Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: Black Ops - Cold War topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Nektek számolja a Daily challenge-ket? :F

(#3502) oriic válasza Shadowfax (#3501) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, pont most lettem kész velük pár perce.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3503) KaitouP válasza Shadowfax (#3501) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem igazán, már amióta bejött nem számolja el rendesen. Van amit igen, van amit nem. Először azt hittem valamit én csinálok rosszul, de rájöttem hogy nem, csak bugos a challange.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3504) Shadowfax válasza KaitouP (#3503) üzenetére


Shadowfax
addikt

Köszi a választ Neked és oriic-nak is. :)

Már pár napja észrevettem, hogy van, amit egyáltalán nem számol... Pl. "Play and complete 3 games of Team Deathmatch". Már rengeteg TDM-et játszottam, de egyet se ad be... Egyedül valamelyik fegyveres challenge-et számolta tegnap, a többit nem.

[ Szerkesztve ]

(#3505) nutella1 válasza KaitouP (#3503) üzenetére


nutella1
őstag

A fegyver camo challenge-ek is bugosak, ha kedve van számol, ha mégsem, nem.

https://erdélyízei.com

(#3506) ricogsm válasza Shadowfax (#3501) üzenetére


ricogsm
őstag

Miért kell,hogy számolja? mi az?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#3507) Shadowfax válasza ricogsm (#3506) üzenetére


Shadowfax
addikt

[link]

Napi kihívások, XP-t lehet kapni érte, ha teljesíted.

(#3508) KaitouP


KaitouP
veterán

A PlayStation Magyarország jóvoltából most nyerhettek magatoknak egy példányt a Black Ops- Cold War-ból:

"💥 Nyereményjáték! 💥

Te is alkottál már akkorát a Call of Duty® játékokban, hogy legszívesebben bekereteztetted volna? 🧐 Mutasd meg nekünk! Töltsd fel legjobb statodat, legtávolabbi Sniper lövésedet, mutasd meg, ahogy egyedül legyőztél 5 ellenfelet, vagy bármilyen kitűnő eredményedet videóként vagy képként és legyél te a szerencsés nyertes, aki 𝐂𝐚𝐥𝐥 𝐨𝐟 𝐃𝐮𝐭𝐲®: 𝐁𝐥𝐚𝐜𝐤 𝐎𝐩𝐬 𝐂𝐨𝐥𝐝 𝐖𝐚𝐫t nyer!

A nyereményjátékra itt tudsz jelentkezni 👉 http://playstation.redlemon.hu/ 🔥 Sorsolás: december 31."

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3509) nutella1


nutella1
őstag

Ma este azt is megfigyeltem, hogy van olyan fegyver amelyiknél könnyebben adja a Flora Camo-kat, megint másiknál nem. Ez is egy vicc, pedig ugyanúgy dobálom a gránátokat. :DDD

https://erdélyízei.com

(#3510) Corpuscle válasza nutella1 (#3509) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én field mic-et használok arra. Mellé gearhead perk.

(#3511) BandiHUN válasza Corpuscle (#3510) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ott a pont.Hiába az effekt hossza,a flash/stunt 1mp-en belül,ha számolja,viszont a fielddel jó lett nekem is.Csak még gearheaddal is ritkán töltődik újra...szóval azért igyekszem a flashokkal is.Sokmindenhez sajna ez hiányzik,van pár kihívás,stb,ami tök könnyűnek néz ki,aztán hála a sokszor bugzásnak is,alig halad.Mondjuk mostmár azért adogat camo-kat,a free alatt szinte csak levelben haladtak a fegyók.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3512) stilo18 válasza nutella1 (#3509) üzenetére


stilo18
addikt

Nálam nem is adta a Flora-hoz a stun gránátokat...
Uav, counter uav, field mic... ezekkel csináltam meg mindig.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#3513) csabamigo válasza stilo18 (#3512) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Na akkor nyugodt vagyok(vagyis nem), hogy nem én csinálok rosszul valamit...
Nálam is a flora b@szakszik kb.15-20/1 amit megad

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#3514) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Na, csak meglett az 1.arany RPD-re... pedig nem szerettem soha az LMG-ket de ez valami csoda, tűpontosan szorja a magot.. :)

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#3515) venom8888 válasza csabamigo (#3514) üzenetére


venom8888
őstag

Stoner nem jobb?

(#3516) soo277 válasza venom8888 (#3515) üzenetére


soo277
őstag

Szerintem is jobb az RPD,mondom úgy ,hogy mind a kettő maxos

BT: wersoo#21211

(#3517) venom8888 válasza soo277 (#3516) üzenetére


venom8888
őstag

OKS, akkor meg van a mai programom , kihuzom :D

(#3518) csabamigo válasza venom8888 (#3517) üzenetére


csabamigo
aktív tag

:C

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#3519) ricogsm válasza BandiHUN (#3511) üzenetére


ricogsm
őstag

Van ezekről a kifejezésekről magyar leírás?
1. Field?
2. Camo?
3. Perk?
4. Gearhead?
5. Stoner?
Szeretnék tisztába lenni az alapfogalmakkal :D
Ha nem gond... valaki tud segíteni?

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#3520) venom8888


venom8888
őstag

Igazan megcsinalhatnak mar, hogy a fegyvert el tudjam menteni ugy mint MW ben, unalmas mindig felszerelgetni a fegyvert.

(#3521) BandiHUN válasza ricogsm (#3519) üzenetére


BandiHUN
veterán

Field az Field upgrade,választhatsz több,bizonyos idő után újratöltődő felszerelésből,ahol a gránátot választod ki,ott a 3.lehetőség.Mindegyiknél ottvan milyen időközönként tudod alkalmazni.Ehhez köthető a Gearhead kék perk,ez a Field upgrade idejét csökkenti le,hogy gyakrabban tudd használni,és egyúttal nem csak 1,hanem 2 lehet nálad,ha kétszer letelt a várakozási ideje,így raktározhatod.Perk az az alapból 3 képesség,amit kiválaszthatsz magadnak,szinttől függően nyílnak meg.Camo az a camouflage rövidítése,vagyis a fegyverfestés,bizonyos dolgok után nyílnak meg,ha teljesíted,ha mind sikerül,akkor kapod az aranyat.Stoner passz,olyat nem írtam :D Stun az van,Flash is,az a kábító és vakító gránát,a kábító kevésbé vakít,DE lelassítja az ellenfelet,alig tud mozogni,attól,hogy lát,a Flash pedig elvakítja teljesen,de tud mozogni,helyzettől függő,mi a jó,evidens,hogy mindkét esetben lőni kezd az ellenfél,szóval szemből ledarálhat.HC-n szerintem jobb a stun,mert csapattársakra is hat,így a társaid le tudják lőni,ha valaki előttük volt,kevesebb anyázás.Flash inkább csapattársmentes helyzetre jobb.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3522) stilo18 válasza BandiHUN (#3521) üzenetére


stilo18
addikt

*Stoner pedig az egyik light machinegun a játékban.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#3523) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A shurriken charm nálatok is dögcédulaként jelenik meg a fegyveren?

Live-Die-Respawn

(#3524) KaitouP válasza oriic (#3523) üzenetére


KaitouP
veterán

Nálam egy Master Chief sisakként jelenik meg. :Y

;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3525) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Gránátvetős camok elvégzése elég élvezetes volt. Nuketownon be lehet lőni a kemphelyeket :D , hc-n azt se tudták mitől halnak :D . Csak lehetne kicsit erősebb, hogy a flak jacketeseket is kinyírja :D .
Viszont a késelés elég xar lett, elég nehéz késelni, sokszor többször kellett szúrni, nagyon közel kell kerülni, ha elkezdenek hátrálni simán lelőnek, sprint perk nélkül nehéz utolérni az ellent. Meg sokszor csak le akartam szűrni, de mégis kivégzést csinált és lelőttek. De végül meglett a diamond camo :DD .

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#3526) KaitouP


KaitouP
veterán

Pár újra felemlegetett infó, elsősorban újaknak:

- Hogyan működnek a kivégző mozdulatok Cold War-ban és Warzone-ban: [link]
- Hogyan kapcsold ki a crossplay funkciót Cold War-ban és Warzone-ban: [link]
- 5 legjobb tipp a sikerhez a Raid nevű pályán: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3527) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Sentry gunon is állítottak, sokkal hamarabb felpörög és elkezd lőni, eddig kb hatástalan volt.
Napalmot meg lejjebb vehetnék mert elég vicces hogy nukon a házban a lépcső közepén állva meghalsz tőle.

Most kp-vel megyek a psychedelices taking coveres camot nem akarja adni :F .

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#3528) shotika válasza KaitouP (#3526) üzenetére


shotika
őstag

Raid best map. Annyira imádtam már a Bo2-ben is, nem is értem, hogy maradt ki az utánalevőkből.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3529) Csokifalo válasza xcvbxcvb (#3525) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

sprint perk az melyik?

(#3530) xcvbxcvb válasza Csokifalo (#3529) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Itt nincsen. Bo2-be leightweight volt a neve, gyorsabban futott.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#3531) ricogsm válasza BandiHUN (#3521) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszönöm :DDD :)) :R @ [Shadowfax neked is köszi

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#3532) Csokifalo válasza xcvbxcvb (#3530) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

csodálkoztam is hogyhogy nem találok ilyet
a fegyvernél a speed ráhatással van vagy pedig az csak a célzásra?

(#3533) KaitouP válasza shotika (#3528) üzenetére


KaitouP
veterán

:K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3534) BandiHUN válasza Csokifalo (#3532) üzenetére


BandiHUN
veterán

Változó lehet,mert többféle speed van a fegyverhez köthetően,van ugye az ADS idő és a futásból lövésig eltelt idő,van a lövés közbeni sebesség és az ADS közbeni sebesség,a sima fegyverrel a kézben futási sebesség,és a becsúszás sebessége+ideje. :DDD Szóval az a speed csík igazából nem feltétlen jelent konkrétan sebességet,a kiegészítőktől függ,hogy mit tudsz vele csökkenteni,mi árán,lehet pl.úgy is gyors a mozgásod,hogy csigalassan emeli szemhez a fegyót,vagy lehetsz átlagos sebességű villámgyors célzással is.
El kell olvasni a kiegeknél,mit javít,mit ront,és hozzágondolni a fegyó alaptulajdonságaihoz.

Egyébként gyorsnak lenni végülis a Gung Ho perkkel lehet,becsúszkálva,de alapból is gyorsabb csúszkálva közlekedni,mint futni.Nagyot lehet kaszálni zegzugosabb mapokon,gyors sprint to fire fegyóval,shotgunnal,pisztollya,és csúszás közben is lehet a mozgást irányítani,szóval sarkon is "be lehet kanyarodni"... :D El is értem tegnap shotikkal a 2500 killt már,szóval Gung Ho nélkül sem rossz.De pl. ha az ember épp a point blankra gyúr,annál is jól jön,HC-nél +esély is,hogy csúszva ellőnek az ember feje felett.Engem már ha meglátnak Face offban,kilépkednek meg emlegetnek,pedig nem csak shotizok ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3535) BandiHUN válasza xcvbxcvb (#3527) üzenetére


BandiHUN
veterán

Sentryben az a rossz nekem,hogy míg rakétából 2 kell neki,viszont gránát,semtex még a közelében is elviszi,és pont ilyesmi mindenkinél van...emiatt nehéz vele érdemben killezni.Ami a másik,hogy még lerakás előtt,ha a kezedben van,és gránát visz el,elbukod a sentry-t vagy az egyéb kézben levő lerakandó eszközt is,ez szerintem bug/genyóság.A rakétákat meg inkább ösztönözni kéne killstreak ellen,főleghogy majdnemhogy rocketjumpolva lehet velük killezni,kevesebb a sajátsebzés közelre is.Plusz a sima UAV-ot is 2 rakétára tenném 1 helyett,DOM-ban másodperceket él csak.Ígyis ha az extra ammo kártya van bent,4 rakéta van az embernél,ha megtalálja az előző rakétás hulláját,6 akár.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3536) Csokifalo válasza BandiHUN (#3534) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

hát' nem tudom, én amikor hallom hogy becsúszik valaki eleve lefelé célzok, bár egyébként is, valahogy kontrollerrel ( hiába pc-n nyomom ) nekem az esik kézre ha lentről felfelé lövök, így az ilyen csúszkálókat én pont fejbe kapom :) az ugrálás már más tészta, az néha megzavar, de viszont szép látvány mikor felugrik, és találat esetén pörögve esik le :)

(#3537) BandiHUN válasza Csokifalo (#3536) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jó,persze van,hogy nem jön be,de szerencsére nem mindenki hallja meg/tudja lereagálni,ha elé csusszan valaki a sarkon :D Meg elsőnek szoktam lőni,ha lehet.Arra vannak a fegyók is kapacitálva,sprint to fire+ és hipfire,kis mapon ritkán használok célzót,shotira nem is teszek optikát,a többin viszont 2x-3x van,hogy ha már olyan a helyzet és időbe beférek,messzire is jobban menjen a skuló,hatalmas pluszpont,hogy a célzók nem rontanak semmin,régebbi részekben az ADS lassabb volt sokkal nagyobb optikával,kénytelen voltam reddotozni,bár 32'' monitor előtt ülve azért könnyebb célozni.Ugrálósnál az az igazi,amikor dobsz rá semtexet,na akkor repül szépen :) De azért beszívom sokszor,konzolon mintha jobban menne az ugribugri,nekem meg a csúszkálás esik kézre PC-n.A Face off azért kisebb,zegzugosabb mapok,kockázatosabb ugrálni,mert messzebbről is meglátják az embert.HC-n pedig egy röpke golyó elég is akár.Normálon persze megint más,de azt nem is játszok már jópár rész óta.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3538) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#3539) lacy86 válasza oriic (#3538) üzenetére


lacy86
addikt

Ugy se lehet szilveszterezni 🤪
Igy legalabb hasznosan toltjuk el az idot 😁😁

(#3540) KaitouP válasza oriic (#3538) üzenetére


KaitouP
veterán

Nagyon tolják ezeket az eventeket, nagyon helyesen. :K

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3541) xcvbxcvb válasza BandiHUN (#3535) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nem tudom, én a földet meglövöm a rakétával és a sentrynek annyi. A launchereknek nem sok értelme egyébként, egyedül uavk ellen jó, de én úgyis ghosttal megyek, úgyhogy nekem mindegy. A helik meg a harrier ellen jobb az m60-as, hamar le lehet szedni őket.
A cigmaval már csak a psychedelic camo van de az brutál nehéz 3/20-nál vagyok, de elég nehéz találni egymás mellett 2 embert akin nincs flak jacket. Ezt csináltatnám egész nap azzal aki ezt kitalálta.

Most csináltam meg diamattival az utolsó classic camot, játék közben ki is írta, megjelenik a ransom és gold camo is, erre kilépve 19/20 és gold és diamond sehol :((( :O besz@rás. Ezeket a bugokat kellene megcsinálni, mindenféle lilalövedékhányásos x@r helyett.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#3542) BandiHUN válasza xcvbxcvb (#3541) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ne aggódj,nekem meg minden kör után valami UI error van...de attól szépen számolt mindent,elővettem az RPD-t,mint első LMG-met eddig,jött valami variáns a tierekből,jóvanaz'
Betoltam 30 perces weapon XP-t,szokásos Faceoff HC,és lett nulláról 28.szintes+126 kill :DDD Egész aranyos,mindenét szépen számolgatta.
Én a rohadt shotiknál küzdök a flash/stun/akármi alatti killekért,de piszokul nem adja,rájöttem azért,mert mindkét shoti maxos,és azt valamiért nem szereti,bugzik.Bezzeg MP5-re,amit húztam,meg az RPD-re is jöttek szépen,ezeréve lenne gyémánt shotim enélkül,2700 körüli killnél járok,fura is,hogy nincs összesen ennyiből 150(2x 75)effektus alatti killem,mikor dupla flashal mászkálok,betéve tudom a Face pályákat,hol érdemes+le van téve nembántós,de forgalmas helyre a field mic.És ilyen vackon sz...akodok,mikor a bloodthirsty-ktől tartottam igazából,aztán seperc alatt arányaiban meglett.
Gáz,hogy mindenféle bugok vannak,ma is hol kitette,hogy ki mivel játszik,hol nem,mondjuk csodát nem vártam,szinte minden xboxos kontrollerrel(Xim...) tolja :Y Persze kontrollerrel is visznek top videót,de látszik is ott a darabos célzás például,de felismerni,mikor megy valaki egérrel...Eszméletlen,mit leművelnek néha.De a shotit szerencsére nem szeretik,a nagyobb táv és a full közelharc viszont,főleg ez utóbbi nagyon megy nekik.Meghát az ugrabugra és a rögtönhasalás,amint meglát.Bár cserébe adják a Stuck! medált ilyenkor,ha van épp semtexem,mégha le is lőnek :DDD Még kellene 56db a calling cardhoz,asszem' 250 kell.Valahogy PC-st én szinte nem is látok a Face off-ban,pedig sokkal jobb mód fejleszteni,kicsi a map,pörög a gém,könnyen összejönnek a többszörös killek,és nincs zavaró killstreak,radar,tényleg tudni kell,mi hogy történik a mapon.A DOM is pörgős,minden vándorol ide-oda,hacsak nem néz vissza a pontjaihoz az ember időben,és persze ebben a módban az irányított spawn is ottvan,mertha ide-oda szaladgál csak az ember,kevés kill és folyton elszedett pont a jutalma,lehet loholni foglalni.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3543) BandiHUN válasza xcvbxcvb (#3541) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem kell hozzá az,hogy egyszerre ölj,belefér a reload időbe a doublekill,Nuketown-on pl.menj fel a lépcsőn,használd az első wildcard-ot,ami 4 rakétát ad,és lődd ki,aki szemben van a másik házba,reload után rögtön bumm a 2 busz közé,de adott esetben a 2 lövés a busz közé is eredménnyel járhat,simán meglesz az...és persze a jóöreg DOM-ban is jó eséllyel találsz 2 embert a ponton,csak pici türelem.Nekem még földi streak kell hozzá,meg még 2 szint,de mostanában már ráuntam a sima DOM,TDM dolgokra,látva,milyen a face off.Na egyébként ott is könnyű megoldani,sokszor spawnolnak egyszerre az ellenfelek/rohannak egy pontra.Mivel pörög,és kicsi a hely,lényegében mindenféle játékban könnyű,főleghogy van reloadnyi időd.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3544) venom8888 válasza BandiHUN (#3542) üzenetére


venom8888
őstag

Face off on oltel 126 ot?

(#3545) Golyo69 válasza venom8888 (#3544) üzenetére


Golyo69
senior tag

Több koron keresztül en úgy értelmeztem.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#3546) venom8888 válasza Golyo69 (#3545) üzenetére


venom8888
őstag

Jah, az mas. En max valami 50 et oltem csak. 1 mecs alatt

(#3547) Csokifalo


Csokifalo
aktív tag

MAC-el valaki megcsinálta már a longshot camokat? Egyszerűen nem adja be hiába rakok fel távcsövet rá ( tudom, nem erre való a mac, de jó lenne aranyban ), az AK74-nél is vért izzdtam a longshot-al de ott legalább sikerült aranyra

#3542LorenzoHUN:
nem kell ahhoz csalónak lenni hogy valaki kontrollert használjon és első legyen
én 20 éve csak azt használok, a return to castle wolfenstein óta amit még egérrel vittem
"sima" elite v2 kontrollerem van pc-n, és mégis tudok 10 free for all-ból csalás nélkül egeresek ellen is top3 lenni 10 meccsből 7-8-ban.
Persze eleve van némi aim a kontrollereseknek de az szerintem igazságos, mert azért a kontrollerrel nem tudsz úgy célra menni mint egérrel
Én viszont imádom ha rezeg játék közben

[ Szerkesztve ]

(#3548) KaitouP válasza Csokifalo (#3547) üzenetére


KaitouP
veterán

Még nem, de ha HC-n csinálod ezt, jobban jársz. Egy-két golyó elég, én ott aranyoztam az MP5-öm, kicsit pain in the ass ezt Core-ban csinálni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3549) stilo18 válasza Csokifalo (#3547) üzenetére


stilo18
addikt

Próbáld HC-ba, ott menni fog..pár meccs Nuketown-on...ott hamar össze lehet szedni nagyon.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#3550) Csokifalo válasza stilo18 (#3549) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

köszi a tippet ez eszembe se jutott, jogos, este meg is nézem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.