 válasza stilo18 (#2694) üzenetére


Trebron09
őstag

Most ami van nekem mw-ben cp azt áthozhatom majd ide mert nálam semmi nincs a sarokban azt hiszem konzolon láttam hogy valakinek meg ugyanúgy írja a cp-t? :FF (Most olvasom a topik veget h masnal is kérdés még ez.. Csak megoldják, vicces hogy a nagy "store" -ban ami az elozo részben vitte a prímet itt csak egy 10 ojrós semmire se való csomag van én nem látok Cp-t venni hetőségkênt).

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#2703) Milan86 válasza Trebron09 (#2702) üzenetére


Milan86
tag

Pont most beszéltük ezt. Mint láhatod az én fotómon sincs, illetve soo277nek sincs.
Te is PC-n tolod , mi is . Senkinek nincs ott. Majd a hibajavításos, hibajavítónak a hiba javító patche megoldja talán.

(#2704) stilo18 válasza Trebron09 (#2702) üzenetére


stilo18
addikt

Áthozhatod, nálam is ott van az 1200 CP amúgy mint az itt linkelt képeknél. (PS5)

A store meg ahogy elindul a Season tuti megint tele lesz tartalommal.
Előző résznél is több milliárdos bevételt hozott ez nekik, kizárt, hogy az Activision ezt a fejős tehenet elengedje...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#2705) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És hivatalos, hogy késik Season 1. Új dátum december 16.

[link]

Live-Die-Respawn

(#2706) Corpuscle válasza oriic (#2705) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az jó! Az a sok xp meg megy a kukába. Elég sokan kipörgették már a P3-ig. :(((

(#2707) nutella1 válasza Corpuscle (#2706) üzenetére


nutella1
őstag

Akinek van/volt rá ideje, azoknak biztosan. Nálam az arany középút valahol prestige 1 és 2 között van.

https://erdélyízei.com

(#2708) KaitouP válasza oriic (#2705) üzenetére


KaitouP
veterán

"That’s right: the legendary Call of Duty: Black Ops II 6v6 map known as Raid will be ready to play in Black Ops Cold War at Season One launch."

FUCK. YEAH!!! :DD :C

Részemről nem baj a csúsztatás, és egyértelmű is, jön a CP 2077, az első hétben csak az fog folyni mindenki csapjából, és én is inkább arra próbálnék rá, aztán majd lehet visszamenni CoD-ozni ha a kezdeti izgalom lecsillapodott.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2709) KaitouP válasza Corpuscle (#2706) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezt most nem igazán értem. Ti már letudtátok P3-ig, de van egy rahedli player akiknek még nem volt ideje rá, most kapnak esélyt, pluszban egy kis löketet is egy duplázós event formájában. Ettől még nektek nem veszett el semmi, a bundle-t meg mindenki behúzhatja. A szezon kezdetekor ahogy eddig, meg úgyis resetelnek a dolgok tudtommal.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2710) shotika válasza KaitouP (#2708) üzenetére


shotika
őstag

Várható volt a pakolás. Mindent elraknak a CP77 mellől. Gondolom a Treyarch is kivárt, hátha csúszik megint a cucc, de úgy néz ki, végre tényleg megjelenik.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2711) Milan86


Milan86
tag

Lehet jobban jártam volna, ha azt veszem meg és nem a Coddal szívok.

(#2712) nanorambo válasza shotika (#2710) üzenetére


nanorambo
őstag

Ja elő is rendeltem még gyorsan a digitális változatot. Nyolcadikától előtölthető, tizedikén éjjel már tolni fogom :D

Cold wart már kb két hete teljesen félretettem. El sem indítottam. Valahogy baromi kevésnek érzem. Ha majd jön az első szezon a plusz pályákkal akkor talán visszamegyek.

[ Szerkesztve ]

(#2713) Milan86 válasza nanorambo (#2712) üzenetére


Milan86
tag

Én vissza is igényelném az árát ha lehetne ... ez a cold war egy 70%os valami.

(#2714) nutella1 válasza Milan86 (#2713) üzenetére


nutella1
őstag

Milyen configgal játszol? Pc-n vagy konzolon tolod?

https://erdélyízei.com

(#2715) soo277 válasza Milan86 (#2713) üzenetére


soo277
őstag

Észrevettem én is milyen sokan visszatértek inkább Warzonba,
Mondjuk jövő héttől én is inkább Cp zek:)

BT: wersoo#21211

(#2716) shotika válasza nanorambo (#2712) üzenetére


shotika
őstag

Én a 2012-es BO2 óta nem érzem egyik részt sem érzem át úgy igazán. Egyik se volt igazán átütő. Ahhoz túl hamar kihaltak, hogy komolyabban játszhassak velük. Kell 100 óra minimum, hogy rápörögjek, és olyan 4-500 óra ahol már azon gondolkozom, hogy hova dobjam a gránátot, hogy 2 helyett 3 haljanak, és közben lövök is. Ehhez ma már kevés a türelmem, és az idő is rá.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2717) shotika válasza soo277 (#2715) üzenetére


shotika
őstag

Az én barátlistámon a legtöbben CW-znek, csak páran tolják az MW-t. Viszont a még nagyobb többség mellett meg egy W betű van :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2718) KaitouP


KaitouP
veterán

Meme: [kép]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2719) pulffy válasza shotika (#2710) üzenetére


pulffy
őstag

Nem tudjátok hogy majd a Warzoneba tervezik e a 120fps konzolon?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#2720) oriic válasza pulffy (#2719) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Benne van már pár hete.

Live-Die-Respawn

(#2721) pulffy válasza oriic (#2720) üzenetére


pulffy
őstag

Igen, akkor ránézek.

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#2722) nutella1 válasza shotika (#2716) üzenetére


nutella1
őstag

BO1 óta mindegyik Black Ops csak egy töltelék rész, és ez teljesen független attól hány órát szórakozik vele az ember. Mondjuk azért az Activison is néhányszor mellélőtt, nem is kissé, maradjunk annyiban, de azért még mindig ők szállították eddig a legélvezhetőbb fejezeteket. 4K-ban elég szép ez a Black Ops, tetszik is, de annyira tartalom nélküli, hogy az bődület, nem tetszenek a pályák, mintha unalomból játszanék, vagy én nem tudom, olyan semmilyen.

https://erdélyízei.com

(#2723) Corpuscle válasza KaitouP (#2709) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nem fog semmi ezen múlni és ugyanúgy tolom ezután is. Csak kitaláltak valamit a szezon kezdetéig, belőttek egy elérhető szintet. Ez most csúszik (vagy alapból így volt csak nem kívánták kommunikálni). Rátolhattak volna 1-2 prestige szintet. Így is elég idétlen, hogy ott vibrál a szintlépés a semmibe. Igazából lehet csak azért zavar, mert nem ez volt beharangozva, de ennél nagyobb bajom ne legyen a játékkal, túl is léptem rajta. Lehet ez csak az én hülyeségem. :)

(#2724) Milan86 válasza nutella1 (#2714) üzenetére


Milan86
tag

Ryzen 5 3600
RX 5600 XT
2*8 gb dual 3200mhz ram
ssd

Warzone map 20 fpst ver rá ennek a multijára. + még be is akadozik.
Ha a multit nézem ott meg szerintem 40 fps különbség is van , ugyan olyan beállitás mellett.
Optimalizálatlan fos az egész.

Nem tudom ha tömegesen bombáznánk meg őket emaillel refund miatt, mi lenne az eredménye..... gondolom körbe lennénk röhögve.

Mindegy . Nálam eldőlt . Többet előre nem rendelek semmit.

(#2725) nutella1 válasza Milan86 (#2724) üzenetére


nutella1
őstag

Szándékosság van e mögött, és teljesen egyetértek.

https://erdélyízei.com

(#2726) Rony949 válasza oriic (#2705) üzenetére


Rony949
őstag

Áh, talán lesz időm feljutni Prestige 1-be. :C

(#2727) Milan86 válasza nutella1 (#2725) üzenetére


Milan86
tag

Szerintem ez egy átlagtól jobb gép . Nem értékelem túl, de egy ezzel azért illene eljátszogatni.

Plusz ami a fő dolog, hogy amit ők kiadtak gépiényt, bőven megugrom és mégsem adja azt az eredményt amit igértek, ha ez nem elég ok arra, hogy megreklamáljam akkor mi?

Annak semmi értelme, hogy fellépek és fél óra múlva agyvérzés kerülget a darabos kutyaszar miatt. Hiába megy 70-100fpsel ingadozva, ha jön a feketeleves.
Megáll 0.3 - 0.5mpre és leesik 5-10re, már qvára senki nincs ott, mint amit én látok. Játszhatatlan.

(#2728) nutella1 válasza Milan86 (#2727) üzenetére


nutella1
őstag

Igen, ez egy erős-közepes, de attól még 1080p-re bőven elegendő gép.
De sajnos ennek a játéknak PC-n nem AMD VGA "kell". Amíg az AMD nem oldja meg szoftveresen, ez sajnos így marad. Ráadásul egy rossz konzol átírat. Több játéknál is így volt/van, kivéve talán a Half Life 2-őt, de az már nagyon régen volt. Ez az előző 27 év tapasztalata. :R

https://erdélyízei.com

(#2729) oriic válasza KaitouP (#2708) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként pont erre gondoltam, hogy szinte biztos a Cyberpunk miatt van a halasztás. Úgy vannak vele, hogy a nagy többség 6 nap alatt oda-vissza beleöl több tucat órát a CP-be, aztán 10-én jöhetnek lövöldöni a COD-ba. :D

Live-Die-Respawn

(#2730) Dallaska


Dallaska
újonc

Biztos volt már ezerszer megkérdezve, de érdemes megvenni? közel 2 éve nem játszottam egyetlen cod verzióval sem. :))

(#2731) Milan86 válasza Dallaska (#2730) üzenetére


Milan86
tag

Ha ATI gpu-val vagy ellátva, akkor nem ajánlom.

(#2732) tomas9320 válasza Dallaska (#2730) üzenetére


tomas9320
tag

Szia!
Nekem egy RX580-as kártyával, simán hozza a 60 fps ultrán, a proci nem mérvadó mert az egy Ryzen 7 3700X, 16GB 3200mhz-es rammal. A monitorom miatt nem tud többet szerintem, de a blizzardos laggok miatt néha agyhalált lehet kapni, pl. Mikor beesik a játékos csak úgy elém.

Huawei P30 Pro VOG- L29

(#2733) Dallaska válasza tomas9320 (#2732) üzenetére


Dallaska
újonc

köszönöm szépen, nekem rtx 2060-as kártya van, 16gb ram, ryzen 5 2600x, remélem elegendő lesz.

(#2734) nutella1 válasza Milan86 (#2727) üzenetére


nutella1
őstag

Egyébként igen élvezhető játék, ha a min. 100, max. 120 FPS-ed megvan. Abszolút folyékony, akár a Modern Warfare volt. A nyomába még mindig nem érhet, hiszen most mindenkinek a retinájába még az van beleégve, de a közelébe igen. Ha a jelenlegi kínálathoz jelennek majd még meg új pályák, mégjobb lesz. Nekem tetszik, elszórakozom vele, az élvezhetőségi faktort bőven megüti. Ha én a helyedben volnék, eladnám azt az 5600-ast és vennék egy 3060 ti-t. Azzal zökkenőmentesen játszhatnád már 2 kb-ban is. Fent írt értékek 4K-ra értendőek.

https://erdélyízei.com

(#2735) Milan86 válasza nutella1 (#2734) üzenetére


Milan86
tag

Bebaszna ha egy 5600 xt nem lenne elég egy játékhoz jelenleg.
Az , hogy ez egy optimizálatlan fos , arról nem a kártya tehet.

Egy játékért nem fogok kártyát cserélni.

(#2736) Milan86 válasza tomas9320 (#2732) üzenetére


Milan86
tag

Halihó , melyik driverrel nyomod rx580al ultra 60 felett ? Próbáltam egy párat és ennek közelében sem vagyok.
Nekem ultra 60 felett 5600 xtvel nincs meg.
Plusz mellé olyan akadások vannak benne (0.3 - 0.5 mp), hogy játszhatatlan.

(#2737) nutella1 válasza Milan86 (#2735) üzenetére


nutella1
őstag

Nem azt állítottam, hogy az 5600-as tehet róla, hanem azt, hogy valószínűleg nem lesz vele olyan. Minimum 90 FPS mellett ne is számolj vele, hogy az jó lesz, bármilyen driver mellett. Végig érezni fogod a mikrolaggot játék közben. Segíteni próbálok. :R

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#2738) Milan86 válasza nutella1 (#2737) üzenetére


Milan86
tag

A szép az egészben , hogy van nem egy olyan videó, ahol simán 100 felett fpssel tolják 5600xtvel és majdhogynem plafon felbontással.

Még az sem, hogy fapados 5600om van. Mert Sapphire , uj biossal , 5700xt hütővel...

(#2739) Corpuscle válasza oriic (#2729) üzenetére


Corpuscle
őstag

Kaptál már kódot hozzá?

(#2740) Casanova* válasza Milan86 (#2735) üzenetére


Casanova*
veterán

Minden cod az elején fos optimalizálatlan. Az mw is szinte nagyon laggos volt és mindig kifagyott,azóta sokat javult. Az új cod is javulni fog. Türelem! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2741) oriic válasza Corpuscle (#2739) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. :( De ahogy látom itthon senki, meg US-ban is várják sokan. Állítólag jövő héten, premierkor küldik (De nyilván azzal már sokat nem érek, mert a játék magam meglesz)

Live-Die-Respawn

(#2742) Tomko78 válasza Milan86 (#2738) üzenetére


Tomko78
őstag

Azért MW képest -40 - 50 fps kevesebb van itt , mikor indult a MW a 165 fps simán megvolt itt meg 100 :) , úgy hogy lesz e jobb én nem sok reményt füzök hozzá , mondjuk most már legalább nem akadozik ;] de azért szomorú a 120 fps egy ilyen motorhoz képest

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#2743) Milan86 válasza Tomko78 (#2742) üzenetére


Milan86
tag

Tehát szar ahogy van , ennyi és ne is várjak csodát.

(#2744) Tomko78 válasza Milan86 (#2743) üzenetére


Tomko78
őstag

Azért még kicsit javulhat , de a mw szintet sose fogja elérni , de ennek is örülni kell hogy nem 100 fpsem van :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#2745) Milan86 válasza Tomko78 (#2744) üzenetére


Milan86
tag

Én annak is örülnék ha 60+ lenne , akadás nélkül.
Nekem a legidegesitőbbek a 0.5 mp megállások.
Nem egészséges ez , sehogy.

(#2746) Tomko78 válasza Milan86 (#2745) üzenetére


Tomko78
őstag

Szerintem a megakadás inkább memória miatt lehet , én ezt a progit használom

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#2747) Milan86 válasza Tomko78 (#2746) üzenetére


Milan86
tag

Ez a progi mire jó?
HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz van a gépemben.

(#2748) Tomko78 válasza Milan86 (#2747) üzenetére


Tomko78
őstag

Memóriát tartja féken ;] érdemes kipróbálni ;)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#2749) Casanova*


Casanova*
veterán

Alul értékelt Forward Intel perk eszméletlen jó,nagyon hasznos perk tdm-en. [How Forward Intel Works! | (Most Underrated Perk in Cold War?)]
[What Is The Forward Intel Perk? Most Underrated Perk In Black Ops Cold War!]
Ez a perk mindig mutatja hol spawnol az enemy. Még a ghost perkeseket is mutatja hol spawnolnak. Mindig tudom hol az enemy. E perk nélkül mindig hátba lőttek. Tököm ki volt már. :D
Amióta a Foward Intel perket és Tiger Team Spotlight kieget használom,sokkal jobban adja. Sokkal többet ölök és kevesebbet halok. Végre nem idegeskedem és élvezem a gémet. :D ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2750) Milan86 válasza Tomko78 (#2748) üzenetére


Milan86
tag

Mi az , hogy kordában tartja? Nem értem .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.