Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Black Ops 4 (PC, XO, PS4) topikban! Olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Bazsi1987 válasza oriic (#249) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Hmmm ez baszo lesz!!!💪

(#252) KaitouP válasza oriic (#249) üzenetére


KaitouP
veterán

Vitatkozni fognak velem, de nem érdekel, szerintem a Blackout lazán az eddigi leghangulatosabb BR mód lehet a műfajban. Tetszik! :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#253) #78687232 válasza KaitouP (#252) üzenetére


#78687232
törölt tag

A trailer alapján én is ezt mondom. Rendesen várom, bár a béta lehet kimarad :((

(#254) KaitouP


KaitouP
veterán

Na bejelentettek egy dobozos Pro edition-t, ez kell nekem, de még sehol sem kapni itthon.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#255) #78687232 válasza KaitouP (#254) üzenetére


#78687232
törölt tag

Most vettem meg, jöhet a béta.

(#256) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nézek pár Twitch adást, simán bejön ez a Blackout. :D

Live-Die-Respawn

(#257) @rglaaf válasza #78687232 (#255) üzenetére


@rglaaf
veterán

mikortol lehet tolni?

PSN:BiZzare_0 ️

(#258) tepenzed


tepenzed
őstag

Néztem pár gameplayt, pubg-nél sokkal jobbnak tűnik, látszik, hogy dolgoztak rajta. A pálya gyönyörű, ps4en is smooth, végre egy normális br :R
Egyébként simán el tudom képzelni, hogy pc-n halott lesz a rendes multiplayer mód és mindenki csak br-t fog tolni.

[ Szerkesztve ]

(#259) mcwolf79 válasza tepenzed (#258) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát azért a textúrák sok helyen elég elnagyoltak.
Amúgy nekem bejön, ha gatyába rázzák akkor sokat fogom tolni ezt a módot.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#260) tepenzed válasza mcwolf79 (#259) üzenetére


tepenzed
őstag

majd a pc :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#261) oriic válasza @rglaaf (#257) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS4-en már akár most.

Live-Die-Respawn

(#262) hunmarkov válasza @rglaaf (#257) üzenetére


hunmarkov
csendes tag

Akit érdekel nyomják most egy páran streamen:
https://www.twitch.tv/drdisrespectlive
https://www.twitch.tv/joshog
https://www.twitch.tv/shroud

[ Szerkesztve ]

Weboldal készítés: https://zeusweb.hu

(#263) #78687232 válasza @rglaaf (#257) üzenetére


#78687232
törölt tag

Csüt este ha jól tudom. Nem is nézem tovább, nagyon tetszik! Már csak a barangolás miatt is, ott van a szeren.

(#264) mcwolf79 válasza tepenzed (#260) üzenetére


mcwolf79
veterán

Inkább gyengébb grafon tolom csalók nélkül, mint csilivili grafon tele csalókkal.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#265) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ezek a zombik mit keresnek a Blackout-ban? Vagy ahogy néztem a jobb cuccokat őrzik?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#266) oriic válasza mcwolf79 (#265) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jobb cuccokat őrzik.

Live-Die-Respawn

(#267) KaitouP


KaitouP
veterán

Na, kipróbálva, lement az első kör. :D

Ahogy gondoltam: az eddig megjelent legjobb BR játék/mod, zseniális, nagyon el lett találva.

Az látszik, hogy a grafikából itt ott vissza kell venni, sejthető volt, 100 ember egy pályán, fix 60 fps a cél.

Nagyon fura ekkora pályán mászkálni egyébként, de nagyon élvezem. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#268) KaitouP válasza KaitouP (#267) üzenetére


KaitouP
veterán

Eh, mondjuk a framerate így is sokszor alacsonyabb a 60 -nál, meg szerintem a felbontás is 1080p alatt van.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#269) KaitouP válasza KaitouP (#268) üzenetére


KaitouP
veterán

Bakker 6. helyen úgy haltam meg hogy beragadt a wc ajtó (avagy bugolt a játék, és nem tudtam kinyitni sehogy az ajtót), és elért a kör... :(((

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#270) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Kipróbáltam, marad az élő rendelés , legjobb br játék lesz 💪😉

(#271) gyuribácsi88

Én majd csak 15.-én tudom kipróbálni, de amit eddig láttam belőle (shroudnál), az alapján nem tűnik rossznak.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#272) tepenzed


tepenzed
őstag

Pc-re nagyon kíváncsi leszek, mennyire sikerült optimalizálni. Na meg, hogy ott mennyire engedték el br módban a grafikát... Ha volt béta kódom, akkor én már pénteken is játszhatok ugye?

Amúgy sokat várok a fejlesztőktől, az első napi visszajelzések alapján redditen már külön fejlesztői topicot is csináltak és a pc bétáig egy rakás dolgot javítanak és az interfészen is fejlesztenek. Egyébként velük kapcsolatban bizakodó vagyok, több évig támogatják a játékaikat, a bo3-ba a mai napig jön tartalom.

[ Szerkesztve ]

(#273) Corpuscle válasza oriic (#256) üzenetére


Corpuscle
őstag

BO1 óta nem codoztam, ezt előrendeltem. TF2 óta FPS-t se toltam, jól fog esni egy kis lövölde. :)

(#274) oriic válasza Corpuscle (#273) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor majd tolhatjuk egyutt. :D

Live-Die-Respawn

(#275) Corpuscle válasza oriic (#274) üzenetére


Corpuscle
őstag

:K :C

(#276) k-adi válasza tepenzed (#272) üzenetére


k-adi
nagyúr

kb. mikre panaszkodnak? most nincs kedvem kikeresni redditen, stb

(#277) KaitouP


KaitouP
veterán

Meg is lett délután az első win, 6 öléssel. :D Bele se gondolnak sokan hogy mennyire hallani őket, ha headsettel játszik az ember. Hatból négyet úgy hallottam meg hogy trappoltak mint egy csorda.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#278) Chereiose


Chereiose
addikt

PC-n mikor lesz black out beta?

(#279) gyuribácsi88 válasza Chereiose (#278) üzenetére

[link]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#280) RudY válasza hunmarkov (#262) üzenetére


RudY
addikt

Nem terveztem ugyan, de asszem mégis behúzom One X-re, a pubg bénázása után igazán élvezetesnek tűnik. :K

(#281) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

89-re növelték a béta játékosainak számát. (80-ról) Premierre simán lesz ebből 100 is.

Live-Die-Respawn

(#282) Chereiose válasza gyuribácsi88 (#279) üzenetére


Chereiose
addikt

:DDD :DDD Köszi.

(#283) Thome


Thome
addikt

Néztem videót erről a blackout módról.
Hát mit ne mondjak nagyon jól néz ki, hanem csak külön modként kezelnék hanem hc irányba elmenne, köröket verhetne a tudjuk melyik br játékra.

De persze videó alapján kijelenteni túlzás.

(#284) KaitouP válasza Thome (#283) üzenetére


KaitouP
veterán

Én most húztam be a harmadik win -em, nagyon élvezem a játékot, holott engem leginkább továbbra is a játék multiplayer része érdekel. Fortnite -al játszottam egy darabig, de engem az a meseszerű animáció, meg a TPS nézet nem hoz lázba, az építés meg kifejezetten idegesít.
A Blackout -ban viszont minden nagyon jól el van találva, leszámítva a grafikát és a framerate -t, de azt valahogy kibírom.

Itt meg a második win-em, jó kör volt: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#285) IntelKiller7 válasza KaitouP (#284) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Mi ez a zs kategóriás grafika? :DD

Van valakinek Xbox One-ra felesleges béta kulcsa? Elfogadnám szívesen. :B

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#286) #78687232 válasza KaitouP (#284) üzenetére


#78687232
törölt tag

Elaludtam a videó alatt, pont az ilyenek miatt nem fogok sokáig játszani ezzel.

(#287) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Nem tudjátok, hogy PC-n lesz FOV állítási lehetőség?

Illetve aki tolta már a bétát: mennyire jellemző hogy az emberek csúszkálva közlekednek? (sorry, nekem ez a vesszőparipám)

(#288) tonermagus válasza #78687232 (#286) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Én még mindig úgy gondolom hogy aki konzolon játszik FPS-t az nem gyengén mazochista :D :D

(#289) #78687232 válasza tonermagus (#288) üzenetére


#78687232
törölt tag

Szinte csak azt játszok, szóval ez erősen bukta. Hozzáteszem, nagyobb mazochista akinek megfelel az 500-1000 játékos pc-n.

[ Szerkesztve ]

(#290) oriic válasza tonermagus (#287) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz FOV allitas PC-n.

Live-Die-Respawn

(#291) tepenzed válasza #78687232 (#289) üzenetére


tepenzed
őstag

ennél azért több játékos lesz ezen rész esetében pc-n.
Egyébként minek neked 1000 online embernél több? az előző részeknél is pillanatok alatt találok fullos meccset.

A BR mód meg tömve lesz emberekkel, mivel a pubg egyre kevésbé van versenyben.

Konzolon meg a játékosok fele a módosított egér szarságával alázza a népet, szóval a cheater téma sem releváns. (Konzolon is játszok, félreértés ne essék, de semmivel nem jobb ott, mint pc-n)

[ Szerkesztve ]

(#292) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Sosem értettem, hogy miért fogja fel mindenki pozitívumként, hogy konzolon többen játszanak az adott játékkal mint PC-n. Ez alapból azt feltételezi hogy az adott játék sz*r, mert ebben az esetben a PC-s fogja magát és elkezd mással játszani. A konzolos meg marad. Azért, mert nincs más alternatíva és csak ez a játék marad neki, vagy mert neki jó a sz*r is, ezt mindenki döntse el maga.

Ezt nem megbántásként írtam, senki ne vegye magára!

[ Szerkesztve ]

(#293) mcwolf79 válasza tepenzed (#291) üzenetére


mcwolf79
veterán

Azért a WH És aimbot dolgokat ne vegyük már Egy kalap alá az egerezőkkel . nagyon Nem Egy kategória.
Ki a nagyobb mazochista : aki kontrollerrel játszik, vagy aki szenved a sok cheater majomtól ?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#294) #78687232


#78687232
törölt tag

Megvolt a napi okoskodás csupa butasággal. Eddig azt hittem csak a cod hírek alatt mennek az ilyen bölcsességek.

(#295) Atish19


Atish19
őstag

Sziasztok! Lehet előtölteni az open betat? Sehol nem találok róla infót.

(#296) oriic válasza Atish19 (#295) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos infó még nincs róla, elvileg pénteken, vagy szombat délelőtt kell ránézni Battle.net-re.

Live-Die-Respawn

(#297) KaitouP válasza IntelKiller7 (#285) üzenetére


KaitouP
veterán

720p a videó csak sajnos, így nem adja át megfelően a grafikát, de amúgy igen, sajnos meglehetősen csúnya a játék Blackout módban, míg multiban azért jóval szebb lesz. Hiába, 100 player (jelenleg csak 89 ugye) egy óriási pályán, plusz a 60 fps mint kitűzött cél, csak utóbbi esetén még aggasztóbb az, hogy nagyon gyakran beesik a framerate, és nem is kicsit, ami már azért egy CoD játék esetében zavaró. Plusz, tudtommal a játék dinamikus felbontást használ, és érezhetően alacsonyabb a felbontás mint 1080p. (Base PS4.)

A kérdés az hogy a full release -re ezzel tudnak valami kezdeni, vagy sem, de inkább utóbbira tippelek. Pro -n talán ez valamivel korrektebb lesz, és most jön képbe az, hogy az alapgépesek nem szenvednek majd hátrányt - dehogynem, mert amíg a Pro erőből megnyomja a framerate -t, de alapgépen lesz ez a 45-55 fps -es szenvedés, ami befolyásolja a teljesítményedet is játékban.

(#286) SwitcX

A Battle Royale az ilyen, nem csak Blackout -ban, hanem általában. A multiplayer pörgős meccseivel szemben itt a cél az hogy 100 -ból te legyél az utolsó talpon, és ahogy láthatod is a videómban, ha csak eszetlenül berambózol valahová, akkor könnyen otthagyod a fogad. Az első pár percben nagyon gyorsan megfeleződik a még játékban lévő player.

Kinézel magadnak egy jó helyet, összeszeded a fegyvereidet és egyéb item -eket, és szépen végigtaktikázod az utadat a végig. Lapulsz, bújsz, figyelsz a léptekre - a sok hülye jó eséllyel elvégzi helyetted a piszkos munkát, és kinyírják egymást, neked lehet hogy csak az utolsó talpon állóval kell majd foglalkoznod. Hivatkozok megint a videóm végére, jött a kör, én megbújtam a szikla mögött, a két enemy player meg szépen elszórakozott egymással. Ugyan az egyik észrevett, és rám is lőtt (eltévesztette) de ott volt neki a másik, aki nem hagyta pihenni, szépen ki is nyírta, majd a srác belerohant a végzetébe, avagy belém. És win. :D

Amúgy ha nagyon megy, én is egy jó másfél órát, ha tudok előtte ülni egyhuzamban, mert utána megunom egy időre - jó lesz ez a Blackout mód egy kis fun -ra, de még mindig a kompetitív multi, ami lázba hoz. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#298) Szeszkazán válasza oriic (#296) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Pénteken elvileg a PC már open, szerintem csütörtökön már lehet előtölteni.

(#299) oriic válasza Szeszkazán (#298) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szombat este 19:00-tól megy a PC-s open béta.

"The Blackout PC Open Beta is available to anyone with a http://Battle.net account starting 10am PT on September 15th"

Ezért írtam hogy vagy péntek délelőtt, vagy jobb esetben pénteken lesz preload hozzá.

Live-Die-Respawn

(#300) #78687232 válasza KaitouP (#297) üzenetére


#78687232
törölt tag

Igen, a rendes multi fogja igazán adni, ez meg néha barátokkal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.