Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#305) pokers válasza Cathfaern (#300) üzenetére


pokers
senior tag

Hát azért ha meg akarod látogatni az új helyszíneket, (Pirate Island, Mediah, meg a nemsokára jövő sivatag) akkor bizony folyamatosan fejlődnöd kell.
Az exp event alatt sikerült elérnem az 50es szintet, neki is mentem az Ogre-nak, de mivel hiába vagyok lvl50, a gear-em nincs meg hozzá, így 2 perc csihi-puhi után fogja magát az ogre és kiszáll a csatából, mert nem tudok akkorát sebezni rajta, pedig már meg van a boszimnak a max lighting és fireball kombó is.

De ahhoz, hogy gearbe is tudjak fejlődni, ahhoz meg pénz kellene, vagy cp és egy valag melós akikkel gyártatok.
Most per pillanat itt tartok, hogy hol milyen műhelyben mit kellene gyártanom, amiből dőlne a pénz.

Erre van szűk 5 napom, mert a Corn Castle grindelésnél farmoltam egy Red Nose scrollt, ami ugye 5 nap múlva lejár, de a jelenlegi gyenge gearemmel hiába is idézném meg, holott a lvl szint meg lenne hozzá.

Szóval annyira nem csak az unalmas grindelésről szól ez a game, de ahhoz hogy az új tartalmakhoz is hozzáférj, bizony kell, mert a kalózok még az 50es szintemhez képest is lila kategóriások :Y
Plusz a rare dropok is 50 felett várhatóak szerintem a bossokból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.