Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Black Ops 4 (PC, XO, PS4) topikban! Olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Nekem is fagyi van állandóan, és folyamatosan olvasgatom hogy ki mivel próbálkozik, most csináltam egy pagefile növelést, helyem amúgy is van , egy próbát ez is megér. Tudom hogy alapból 16Gb ram is elég kell hogy legyen , de lehet hogy pont ez a nyűgje. Remélhetőleg foltozzák majd. Aki emlékszik tavaly ősszel a ww2 multi is minden második meccs közben kifagyott, azóta atomstabil.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#452) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Péntek óta nyúzom a Beta-t. Sajnos az előző bétáról lemaradtam, így csak a BlackOut-ról tudok véleményt mondani, amit nem is bánok aktív PUBG játékosként.

Ha csak a Battle Royal részét nézem azért messze van a PUBG illetve Fortnite szintjétől, de ettől függetlenül teljesen élvezhető, és ne felejtsük el, hogy mindkét említett játéknak sok-sok fejlesztési időbe tellett eljutni a mostani szintjükre. Hogy melyik a jobb, abba most nem mennék bele, nekem a PUBG bejött, a Fortnite nem. Nyilván megértem azt is aki Fortnite fan, szimpi játék lenne nekem is, de ez a 2 mp alatt felépítek egy 5 szintes tornyot, amit gyors megbontok mert alattam van az ellenfél, majd visszaépítek 2 szintet....neeem, ez nekem nem megy :D

Beta alatt párszor bebugolt a Lobby (főleg hangok terén), illetve volt pár Crash is. Én kapásból azzal kezdem az ilyen játékokat, hogy az anti aliasing-ot kioffolom. Szerintem így sokkal egyszerűbb észrevenni nagyon messziről a játékosokat ;]
Külön tetszik, hogy vannak event szerű dolgok (CQB Frenzy), ez egy kis változatosságot visz a dologba, bár nem tudom milyen sűrűn lesznek ilyenek.
Hála istennek látszik, hogy túlsúlyban vannak jelenleg a COD játékosok és csak kevés játékos jött át másik BR játékból. Mindenki nagyon jól lő, ellenben a BR lényegével még nem sokan vannak tisztában. Ennek köszönhetően sikerült kb. 40 játékból majdnem 30%-os winratet csinálni. Top10 szinte alap. Mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy a játék azzal indul hogy a játékosok fele kiugrik. Hát gratulálok nekik :D Párszor elhullottam már az elején CQB harcoknál, egyszerűen képtelen vagyok ráállni arra, hogy "csípőből" tüzeljek az SMG-vel, nyílt irányzékkal meg nehéz lekövetni az ellenfél mozgását, főleg mert pár fegyvernek iszonyat nagy a torkolattüze, nagyon sokat kitakar. Illetve a másik: távolra néhány fegyverrel túl pontosan lehet tunkolni. Én ezt soha nem tudom megszokni, nálam alap a lövök-szünet-lövök-szünet kombó. Sokszor ezért bukok el Win-t. Kicsit át kellene állnia az agyamnak COD üzemmódba :D

Amit kicsit imbának tartok: a lootos ládák. Kétszer gyakorlatilag ládára estem, nem is nagyon kellett lootolni a játék végéig... Túlzás szerintem a 2 db fullos fegyver, 2-3-as armor (lehet hogy ezekben 3-as nincs, erre már nem emlékszem pontosan), lőszer, medkit egyszerre benne. A földről lootolást viszont elcseszték rendesen. Nem kevésszer kaptam idegbajt amiatt, hogy csak a lőszert akartam felvenni, de a fegyvert sikerült és mivel elég gyorsan lootolok csak 2 szobával arrébb vettem észre hogy nem is az a fegyver van a kezemben... Sajna nem azt veszi fel amire nézel, hanem amire rá-lockolt. Ez így nem jó.

A perkektől kicsit tartottam, de nagyon pozitívan csalódtam bennük. Egész meccseket tud eldönteni a használatuk. Skulker + Dead Silence = Win. A Paranoia is mentette már meg a seggemet Sniper-től. Egyszerűen kötelezőnek érzem a használatukat. Egyébként érdekes módon a Beta alatt nem találkoztam olyan játékossal aki pl. Dead Silence-t használt volna. Egyébként jelenleg nem sok hasznát látom a guggolásból mozgásnak. Túlságosan jól hallható, szinte nem is halkabb a futásnál, csak a kopogás ritkább.
Ami még roppant hasznos az a Sensor Dart, de gondolom ezt nem kell ecsetelni. Kár hogy keveset találni belőle, és nincs több lőszer alapból benne.

Autók hangja IDEGESÍTŐ... mindegyik.... Illetve a térkép nagyítása nagyon elcseszett, mert az egész réteget növeli, és kitakar minden hasznos infót. Egyszerűbb lett volna, ha a frame amiben a térkép van állandó, és benne a térkép zoomol. Ami még nagyon idegesít az az Armor jelenléte. Belelövök 10-et, hallom hogy armor-t fog mindegyik golyó és még fut az ellenfél. Nem tudom hogy fogják-e nerfelni, vagy a dmg redukciót csökkentik, de így az armor is nagyon sokat számít harcnál, túl sokat. Az Air Droppokra még nem fordul rá annyi játékos mint a többi BR játékban, így viszonylag könnyen bezsebelhetőek.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Nem lesz ez rossz, lehet pár embert átvonz más BR-ból, ők fogják az aktív játékosszámot alkotni, az igazi COD-osok viszont maradnak a hagyományos játéktípusoknál.

UI: lootolás... sokszor volt hogy láda mellett pakolászgattam, szerelgettem fegyvereket, és sok mindent a földre dobtam. Ilyenkor persze a láda eltakarta a cuccokat, tehát mentek a dev null-ba. Ez azért nem gyengén idegesítő...

[ Szerkesztve ]

(#453) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Meddig lehet ma játszani még?

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#454) wjbhbdux válasza csabamigo (#453) üzenetére


wjbhbdux
veterán

19:00 de elofordulhat hogy a "nagy sikerre valo tekintettel" meg ratesznek 1-2 napot csak hogy meg 1x bekeruljenek vele a hirekbe.

/s

(#455) mcwolf79 válasza csabamigo (#453) üzenetére


mcwolf79
veterán

Este 6 után indult a béta, gyanítom ma este 6 körül lövik is majd le.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#456) csabamigo válasza wjbhbdux (#454) üzenetére


csabamigo
aktív tag

és mcwolf79
Köszi akkor még egy kicsit tudok majd játszani...

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#457) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Xboxon akkor most nincs open beta?

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#458) mcwolf79 válasza tonermagus (#452) üzenetére


mcwolf79
veterán

Eleinte én is azt hittem azért ugranak ki egyből mert balfaxok. De most már megtanultam hogy lehet gyorsan leérni, és így gyakorlatilag a pálya majd 2/3-áig el lehet vitorlázni, és így sokkal hamarabb leérek azoknál, akik a célterület közelében ugranak.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#459) tonermagus válasza mcwolf79 (#458) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Ezen én is gondolkodtam, hogy be tudom-e előzni hamarabbi ugrással több "siklással" a később ugró szabad esőt, ezek szerint igen :D
Ettől függetlenül beszédes az, hogy mire földet érek vagy 10-20 ember elhullik :D

(#460) #78687232 válasza csabamigo (#457) üzenetére


#78687232
törölt tag

Csak pc-n van.

(#461) csabamigo válasza #78687232 (#460) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Köszi
De valamikor lesz open?lehet tudni valamit?

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#462) oriic válasza csabamigo (#461) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy honap sincs a megjelenesig, kizart hogy legyen open beta.

Live-Die-Respawn

(#463) csabamigo válasza oriic (#462) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Hát akkor a kollega nem próbálja ki
Én is csak most tudtam a br-t próbálni mert előrendeltem
Hát....lehet marad az előrendelés, jó lesz ez szerintem
Eddig még nem nagyon fogott meg videók alapján, de hát na...változik az vélemény is

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#464) IntelKiller7 válasza mcwolf79 (#458) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Remek játék. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#465) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Eddigi BR-ek közül szerintem jelenleg most ez a legjobb, még így béta állapotában is.

A PUBG-t azért hagytam abba, mert az év elejétől egyre-rosszabb és rosszabb lett ahogy tömték tele mindennel, fél sec alatt lelő egy kemper, mert túl nagyot sebeznek a fegyverek + mindenki gerincferdüléssel játszik. Én pedig nem vagyok ennyire autista.

Fortnite szintén PUBG nyomdokaiba lép, volt egy patch, aminél elkezdett lagolni a játék, azóta ez rosszabb, de a tartalmak továbbra is jönnek. Most már InGame 2-3 seces spike-ok vannak, szellemhangok és egyéb anomáliák. Szintén élvezhetetlen lett, miközben azért kezdtem el vele játszani, mert tetszett, hogy smooth a játék.

És itt van ez, amibe alig van bug és jelenleg egész élvezhetően fut. Szerintem egy kicsit lehetne még az FPS-re gyúrni, hogy több legyen, már csak azért is, mert ahhoz képest rengeteget zabál, hogy szerintem egyáltalán nem élethű a grafikája. Azt hittem a very low miatt tűnik gyerekjátéknak, de az ajánlott mid grafikán se változott a helyzet.

Ami még irritál engem az az, hogy nem lehet az 1-es és a 2-es slotban lévő fegyvereket egy gombbal felcserélni. Vagy csak én nem tudok róla.

ui: Ja és az is irritál hogy majdnem 20k-ba kerül. Hány hónap múlva lehetséges az, hogy kb 33%-ot kapjon, de inkább többet? :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#466) wjbhbdux válasza Jinxb1rd (#465) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A WWII iden marciusban volt eloszor 40 euro alatti akcioban.

/s

(#467) #78687232 válasza csabamigo (#463) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem mindenkinek fog erről szólni a játék, én a rendes multit preferálom, ez a br mód gagyi.

(#468) Jinxb1rd válasza wjbhbdux (#466) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Az 4-5 hónap, annyi kibírható.

We are only Stardust...

(#469) csabamigo válasza #78687232 (#467) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Nekem is a multi az elsődleges, a brben csak kíváncsi voltam a fegyverekre(gondolom a multiban is ezek vannak), stb...

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#470) #78687232 válasza csabamigo (#469) üzenetére


#78687232
törölt tag

Persze, a szokásos 10 cuccot vihetsz magaddal rendszer lesz ismét.

(#471) b. válasza tonermagus (#452) üzenetére


b.
félisten

Ez egy nagyon szuper és objektív leírás volt.Remekul összefoglaltd.En öreg COD playerkent észre sem vettem ezeket a hibákat amiket írtál,mert nincs BR tapasztalatom, de így ahogy leírtad tök evidens és rájöttem ,hogy engem is zavart.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#472) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Az anit-analising ebbe a játékba valami borzalom. Nélküle minden tiszta recés vacak, vele meg full mosódott minden.

We are only Stardust...

(#473) l.skywalker


l.skywalker
félisten

It’s official: We’re extending the #Blackout⁠ ⁠ Beta until 12PM PST and raising the player count to 100 max on all platforms!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#474) KaitouP válasza l.skywalker (#473) üzenetére


KaitouP
veterán

Kipróbálva, érezhető változás nincs így, a gépem teljesítményében sem. Gondolom base PS4 -et továbbra is fekteti a játék.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#475) l.skywalker válasza Jinxb1rd (#472) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én megkockáztatom, hogy a legjobb BR játék lesz ez a piacon. Csak a grafika tré...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#476) Thome válasza l.skywalker (#475) üzenetére


Thome
addikt

Nem a legjobb, de az egyik legjobb (szerk, pontosítottam), és az egyik legnépszerűbb és pont az miatt, hogy nem a leghácébb br játék akar lenni, hovatovább, élvezetes, akár egyedül is.
Csak csalók ne legyenek, mert akkor meglehet szabni...

Mindenesetre az 1050 2gb-met fektette, textúrabugok, de egyébként jól fut, szóval most berendeltem egy 1060 6gb-t, ezzel vélhetően a végleges + majd a hozzá optimalizált nvidia driverrel vajsimán kell majd futnia.

[ Szerkesztve ]

(#477) tepenzed válasza Thome (#476) üzenetére


tepenzed
őstag

hát 60 euróért legnépszerűbb biztos nem lesz. Szvsz olyan 40-50k átlag online playert tudok majd elképzelni (pc-n), de lehet túlbecsülöm

(#478) oriic válasza tepenzed (#477) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aki akarja olcsón is be tudja szerezni. CDKey-sen kb 12k az alapjáték.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#479) Jinxb1rd válasza oriic (#478) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Tényleg? :F De... miért annyi?

(#476) Thome:

Nekem 1060 3gb-tal csak 60FPS-en tud fixen futni very lowon, amit én egy picit keveslek, de azért ez nyilván játszhatóbban megcsinálva, mint ano a PUBG volt. Szóval legalább viszonylag folyamatosan tartani tudja.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#480) Thome válasza Jinxb1rd (#479) üzenetére


Thome
addikt

Fontos, hogy nem full hd-n futtattam most, mert katasztrófális volt, 1600x900-on, Medium textúra, minden más totál lowon.
De még így is jobban futott, nem volt röccenés, akadás, erről jut eszembe: regisztrált minden lövést a hitbox, köröket ver netkódban az "etalon" br játékra most.

Már csak a társaság hiányzik még, akivel lehet nyomni -> Nyilván egy bétában még nem várható el, de eddig minden pubg-s online játékostárs lefikkantotta, hogy nem szép a grafika, nem jó a játék.

Agymenés: Ami piszok jó játék lehetne még a kategóriában az a Cuisine Royal, ami a hc vonalat tudná vinni, ha átalakítanák és nem ez a konyhás bohóckodós marhulás lenne.

(#481) Jinxb1rd válasza Thome (#480) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én nem vagyok pubg-s, de a grafika tényleg nevetséges. Mintha félúton lenne a Fortnite és a PUBG között, félig rajz, félig reál.

We are only Stardust...

(#482) shotika válasza Thome (#476) üzenetére


shotika
őstag

Nekem ezekkel a beállításokkal (a játék maga igazította így), szinte végig tartja fixen a 80-90 fps-t, kivéve, amikor kiugrom a gépből, ott 55-60 körül - de az mindegy. I5 3550 - 8gb DDR3 - GTX 1060 6GB

(1080p-ben)



[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#483) Thome válasza Jinxb1rd (#481) üzenetére


Thome
addikt

Én pl a fortnite félre rajzolt grafikától rosszul vagyok, de itt egyáltalán nincs ilyen érzésem, biztos velem van a baj. Mielőtt félreértesz, nem veszem magamra, de ezt már csak szőrszálhasogatásnak érzem 1-2 embertől, keresni kell valami indokot amitől "rossz" lesz. :DDD

(#482) shotika: Köszi, ígéretesnek hangzik, nagyon kíváncsi vagyok hogy fog beválni, ennyire grafikában erős gépet még nem raktam össze magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#484) shotika válasza shotika (#482) üzenetére


shotika
őstag

Egyébként rég futott nálam cod, ilyen vajsimán. Sajna az előző bétánál még egy R9 270 2gb-om volt, azzal nem volt nagy élmény, de szívesen ráereszteném ezt az új karit is végre. A Ghosts óta minden részben éreztem, hogy mintha a játékban lennének grafikai mikrolagok, amiket még a fraps se jelez - talán az utolsó, a WW2-ben már érezhetően javult a gunplay, itt pedig tökéletes. (Természetesen pc-re értem, a konzolos változatokat nem ismerem).

A grafikáról a véleményem(br mód): nem túl szép (de nem is ronda), viszont legalább hangulatos.

A játék menürendszere végre ismét gyors, és remélem a teljes játék nem fog annyit tölteni, mint a WW2, mert az már tényleg egy vicc volt.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#485) shotika válasza Thome (#483) üzenetére


shotika
őstag

1060-as jóval erősebb kártya, és persze érdemes a 6gb-osat venni belőle. Amire nagyon allergiás, az a különféle MSAA és egyéb élsimítási eljárások (BO4-nél nem próbáltam, de egy Metro LL Reduxot 100-120 fps mindent maxra húzva, ha benyomom ezt, bezuhant 50 körülre.) FXAA és SMAA természetesen mehet.
De ezzel a géppel egy Witcher 3 (a nagyvárosi tereket leszámítva, de ott se vészes) szinte végig tartja a 60fps-t, ami azért nem semmi.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#486) k-adi


k-adi
nagyúr

Tegnap nyomtam pár blackout kört, ma már mire hazaértem vége lett a tesztidőszaknak...

Technikai háttér:
- Látom nagyon téma itt kinek mennyi fps-e volt, nem tudom minek de leírom én is: nekem 2 éves géppel, 16gb ram, gtx980-al megvolt a 80-90fps körüli érték fullhd-ba, minden max-on...nekem ez elég... ennek ellenére a játék grafikája még max.on is tré. :(
- Memory Crash nálam is volt sajnos.

BR mód meglátásaim röviden:
- A lootoláson még van mit javítani. A nagy loot-box ok nagyon erősek (kb. minden van benne ami kell), a zombis fegyverek gyengék, illetve nem mindig egyértelmű melyik item-re lock-ol rá a játék mikor lootol a player, ezért az ammo mellett lévő fegyverek felvétele néha vicces....
- A TTK is sok, főleg ha van armor a célponton.
- A járművek hangjai túl hangosak
- Airdrop lehetne többször is
- Kevés a zombi
- Nincs szél, eső, stb
- Pár haszontalan perk (pl. brawler)
- Nincs killstreak / scorestreak (vagy akár dobozban ilyen.. pl. egy predator missile vagy egy UAV)

Remélem lesz esős, havas, stb. pálya is. Mert a mostanit meguntam 20 kör után.

(#487) l.skywalker


l.skywalker
félisten

‘Black Ops 4’ Studio Says Its Battle Royale Map Will Evolve Like ‘Fortnite

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#488) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Treyarch bosses explain decision to drop single-player campaign from Black Ops 4

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#489) Jinxb1rd válasza k-adi (#486) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Miért lenne sok a TTK? Nem értem miért jó, ha olyanná teszik ezt a br-t, mint a pubg-t, hogy egy camper bárkit leöl. Neked tetszeni fog hogy szaladás közben egy-kettő ar golyó megöl, hogy reagálni se tudsz rá semmit? Vagy szeretnél fél óráig egy ház ablakában levegőzni, mert neked az a 'játék'?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#490) tonermagus válasza Jinxb1rd (#489) üzenetére


tonermagus
aktív tag

A BR mód erről szól... Túlélni... Akinek nem tetszik arra ott vannak a hagyományos módok FFA, TDM, stb... Nekem pont az nem tetszik hogy a BlackOut-ban is mindenki rohangál... Na jóóóó, hazudok, pont ez tetszik, sok-sok EASY célpont :D

(#491) Jinxb1rd válasza tonermagus (#490) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Szerintem meg akinek ez nem tetszik, annak ott a PUBG. Aztán felőlem élvezheti, hogy 3 óra gameplayben 2 és felet egy ablakban állt és lett összesen 3 killje.

Nyugodtan lehet egy oylan br játék is, ahol tudni kell lőni, és nem fél perces teázós egértologatás után véletlen kilőni valakit fejessel és arra pezsgőt bontani meg verni a mellkasod, hogy de kemény túlélő vagy.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#492) tonermagus válasza Jinxb1rd (#491) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Azért amit leírtál elég kemény túlzás :D

[ Szerkesztve ]

(#493) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Még jó, hogy ennyi féle BR game van...
Mindenki megtalálja a kedvére valót!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#494) tonermagus válasza csabamigo (#493) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Igazad van, sorry a többiektől is... Belementünk az "Én jobban szeretek így játszani" témába.

[ Szerkesztve ]

(#495) shotika válasza Jinxb1rd (#491) üzenetére


shotika
őstag

Részben egyetértek veled, én is a pergő akció fele hajlok, viszont a battle royal alapja a túlélés minden áron. Egészen más játékstílust kíván, mint az eddigiek (főleg nekem, mert én még a PUGB-ot is csak videón láttam:D), hozzáigazítod a taktikádat ahhoz, hogy valahogy túléld. Nem az a lényeg, hogy hányat ölsz meg, hanem hogy utolsó legyél, pont ez adja az igazi pluszt.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#496) csabamigo válasza tonermagus (#494) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Tegnap azt néztem az egyik kör elején, hogy már a levegőben halt meg valaki mert nekirepültek!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#497) b.


b.
félisten

Srácok nekem eddig nagyon bejön ez az új cod.
Igaz, hogy elfogult vagyok a sorozattal, de ha objektíven próbálom nézni, akkor is tetszik.
BR-t még nem próbáltam, de eza mód is eléggé adrenalin dús, kezdem megérteni miért szeretik sokan.

Írta már oriic feljebb, hogy aki sokallja az árát CD keys-en 12 K ért beszerezheti. ( tudom szürke import satöbbi, de ez van)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#498) KaitouP


KaitouP
veterán

A Treyarch meghallgatta a játékosok szavait, így az alábbi változtatásokat eszközölik majd a teljes játék októberi megjelenéséig:

- Újradolgozzák az armor rendszert, 3. szintű páncolokból kevesebb található majd a pályán, és azok sem maradnak rajtunk túl sokáig.
- HUD -on fogjuk látni csapattársaink felszereléseinek állapotát
- A hangrendszert is újradolgozzák, hogy a különböző hangok, zörejek, léptek reálisabban verődjenek vissza, függően a hely akusztikájától, ahol vagyunk éppen. Ehhez majd társul több opció az általunk preferált hangzás beállítására.
- Gyorsabb item felvétel, kevesebb véletlen lootolás, instant item felvétel, a quick equip menüvel is dolgoznak még.
- Javítják az időnkénti framerate esést MS konzolokon - itt saját megjegyzés: általában minden konzolon javítani kellene a framerate -t, mert ocsmány, és nem szeretnék PS4 Pro -ra cserélni a base gépem csak azért, mert csak ott fut 60 fps -el. Épp elég a hányás 900p.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#499) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

10Hz-en (tickrate) futnak a Blackout szerverek [link] :))

/s

(#500) Szeszkazán válasza wjbhbdux (#499) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Még is jobb volt a hitreg mint a PUBG-be, nem volt desync se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.