Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Black Ops 4 (PC, XO, PS4) topikban! Olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) nagylaci6417 válasza csabamigo (#348) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Azért gondolom .nekem már meg van 3 napja.plusz most frissitett 1.6 gb.előző bétával is játszottam és akkor azt irták hogy nem szabad törölni .arra fogják frissiteni.valami ilyesmi ről irtak

[ Szerkesztve ]

(#352) #78687232 válasza nagylaci6417 (#351) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nyolcadika óta ez a száz mega van fent nekem, még jó hogy nem lassú a netem.

(#353) csabamigo válasza nagylaci6417 (#351) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Az lehet de én csak ma rendeltem elő, Mixeren van egy visszaszámlálos közvetítés , azon este7 a vége, talán addig lesz valami

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#354) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A 100 mega a szokasos preorder meret a teljes jatekhoz, nincs koze a betahoz.

A beta jelenleg nem elerheto technikai okok miatt a store-bol. Ha valaki jatszott az elozo betaval neki lefrissult az a kliens, es azt tudja inditani 7kor.

Aki torolte vagy utolag rendelte elo jatekot vagy kapott kodott, azoknak varniuk kell egyelore.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#355) #78687232 válasza oriic (#354) üzenetére


#78687232
törölt tag

Semmi gond, köszi a részletes infót! :R

(#356) gyuribácsi88

Még délelőtt letöltöttem a blizzard kliens-nél azt ami letölthető volt, gondolom ez a blackout, csak mert nem volt külön feltüntetve. :F Amúgy ez a blizzard kliens is egy hulladék, pont mint az origin.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#357) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

Boxon már be
enged

(#358) b. válasza oriic (#354) üzenetére


b.
félisten

Ma este 7 kor ?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#359) tepenzed


tepenzed
őstag

Az mennyire normál hogy 970-el 50 fps-em van? Próbáltam lejjebb rakni a grafot, de nem nagyon javul :(

(#360) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Xboxra most már tölthető!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#361) SEMY


SEMY
tag

Néztem a streamet és így beengedett a bétára. :D

[ Szerkesztve ]

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#362) #78687232


#78687232
törölt tag

Sikerült, már töltöm. Köszönöm hogy szóltatok. Ha esetleg lenne valakinek egy fölös box kulcsa, írna nekem pm-ben? Köszi előre is!

(#363) @rglaaf


@rglaaf
veterán

csak br modot lehet tolni bétában?

PSN:BiZzare_0 ️

(#364) #78687232 válasza @rglaaf (#363) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ebben a körben igen, szerintem a sima multi már volt

(#365) oriic válasza @rglaaf (#363) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, sima multi béta már volt.

Live-Die-Respawn

(#366) zadir1


zadir1
tag

Xbox-ra szeretnék kulcsot kérni!

(#367) N@idia


N@idia
őstag

Akik majd pc-n tolják azok vegyenek fel és alkossunk csapatot, mert egyedül nem hiszem, hogy élvezetes lenne a játék ;] :DDD

Battle ID: BattleOoze#275704

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#368) bandi0000


bandi0000
nagyúr

ha valakinek kell esetleg, itt van pár kód:

Your Battle.net code: NTDX-LMCC-LJCJP-LL8M-PD8H
Your Battle.net code: NTF3-5FSF-BPFVM-M5JJ-KSV9
Your Battle.net code: NTF3-94N5-9VDDJ-H6JC-TNJL

Xbox One: bandymnc

(#369) #78687232


#78687232
törölt tag

Nem lehet invelni barátot? Nekem nem sikerült :(

(#370) Szeszkazán válasza tepenzed (#359) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Proci éhes, lehet a procid fogy el.

(#371) nagylaci6417 válasza #78687232 (#369) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Nem lehet.mi is probálkozom

(#372) N@idia válasza bandi0000 (#368) üzenetére


N@idia
őstag

Az elsot vittem, koszi :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#373) #78687232 válasza nagylaci6417 (#371) üzenetére


#78687232
törölt tag

Lehet. Kiválasztod a duot, Y és join a baráthoz. Invelni nem lehet.

(#374) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Sokan mondják, hogy unalmas a BR mód. Külső szemlélő számára annak tűnhet, De játszani egész más. Tápolni És jó helyeket keresni , többnyire csak a végjáték igazán mozgalmas.
[solo win]
[duo win]

Nyugodtan bele lehet tekerni, Az eleje "unalmas" (tápolás És helyezkedés)

Egyedül tényleg ott van a feszültség, hogy minden sarok halálos veszélyt rejthet , csapatban pedig a csapatmunka adja meg a piiantériáját.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#375) nagylaci6417 válasza #78687232 (#373) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Rájöttünk☺

(#376) #78687232 válasza mcwolf79 (#374) üzenetére


#78687232
törölt tag

Solo-ban halálra untam magam, ketten már élveztem a módot, bár szerintem hamar elmegy tőle majd a kedvünk.

A sima multi is ugyanilyen brutálisan ronda? Egyáltalán nem szoktam a grafikával foglalkozni, mégis most csak pislogtam ezen az őskori megvalósításon. Lehet vissza kéne dobni az előrendelést.

(#377) mcwolf79 válasza #78687232 (#376) üzenetére


mcwolf79
veterán

Gondolom a nagy térkép És a játékosszám miatt visszább kellett csavarni a grafból , de a PUBG-re így is köröket ver.
Amúgy egyébként szebb, csak ugye a YT is tömörít És a HDR hiánya miatt ilyen rondák a színek.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#378) #78687232 válasza mcwolf79 (#377) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem a videódra gondoltam, tegnap játszottunk vele este. Ezért kérdezem a sima multit, blackoutban nagy távolságban nem tudtam hogy ember fut vagy pixel délibábot látok. Szörnyű :D

(#379) b. válasza bandi0000 (#368) üzenetére


b.
félisten

elvitték mind hármat ,de csak egy emberke szólt :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#380) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Xboxra van valakinek kódja? Privátban szívesen elfogadom! :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#381) #78687232 válasza IntelKiller7 (#380) üzenetére


#78687232
törölt tag

Xbox fórumban nyomják ezerrel, de tuti hamar rárabolnak :D bírom ilyenkor senki sem tud egy 'vittem' kommentet írni.

(#382) KaitouP válasza #78687232 (#381) üzenetére


KaitouP
veterán

Áh, magyaréktól az nem szokás, se köszönöm se semmi, ne várj ilyet ezektől.
Ezért nem is publikálok soha kódot, majd írnak ők privátot, ha kell nekik.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#383) #80123904


#80123904
törölt tag

Akinek kell még, annak itt van 2 PC-s béta kulcs:

Your Battle.net code: MVRF-FJCL-3DM8T-NQP5-5K9L
Your Battle.net code: MVRF-L636-B49PV-NC9C-T4KK

(#384) Daralo:) válasza #80123904 (#383) üzenetére


Daralo:)
tag

Hello!
2. kódot vittem, köszi, hogy megosztottad!
Jó játékot mindenkinek.

(#385) redingitell


redingitell
senior tag

Á felhasználták már az elsőt is Lemaradok mindig..
Esetleg valakinek egy felesleges?
Priviben?

(#386) gyuribácsi88

Hát ennek PC-n esélye se lesz a PUBG ellen, konzolon fog tarolni, mivel ps4-re nincs PUBG, xbox-ra van, de hát az meg olyan mint egy rakás szar. Engem nem győzött meg, az inventory része meg a fegyver kiegészítők elhelyezése a fegyveren elég érdekes, rádobál mindent magától. A gunplay nem rossz, de a 80 ember kevés, 1 perc múlva már csak 40-en vagyunk. A bokor olyan mint egy fal, megakadsz benne, víztorony tetejéről leugrasz az életed fele megmarad, sisakot alig lehet találni, pedig anélkül nem mész sokra. Mindegy, konzolon biztos jó lesz, mert ott nincs más, de pc-n ez halott lesz a pubg mellett.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#387) sagem válasza redingitell (#385) üzenetére


sagem
addikt

Mától nyitott lesz mindenki számára és már nem fog kelleni kód :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#388) redingitell válasza sagem (#387) üzenetére


redingitell
senior tag

Tudom, csak épp most érek rá :K

(#389) #78687232 válasza gyuribácsi88 (#386) üzenetére


#78687232
törölt tag

Maga a pubg olyan mint egy rakás szar. Konzolon a Fortnite erőteljesen tarol, bár szerintem az se sokkal jobb mint a többi BR játék :DDD
Most már bánom amiért lemaradtam a multi bétáról, ez alapján eddig nincs szükségem a bo4-re.

(#390) IntelKiller7 válasza #78687232 (#381) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Hát ott eddig vagy 2 posztot láttam róla. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#391) tepenzed válasza gyuribácsi88 (#386) üzenetére


tepenzed
őstag

Az automatikus felpakolás kikapcsolható.
A PUBG-nél minden jobb pc-n is, ez a játékosszámból is látszik.
Az Inventory részen a megjelenésig változtatnak.
Sisak nincs. Ha a level 3 armorra gondolsz, azt nem a földön illik keresni.
A játékosszámot pedig akár a béta alatt is növelni fogják, csakúgy mint ps4en (ott már 89 volt)

[ Szerkesztve ]

(#392) mcwolf79 válasza gyuribácsi88 (#386) üzenetére


mcwolf79
veterán

Már feltolták 88-ra a játékosok számát, kieget nem rak fel mindent magától. Ha nincs rajta semmi akkor igen, ha van rajta valami külön gomb van a felvételre csere helyett. Amúgy sztem a UI nem olyan rossz, meg lehet tanulni "viszonylag" gyorsan használni a dolgokat. Még mindig jobb, mint pl. a H1Z1-ben lévő borzalom.
Az hogy elhal a brigád fele az első 3 percben azt én sem tudom mire vélni. Lehet a sok Blood Steven TDM-et játszik vele, hogy kiugranak az elején aprítani egymást. Én nagyon ritkán ugrok a darálóba, inkább elmegyek csendesebb helyekre feltápolni magam. Amúgy javult a helyzet, mert a béta indulásakor szinte a 2/3-a meghalt az embereknek, most már csak a fele :U Lehet megtanulnak vele játszani a népek lassacskán.
Víztoronyról még nem estem le, de magasabb házról már igen, és azért sebződök rendesen. Majd este meglesem ,milyen magasról kell leesni az instant halálhoz.
Ha sisak alatt a 3-as Armort érted igen, nem sok helyen van, dehát ilyen a random. Mindenki egyenlő eséllyel indul, szerencse is kell a jobb loot-hoz.
Komolyan nem értem ezt a PUBG istenítést. Ha annyira király játék miért csökkent a játékosszám kevesebb,mint a felére??? Vajon miért mentek a népek inkább cartoon BR-ozni?

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#393) KaitouP válasza #78687232 (#389) üzenetére


KaitouP
veterán

A multi az fasza lesz ne aggódj, ez eddigi legjobb. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#394) sagem válasza tepenzed (#391) üzenetére


sagem
addikt

Nem igazán értem mi látszik a játékosszámon..ugye nem a bulvár gamer.hu -s kattintásvadász cikkekből táplálkozol?:) Ott szokták temetni minden egyes héten a PUBG-t, mert csökken a játékosszám, de konkrétan olyan címekkel, hogy kihalás szélén, meghal stb. :D...csökkent a száma, ez tökre igaz, de basszus még mindig 1 millió közeli napi aktív játékosa van..ez mióta kihalás, mi látszik rajta?:) Mert a többi PC-s lövölde a közelében nem jár a számokat tekintve. Leszámítva a Fortniteot persze :)

BTW szerintem kár összehasonlítani ezt a játékot a PUBG-el, teljesen más a kettő mindkettőnek vannak erőssége meg gyengeségei. Személy szerint ez az első olyan BR amiben én látok potenciált. Viszont itt is sok még a kérdőjel, pl a magas ár biztosan nem tesz túl jót neki, ezt nem lehet külön megvenni, csak a COD-al együtt.

A másik hatalmas kérdőjel, hogy mekkora támogatást fog kapni a PC-s COD, és a BR mód a megjelenést követően? Aki képben volt az eddigi COD multikkal kapcsolatban az tudja, hogy igen hamar ellepték a játékot a csalók, megszűnt a support és letojták az egészet a készítők, mert 1,5 év múlva úgyis jön a következő rész..

+még egy adalék: szeptember 19ikén jön a Tencent ingyenes BR játéka (Ring of Elysium) immár Európába/Amerikába is, Steamen keresztül is elérhető lesz és a játékmenete/grafikája nagyon hasonló ehhez, szóval lesz ingyenes konkurencia is.

De: én remélem hogy sikeres lesz ez is, kell minél több ilyen típusú játék, hogy fejlődjön ez a stílus végre!:) Remélem elgondolkoznak azon, hogy ingyenessé teszik és hosszútávú támogatást kap!:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#395) mcwolf79 válasza sagem (#394) üzenetére


mcwolf79
veterán

[azért ez a durva csökkenés eléggé árulkodik valamiről]

Sajnos aki csalók nélkül akar kompetitív játékot játszani annak konzolra kell váltani. Ezt egyébként úgy mondod,mintha a PUBG-ben nem hemzsegnének a csalók. Ott is van bőven.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#396) tepenzed válasza sagem (#394) üzenetére


tepenzed
őstag

ha a Ring of Elysumra gondolsz (Europa), nem jelenik meg határozatlan ideig az Eu-ban.
Steamchartsból táplálkozok és a barátokból, a játék továbbra sem javul semmit.
Egyébként nem értem amit mondasz, a Black Ops 3-hoz a mai napig jön tartalom bőven.

(#397) #78687232 válasza KaitouP (#393) üzenetére


#78687232
törölt tag

Komálom amiket írsz, úgyhogy hiszek neked. Ma még eszünkbe nem jutott a Blackout-ot elindítani, pedig tegnap csak két meccset mentünk.

(#398) sagem válasza tepenzed (#396) üzenetére


sagem
addikt

Steamen Szeptember 19ikét ír megjelenési időre, abár ez valószínűleg csak az ázsiai lesz, de nem hiszem hogy utána éveket csúszna, pláne ha esetleg a COD BR is sikeres lesz :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#399) tepenzed válasza sagem (#398) üzenetére


tepenzed
őstag

Ezek szerint nem Magyarországon vagy, a legtöbb EU országban tiltja a steam és EU szerver sem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#400) sagem válasza mcwolf79 (#395) üzenetére


sagem
addikt

PUBGben is vannak csalók természetesen, mint minden PC-s játékban, nem ez a gond, hanem az, hogy a COD-os multik eddig PC-n..hát..hm..nem véletlenül nincsenek a top 100 online játékossal bíró játék között steamen a megjelenésüket követően kis idővel. Itt most az a kérdés, hogy ez a rész más lesz e ebből a szempontból vagy sem. Én örülnék ha más lenne, de szerintem erre akkor van reális esély, ha a BR mód leválna és különálló termékként kezelnék.

konzol engem momentán nem érint, ott nem tudom hogy teljesít a COD multi :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.