Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: Black Ops - Cold War topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Qtya72 válasza Rico45 (#4000) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Nálam is ugyan azt írja. VGA driver frissítés se oldotta meg. Szokásos COD színvonal.

(#4002) Corpuscle válasza Corpuscle (#3999) üzenetére


Corpuscle
őstag

A legfontosabb! Vannak új pretige ikonok. :D

(#4003) nutella1 válasza Corpuscle (#4002) üzenetére


nutella1
őstag

Oda ne rohanjak, milyen sok hasznát fogjuk látni. :DDD Ezt de elk.rták. Legalább valami értelmes dologra lehetne a kulcsokat beváltani.

https://erdélyízei.com

(#4004) McW1


McW1
tag

92 Gb-t frissít pc-n, ez most komoly vagy a szemem csalatkozik...? :Y

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#4005) Qtya72 válasza McW1 (#4004) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Komoly. Ha szerencséd van, el is fog indulni a játék. Ha nincs akkor #3997

(#4006) oriic válasza nutella1 (#4003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pl.? ;]

Live-Die-Respawn

(#4007) Rico45 válasza Qtya72 (#4001) üzenetére


Rico45
őstag

Szia. Nekem az sem oldotta meg :(

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#4008) Qtya72 válasza Rico45 (#4007) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Nekem sem, azt írtam.

(#4009) nutella1 válasza oriic (#4006) üzenetére


nutella1
őstag

Mondjuk, ha nem lenne minden fegyver és perk eleve feloldva, következő prestignél aktiválnám. Esetleg skinekre, bp szintlépés, stb.. Jó volt az, jobb mint a jelenlegi szituáció. Így könnyen elveszti varázsát. ;)

https://erdélyízei.com

(#4010) Rico45 válasza Qtya72 (#4008) üzenetére


Rico45
őstag

Ja igen! :B Majd légyszi írsz ha van megoldásod? Én is írok ha sikerült működésre bírni.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#4011) juve600 válasza McW1 (#4004) üzenetére


juve600
nagyúr

92 GB ??????

(#4012) jozefgucci1 válasza juve600 (#4011) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam "csak 60 Gigás és viszonylag gyorsan jön :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4013) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4014) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4015) KaitouP


KaitouP
veterán

Különböző számadatokat és egyéb információkat osztott meg az Activison, melyek az alábbiak:

• Az Activision Blizzard 4,85 milliárd dollárt termelt csak mikrotranzakciókból a 2020-as évben minden mikrotranzakciót tartalmazó játékukat illetően, 1,32 milliárdot 2020 negyedik negyedévében.

• Az Activision állítása szerint a Black Ops - Cold War eladásai "élesen" növekedtek a decemberi Warzone integrációt követően. Továbbá az integrációt követő Black Ops - Cold War & Warzone Season One Battle Pass minden idők legtöbbször megvásárolt Battle Pass-e.

• A Call of Duty több mint 100 millió aktív játékost tudhatott magáénak 2020 Q4-ben, a mikrotranzakciós bevételek pedig 50%-al növekedtek 2019 azonos időszakához képest.

• Több, mint 250 millió ember játszott Call of Duty-t 2020-ban.

• Az legfontosabb üzleti események képen:

• A Call of Duty franchise létezése óta 27 milliárd dolláros bevételt hozott az Activisionnek, ezzel az egyik legsikeresebb szórakoztatóipari termék a történelemben.

• Activision elnök: "A Warzone hosszú ideig prioritásként kezelve a középpontban lesz. Szeretném megköszönni a visszajelzéseket a játék különböző aspektusait illetően.

• És amitől most majd mindenki jól meglepődik: Az Activision megerősítette, idén is lesz új Call of Duty játék: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4016) KaitouP


KaitouP
veterán

Új Warzone cutscene: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4017) Peter_06


Peter_06
tag

Sziasztok! Mikor elindítom a játékot és eljutok a választó képernyőhöz mindig kicrashel a játék ezzel a hibaüzenettel: (Sok fixet kipróbáltam de egyik se működött) :(

[ Szerkesztve ]

(#4018) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

Meg december korul volt a free play het, akkor jatszottam a jatekkal. Most megvettem lemezesbe. Ugyanugy keri, hogy vegyem meg, mint anno a MW-nal.
Itt is csak a teljes torles es reinstall oldja meg. Ja, Xbox One.

(#4019) sanyi0627 válasza Tomi0703 (#4018) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Valszeg igen.
Nálam is bezavart hogy fent volt a free.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#4020) Tomi0703 válasza sanyi0627 (#4019) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ja, kerdojelet meg elfelejtettem rakni. :DDD
Meg van egy free access bovitmeny megprobalom majd torolni, aztan hatha.

[ Szerkesztve ]

(#4021) KaitouP válasza Peter_06 (#4017) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez volt a baja a másik kollégának is, de neki is mondtam, hogy jó lenne, hogy a hibaüzenetet elolvasva és értelmezve járnátok el, már ha megy az angol, és a megadott linken felkeresnétek a támogatási csoportot. Mondhatunk mi ezt meg azt, meg lehet a YouTube-on nézni a különböző, "barkács" fix videókat, ami a készítőjének lájkot és nézettséget, de a usernek segítséget nem igazán ad, de jobban jártok ha a hivatalos supporthoz fordultok. Nagyon úgy néz ki egyébként, hogy az új frissítés PC-n valamilyen hibás kódot hozhatott magával, és egyes felhasználóknál ez hibát eredményez. Továbbítsd a supportnak a link alatt látható kódokat, használt driver és OS verziód típusát/számát, ezzel is segíted a munkát, hogy minél hamarabb javítás készüljön.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4022) sanyi0627 válasza Tomi0703 (#4020) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Töröld az egész játékot.
Amikor telepítés válaszd ki az összeset kivéve a free accest.
Esetleg próbábak külön töröld le a free Access bővítményt.

Én a napokban 2szer vettem fel :DDD
Egyszer a free Access bővítmény miatt, egyszer mert upgradeeltem series s/x verzióra.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#4023) Rico45 válasza sanyi0627 (#4022) üzenetére


Rico45
őstag

Pc-n mit csináljak ha ugyan ez van?
Videókat találtam erre vonatkozóan,de az sem segített. Újraraktam a játékot,vga drivereket stb.

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#4024) ribizly válasza Rico45 (#4023) üzenetére


ribizly
veterán

Nem tudsz semmit. Várni kell egy javításra. Sokan vagyunk ugyanezzel, szóval szinte biztosan tudnak róla.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4025) Rico45 válasza ribizly (#4024) üzenetére


Rico45
őstag

Uhh. Köszi :B

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#4026) Csavez™


Csavez™
veterán

Ez valami vicc ami a konzolosoknál folyik, betesz mellém 500-600-as embereket és úgy lő sniperrel, hogy a zoom még oda sem ér, és minden lövés talál! Mi a fasz ez?
Nem szoktam panaszkodni, de most löttem le a crossplayt, szopassák egymást a konzolosok!

(#4027) Csokifalo válasza Csavez™ (#4026) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

Én meg ugyanezt mondom PC-re. Novemberben PC-n kezdetem, de most financiális okokból át kellett mennem Xbox-ra ( eladtam a vga-t ). Az egy dolog hogy maga a kép a 3070-es hez meg a 144Hz monitorhoz képest kevésbé fluid, viszont csaló "csak" úgy van ha kontrollert vesz hozzá 60-70 pénzért ( autoaim és társai ) ellenben a pc-s okosságokkal, wallhack és társai...én pont az ellenkezőjét tapasztalom, oké autoaimos kontrollerrel leszed, de legalább nem úgy jön oda ahol kempelek :DDD hogy átlát a falon. Utolsó ( max prestige-be ) vagyok, ezen a szinten PC-n minden meccs alatt volt csaló, míg boxon csomó meccs fut le normálisan, így én is kikapcsolom jelenlegi konzolosként a crossplay-t

[ Szerkesztve ]

(#4028) Csavez™ válasza Csokifalo (#4027) üzenetére


Csavez™
veterán

Ez a konzol, feldugnám a seggükbe a kontrollert aki autoaimot használ.
A 6 éves kislányomnak szoktam bekapcsolni a tomb raiderban, mert nehezen céloz!
Inkább ne találjon szervert, de aimosokkal többet nem játszok!

[ Szerkesztve ]

(#4029) Csokifalo válasza Csavez™ (#4028) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

...és akkor pc-n a macro-s egerek? Pl egyből ugrok, dobom a gránátot meg lövök 1 mp-en belül, gondolom az is véletlen....mondom ezt úgy hogy SOSE csaltam, viszont nem tudom Te mivel játszol, mert én 20 éve kontrollerrel, PC-n is, jó mondjuk elite v2-vel, mert nekem se mindegy hogy a ravaszt fél cm-t vagy 1 mm-t kell nyomni mire lövök, de kíváncsi lennék arra hogy Te a kontrollerrel mennyi idő alatt állsz rá a célra a képernyő túloldalán egy egeressel szemben. Én mondjuk imádom kontrollerrel alázni az egereseket, de magam is érzem mennyire darabos, más kérdés hogy én pl imádom ha rezeg lövés közben vagy ha rámlőnek stb, nekem sokat ad a játék élményhez, de az tuti, hogy ha veszek egy mai natúr egeret, meg egy natúr kontrollert, az biztos hogy a kontrolleres hátrányban van, még az engedélyezett játékban lévő aim segéddel is ( nem keverendő össze a cheater aim kontrollerekkel )

[ Szerkesztve ]

(#4030) KaitouP válasza Csavez™ (#4028) üzenetére


KaitouP
veterán

Kicsit illene tájékozódni mielőtt ezt a bátor tettet végbevinnéd. Konzolon nincs auto aim, csak aim assist. (A csalásként felfogható eszközökről meg annyit, hogy PC-n ugyan ez megy ha nem durvábban, szóval nem a konzolosokkal kellene izmozni.)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4031) Csavez™ válasza KaitouP (#4030) üzenetére


Csavez™
veterán

Sry Boss! "Autoaim"=aim assist, nálam egy kutya! Egészségére aki használja, meg kéne tanulnia játszania!

(#4032) KaitouP válasza Csavez™ (#4031) üzenetére


KaitouP
veterán

Oké, majd ha sikerült megérteni a funkció működését, akkor tudunk érdemi vitát folytatni róla, addig látom felesleges. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4033) Csavez™ válasza KaitouP (#4032) üzenetére


Csavez™
veterán

Mennyi a pc vs konzol player? 20/80, te biztos tudod, én csak saccolok!

[ Szerkesztve ]

(#4034) Csokifalo


Csokifalo
aktív tag

inkabb forditva.en pl mikor 3 eve azt mondtam konzolon játszok fps játékot hülyének néztek

(#4035) sanyi0627 válasza Csavez™ (#4033) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Nem érted a konzol aim assist mukodeset..
Nem odarant stb...
PC-n aimlock és társai jóval nagyobb gond...

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#4036) BandiHUN válasza Csavez™ (#4028) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez az új világrend.Már semmilyen szinten nem szól a PC-ről a játék.Konkrétan vehetsz konzolhoz hardveres csalást,amire sose lesz bann...
Egyébként én ma is jókat játszottam,teljesen szeretem arcon lövögetni a 6-800as konzolosokat.
Persze érdekelne,hogy hogy lehet valaki többszázas,valaki írja már le végre,minden körben 3-4 ilyen van,és egész este egyetlen kivétellel MIND konzolos,főleg xboxos volt,és sokszor nevetségeseket nyújtottak,de AKKOR HOGY?197 vagyok,legalább minden második körben viszem a best playt,sok pont,minden...de nem fér a fejembe.Dupla XP-vel egy Nuketownon lehet max 1 szintet lépni...de ezek nem is az elején vannak a listának...
Engem ez b..sz fel.Nem vagyok egy szintb..i,de hogy már így elcseszték az egészet,már nincsen kedvem emiatt játszani sem.Főleg mikor team módokban ezek az emberek sz..ul lőnek,nem foglalnak pontot,nem gyűjtenek dögcetlit normálisan,nem visznek rakétát UAV-ot kilőni...na de akkor mirefel ez az egész,nem vacakolnék már én se vele,marad inkább a goldozás,de így bosszant.

Szóval kedves konzolosok,mi a titok?Hackelt zombi lobby,zombi glitch?Vagy warzone,és csak funolnak a CW-n?Egy ismim van összesen,aki többszázas,de a játékbeli ranglista alig mutat nála valamit,még score-t is keveset,de akkor mi ez?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4037) vendingo


vendingo
veterán

Én 30 év pc után váltottam konzolra a sok csaló miatt.
Nekem pl aim assist nélkül nagyon nem megy a játék, full utolsóként kullogok. Cod-ba a szokásosnál is jobban húz az assist, így crossplay-be gyalázom a népet nulla kontrolleres rutinnal. Annyira megy, hogy ilyen k/d ratiokat még pc-n is csak fénykoromban csináltam cod 2/4-be.
Elhiszem, hogy bosszantja a pc-s brigádot a konzolos assist, szerintem codba nagyon túlhúzták a dolgot, pl bf5-nek közelébe se ér az assistja.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4038) Tomi0703 válasza sanyi0627 (#4022) üzenetére


Tomi0703
őstag

Bovitmeny torles nem oldotta meg sajna, ugyhogy reinstall (~fel nap ezzel a csoda nettel :((( )
Egyebkent ezzel csinalhatnanak valamit. MW-nel is ugyanez volt. Warzone lent volt, Data stb pakkokat leszedtem, de kerte, higy vegyem meg a jatekot. Utana szedhettem le ujra. De ketszer ott is, mert valamit elcsesztem. :DDD

(#4039) nutella1 válasza vendingo (#4037) üzenetére


nutella1
őstag

De hiszen az aim assist az semmit nem számít konzolon. :DDD Akkor képzeld el a Chronus-t mellé.

https://erdélyízei.com

(#4040) steele80 válasza nutella1 (#4039) üzenetére


steele80
senior tag

Én már rég kikapcsoltam a crossplay-t. Szenvedjenek magukban a nyomorékok.

[ Szerkesztve ]

(#4041) KaitouP


KaitouP
veterán

Felszólítom a brigádot az egymás köpködésének mellőzésére, ebből a topikból nem lesz konzol vs. PC topik, mindkét oldal egyenértékű és ugyan annyira helyük van a topikban. Aki nem akar a másik platform játékosaival, szépen kikapcsolja a crossplay funkciót, nem itt köpködi a másikat.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4042) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4043) nutella1 válasza KaitouP (#4042) üzenetére


nutella1
őstag

Te használsz Chronus-t GhostPetya? ..mert én is azt veszem észre, hogy a Crossplay kikapcsolásával inkább előrébb lesz a játékos PC-n, mint hátrébb. Neked mi erről a véleményed? Nincs itt köpködés, amelyről írsz. Véletlenül sem. Épp az ellenkező eredményt érték el ezzel a Crossplay-el, mint amit szerettek volna, szerintem.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#4044) sanyi0627 válasza nutella1 (#4043) üzenetére


sanyi0627
senior tag

De miért csak chronus...
PC n is ott az aimlock stb...
Én pl mindkettőt gyűlölöm.
Az tény hogy a chronus nem bannoljak ami elég gáz szerintem.
Én pc-n jóval jobb statokat hoztam crossplay-el mint most boxon controllerel.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#4045) nutella1 válasza sanyi0627 (#4044) üzenetére


nutella1
őstag

Boxon controllerrel, Chronus nélkül nyilván, ügyes vagy. A lényeg azon van, hogy ne csalj, se szoftverrel se egyéb más segédeszközzel.

https://erdélyízei.com

(#4046) Csokifalo válasza nutella1 (#4045) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

én azt mondom minden olyan eszköz ami nem gyári, vagy plusz program csalás kategória, a többi miért lenne az? pl az aim assist amiről itt sokan beszélnek magában a játék menüben benne van, PC-n is!! nem csak konzolon...szóval nem nagyon értem miért lenne annak a használata csalás. Én pl gyári microsoft series V2 kontrollert használtam PC és konzol is, azt használok most, valaki szerint már az is csalás...

(#4047) nutella1 válasza Csokifalo (#4046) üzenetére


nutella1
őstag

Oh, ez érdekes. Hol látsz pc-n aim assist-ot egérre?

https://erdélyízei.com

(#4048) sanyi0627 válasza nutella1 (#4047) üzenetére


sanyi0627
senior tag

De pc-n sokkal könnyebb pontosan célozni ezt ne feleldjuk el.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#4049) Csokifalo válasza nutella1 (#4047) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

nem írtam hogy egérre, de kontrollerre van PC-n is. De ha már itt tartunk, nem tudom Te mennyit játszottál életedben kontrollerrel, de még ha azt hagyjuk is mennyire más célozni a hüvelykujjaddal mint odahúzni az egeret a célra, ha azt veszem, hogy lassan egy gagyi tescós egér macrozható, akkor találd ki mennyire vagy előnyben egy egérrel. Mondom ezt úgy, hogy a 90-es évek eleje óta játszok aktívan kontrollerrel ( nintendo, sega, ps1 ), mellette 1999 ben már egérrel nyomtam pc-n a quake-t.Most miután már az xbox one kontroller lagmentesen jó lett Pc-hez is, javarészt azzal tolom évek óta, viszont amikor mondjuk hatan vagyunk teamben, és a másik 5 pc-n játszik egérrel, nagyon is érzem hogy mennyire "darabos" a játákom az övékhez képest, ilyen apróságokról már nem is beszélve, hogy ha nincs pl. elite kontrollered, míg egérrel a lövés egy egérgomb nyomás, addig normál kontrollerrel kb fél cm-t kell meghúzd a ravaszt hogy lőhess, addig sz@rrá lőttek, pl.az MS elite kontroller ebben jó, hogy lehet a ravaszt állítani, hogy már fent fogjon.Szerintem ez elég tapasztalat. Addig nem lehet véleményt mondani, azt meg pláne nem, hogy mennyivel jobb a kontroller, amíg nem használtad ezt is, azt is, legalább évekig

[ Szerkesztve ]

(#4050) KaitouP válasza nutella1 (#4043) üzenetére


KaitouP
veterán

A korábban elhangzott "Szenvedjenek magukban a nyomorékok" abban a kontextusban amiben íródott bizony köpködés, és úgy gondolom, ennek semmi helye a topikban, és a passzív agresszió ebben csak egy dolog a többi probléma mellett.

A kérdést egyébként köszönöm, igyekszek kielégítő választ adni. Én nem használok semmilyen hardveres és szoftveres külső segédeszközt eszközt , közel 14 éve játszok a szériával, soha nem használtam, jelenleg se használok, és a jövőben sem fogok. Három eszközt alkalmazok, ez a tudásom, a 14 éves tapasztalatom, meg az éppen kezem ügyében lévő kontroller, esetenként egér és billentyűzet.

A "Chronust és csalót" kiáltó, újabban különösen szenzitív játékosokról azt gondolom, hogy nincsenek tisztában se a játék, se a cross-play működésével, és még annyira se a játékos konzolos változataival és annak működésével. Ha pedig valaki felvilágosítaná őket, akkor se akarják megérteni, mert nem szeretnek veszíteni, illetve beismerni önmaguknak hogy bizony adott esetben ők alulmaradtak egy másik játékoshoz képest, nem voltak elég jók. Ez azért lett mostanában hatványozottabban előforduló jelenség, mert az SBMM rendszer agresszívabbá tételével (eddig is működött a rendszer, csak csavartak egy kicsit a fokozaton) egyre többen szembesültek azzal, hogy mégsem olyan űberfasza játékosok, mint eddig gondolták, csak korábban ezzel - a kevésbé szigorú rendszer miatt - nem szembesültek, mert többször dobált eléjük lazán elkupálható, kezdő játékosokat.

Visszatérve a csaláshoz, 14 év alatt úgy gondolom, mindent láttam a szériában, ilyen oldalról is. Csalás mindig volt, és lesz is, ezzel együtt kell élni, aki a szériában akar maradni. Viszont, akár a helyi topikokban előforduló "csalót kiáltás" nagy része fals, és ez pont annak köszönhető, mert elmaradt az edukáció. Egyrészt a játékosok tévhitben élnek a cross-play működésével kapcsolatban, holott már a Modern Warfare idején egy topik összefoglaló menüpontot is szenteltem a témának, ami tisztába tenné a dolgot (olvasható itt), és ugyan ez a helyzet a konzolos játék, a kontrolleres működés, és az aim assist triumvirátussal, aminek szintén szenteltem egy hosszabb hozzászólást még az MW topikban (olvasható itt), de falra hányt borsó sajnos minden szó. Ez emberi pszichológia, az önértékelésnek sokkal jobb ha a másikat hibáztatjuk, legyen szó versenyről, játékról, minthogy azt mondjuk, igen, ehhez most kevesek voltunk, igen, most fejlődnünk kell.

Jó játékos vagyok, de messze nem a legjobb, a vérprofi eSport játékosoktól meg aztán főleg távol állok, igaz, ők napi 8-10-12 órában művelhetik mindazt, ami helyett én az átlag emberek átlag munkáját végzem. És igen, engem is elkalapálnak esetenként, de soha eszembe nem jut a semmiből csalót kiáltani, inkább próbálom elemezni a másik játékát, hogy mi az, amit ő jobban csinál mint én. Ha nem ez a helyzet, akkor nyilván lehet csalásról szó, elég tapasztalt vagyok hogy észrevegyem ha ez van a dologban, ez nyilván nem egy jó élmény ilyenkor, amit megtehetek, hogy a játék rendszerén keresztül jelentem a dolgot, remélve hogy kezdenek vele valamit. Viszont nem megyek semmilyen platformra rantelni, mert a negativitásnak nincs értelme itt.

Felesleges továbbá a két oldalnak egymást köpködnie, mert mindkét oldalon van hardveres és szoftveres csalás egyaránt, csak az előfordulási arány más a két platform felépítését tekintve, de ezt is sokszor beszéltük már. Ezekkel sajnos sok mindent nem lehet kezdeni, a jelentésen kívül. A kiadó és fejlesztőcsapat dolga és felelőssége ezzel foglalkozni, aztán vagy megteszi, vagy nem, de ennek tudatában kell játszani. Ha valakinek ez nem vállalható, még mindig felhagyhat a játékkal, és játszhat mást.

Köszi a figyelmet. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.