Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tudomány, oktatás  »  Brainturbo

Hozzászólások

(#1) szelidorzo


szelidorzo
aktív tag

Tanult már valaki ezzel az eszközzel (módszerrel) nyelvet?[link]

Hatékonyságra, árakra, hasznosságra lennék kíváncsi

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#2) szelidorzo válasza szelidorzo (#1) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

UP

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#3) szelidorzo


szelidorzo
aktív tag

senki?

Ez aggasztó

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#4) szelidorzo válasza szelidorzo (#3) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Up

:-(

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#5) szelidorzo


szelidorzo
aktív tag

Sehol senki, aki kipróbálta volna?

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#6) szelidorzo


szelidorzo
aktív tag

T. Moderátor!

Mivel semmi reakció :-( zárhatod, törölheted, ne foglalja a helyet.
Köszönöm.

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#7) 7


7
addikt

Nem szokás aprón kívül ilyen masszívan upolni, még pörgős kérdezz-felelek topicokban sem.

Március 11-i 3 upra meg különösen vonatkozik a következő:

"mértéktelen UP-olás: ne várd, hogy minden kérdésedre _azonnal_ választ tudjunk adni. Topikonként napi 2 UP megengedett!" - Alapelvek

[ Szerkesztve ]

(#8) Makaveli válasza szelidorzo (#1) üzenetére


Makaveli
senior tag

Biztos nagyon jó módszer lehet. Kíváncsi lennék, hogy hány darab Szent Istvánkát kérnek ezért a 40 óráért... :(((

Szerk.: Már csak azért is kíváncsi lennék, hogy milyen lehet ez az alfa-állapot.

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#9) szelidorzo válasza Makaveli (#8) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

170.000 a beharangozott ára.
Szóval nem kevés.
Persze vannak a saját weboldalakon áradozó vélemények róla, de engem pont ez riaszt!
Mint az olyan táplálékkiegészítők, amitől ha akarok fogyok, ha akarok hízok, stb.

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#10) Fapaputs válasza szelidorzo (#9) üzenetére


Fapaputs
újonc

A módszer rendkívül érdekes, és a rendszer díjmentes tesztelésére van lehetőség.
Kis beszélgetés után érthetővé válik a lényege, és kipróbálás után tapasztalhatjuk az alfa állapotot, melynek során azonnal rájön az ember, hogy lehet benne valami. Az alfa állapotot EEG készülékkel mérik és az óra alatt folymatosan figyeli a rendszer az agyi tevékenységet és annak állapotától függően változtatja a lecke sebességét. Döbbenet.
Egyébként az ár stimmel, de ez ne riasszon vissza senkit, mert magántanárra, vagy hagyományos oktatásra ennél többet el lehet költeni. Ugyanakkor a "gépi óra" után valóban nem kell otthon tanulni, magolni, másnap nyelvtanár frissíti fel az emléket.
Az áradozó vélemények lehet, hogy túlzások, de az már meggyőző lehet, hogy aki ezzel a módszerrel tanult 40 órát, az beiratkozik a következő szintre, mert érzi, hogy hatékony.
Ki kell próbálni, az nem kerül semmibe!

(#11) concret_hp válasza Fapaputs (#10) üzenetére


concret_hp
addikt

lol hogyhogy mindig az ilyen kurvadrágán hírdet valaki valamit és véleményt várok topicban jelennek emg az 1-2hsz-es újoncok? :D
:U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12) szelidorzo válasza Fapaputs (#10) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Ma elmentem "próbaórára"

Hallgattam félórát, hogy miképp folyik az oktatás :-(
Ültem 10 percet a gép alatt :-(
Na ennyiből én nem jutottam el alfába :-(
S azt sem tudom megállapítani, hogy mennyire valós a dolog.:-(
De szvsz ugyanaz mint a relaxa.
Abból meg megvan a tananyag :-)
Max mivel nem megyek le alfába többször kell meghallgatnom :-)

De lehet alkuszom majd mondjuk 6 órára 20.000-ret, s ha ugy tűnik bejön a dolog akkor legyen teljes tanfolyás, ha nem akkor buktam a 20-at.
De mivel résztvevővel még nem beszéltem 170-et semmi kedvem kidobni :-(
Ha belemennek az általam javasolt próbába, akkor kötünk üzletet, ha nem akkor, nincs bolt.

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#13) KMan válasza szelidorzo (#12) üzenetére


KMan
őstag

En lecsengettem elore 2mislent igy 3 evig jarhatok tanfolyni, de rajottem felesleges mert mar az elso ora utan bevagtam 3mp alatt a 2008-as USA telefonykonvet.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#14) RoyalFlush válasza KMan (#13) üzenetére


RoyalFlush
őstag

:DDD

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#15) szelidorzo válasza KMan (#13) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Jon Doe telefonszáma?

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#16) szelidorzo


szelidorzo
aktív tag

up

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#17) tamjan válasza szelidorzo (#1) üzenetére


tamjan
újonc

Szia!
A Brain Turbo fejlesztőjét személyesen ismerem (ismertem). Egy ideig tartottam a kapcsolatot az ARVISURA RT.-vel. Évekkel ezelőtt én szervizeltem a készülékeket.
A készlet eredeti ára kb 2 millió ft.- volt.
A működési elvét és a buktatókat itt, most nem sorolnám... :R
Szerintem az emberi lustaság mindig drága :-)
kérdezz!
sziasztok tamjan

[ Szerkesztve ]

tamjan

(#18) Peetry válasza tamjan (#17) üzenetére


Peetry
senior tag

pedig nyugottan sorolhatnád.
Engem is érdekelne, kinek mi a véleménye erről a dologról. Természetesen olyanra lennék legjobban kiváncsi, aki próbálta. De bárki észrevételeit szívesen venném.
Csak ne 1 hsz-es kollégák írjanak:S

(#19) Fehérvári válasza Peetry (#18) üzenetére


Fehérvári
újonc

A székesfehérvári BrainTurbó Nyelviskolából felajánlanám a minden érdeklődőnek a tesztelés lehetőségét, illetve ezzel kapcsolatos kérdéseket, kritikákat is várok nagy tisztelettel. Az elvek ismerete után tud a tesztelő véleményt formálni.
Nálunk nem kell 6 órát venni 20eFt-ért, mert a módszer a technológia betartásával működőképes, tehát mi ingyen is merjük vállalni a megmérettetést.
Az előfordulhat, hogy nem volt felkészült az információt adó iskola dolgozója. Aki nagyon szkeptikus, az eleve visszautasító és kifogást kereső módon kérdez.
Agykontrollal foglalkozók a rendszer előnyeit ismerik, elfogadják és élvezik az oktatást.
Kérdezzenek akár közvetlenül is a brainturbo.fehervar@xl-printer.hu email címen, és rövid időn belül válaszolunk kérdésére.
A módszer hátrányait, illetve buktatóit sem titkoljuk el, mivel nincs tökéletes rendszer és ezt is csak emberek alkották. De aki e módszert válassza, az nem költ többet (sem időt, sem pénzt), mintha másik módszerrel tanulna.
Valóban érdemes meghallgatni olyanokat is akik ezzel sikert értek el. Nem tűnt fel senkinek, hogy a sok negatív megnyilatkozásra nem véletlenül nem csatlakoznak ezek az emberek?
Valós kérdésekre nem marketing jellegű információkat közlünk, hanem valódi választ adunk.

Üdv:

Belák Ferenc

(#20) Shy válasza Fehérvári (#19) üzenetére


Shy
tag

Újabb 1 hszes újonc :DDD Apróneten próbálkoztál már? :DDD ;]

Kell, vagy rakom el?!

(#21) mirmurr-cat


mirmurr-cat
újonc

Hello! Probálta már valaki ezt a fajta tanulási módszert, vajon redményes? Egyszer azt hallottam, hogy aktiv nyelvtanulás nélkül nincs aktiv nyelvtudás, de az igazat megvallva ez a módszer már vagy 10 éve itt van Mo-n. Tudja valaki, hogy milyen káros hatása van, ha van egyáltalán. Én voltam már egy próbaórán kb. 5 percig tartott, de ez nagyon kevés volt, ennyiből nem lehet megítélni, hogy hasznos-e. Ha valakinek van valami használható tapasztalata, az kérem írjon. Előre is köszi :U

(#22) mirmurr-cat válasza tamjan (#17) üzenetére


mirmurr-cat
újonc

Hello! Én is kiváncsi lennék a buktatókra. Igazán felsorolhatnád. Szerintem mindenkit erdekelne. Egyebkent ha 10 éve tesztelted, nem lehet hogy azóta fejlődött valamit a technológia? :))

(#23) Fehérvári válasza Shy (#20) üzenetére


Fehérvári
újonc

Kedves Shy!
Mi köze a kérdésednek a témához?
Ha a témával kapcsolatban mindent tudsz, akkor oszd meg másokkal, ha nem, akkor kérdezz bátran! Persze, ha érdekel.
Egyébként, ha csak időtöltés miatt pötyörögsz, akkor érezd jól magad!

(#24) Bezga


Bezga
újonc

Én már végigcsináltam egy kurzust, de a végén sem igazán tudtam, hogy mennyire volt hatékony. Egy biztos, hogy annak megéri, aki már valaha tanult angolt, mert előhozza a passzív tudást minden erőfeszítés nélkül, illetve gyarapodhat is a szókincsed. Nekem a legnagyobb problémám az volt, hogy nem tudtam, hogy valóban alfában vagyok és sokszor zavart a környezet (zajok) és különösen az, hogy legtöbbször a pécsi irodában dolgozó alkalmazott hölgy nem várta meg, amig befejeződik a lecke, ha lejárt az idő percre pontosan lekapcsolta a gépet. A 45 perces órában az is benne volt, amig felszerelte rád az eszközöket, megkereste a te következő leckédet stb. van viszont egy nagyon fontos dolog, aki elkezdi a tanfolyamot az mindenkor úgy időzítse az órákat, hogy ne fáradtan üljön be. Nálam 2 alkalommal is bebizonyosodott, mikor délután 5 órakor hulla fáradtam estem be, hogy így nem mükődik a rendszer.

Bezga

(#25) Shy válasza Bezga (#24) üzenetére


Shy
tag

Újabb 1 hsz :) BraunturbÓÓ mindenek felett.

Kell, vagy rakom el?!

(#26) gvarga válasza mirmurr-cat (#22) üzenetére


gvarga
csendes tag

Nekem a REXAMO jött be. Nem csak teszteltem és felvettem egy-egy órát, hanem elértem vele a célomat is. Nyelvizsgáztam is!

(#27) Trabby


Trabby
aktív tag

Nah erre én is kíváncsi lennék, hogy van e értelme.. :P

(#28) gvarga válasza Trabby (#27) üzenetére


gvarga
csendes tag

Javaslom nézd meg vagy próbáld ki a www.rexamo.com -ot. :))

(#29) suller válasza gvarga (#26) üzenetére


suller
csendes tag

Szia!

Érdeklődni szeretnék erről a REXAMO-ról, itt olvasom hogy neked bejött. Milyen szintről kezdted, hova és mennyi ideig jártál? És mennyibe került?

Köszi!
J.

(#30) Phvhun


Phvhun
őstag

Up

(#31) muffin14


muffin14
újonc

Én ezzel a módszerrel tanultam! Nekem nincs rossz tapasztalatom vele!

(#32) Proci85 válasza muffin14 (#31) üzenetére


Proci85
senior tag

Mást nem is írtál, csak ezt a bejegyzést. Nagy hitelességet kölcsönöz így a hozzászólásodnak :)

[ Szerkesztve ]

(#33) Claas


Claas
újonc

:( :(
Kedves Fórumozók!
Én kipróbáltam ezt a módszert (nem kezdőként), .... amire kíváncsiak vagytok: ahol én tanultam 6.000 Ft / 45 perc, csak sajna én mindig elaludtam a gépi órákon. Olvastam lejjebb, hogy "balek" vagyok. De nem ezen az agykontrollos monoton alapszavakat tanító módszernél voltam balek, hanem amikor befizettem erre az egészre.
Viszont a tapasztalatom: egyéni szorgalomtól függően kb 1 év alatt simán meg lehet tanulni németül a hagyományos módszerrel.
Először is kell keresni egy EU-s támogatású tanfolyamot, ahol az alapokat simán elsajátítod.
Ha sok a szabadidőd, ne sajnáld az idődet az alapkifejezések, + a szótári szavak megtanulására, (ez nagyon fontos) + kell némi nyelvtan (annyi nem, amennyit itthon erőltetnek), és utána keress egy olyan német tanárt, aki baráti összegért ( nálam 3.500 Ft/1,5 ó) csak beszélget veled. Az elején rájössz, hogy érted amit mond (nagyjából), de Te nem tudsz megszólalni németül, de segáz, mert hamar észreveszed, hogy összerakjátok a megtanult szavakat, kifejezéseket. Persze itt is lesznek új szavak, meg melyiket hogyan használd az adott szövegkörnyezetben..... de ne törődj a kudarcokkal, beszélgessetek, és beszélgessetek. Ez a legfontosabb, csoportos órákon erre nincs idő. És egyszer csak azt veszed észre, hogy kb a 4. óra után természetessé válik a német beszéd (persze nem tolmács szinten), de innen már nagyon meredeken haladsz felfelé a németben. Sok sikert, tanulás nélkül nem megy, ha nem használod utána, nagyon hamar elfelejted.

(#34) Kelcsi1 válasza tamjan (#17) üzenetére


Kelcsi1
friss újonc

Üdv Tajman!
Olvastam hogy ismered a brain turbo fejlesztőjét!
Szeretném őt megtalálni !
Régebben találkoztam vele de elveszett az elérhetősége !
Esetleg tudsz valami támpontot hogyan érhetném utól?
Köszönöm szépen !

Útvonal

Fórumok  »  Tudomány, oktatás  »  Brainturbo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.