Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Black Ops 4 (PC, XO, PS4) topikban! Olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) #78687232 válasza KaitouP (#600) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nekem itt tűnt fel ez a kód dolog, pedig néha iszok egy-egy monstert, mégsem tűnt fel a bo4. Fehéret és az ice tea verziókat fogyasztom, plusz néha assault. A héten volt időm és tescoban megnéztem őket, tényleg csak a simán van amit én sem kedvelek annyira. Sehol máshol nem találtam ilyet, most egy 0-24-es boltban találtam még hazafelé, vettem hármat a következő napokra. Így most már van kemény 30-30 perc 2xp-nk. :))

(#602) KaitouP válasza #78687232 (#601) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerintem én is veszek párat, aztán nagynehezen legyűröm. :DDD Tényleg imádom az összes Monster -t, de az eredetit képtelen vagyok meginni, annyira bűnrossz. :(

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#603) lofagi válasza KaitouP (#600) üzenetére


lofagi
addikt

Nem csak az Originalon van, én Kéket iszom és ezen is van.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#604) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ha nem frissen olvasod, hanem eltelt egy kis idő, akkor biztos elvitték már.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#605) shotika válasza KaitouP (#600) üzenetére


shotika
őstag

Én inkább annak örülnék, ha 100 hozzászólásból nem arról szólna 25, hogy Monster kód, másik 25, hogy köszönöm, és még 25, hogy miért nem köszönte meg senki - hanem inkább a játékról.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#606) #78687232 válasza shotika (#605) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ne parázz, fél évvel a játék megjelenése után havi 3 komment lesz és nem fogja a szemedet bántani a sok olvasás.

(#607) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na mondom micsoda hsz generálás lett itt hirtelen. :DDD

Live-Die-Respawn

(#608) Corpuscle válasza oriic (#607) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én már készültem a kódok tömegének beváltására, erre semmi. :DDD

(#609) #78687232 válasza Corpuscle (#608) üzenetére


#78687232
törölt tag

Kicsit több helyen lenne elérhető, szvsz kód áradat lenne a tórumon.

(#610) oriic válasza #78687232 (#609) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahol sima Monstert lehet kapni, ott én itt Budapesten már szinte mindenhol látok. Más dolog hogy simán annyira nem szeretem én sem. (Itthon meg csak azon van elvileg hivatalosan XP kód)

Live-Die-Respawn

(#611) #78687232 válasza oriic (#610) üzenetére


#78687232
törölt tag

Bp-n egy-két helyen bementem és szinte semmi. Olyan érzésem van mint a dr pepper löttyel, azt is elvétve találok pár boltban.

(#612) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Prepare! Úgy néz ki minimum 100giga tárhely kelleni fog, lehet kezdeni törölgetni a konzolosoknak, akik 500-on játszanak :D (PS-en legalábbis már-már biztosan)

'Call of Duty: Black Ops 4' Requires 100GB Of Space

Szerk:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#613) #78687232 válasza l.skywalker (#612) üzenetére


#78687232
törölt tag

500-on? 2 terás boxomon 140 giga szabad hely van. Sejtettem hogy törölnöm kell egy-két játékot :O

(#614) l.skywalker válasza #78687232 (#613) üzenetére


l.skywalker
félisten

Arra pont ráfér :) Nekem 500-on 7GB van :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#615) oriic válasza #78687232 (#613) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nincs preload X-en, de szerintem 40-50 GB lesz csak day-1, a 100 GB a fullos (Összes DLC-t tartalmazó) méret.

Live-Die-Respawn

(#616) l.skywalker válasza oriic (#615) üzenetére


l.skywalker
félisten

És miért írják ezt rá az alapjáték DVD tokjára? :F

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#617) oriic válasza l.skywalker (#616) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kérdés. MS Store szerint 48,42 GB lesz az alapjáték. [link]

Live-Die-Respawn

(#618) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Pre-loading for Black Ops 4 on PC begins Oct 9, Blackout FPS to be capped at 120 at launch"

Live-Die-Respawn

(#619) sullerj


sullerj
tag

Monster kód: kilencWDNFW56KL
Szivesen :-)

[ Szerkesztve ]

(#620) oriic válasza sullerj (#619) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vittem, köszi. :R

Live-Die-Respawn

(#621) #78687232 válasza oriic (#617) üzenetére


#78687232
törölt tag

Jók ezek a dátumok, már teljesen ködös nekem az egész. Előszőr 4-re hittem a startot, utána 14-re, most itt fent 11-ét, az oldal alján 12-ét. Fasza :DDD

(#622) oriic válasza #78687232 (#621) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan október 12-én jelenik meg a játék. :)

Live-Die-Respawn

(#623) #78687232 válasza oriic (#622) üzenetére


#78687232
törölt tag

Remek, jó kis ledolgozós szombattal másnap :((( Már nagyon rápörögtünk a témára, az utóbbi pár hétben szinte csak WW2 ment.

(#624) KaitouP válasza Jinxb1rd (#604) üzenetére


KaitouP
veterán

Na neeeee. :Y Ameddig ezt nem mondtad, nem is tudtam.

(#605) shotika

Nem kell olvasni a topikot, illetve gondolom tudsz továbbgörgetni is. A játékról nehezen olvasol még érdemi információt, mert csak jövő héten jelenik meg, aki meg játszani akarja az meg elsősorban nem itt fog róla diskurálni, hanem nyomja a programot.

(#603) lofagi

Király, akkor majd szétnézek jobban, a kéket szívesebben fogyasztom. :R

(#612) l.skywalker

Ahogy oriic mondja, az a minimum DLC -s méret lesz, az alapjáték nem fog ennyit foglalni.

(#623) SwitcX

Én meg hétfőtől szombatig 6 napozok, délelőttös műszakban. :DDD De legalább délután tudom csapatni a játékot, vasárnap meg szerintem ki sem mozdulok. :DDD

BTW király az avatarod! :R

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#625) b. válasza l.skywalker (#597) üzenetére


b.
félisten

nálunk se nagyon látom, fehérvári vagyok , persze ahova én járok azokon a helyeken nincs. :(

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#626) Jinxb1rd válasza l.skywalker (#612) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem vágom mi ezen a játékon 100GB. Sőt, manapság egyik játékhoz se vágom, miért kell ennyi hely, mert nem látszik meg rajtuk, hogy kiérdemelnének ennyi helyet. :U

We are only Stardust...

(#627) b. válasza Jinxb1rd (#626) üzenetére


b.
félisten

a textúrákat már nem tömörítik annyira mint régebben és mindkét konzol és a mai VGA-k is képes 4K ra már.
Gondolom a BR mód sem kis helyigényű, kisebb városnyi terület.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#628) Corpuscle válasza #78687232 (#623) üzenetére


Corpuscle
őstag

A munkanapos szombat környékén úgyis terveztem néhány nap szabadságot, ha a lányom is úgy akarja (egészséges és megy bölcsibe), akkor lesz időm kicsit többet játszani. Amúgy általában esti, altatás utáni móka lesz a Cod.

(#629) l.skywalker válasza Jinxb1rd (#626) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Red Dead Redemption alapjáraton 2 lemezzel jelenik meg 105GB-on. És még emlékszem amikor anno kijött a Sacred második részének a demója és több mint 1GB-os volt és teljesen készen votlam tőle :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#630) shotika válasza KaitouP (#624) üzenetére


shotika
őstag

Köszönöm a lekezelő hangnemet, pusztán jeleztem, hogy talán nem lenne jó, ha a topic (annak ellenére, hogy nyilvánvalóan még nem jött ki a játék, de szintén köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem) nagyrészt a kódok beírásáról szólna. Lehet csinálni egy külön topicot is, kifejezetten Monster kódoknak, az érdemi információkat pedig itt megosztani. Az utolsó mondatod második fele pedig teljesen értelmetlen, mert ennyi erővel akkor egy jó játéknak se legyen topicja.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#631) KaitouP válasza shotika (#630) üzenetére


KaitouP
veterán

Abban a hangnemben írtam, amiben kaptam a választ. :DDD A többit meg inkább elengedem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#632) l.skywalker válasza shotika (#630) üzenetére


l.skywalker
félisten

Attól függetlenül, hogy jogosan írtad amit írtál, szerinted miről szóljon a topik? Az elmúlt három hétben talán 10 olyan hsz volt ami nem csak a COD fanok átlag beszélgetése volt hanem szorosan a témához csatlakozik. Nem kell ennyire szigorúnak lenni a megjelenés előtt ennyivel.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#633) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ingyenes COD Blackops 4 téma és egyéb cuccok a következő országokban:
(US, CA, MX, BR, AR, CL, CO, PE, PA, CR, EC, GU, ES, PY, HN, BO, UY, NI.)

[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#634) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Végleges pálya lista: [link]

14 pálya induláskor:
Frequency
Contraband
Seaside
Payload
Hacienda
Gridlock
Arsenal
Icebreaker
Morocco
Militia

Black Ops Flashback:
Jungle
Slums
Firing Range
Summit

Novemberben jön ingyenesen:
Nuketown

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#635) b. válasza l.skywalker (#634) üzenetére


b.
félisten

Nuketown :) szuper !

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#636) b. válasza shotika (#630) üzenetére


b.
félisten

EZ szerintem teljesen a topikhoz tartozik, egymás segítése.Szerintem felesleges volt egyáltalán belemenni ebbe, főleg hogy ez akódos dolog ideiglenes a Monsternél.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#637) Chereiose válasza l.skywalker (#634) üzenetére


Chereiose
addikt

A jó öreg nuketown sosem hiányozhat :DDD

(#638) KaitouP válasza l.skywalker (#634) üzenetére


KaitouP
veterán

Elég színes a helyszínkínálat, tetszik, + reméltem, hogy Nuketown nem marad ki. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#639) oriic válasza KaitouP (#638) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nuketown egy Black Ops-ból sem marad ki. :D

Live-Die-Respawn

(#640) KaitouP válasza oriic (#639) üzenetére


KaitouP
veterán

Még szép, csak eddig nem került szóba, ha a pályákról volt szó. Azt sem igazán értem hogy miért csak novemberben jön, de sebaj, kivárjuk. :D Ahogy bekerül a játékba, remélem egy 24/7 játékmód is jön a pályához. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#641) b. válasza KaitouP (#640) üzenetére


b.
félisten

Bizony, nekem is kedvenc. :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#642) Chereiose


Chereiose
addikt

Valaki veszi innen amúgy PC-re? :)

Most hezitálok, hogy PS4-re vagy PC-re vegyem, bár nyilván a csalók meg az exkluzivitás miatt ps4 előnyösebb lenne.

(#643) b. válasza Chereiose (#642) üzenetére


b.
félisten

Igen én PC re rendeltem elő.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#644) Chereiose válasza b. (#643) üzenetére


Chereiose
addikt

Főleg attól félek, hogy PC-n kevés lesz eleve a játékos (1 év múlva pedig kihalt lesz az egész), + gondolom hiába battle.net-es, tele lesz csalóval :U

(#645) b. válasza Chereiose (#644) üzenetére


b.
félisten

Egérről nem tudok / szeretnék lemondani, kedvenc beviteli eszközöm. XIm meg nem fér össze a lelki világommal, bár nagyon erősen gondolkodtam rajta.
WW2-t és BO3 at is meguntam egy év alatt,de egyébként WW2 még szépen megy PC-n ma is, bár arányaiban más játékosszámról beszélünk.- Ha nem zavar a kontroller akkor jobban jársz konzollal.Csalókkal nehéz mit kezdeni, de bízok benne , hogy battle.net jobban függ működni, mint steam ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#646) Chereiose válasza b. (#645) üzenetére


Chereiose
addikt

Az fix, hogy nekem is jobban menne PC-n az elején, bétát is pc-n toltam.

(#647) DrTechnoid válasza Chereiose (#642) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én is PC-re vettem meg, egyenesen a bnet kliensből.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#648) b.


b.
félisten

SRácok ha valai gondolja, PC-n Battle. net accountom csibeee.
nem szoktam csapatban játszani már, mert se időm ,se kedvem hozzá, de publik funba, ráconectelésekre nyitott vagyok :D nyugodtan vegyetek fel, ha gondoljátok.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#649) zolka95


zolka95
őstag

Monster kód: (HAT)C3BCH(NYOLC)W9S

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#650) Windex válasza zolka95 (#649) üzenetére


Windex
tag

Vittem, köszi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.