- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Android másképp: Lineage OS és társai
- Random25: Windows 11 telepítés Pendriveról
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
Új hozzászólás Aktív témák
-
dabadab
titán
"Szeretnek elkezdeni C-vel es/vagy C++-szal foglalkozni."
Ez egy kicsit olyan, mintha azt mondanád, hogy szeretnél szakács lennie vagy szoftverarchitekt, mert mindkettő ugyanazzal a betűvel kezdődik
"Jelenleg JS-ben dolgozom, es neha JAVA-ban, de inkabb az alacsonyabb szintu vilag jon be jobban."
A modern C++ gyakorlatilag semennyivel sem alacsonyabb szintű, mint a Java, a C meg tulajdonképpen hordozható assembler - melyik érdekel igazán?
"Elsosorban a kep megjelenites erdekel, OpenGL/CL-tol kezdve a videokonvertalasig a jatekmotorokon at, igy ezt a teruletet szeretnem megcelozni, nyilvan fokozatosan."
Az OpenCL az meg egy harmadik és negyedik nyelv
"mennyire realis, hogy munkaidon kivul osszereakott referenciak alapjan talaljak melot C/C++ teruleten, ha a munkaban, tok mas nyelvekkel dolgoztam csak?"
A C++ azért (csakúgy, mint a Java) tipikusan nagyprojektes nyelv, azt meg házi környezetben nehéz reprodukálni, mert egy csomó feature-nek akkor lesz értelme, ha elég nagy a kód. Itt persze a javás tapasztalatod segíthet, mert ott is hasonló dologokkal lehet találkozni.
C-s meló meg tipikusan hardverközeli szokott lenni, ott elektronikai ismeretek meg hasonlók szoktak jól jönni.
Amúgy meg persze munkaerőhiány van, szóval ha akarsz, akkor találsz munkát azon a területen, amit kinéztél.
Új hozzászólás Aktív témák
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- Ohh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- AZTA! HP EliteBook 840 G8 Fémházas Laptop Ultrabook 14" -60% i7-1185G7 16/512 FHD IPS Iris Xe
- Sony PlayStation 5 (PS5) Játékkonzol - Lemezes verzió, dobozában!
- Zalman R1 White - Ha valami egyedire vágysz 2.0!
- Riverside 500
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy Note 10+/Samsung Galaxy Note 20/Samsung Galaxy Note 20 Ultra
- LG 55C4 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- Samsung Galaxy S23 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Készpénzes számítógép PC félkonfig alkatrész hardver felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest