Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: Black Ops - Cold War topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Sebibalu válasza Corpuscle (#3150) üzenetére


Sebibalu
őstag

Mert helyet adnak az esélyegyenlöségnek (balfaxoknak) is hogy még többet költsenek. :W

(#3152) Németh Péter válasza nanorambo (#3149) üzenetére

A Zombi mód viszont tök jó lett! Egy körre kapható vagyok benne.

Előtte mondjuk érdemes végignézni egy tutorialt, hogy mi merre van, hogy értsed mi történik, de utána tényleg fun.
pl.:
https://www.youtube.com/watch?v=mxnb30rNruU
vagy ez is jó
https://www.youtube.com/watch?v=oKCcegmSGXQ

(#3153) KaitouP válasza Corpuscle (#3150) üzenetére


KaitouP
veterán

Dik, pedig a bástya kitartó szokott lenni. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3154) Corpuscle válasza KaitouP (#3153) üzenetére


Corpuscle
őstag

Elpuhította az a sok desztönikettő. :D

Amúgy pont ez gáz ebben a helyzetben, hogy van egy kis időd, felnézel játszani, kikapcsolódni. Erre pofán csap az SBMM és ott vagy, hogy mi a tosz.
Az új kedvencem a Type 63. :)

(#3155) oriic válasza KaitouP (#3153) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Két hete táppénzen vagyok itthon, alig van kedvem játszani. :O

Live-Die-Respawn

(#3156) nanorambo válasza Corpuscle (#3154) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen, egy fárasztó nap utan kicsit kikapcsolna az ember. De itt bakker külön rá kell készülni. Kialudni magad, energiaital (utalom), reflex edzés stb. És akkor mehet a game úgy hogy levegőt sem veszel közben mert már azt is bünteti és kapod a headshotot. Nevetséges. Sajnos érik az uninstall. Lehet újra elkezdem az rdr2-t. :D

(#3157) x_pnK válasza Corpuscle (#3154) üzenetére


x_pnK
tag

Sziasztok!
Kb egy hete váltottam videokártyát a gépben RX570-ről RX5600XT-re, és sehogyan sem tudom belőni úgy a játékot, hogy ne legyenek irdatlan FPS dropjaim a legutóbbi patch óta.
Főleg Nuketownon gáz a helyzet, tök mindegy, hogy milyen részletességekre állítom a dolgokat, az avg. fps nyilván változik tőle, de kb 10mp-enként 100-120 közötti fps-ről leesik 50-60-ra egy pillanatra és ez azért elég zavaró. Full mikrolaggos lesz tőle a játék.
RAM nem fogy el, MSI Afterburnerrel annyit látok, hogy a GPU usage leesik 50-60%-ra olyankor.
Tápom nem hiszem, hogy hibás lenne (1 éves kb.), a procinak elviekben ki kellene hajtania a kártyát (FHD-ban jászom), más játékban nincs is gond.

További infók:
Ryzen 5 2600 @ stock
HyperX Fury 2x8GB 2666 Mhz
be Quiet System Power 9 500W
A játék pedig SSD-ről fut.

Amiket próbáltam:
- beállítások mindenfele állítgatása (lowesttől-highig)
- legfrissebb GPU driverrel, illetve a tegnapi patch notesban megemlített verzióval is
- VRAM limit állítása 70-80-90%-ra

Bárkinek bármi ötlete lenne, szívesen venném.

szerk.:
(bocsi, nem válasznak akartam írni. :B )

[ Szerkesztve ]

(#3158) Csokifalo


Csokifalo
aktív tag

Nah, meglett a piros sapkás Helen, jó a szerkó, de folyton le akarnak vadászni, piros sapka nem is feltűnő...kb Red Baron -nak érezhetem magam :DDD

egyébként most akkor jól értem hogy a prestige key-ek semmire se jók ha nem játszok warzone-al?
Ma rengetek tag hátul b@sszta a rezet SnD módban, miért nincs ráírva kód hogy ha inaktív akkor kidobja ezeket? Mindegyik elejétől a végéig hátul ácsorgott, ráadásul azt bámulta mindenki mikor találják meg addig áll a játék. Cod WWII-ben volt kick

[ Szerkesztve ]

(#3159) x_pnK válasza x_pnK (#3157) üzenetére


x_pnK
tag

Na, sikerült kiküszöbölni a problémát.
Valamiért még lejjebb kellett vennem a VRAM limitet, az MW-ben is bevált config módosítós megoldással 65%-ra állítva már high beállításokkal, ultra AA-val, Nuketownon is 80-110 fps közötti értékekkel fluid a játék.
Ha valakinek hasonló problémája lenne az alábbi elérési útvonalon található fájlban módosítsa a video_memory paramétert 0.65-re, vagy extrém esetben 0.55-re. :)
c:\Users\%SAJÁT_FELHASZNÁLÓNEVED%\Documents\Call Of Duty Black Ops Cold War\player\config.ini

(#3160) shotika válasza Corpuscle (#3150) üzenetére


shotika
őstag

Így a pályaválasztásnak sincs sok értelme, hisz minden meccs után újrakalibrál a játék. Hetek óta nem láttam mapválasztási lehetőséget.

De egyébként sincs túl sok kedvem a játékhoz. Nézegettem a szezont is, de annyira meg nem köt le, hogy ott gubbasszak minden este a játék előtt a teljesen jelentéktelen skinekért.
Ami jó lenne, az meg drága külön.

Éjszakai Nuketown meg szánalmas. Eddig is macerásan lehetett meglátni a gubbasztó enemyt, hát még annyira se lehet kiszúrni...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3161) KaitouP válasza Corpuscle (#3154) üzenetére


KaitouP
veterán

Azaz, elszipkázta az erejét! :DDD ;]

Na ja, vagy ha nem az SBMM, akkor elmegy az internet, vagy szül a macska... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3162) KaitouP válasza oriic (#3155) üzenetére


KaitouP
veterán

Bástya, nézd meg a Betöl Pessz Park skineket, és megjön a kedved. :P És toljad a húslevest!! :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3163) KaitouP válasza x_pnK (#3157) üzenetére


KaitouP
veterán

Van tuning a kártyán? Ha igen, nyomass vissza mindent alapra, legjobb ha BIOS-ban mész vissza default-ra, legfrisebb driverek legyenek fent. Esetleg fut valami overlay a játék alatt? MSI Afterburner-t (meg ha megy a RIVA azt is) kilőhetnéd egy próba erejéig.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3164) oriic válasza KaitouP (#3162) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

NÉzegettem már, level 30-on vagyok, Groza-t húzom ezerrel. :D

Live-Die-Respawn

(#3165) frame>24


frame>24
addikt

És nálatok mik a level up game módok?
HC? Core? Ezeken belül?
Valami darálós HC domination?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3166) Golyo69 válasza frame>24 (#3165) üzenetére


Golyo69
senior tag

Nalam a HC Free for All :) ezen lehet fejleszteni a fegyot rendesen

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#3167) pulffy válasza oriic (#3164) üzenetére


pulffy
őstag

És milyen a Groza?

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#3168) oriic válasza pulffy (#3167) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán jó távolra és közelre is szerintem. Egyelőre kedvenc. :D

Live-Die-Respawn

(#3169) hcol7 válasza KaitouP (#3163) üzenetére


hcol7
senior tag

+ a mindenfele instant replayeket

(#3170) Corpuscle


Corpuscle
őstag

MS Store-ban akciós a játék. [link]

(#3171) steele80


steele80
senior tag

A Stich operátor küldetés 4. részét, warzone-ban - 3 most wanted küldetés kell teljesíteni - valakinek sikerült már megcsinálni? Én már 4-et megcsináltam, de nem számolja valamiért. :( Bár gondolom, hogy nem egy meccs alatt kell teljesíteni a 3 küldetést, mert úgy űber brutál lenne.

[ Szerkesztve ]

(#3172) x_pnK válasza KaitouP (#3163) üzenetére


x_pnK
tag

Csak a gyárilag ráapplikált ASUS TUF OC van rajta, én utólag nem próbáltam húzogatni, mert FHD-ra nekem bőven elég gyári órajelekkel is, azokhoz a játékokhoz amikkel játszogatok.
Minden létező overlayt kikapcsoltam, az AMD Radeonét, Afterburnert, RIVA-t bezártam, Discordot bezártam, minden feleslegesen futó alkalmazást kilőttem. 70%-os VRAM limittől minden beállítás mellett elkezd akadozni. :(
Annyi tök érdekes még, hogy amikor amikor állítgatom a VRAM Limitet, a játéknak a VRAM kijelzése, sokkal kevesebb VRAM-ot ír felhasználtnak, viszont az MSI Afterburner akkor is 5500-5800MB VRAM felhasználást ír.
65%-kal is 5700 MB környékén vagyok, viszont így legalább úgy néz ki, hogy nem ér kritikus tartományba. Gondolom így egy picivel kevesebb az FPS-em, szóval én is szeretném kideríteni, hogy miért csinálja ezt. Reméljük AMD-ék kijönnek hamarosan valami optimalizált driverrel... :))

(#3173) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Ha majd később veszem meg a játékot, akkor is megmaradnak a BPban feloldott cuccok ha most csak az MWvel játszom?

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#3174) KaitouP válasza x_pnK (#3172) üzenetére


KaitouP
veterán

Hm.. Hogy áll a kártya meg a proci a melegedéssel?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3175) Casanova* válasza Corpuscle (#3090) üzenetére


Casanova*
veterán

Végre a Bullfrog smg-t buffolták. Most nagyon jó! Legjobb smg fegyver. Adja! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3176) Corpuscle válasza Casanova* (#3175) üzenetére


Corpuscle
őstag

Azóta nem próbáltam, de majd rálesek. Jelenleg a BP-s Type 63-at húzom, Groza ami most felcsigázott. Ha Oriic azt mondja, hogy jó, akkor nekem is be fog jönni. :D

(#3177) x_pnK válasza Casanova* (#3175) üzenetére


x_pnK
tag

be quiet Pure Rock 2 hűtő van a procin, így játék közben kb. 60-70 °C között van. 3,7Ghz körülig boostol játék közben. Néztem a magonkénti terhelést is, 80% fölé egyik thread sem megy meccs közben.
Videókártya pedig szintén hasonló tartományon belül van végig. Biztos, hogy nincsen thermal throttling. A gépházam az sajnos eléggé zárt kivitelű, szóval lehetnének ezek a hőmérsékletek jobbak is, de nem hiszem, hogy itt lenne a gond... :(

Lehet, hogy egy Win10 újratelepítés segítene? Ezt szeretném utoljára hagyni, mert eléggé be van már lakva a rendszer.. :D

szerk.: ezt a válasz gombot megint sikerült benéznem. GhostPetya #3174-es hsz-ére válaszoltam... :D

[ Szerkesztve ]

(#3178) Casanova* válasza x_pnK (#3177) üzenetére


Casanova*
veterán

ittál? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3179) x_pnK válasza Casanova* (#3178) üzenetére


x_pnK
tag

Áh, sajnos nem erről van szó. :D

(#3180) oriic válasza Corpuscle (#3176) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tetszeni fog. :D

Live-Die-Respawn

(#3181) syIex


syIex
veterán

Sziasztok!
Most vettem meg a játékot, mert videók alapján eléggé bejövős.
Olyan kérdésem lenne, hogy melyik CoD-hoz hasonlít legjobban szerintetek, hogy alapként mit mondjak havernak, hogy rá vegyem a megvételre... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3182) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Te jó ég, szétszednek mint Foxy a lábtörlőt :D
Ha lenne Public Enemy skin abban mennék :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3183) hcol7 válasza BITBOYS (#3182) üzenetére


hcol7
senior tag

"igen?"

(#3184) markknight válasza syIex (#3181) üzenetére


markknight
veterán

Treyarch féle COD-ra. Kb mind ugyanaz. (Black Ops)

(#3185) Laraxior válasza syIex (#3181) üzenetére


Laraxior
titán

Egy hétig ingyenesen játszható :D Én biztos ami biztos inkább kipróbálom előtte, idén már beszoptam egy játékkal. :((( :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3186) b. válasza markknight (#3184) üzenetére


b.
félisten

Engem inkább az IW.COD-ra emlékeztet sajnos. Részemről pénzkidobás volt, szintén sajnos.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3187) markknight válasza b. (#3186) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem még mindig ócska a grafika és az animációk, de valahogy most mégis tetszik. (Talán mert a Modern Warfare-hez nincs új tartalom és kb ment a levesbe? hmm ki tudja)

(#3188) b. válasza markknight (#3187) üzenetére


b.
félisten

nekem a legjobban az útóbbi idők CD jai közül a 2019-es COD MW. jött be a legjobban. Nekem ahhoz képest ez most visszalépés, főleg a gunfight béna számomra, a grafika még hagyján, bár abban is vicces hogy tök gyakran látok lábmozgás nélkül mozgó ellenfeleket. korcsolyázni a talajon. Azért 2020 ban ez necces.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3189) Csokifalo válasza Corpuscle (#3176) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

alapból hosszútávra eléggé szór az elején a Groza, vagy kevés...remélem később jobb lesz, 30-as weapon szinten vagyok vele, de közelre nekem az M10 jobban adja, sőt jól felszerelve még távolra is jó, a Groza szemtől szemben olyan lassú mint egy medve ahhoz képest, bár nyilván egyén függő, én a rohangálást szeretem nem a pálya egyik végéből a másikba lőni

(#3190) Trebron09


Trebron09
őstag

Nálatok nincs olyan hogy egy pár meccs után nem reagál sem az egérre sem a billentyűzetre a játék? Az egér mozog de kattintani nem lehet, ilyenkor kilépni sem tudok. Eddig nem csinált ilyet.

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#3191) Csokifalo válasza Trebron09 (#3190) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

nálam meccs előtt néha, de konrollerrel nyomom, van hogy semmire nem reagál

(#3192) KaitouP válasza x_pnK (#3177) üzenetére


KaitouP
veterán

A hőfokok rendben vannak, a játék SSD-ről fut, tuning nincs... érdekes. Lehetnek a háttérben olyan problémák, amikről nem tudunk és egy OS reinstall helyretesz, megpróbálhatod ha van rá időd. Hirtelen más ötletem nincs.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3193) KaitouP válasza syIex (#3181) üzenetére


KaitouP
veterán

BO1&BO4 keverék szerintem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3194) syIex válasza KaitouP (#3193) üzenetére


syIex
veterán

Köszi mindenkinek!
Nem is tudtam, hogy ingyen játszható.
Így ajánlom nekik aztán hátha nem leszek magamban.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3195) markknight válasza b. (#3188) üzenetére


markknight
veterán

Nekem is, de a fov állítása nagy deal breaker nálam, szinte száguld a karakter, sokat is látok, sajna ps4-en a modern warfare nem tudja ezt, hiába kedvencem. De értelek és egyetértek :D

[ Szerkesztve ]

(#3196) KaitouP


KaitouP
veterán

Multiplayer:
- Hogyan vehetünk részt az ingyenes Cold War hétvégén? Letöltés menete és egyéb részletek: [link]
- Igazítás történt a "Behind Cover" camo challenge-en, hogy könnyebb legyen: [link]

Warzone:
- A legjobb Groza loadout Warzone-ra: [link]
- A legjobb Krig 6 loadout Warzone-ra: [link]
- A legjobb XM4 loadout Warzone-ra: [link]
- A legjobb Pelington 703 loadout Warzone-ra: [link]
- A legjobb Rebirth Island landolási pontok: [link]
- Dec. 18 patch notes: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3197) b.


b.
félisten

Srácok ebben van slide/ becsúszás? Nem találom. :U

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3198) lacy86 válasza KaitouP (#3196) üzenetére


lacy86
addikt

Pont most akartam megkerdezni , hogy toltsuk le PS-en ...
Koszi 👍👍😊

(#3199) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Aktiválták a Prestige shop-ot.

Live-Die-Respawn

(#3200) KaitouP válasza b. (#3197) üzenetére


KaitouP
veterán

Van, persze, PS4/PS5 R3-as gomb vagy kör alapértelmezetten futás közben.

Jött közben egy Game Settings Update. (Ja lehet ez a Prestige shop.)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.