Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Black Ops 4 (PC, XO, PS4) topikban! Olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) #59036672 válasza wjbhbdux (#1191) üzenetére


#59036672
törölt tag

Így még Shroudnak sem megy. :D

(#1202) b. válasza #59036672 (#1198) üzenetére


b.
félisten

Hát persze, hogy nem írja le hogy csaltam :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1203) .LnB válasza b. (#1200) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne csináld már, most komolyan. Látszik, és hallani is. Az meg egyszerűen alap, hogy úgy közlekedsz, hogy fej magasságba célzol mindenhol.

(#1198) Falu111 Sose értettem ezt a shroud mániát. Jó játékos, de cs-ben sem volt kimagasló sose, max USA szinten. Aztán amint EU csapatokkal találkoztak, buktak is. Talán egy kivétellel nem ha jól rémlik. Sokkal több és sokkal jobb EU playerek vannak, akiknek a teljesítménye sokkal konzisztensebb.
Nem véletlenül választotta inkább a több pénzt, és a streamelést.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1204) Danex


Danex
addikt

Valakinek valami hír hogy a futás közben wingsuit nyitást mikor fixálják? Elég undorító hiba.

(#1205) #59036672 válasza .LnB (#1203) üzenetére


#59036672
törölt tag

Nézd én azért hoztam fel Őt mint példa mert "ex pro" játékos és más "pro" játékosokkal ellentétben Őt nem bannolták Cod bo4-ből. A "sokkal jobb játékosok" jelzőt erős túlzásnak érzem részedről. :R

[ Szerkesztve ]

(#1206) b. válasza .LnB (#1203) üzenetére


b.
félisten

Ez nem alap.ne haragudj meg de nem mérvadó ebben a dologban számomra a szavad a saját véleményemmel szemben.Nézd meg azt a videót még egyszer és azt a részt. Ott a domb mögött tudsz menni balra is és jobbra is ráadásul a spawnja fele fut a tag.Nincs rajta a térképen hogy oda fut. nem a fejmagasság a gondom, hanem hogy rácélozva várja már 1 másodperccel előbb mikor ugyan úgy a háta mögött is felbukkanhatott volna, hisz az ellenség spawnja arra van. Aki ismeri a pályát tudja miről beszélek.
Nem véletlenül kapta a bant, és szerintem nagyon is jól tudták, ki ő.
Pro játékosok is kétkednek a hitelességében már BF1 alatt is DEV megfigyelés alatt volt, versenyen, nem publikon ,most hogy egyre többet olvasok utána.
Szerintem egy pro játékosnál versenyen ilyen fel sem merülhet.

persze nem mondom, hogy nem tévedtek, de szerintem nem :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1207) .LnB válasza b. (#1206) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez alapján a videó alapján, ez a tag nem csal. És ezt teljes bizonyossággal ki merem jelenteni.
Egyszerűen csak jól játszik. És van egyetlen egy iszonyat mák lövése a videóban. Ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1208) #59036672 válasza .LnB (#1207) üzenetére


#59036672
törölt tag

Valami történt vagy futott a gépén mert a két szép szeméért nem bannolnak senkit. :N

(#1209) .LnB válasza #59036672 (#1208) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De. Sok noob report miatt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1210) #59036672 válasza .LnB (#1209) üzenetére


#59036672
törölt tag

Olyan nincs. :N Ha jelentenek "sokan" akkor elkezdenek figyelni talán még a 3rd party progikat is nézik amik futnak a játék alatt. Egy ilyen ban nem a véletlen műve. :N

(#1211) .LnB válasza #59036672 (#1210) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát persze. Néznek, figyelnek, megkérnek, táviratoznak. :DDD Álomvilágban élsz.

Hú, erre a tagra sok report jött.
Nézzük csak meg a logját
aham..Durva K/D ratio.
Tuti Csal.
Ban.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1212) #59036672 válasza .LnB (#1211) üzenetére


#59036672
törölt tag

Ez bizos nem így működik de minegy. Ilyen alapon rengeteg játékos repülne. :K

(#1213) shotika válasza .LnB (#1207) üzenetére


shotika
őstag

Azt azért tegyük hozzá, hogy kicsit több, mint 1 hetes a játék. Az ilyen szintű pálya és fegyverismerethez azért ennél több idő kell.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1214) .LnB válasza shotika (#1213) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudod, pont ez különbözteti meg a jó játékosokat. Az évek alatt szedtek magukra annyi játékintelligenciát, hogy gyorsan tudjanak akklimatizálódni a játékokban. Ráadásul cod és cod között nincs is akkora különbség.
Teszem azt, ha Stevy "Stevy" Verheyen még ma is játszana, akkor ha leülne a BO4 elé, ugyan ezeket, ugyan így meglőné pubon pár óra alatt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1215) ForRedGlory válasza #59036672 (#1212) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Persze, hogy nem... plusz igy meg nem jatszik senki. Marmint... ha latja az ellent es lelovi egy ezred masodperc alatt, akkor ok, de hogy a fal mogott varja celzottan, mert tudja, hogy onnan fog jonni, ehh... raadasul elnezve azt a masik videot, kizart, hogy nem csalo. Egy csomo helyen ezer meg egy helyre nezhetett volna, de mindig sikerult pont oda, ahol az ellenfel van.

[ Szerkesztve ]

(#1216) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Urak
Tegnap belefutottam az egyik meccsen egyolyan ellenbe akinek a fegyverén lévő lámpa iszonyat a szemembe világított, szinte semmit nem láttam!
Ez csak nekem új?
Fegyveren lehet beállítani vagy hol, melyik fegyveren?

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#1217) .LnB válasza csabamigo (#1216) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Flashlight. Van olyan. Bár mivel még nem játszom a játékkal, pontosabbat nem tudok mondani róla.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1218) gyuribácsi88

Ja, nincsenek csalók, mint tegnap az egyik gyerek, hc dom-ban, fmj-s lmg-vel mindenkit falon keresztül lőtt le, ki is lépett mindenki, biztos csak skilles játékos volt :DDD (bírom amúgy mikor a potato konzolos játékosok közlik hogy nincsenek csalók, ők már csak tudják)

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1219) .LnB válasza gyuribácsi88 (#1218) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ügyi vagy! Hadd gratuláljak neked!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1220) mcwolf79 válasza gyuribácsi88 (#1218) üzenetére


mcwolf79
veterán

Konzolon nincsenek, ez csak a PC-sek privilègiuma. A konzolosok is tudják, hogy PC-n sok a csaló, ez az egyik ok, amiért sokan konzolra váltottak.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1221) .LnB válasza mcwolf79 (#1220) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De nem mindenki csal, aki egy f*sznoobnál picivel is magasabb skill-t képvisel. Hát álljon már meg a menet! A PC-n sok a csaló ez oké, de még több az olyan player (nem használnék jelzőt), akiket ha lelő valaki kettőnél többször, akkor rögtön cheater-t kiáltanak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1222) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Nekem csak az nemtetsző dolog ha valaki jobb valakinél akkor már noobozni meg potatozni kell az embert, sőt ha az qrv@ k/d aránya "alacsony" akkor ne is szóljon bele a témába...

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#1223) gyuribácsi88 válasza csabamigo (#1222) üzenetére

10 évig konzolon játszottam, 2 éve jöttem vissza pc-re, amíg konzolon játszottam soha nem szóltam bele a pc-s csaló témába, mert közöm nem volt hozzá, nem érintett, lehet ez csak az én hülyeségem, hogy ami nem érint, abba nem pofázok bele, biztos én vagyok hülye.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1224) .LnB válasza gyuribácsi88 (#1223) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

rám gondolsz egyébként? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1225) b. válasza .LnB (#1207) üzenetére


b.
félisten

Szerintem meg de, csal, és akkor itt ki is egyezhetünk ennyibe, hogy se te se én nem tudjuk az igazságot. :DDD
Pusztán Report alapján senkit nem banolnak se Blizzard se más szerverről, főleg nem COD ban, csak megfigyelik.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1226) KaitouP válasza csabamigo (#1222) üzenetére


KaitouP
veterán

+1

Attól még hogy valaki ügyesebb, én a saját játékommal (ami szintén lehet kiemelkedő az átlaghoz képest, mégha nem is éri el még az ügyesebb szintjét) nem vagyok értéktelenebb.

A csávó meg tuti csal, és kész, ennyi. Egyrészt csak reportok alapján senkit nem bannolnak, másrészt meg lehet hasonló szinten játszani, csak millió meg egy olyan necces eset van a videóban, amit már elég nehéz elhinni skill -ként. Évekig PC -n CoD -oztam, láttam hogy működnek az ilyen olyan csalások, láttam profi játékosokat nem csak videóról de személyesen is megmutatni, hogy lehet még jobban és jobban játszani ami valóban skill, de ilyet nem - mert ez nem skill.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1227) b. válasza KaitouP (#1226) üzenetére


b.
félisten

Mint mindig egyetértek veled mindenben , pontosan így gondolom én is. :R
Ráadásul megy ilyen múltú playert meg főleg biztos, hogy nagyon megnéztek, mielőtt kibanolták, hisz ismerik.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1228) KaitouP válasza b. (#1227) üzenetére


KaitouP
veterán

:R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1229) sagem


sagem
addikt

Én annyit tennék hozzá, hogy attól hogy "pro" valaki még sajnos simán csalhat..épp a napokban bukott le egy pro CSGO játékos egy LANos versenyen. Ha már offline versenyeken is bepróbálkoznak a csalással, akkor képzelhetjük, hogy online hányan használhatnak ezt-azt. Ez kb. olyan, mint a sportolóknál a doppingok, a jó eredmények több pénzt hoznak, itt is ugyan ez van, ha elterjed róla, hogy hú de vadállat a tag, nagyon pro, akkor lesz nézettsége, szponzora, hívják rendezvényekre stb stb.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1230) RMZ250


RMZ250
senior tag

És őt vajon miért bannolták :DDD
[link]

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#1231) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bocsássatok meg, valóban az én hibám. Egy rövidke időre el is felejtettem, hogy melyik játék topikjába is írok.

Egész biztos, hogy csak b*zis arcoskodásnak fog tűnni, de zárszóként felsorolnék pár nevet akikkel régebben összehozott a sors mixekben, esea mixeken, pracc warokon, vagy csak simán ilyen-olyan úton-módon. És ezekkel a játékosokkal együtt játszva átértékeli magában az ember, hogy ki is lehet csaló.

xizt, pronax, f0rest, spart1e, stermy, toxic, noctis, suffer1ng. A magyar cs scene egy igen jelentős része mint Kodiak, piki, deep, sloby és sokan mások. És ki tudja még kik, álnéven, smurf acc-cal.
És meglepő módon, ha valaki iszonyat jól játszott ellenem, sose azt írtam be, hogy cheater! Hanem azt, hogy real nick? És nem egyszer kaptam megmosolyogtató neveket válaszul.

Persze ez nem azt jelenti, hogy én akár egy hangyafasznyival is jobb lennék nálatok, de más a mentalitásom, és talán egy kicsit többet látott player vagyok.

És persze én is láttam cheatert, nem egyszer, de ez nem jelenti azt, hogy aki jó az csal, és a videóban látható csávó nem csal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1232) .LnB válasza RMZ250 (#1230) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Róla volt szó eddig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1233) sagem válasza .LnB (#1231) üzenetére


sagem
addikt

Én értem amit írsz, és mindaddig igaz is, amíg nem a fejlesztők bannolják. A CoD a Blizzard féle cheat védelmet használja, amit az OW esetében is használatban van. Pusztán a sok report miatt nem bannolnak senkit, a magas K/D miatt sem. Az OW-ben sincsenek kibannolva a prok azért, mert mindenki jelenti őket és durva a statjuk.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1234) .LnB válasza sagem (#1233) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A srác bannja fel lesz oldva, remélem majd az is be lesz ide linkelve. A Blizzard a WoW-ban nagyon hatékonyan moderál, az OW esetében pontosan nem tudom, azt tudom, hogy annyira toxic az egész közösség, hogy már a profik is sírnak. És olvasom, hogy folyamatosan megy a bannhammer hullám. Ennyi. Ráadásul OW-ban mondjuk az OW League-es Pro-k összes acc id-je külön van jelölve, a smur accokkal együtt. Azért nincsenek tiltva.

Ettől függetlenül az a tag, az alapján a videó alapján nem csal, folyamatosan hallható, és a radaron látható az enemy, az aimja változó sebességű és reakció idejű. Egy baromi nagy mák van a videóban az tény, de ennyi.

Vagy ha bann jogos is, akkor nem ezek miatt a fragek miatt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1235) b. válasza .LnB (#1231) üzenetére


b.
félisten

szerintem nagyon a szívedre vetted pedig mindenki más véleménye annyit ér, mint a tied és fordítva is igaz. csak az egyik fekete a másik fehér,.. szerinted nem csal, szerintünk meg még jó pár ember szerint és úgy látszik a készítők illetve az algoritmus szerint is igen. .No offense WW2 ben is így járt anno az egyik régi Faze tag,ban majd support és sírás, unbannolták, aztán rá 3 hónapra véglegest kapott.Majd itt is unbanolják a tagot ettől függetlenül egy gyökér cheaternek tartom a régebbi vidók alapján is amit róla tettek fel YT -ra. :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1236) RMZ250 válasza .LnB (#1232) üzenetére


RMZ250
senior tag

:B

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#1237) sagem válasza .LnB (#1234) üzenetére


sagem
addikt

Nyugtával dicsérd a napot, ha fel lesz oldva lesz róla hír és akkor igazad lesz, de ha nem lesz feloldva akkor ugye Te is elfogadod majd, és nem kötöd tovább az ebet a karóhoz hogy de biztosan téves a banán?:) Azon a videón lehet egyébként vitatkozni, de ő töltötte fel, nyilván nem rak fel magáról semmi olyasmit ami megdönthetetlenül bizonyítaná hogy csal, ezzel inkább azt bizonygatta, hogy azért bannolták, mert annyira jó.. :) A rendszer egyébként szokatlan háttérfolyamatokat, mintákat vizsgál és aszerint dönt, legalábbis az OW esetében.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1238) .LnB válasza sagem (#1237) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Legyen úgy. :) Látom, hogy elég sok site lehozta a hírt. Remélem a feloldásról is lesz infó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1239) .LnB válasza b. (#1235) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a baj, hogy amit belinkeltél 2011-es BO-s videót, az alapján se mondanám, hogy csal/csaltak.
Ráadásul nem találok semmi más infót ezen a videón kívül amit linkeltél, arra vonatkozólag, hogy a csalás beigazolódott e? Vagy volt e ebből bármi ügy? Egy random gyerek megcsinálta ezt a videót és ennyi.
ESL profilját se bannolták. Ráadásul hivatalosan is a fnatic csapat tagja volt, még OW-ban is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1240) sagem válasza .LnB (#1238) üzenetére


sagem
addikt

Tuti hogy lesz belőle hír, na meg a srác is ki fogja írni. Egyébként az sem elképzelhetetlen hogy az egész csak valami reklámfogás, hiszen közeleg a BF megjelenése, gondolta kicsit megtolja a saját játékuk szekerét a rivális által :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1241) ZrogNV


ZrogNV
tag

Én nem tudom eldönteni, hogy a játékban a killcam, esetleg a hitlog bugos vagy tényleg cheat van jelen.

Egy meccs végén killcam visszajátszásnál az egyik tag paladinnal meglőtte az ellenfele lábát és a game kiírta hogy headshot. wtf?

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#1242) b. válasza .LnB (#1239) üzenetére


b.
félisten

mindentől függetlenül azt gondolom a videóit nézve ,( nem csak ezt amit magáról tolt fel) hogy cheater a gyerek. Persze , hogy hírt csinál belőle, mert ha sunyin kitudódik valószínűleg ugrott a zsíros állása és nem kell többet BF alatt dolgoznia így meg még ő az áldozat, meg még reklám is.
A te álláspontod szerint szar a rendszer szerintem meg jó, és ha unbanolják mert ő a valaki akkor szar a rendszer.Nem egy profi player fut bele mostanában cheatbe de szerintem te is tudod ki volt az a Flex,ESP vagy éppen Gordon epsilon -ból de maradjunk akkor a teamnél,Fnatic Flusha cs: go.Azt egyébként élőben láttam.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1243) .LnB válasza b. (#1242) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nem arról szól, hogy voltak e már profi csalók. Ez a videóról szól. Te abból azt mondtad, hogy csal.
Ez két külön téma.
Flusha, JW, és az egész akkori okádék fnatic, hogy miért nem kapott ott, és akkor perma ban-t, azt a mai napig nem értem. Viszont inkább sunyin visszaléptek, és el lett tusolva az ügy. Talán a hazai pálya.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1244) b. válasza .LnB (#1243) üzenetére


b.
félisten

Én a vidó alapján is azt mondom , hogy cheater de ezt már írtam is.:D a többit is megnézve meg azt mondom nem csodálom, hogy busted player.- maga lun4tic is azt mondta róla, pedig honfitársa és hát ha valaki akkor Luna a mai napig etalon.A fenti példákat csak azért hoztam, hogy attól, hogy pro player még lehet egy sunyi cheater. de mindegy szerintem nem ér ennyi kommentet ez a gyerek :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1245) #59036672 válasza b. (#1244) üzenetére


#59036672
törölt tag

Ez Ő (lun4tic) lenne? [link]

[ Szerkesztve ]

(#1246) b. válasza #59036672 (#1245) üzenetére


b.
félisten

nem, ő az.[link] Francia származású, holland srác és ez [link]óta meccs óta vagyunk barátok, nagyon elvertek minket, talán 2x tudtam f2f lelőni. :) az egyik kommentelő a YT videó alatt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1247) M^xx válasza .LnB (#1243) üzenetére


M^xx
aktív tag

Ritkán szoktam csalót kiabálni, ez a videó sem árul el sok mindent, erősen összevágott anyag. Amúgy én azt mondom aki jár lanra és ott is hozza azt a teljesítményt amit mutatott otthonról akkor nincs nagy baj. De annál nincs rosszabb amikor úgy csal valaki, hogy még éppen hihető legyen.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#1248) Thome válasza wjbhbdux (#1191) üzenetére


Thome
addikt

Cheat, semmi több, helyes hogy bannolták: 0.25-re lassítva nézd meg EZT a jelenetet 2:05-nél.

[ Szerkesztve ]

(#1249) wwenigma válasza Thome (#1248) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

2:09-nel hogy rahuzza az aim :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1250) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Unbanned, köszönjük a sok önjelölt szakértő véleményét

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.