Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Black Ops 4 (PC, XO, PS4) topikban! Olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) oriic válasza bulikavagyok (#1599) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja mar 8-9 kornyeken kellene jarnom, csak az elmult egy hetben nem sokat toltam.:D

Live-Die-Respawn

(#1602) bulikavagyok válasza oriic (#1601) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Plusz Te kicsit hatékonyabb lehetsz mint én. :P Ha tippelnem kéne kb fele annyi idő alatt lépsz egy szintet.

(#1603) KaitouP válasza bulikavagyok (#1602) üzenetére


KaitouP
veterán

Az a sok Monsta kód boostolja ám. ;] :P

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1604) b. válasza oriic (#1601) üzenetére


b.
félisten

Kockaaa ! :DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1605) Corpuscle válasza KaitouP (#1603) üzenetére


Corpuscle
őstag

Meg a skulker glitch. ;]

(#1606) oriic: Megoldjuk! ;)

[ Szerkesztve ]

(#1606) oriic válasza KaitouP (#1603) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

5 óra jött csak össze végül Monster kódokból. Jelenleg 111 órám van a játékban. :DDD

(#1604) b.

Köszi köszi.

Btw PC-re és XO-ra ma jön a COD Pont beváltási lehetőség este 7-től.

(#1605) Corpuscle

Ahhoz kellene haver, hogy az ő lobby-jába csatlakozzak ám. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1607) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Monster kód: XXHDM6N9NL

Szívesen! :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#1608) Corpuscle válasza }{3@Đ$}{0ot (#1607) üzenetére


Corpuscle
őstag

:R

(#1609) shotika


shotika
őstag

Egy ideje halott a Battlenet app, másnál is?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1610) k-adi válasza shotika (#1609) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem

(#1611) SEMY válasza shotika (#1609) üzenetére


SEMY
tag

Nekem sem megy, nem tudok online csatlakozni ...csak offline megy. :(

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#1612) RMZ250


RMZ250
senior tag

Srácok én ezt nem értem, évek óta HC módban játszok minden codot. Itt viszont valami nem jó, Befordul elébem, előttem szalad, elkezdem lőni mutatja folyamatosan a hitreg a találatot. Erre megfordul és röccs már fekszem is. Abszolút nulla vagyok, képtelen vagyok jó eredményt elérni. Szinte mindig uccsó vagyok. Előző codokban szinte mindig benne voltam az első háromba. Jó néha mikor beszabadultak ilyen überállatprók akkor legyaláztak :)) Szóval nem értem miért nem halnak. Nem tudok angolul ezért külföldi fórumokat nem olvasok, de nincs esetleg máshol is ilyen panasz. Nem tudtok róla, hogy miért ilyen gyenge a sebzés HC-ben is. Vagy csak behaluzok már az idegtől és csak nálam van baj :DDD

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#1613) huby80 válasza RMZ250 (#1612) üzenetére


huby80
senior tag

Hát hc után ezt szokni kelk az fix ....játsz csak és majd ráérzel ! Szerintem a hc meg a simma között lenne a legjobb a sebzés mert hc be meg kispisztolyal kiszednek a világvégéröl :K

(#1614) shotika válasza SEMY (#1611) üzenetére


shotika
őstag

Megpróbáltam újratelepíteni az appot, de fél órája azt írja ki, "downloading new files"..

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1615) gyuribácsi88 válasza RMZ250 (#1612) üzenetére

Itt olyan a HC mint WW2-ben a core, (én is mindig hc-t toltam) nekem is szokni kellett, smg felejtős, body armor felcsap, ez az alap, aztán már csak szokni kell a dolgokat.

Más; kinek hogy megy a blackout?

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1616) RMZ250 válasza gyuribácsi88 (#1615) üzenetére


RMZ250
senior tag

Háááááááááát jól van, akkor ezt le kell nyelnem :O

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#1617) KaitouP


KaitouP
veterán

Na, a KN-el bezárólag meglett a Diamond camo. :))

Ez az XP mennyiség. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1618) b. válasza KaitouP (#1617) üzenetére


b.
félisten

gratula. Én is lassan végzek a riflekkel.

más : Pc-n ma amióta lejött a frissítés használhatatlan a játék. Kifagy , kidobál hibaüzenetekkel, safe módban indul, elmentek a beállítások szóval katasztrofális.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1619) dombi81 válasza b. (#1618) üzenetére


dombi81
senior tag

Most játszom pc-n, már vagy két órája, nincs semmi probléma. :R

(#1620) b. válasza dombi81 (#1619) üzenetére


b.
félisten

most már nálam is helyreállt, volt egy óra amikor mindenféle yade mamba meg ilyen hibaüzenetekkel kivágott .

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1621) Corpuscle válasza KaitouP (#1617) üzenetére


Corpuscle
őstag

Grat! Nekem is csak a KN hiányzik a diamondhoz, de jó úton haladok. :)

(#1622) #59036672


#59036672
törölt tag

Tegnap megint egy 2. hely már kezd egy kicsit frusztráló lenni. :O

(#1623) dombi81


dombi81
senior tag

Fov hányas értékre állítva ideális, nektek?
32 colos a monitorom, de néha alig fedezem fel rejtekhelyén az ellent.

[ Szerkesztve ]

(#1624) huby80


huby80
senior tag

Srácok a black marketbe feloldott arcfesteseket hol lehet beallitani?

(#1625) gyuribácsi88 válasza dombi81 (#1623) üzenetére

Nálam a fov 110, a monitor meg 27". A 120 már kicsit durva, a 100 kevés, szóval szerintem a 110 az ideális, legalábbis nekem. Ezt mindenkinek magának kell kitapasztalni hogy neki mennyi a megfelelő.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1626) oriic válasza huby80 (#1624) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha megvan hozzá a ruha is, akkor a personalization menüben. Ott ahol a challengek és a calling cardok is vannak. (Fent ha megnézed vannak fülek, lehet közöttük váltani)

Live-Die-Respawn

(#1627) dombi81 válasza gyuribácsi88 (#1625) üzenetére


dombi81
senior tag

110? Nem sok az egy kicsit? Az ember semmit nem lát akkor a játékból. De ahogy mondtad, mindenkinek miként jónak látja.

(#1628) KaitouP válasza b. (#1618) üzenetére


KaitouP
veterán

+ (#1621) Corpuscle

Köszi, és hajrá srácok! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1629) RMZ250


RMZ250
senior tag

Bocsánat előre is a nyavalygásomért ígérem nem teszem többet. Már annyira elegem van ebből a szarból, hogy kíváncsiságból letöltöttem a CoD 4-et és mentem 5-6 kört. Egyszer lettem 3. az összes többi kört első helyen hoztam. Volt, hogy a vesztes volt, hogy a győztes oldalon de mindig első voltam. Egyszerűen nem értem. Olyan mintha taszítaná az ellen a célkeresztet, a csapattársat persze azonnal szinte kivétel nélkül fejbekúrom, de az ellenséget nem tudom eltalálni.

Na, szóval bocsi, hogy telesírom a fórumot. Még annyit kérdeznék, hogy aki PC-n tolja mindenkinek jól megy?

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#1630) Harambee válasza RMZ250 (#1629) üzenetére


Harambee
tag

2.20 overall kdm van, szoval ja adja :DDD

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#1631) SECTORnooB válasza RMZ250 (#1629) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Én pár napja nyúzom, anno 6 évet (2005-2011-ig) cod2-ztem sport szinten,BF4-BF1 és az elmúlt évben WW2 mindenhol múltamhoz viszonyítva hoztam a szintet,de én sem vagyok megelégedve magammal a BO4-be,mozgásom ott van reflexeim is vannak de csak rohangálok a mapokon mint egy tébolyodott, minden játék más és így mindent meg kell szokni.Ebben a játékban túlon túl erősek a scorestreak-ek, ha valaki ownol az elején egy nagyot, már zsebre is rakta a meccset,lehet mondani hogy majd biztosan nerfelnek stb,de az a helyzet hogy meg kell tanulni ezen a módon is jól játszani, kicsit meg mosolyogtam ezt a COD4-es szkrínt. :P

(#1632) dombi81 válasza SECTORnooB (#1631) üzenetére


dombi81
senior tag

A jó öreg COD4, mennyivel feelingesebb volt, eredetibb. :P

(#1633) b. válasza RMZ250 (#1629) üzenetére


b.
félisten

nem tudom ránéztél e az ellenfeleidre a táblán amit belinkeltél, mert kb az első két helyezett magasabb prestigeben van mn ti együtt az egész csapatban.
Amúgy próbáld ki nem HC ban a játékot. Szerintem tök könnyű a játék, adja nagyon. 20 % fölötti HS arányom is van pl vapor assault riflevel.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1634) RMZ250


RMZ250
senior tag

Hát, srácok köszönöm de próbálkoztam már mindennel Core mód még siralmasabb nekem. Mindegy tolom még egy kicsit és ha lesz javulás akkor marad. Ha nem tudom megszokni akkor uninstal.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#1635) SECTORnooB válasza RMZ250 (#1634) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Azért ezt a felfogást sosem fogom megérteni, nem a játék hibája,hogy nem megy,ha türelmesebb lennél,idővel megügyesednél.

[ Szerkesztve ]

(#1636) tonermagus válasza RMZ250 (#1634) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Nyugi, ez csak azért van mert a jobb COD játékosok mindig a legújabb részt tolják.
Most aki vérprofi vagy érzi a játékot nem fog leragadni a COD4-nél. Ezért ott többnyire középszerű játékosok ragadnak le. Nyilván van kivétel, van aki úgy érzi, hogy a COD4 sikerült a legjobban, ő biztos leragad nála, de valljuk be őszintén, nagyon kevesen gondolkodnak így. Nekem pl. a BO2 az istencsászár, ahhoz képest a Bo4 gagyi, mágis a BO4-et tolom.

Amúgy nekem is szokni kellett az új részt. Kb. úgy indítottam ahogy te, mindig utolsó voltam. Most már azért beférek a top3ba, csapaton belül általában 1-ső vagyok (mivel általában mindig az ellenfél nyer :D, de ez most érdekes módon nem zavar....) Amennyire ellene voltam a csúszkálásnak most annyira megkedveltem. A BO2-höz képes nagyon pörgős a játék, HC-ban a fullos SMG-k verhetetlenek (shotgun-t még nem próbáltam, de az is imba)

A scorestreak-ek tényleg OP-k, az egyik meccsen magam sem értem hogy, de az enemy megállás nélkül szórta ránk a Hellstorm + Attack Chopper kombót ---> csak néztem mint a moziban.

Amit viszont rühellek minden COD-játékba (és látom, hogy ezt sosem fogják megszüntetni) azok a csilli villi skinek. A játék komolyságát vágja haza, hogy rózsaszín pizsamás recon-ra, neoncsíkos Nomad-ra, meg luchador Ruin-re és társaira kell lövöldöznöm. Értem, hogy a játékosokat jutalmazni kell skinekkel, hogy legyen miért harcolnia, de ezektől a skinektől okádnom kell.... Az arcfestést duzzogva elviselném, meg talán a fegyverek skinjével se lenne bajom bár azok is elég ocsmányok.

[ Szerkesztve ]

(#1637) VipJoco


VipJoco
tag

Srácok nagyon noob kérdés, még csak 3 napja van meg a játék (PC), mit vagyis inkább hogyan csinálják kedves játékostársak, a repülős/ helikopteres bombázást/lövést? Karakter specifikus vagy egy bizonyos szint után van ilyen? Van olyan csata ahol épp felkelek és már agyon is lő a helikopter.
Tegnap jöttem rá arra is, hogy karakter választás után fegyvert is lehet választani amik szintet is tudnak lépni :D

(#1638) oriic válasza VipJoco (#1637) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez az elso COD-od?

Scorestreakeknek hivjak ezeket bizonyos kill es/vagy pontszerzes utan kapod ezeket es lehivhatod meccs kozben. Eleinte csak 3 ilyened van, aztan ahogy lepsz szinteket kapod az ujabbakat.

Arra figyelni kell hogy ha meghalsz a streak szamlaloja is lenullazodik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1639) VipJoco válasza oriic (#1638) üzenetére


VipJoco
tag

Hát nem az első COD, de úgy jó 10 éve játszottam vele talán utoljára. :D
(Úgy képzeljem el mint a heal, kisautó, pajzs....?)

(#1640) tonermagus válasza RMZ250 (#1629) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Azért Stev0 elég keményen tolta azon a COD4 meccsen :D Ha nem haragszol meg az én szememben ő lett az első :D

(#1641) oriic válasza VipJoco (#1639) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Scorestreakek listája

Live-Die-Respawn

(#1642) Csokishurka válasza tonermagus (#1640) üzenetére


Csokishurka
őstag

K/D arányt nézve jah :)
Lehet visszarakom egy kicsit a cod4-et :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1643) RMZ250 válasza tonermagus (#1640) üzenetére


RMZ250
senior tag

Nem haragszom, miért haragudnék, de akkor te se haragudj ha le K/D huszározlak vele együtt. Ez is egy játékstílus, hogy bent kempelt egy sarokban és csak ötször tudták kiszedni :DD

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#1644) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Monster kód: 3VNFZJ84NL

Szívesen! :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#1645) tiger10 válasza }{3@Đ$}{0ot (#1644) üzenetére


tiger10
tag

Köszi! Vittem! :R

(#1646) G viktor válasza }{3@Đ$}{0ot (#1644) üzenetére


G viktor
tag

Nekem is engedte, köszi! :R

(#1647) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elindult a dupla xp hétvége.

Live-Die-Respawn

(#1648) b. válasza oriic (#1647) üzenetére


b.
félisten

PC-n nincs játékos, nem tudom mi van:(
nem lehet TDM-t és KC játszani, mert 3-4 játékossal rak össze és csak várunk és várunk. nem értem, lehetetlennek tartom ezt .

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1649) Harambee válasza b. (#1648) üzenetére


Harambee
tag

Nálam instant talál bármire megyek rá

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#1650) b. válasza Harambee (#1649) üzenetére


b.
félisten

nekem is gyanús, hogy valami nálam nem stimmel de nem tudom mi a gond.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.