Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-24 21:06:33

LOGOUT.hu

Blue Mobile

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) István89


István89
tag

Akkor a "90 Ft-os" netnek vége. :(

Sokáig tartott, de azért jó lenne ha később lenne valamilyen akciós csomagjuk. :D

(#2552) Dluinet válasza István89 (#2551) üzenetére


Dluinet
nagyúr

telefonos automata ügyfélszolgálaton még megrendelheted, én a múlt héten aktiváltam A NET M csomagot

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2553) István89 válasza Dluinet (#2552) üzenetére


István89
tag

Pont holnap kellene megrendelnem a NET M-et. Szóval akkor menni fog még a 90Ft? Múlt héten még a honlapon is kint volt, de most már nincs kint.

[ Szerkesztve ]

(#2554) ztibor válasza Dluinet (#2552) üzenetére


ztibor
senior tag

Én pont most próbáltam, de nem nagyon találtam meg azt a menüpontot ahol meglehetne rendelni, nekem is a NET M csomag lenne aktuális.

Nem emlékszel melyik menüpontban van/volt?

Az akcióknál már csak a duó van.

[ Szerkesztve ]

(#2555) Dluinet válasza István89 (#2553) üzenetére


Dluinet
nagyúr

aug 1 óta nincs a honlapon

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2556) KurtCobain válasza ztibor (#2554) üzenetére


KurtCobain
őstag

Bluenet M: 3 - 3 - 1 - 6 - 2

Mmm'kay?

(#2557) Fecogame válasza KurtCobain (#2556) üzenetére


Fecogame
veterán

Ez a módszer még működik 90 Ft-os előfizetésként? Ha igen, berakom a topik összefoglalóba.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2558) KurtCobain válasza Fecogame (#2557) üzenetére


KurtCobain
őstag

Nem rendeltem meg, csak ott van a menüpontja.

Mmm'kay?

(#2559) prozodus


prozodus
őstag

Ha már annyit volt szó a G-kről :D

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2560) ztibor válasza KurtCobain (#2556) üzenetére


ztibor
senior tag

Köszi, megvan valóban, viszont 200 Ft-os egyenlegnél nem engedi aktiválni, szóval nálam már tuti nem 90 Ft-ot akarna levonni érte.

(#2561) prozodus válasza ztibor (#2560) üzenetére


prozodus
őstag

Ha jól emlékszem, a telenyomoros csinál anno ilyet, h nem engedett sms-t küldeni/hívni, holott még elég lett volna rá, mert "nemsokára elfogy"...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2562) KurtCobain válasza ztibor (#2560) üzenetére


KurtCobain
őstag

Tuti eltelt 90 nap az újraaktiválás óta?
1000 Ft felett van az egyenlegem, tuti nem fogom kipróbálni.
Esetleg az S-t kipróbálhatnád, már ha nem az volt eddig is aktív.

Mmm'kay?

(#2563) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv! Aki a Blue-hoz számhordozott annak mennyi idő volt az átfutás a levél feladásától a szám átíródásáig/áthelyeződéséig/ativációjáig?

Csak azért kérdezem, mert átjönnék, de 28-ig él a jelenlegi telenosos SIM-em, és ha necces a leforgása az átkerülésnek akkor inkább töltök egy utolsót a telenornál....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2564) ztibor válasza KurtCobain (#2562) üzenetére


ztibor
senior tag

16.-án járt le az S, az 2 hónapig volt, így elméletben mennie kéne.

(#2565) KurtCobain válasza ztibor (#2564) üzenetére


KurtCobain
őstag

Nincs meg véletlenül az SMS, a Bluenet M utolsó aktiválási dátumáról?
Ha 90 napot visszaszámolunk, akkor 05.19. jön ki. Na már most, ha a 90 napnak el kell telnie, akkor ha 05.19.-én rendelted, akkor holnap meg tudod rendelni.
De ha 05.19 előtt rendelted, akkor viszont már letelt volna a 90 nap, vagyis nem érvényes az akció.
Szóval jó lenne, ha meglenne az sms. :)

Mmm'kay?

(#2566) István89 válasza KurtCobain (#2562) üzenetére


István89
tag

Igen, nekem is pont ez a bajom, hogy 1500 Ft van rajta, és pont nem az S csomag jönne , pedig annál be lehetne vállalni. :)

(#2567) ztibor válasza KurtCobain (#2565) üzenetére


ztibor
senior tag

Az aktíváló sms nincs meg, de amiben lemondtam azt 6.11-én küldték, és elötte 2 hónappal aktíváltam, amikor átjöttem a Bluemobile-hoz.

Max annyi lehet még amit még itt említettek, hogy már nincs sok rajta, ezért nem aktíváljuk, de ezt meg nem hiszem, mert emlékeim szerint, amikor az S-t aktíváltam, akkor se volt pár száz forintnál több rajta.

[ Szerkesztve ]

(#2568) Tressy válasza ztibor (#2567) üzenetére


Tressy
senior tag

Aki mostanában vett sim kártyát hol tudott venni?Mert itt a király utcaiban nincsen sajna

(#2569) KurtCobain válasza ztibor (#2567) üzenetére


KurtCobain
őstag

Akkor tippelni lehet csak.
Mondjuk azért holnap még megpróbálhatod.

Mmm'kay?

(#2570) joelke HU válasza Fecogame (#2557) üzenetére


joelke HU
senior tag

Szerintem berakhatod, mert én teszteltem. Kb. két hete rendeltem telefonos menüből a blue net m-et és 90 ft volt csak. Ha minden igaz októberig így marad.

Motorola G51

(#2571) ztibor válasza joelke HU (#2570) üzenetére


ztibor
senior tag

Újra megpróbáltam, és nem lehet aktiválni mert szerinte nincs elég összeg a kártyámon.
Ami biztos, 4.16.-án rendeltem meg a Bluenet M-et, amit 6.16.-án lemondtam, utána jött a Bluenet S 2 hónapig.

Tehát elvileg mennie kéne, ha az a gondja hogy szerinte kevés a lové a kártyámon, tuti nem én leszek aki kipróbálja feltöltés után :-)

Az meg hogy 2 hete ment nem jelent sajnos semmit, de legyen igazad, és éljen még sokáig, csak legyen aki lemeri tesztelni :-)

(#2572) Apollyon válasza ztibor (#2571) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezek a Bluenet M meg S mennyi adatforgalmat tartalmaztak? Mire elkezdtem nézegetni ezt a szolgáltatót, addigra ezek már nem voltak a weboldalon. Amúgy ide tervezek váltani előfizus telenyomorról :/

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2573) prozodus válasza ledgeri (#2563) üzenetére


prozodus
őstag

Ha ma feladod, akkor elvileg még meglesz, de necces. Ha pesti vagy, akkor vidd be, akkor egy hét alatt megvan, de különben inkább töltsd fel a minimumot, és beszéld le, és legközelebb ne ilyen neccesen.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2574) István89 válasza Apollyon (#2572) üzenetére


István89
tag

Az M 133Mb, az S 33Mb.

(#2575) ledgeri válasza prozodus (#2573) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Tegnap elmentem gondolván van ott egy pultocska, mint ahogy volt a (R.I.P) Djuice-nál: odamegyek, adatokat leírom, kapok-kérek átállási időpontot, és várok az átállásra+ a SIM-re és kész... (ezért is lett necces)

Közben a papírral kell bajlódni, de mindegy: email lett belőle, és mai nappal elküldve:
Holnap talán elkezdik feldolgozni, vagy legalább felhívnak, aztán hétfőn már meg is lehet, mert 2 munkanapos átfutást vállalnak. De ha felhívnak, hogy ez kéne, az kéne, akkor marad a búcsu feltöltés...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2576) dptrsk válasza ledgeri (#2575) üzenetére


dptrsk
addikt

20-án munkaszüneti nap van(hosszú hétvége)...
A Bluesok szerintem ma után legközelebb hétfőn dolgoznak, ha szerencséd van ma elindul a folyamat, de a hétfő a tuti.

(#2577) St3ven válasza joelke HU (#2570) üzenetére


St3ven
addikt

Le se tudom mondani a Blue Net M-et SMS-ben, a kulcsszó hibás üzenet jön vissza. Viszont a fordulókor nem szeretnék érte teljes díjat fizetni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2578) Dluinet válasza St3ven (#2577) üzenetére


Dluinet
nagyúr

másik internet szolgáltatást rendelsz meg, akkor bemondják, hogy az előzőt törlik

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2579) István89 válasza St3ven (#2577) üzenetére


István89
tag

Igen, én se tudtam már lemondani SMS-ben, de a 1777-es automata ügyfélszolgálaton keresztül le lehet mondani.

[ Szerkesztve ]

(#2580) prozodus válasza ledgeri (#2575) üzenetére


prozodus
őstag

Mindenesetre amikor felhívnak, h mikor lenne, akkor még le tudod mondani adott esetben, ha nem felel meg.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2581) St3ven válasza Dluinet (#2578) üzenetére


St3ven
addikt

& István89:

Kösz. Másiknak a Blue Net S-t szeretném 90 Ft-ért, csak azt meg nem merem megrendelni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2582) klarkzone


klarkzone
tag

2015. szeptember 1-től hatályos változások:

A blue mobile ÁSzF-ből kivezetésre kerülnek a blue Relax Net M és L belföldön használható adat dícsomagok.

Értelmezésem szerint marad a Bluenet S M L, tehát ha nehézkesen is (pötyögés a 1777-en), de marad az akciós időszakok közötti ugrálgatással igénybe vehető olcsónet.

Nem tudom hányan csinálják ezt, de mivel elég körülményes, és odafigyelést igényel, nem hinném, hogy ők lennének a fő megkárosítói a mobilszolgáltatóknak.

(#2583) ledgeri válasza dptrsk (#2576) üzenetére


ledgeri
nagyúr

& (#2580) prozodus tudom-tudom :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2584) István89 válasza St3ven (#2581) üzenetére


István89
tag

Ott mondjuk 400 Ft-ot buksz, ha már nincs a kedvezményes net + 67 Mb-ot. :D

(#2585) St3ven válasza István89 (#2584) üzenetére


St3ven
addikt

Ki fogom próbálni, ha lejár az M. Ezek legalább még lassítósak. Szóval még az is lehet, hogy a 90 Ft-os akció lezárása után is maradok a 33 megás S-nél, az új 100 megással szemben.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2586) zala005 válasza St3ven (#2585) üzenetére


zala005
tag

Az új csomagokat is lassítják.. :)

(#2587) St3ven válasza zala005 (#2586) üzenetére


St3ven
addikt

És tényleg. :C Na, ez a Telenornál nagoyn nem így van. Ott rendelheted egyből a bővítőt, még ha csak szinkronizálásra is kellene a net, amire a lassítós is bőven megfelelne.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2588) zala005


zala005
tag

Már csak azt kellene kideríteni, hogy a honlapon a honlaptérképnél mi az a blue easy 2 és a 2 teszt fül... Csak nem újabb szolgáltatásokat szeretnének? :D

(#2589) madrac válasza St3ven (#2587) üzenetére


madrac
őstag

Nem is volt szó arról hogy ez a része változik. Telekomnál is lassítás van/volt eddig is.

[ Szerkesztve ]

(#2590) tope


tope
addikt

Vodafone-ról váltva számhordozással mi a teendő ? (Számhordozás és Márkaváltás ?) mennyi az átfutási idő?, nekem a T-ről Blue-ra 2 nap volt, de ott igazából családban maradtam)
Régebbi független telóba menne a SIM ?, de majd telefon csere is lesz egy másik függetlenre.

UI: Remélem a 90 Ft-os net még megy, mert a hónap végén jár le a 2. hónap (az első 2. hónap még csak azóta használom), ahogy olvasom nem lehet sms-el lemondani és elindítani a másikat.

[ Szerkesztve ]

(#2591) ztibor válasza tope (#2590) üzenetére


ztibor
senior tag

Ha valaki megrendelte az utobbi 3 napban bluenet m-et, és csak 90 Ft-ot vont le, ne tartsa vissza az infot :-)

Aktuális lenne valamit megrendelni, de így nem merem az "akciós"-at, mivel azóta feltöltöttem a kártyát.

(#2592) St3ven válasza ztibor (#2591) üzenetére


St3ven
addikt

Egy ilyen infóra én is vevő lennék. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2593) Braddock válasza tope (#2590) üzenetére


Braddock
őstag

(#2594) prozodus válasza Braddock (#2593) üzenetére


prozodus
őstag

Nade, akkor nem volt benne ünnepnap és hosszú hétvége.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2595) Braddock válasza prozodus (#2594) üzenetére


Braddock
őstag

Akkor azt értelemszerűen hozzá kell gondolni. A példám arra jó, hogy lehet ilyen gyors is. De volt akinek 1 hónap is volt akár. Én legalább tudtam használni a keresőt ;]

(#2596) prozodus válasza Braddock (#2595) üzenetére


prozodus
őstag

Az 1 hó a kivétel, az 1 hét körül meg a szokásos.
Hát, a keresőt lehet, h igen.... Bár a jelen eset sem ezt igazolja, h precízek legyünk :P

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2597) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ma kaptam egy emailt, hogy a bluemobilos, alapból telekomos emailcímre küldött, freemailes, de alapból telekom rendszerében lévő óriáslevelemben lévő .RARt nem tudják megnyitni...
21.század? ugyan már...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2598) Dluinet válasza ledgeri (#2597) üzenetére


Dluinet
nagyúr

meg tudják csinálni, csak nem akarják

én sem szeretem ha fájlokat wetransfer-en, toldacucodon, dropbox vagy googledrive-on küldik, sokkal egyszerűbb a mammutmail-en egy katintásra egyszerre letöltenem

de minek tömörítetted a jpeg képet vagy PDF-et, akkora hülyeség, hogy én is vissza küldtem volna neked

főleg RAR-ral, nem warezolni akarnak

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2599) Armahun válasza dptrsk (#2576) üzenetére


Armahun
addikt

Engem múlt héten vasárnap délelőtt hívtak.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2600) Braddock válasza prozodus (#2596) üzenetére


Braddock
őstag

A válaszadónak felróni, hogy nem használja a keresőt, elég meredek... :P

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.