Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-28 12:57:20

LOGOUT.hu

Ajánlott weboldalak:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) .LnB válasza ldave (#5100) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó hír, hogy megjelenik akkor itthon is. Nincs még megjelenési dátum ugye?
Nekem ez tuti vétel lesz szerintem.

Jut eszembe, miért kell két külön fejlesztés? Külön Japán és Angol(szász)? Nem csak lokalizációban tér el a játék?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5102) ldave válasza .LnB (#5101) üzenetére


ldave
Topikgazda

Jaja, lokalizáció, arra gondoltam, tehát nem úgy mint mondjuk a DQ XI, ami egy évvel korábban jelent meg Japánban.

A Slime draws near! Command?

(#5103) Carlos Padre válasza ldave (#5100) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szégyen vagy sem, de erről a játékról még nem is hallottam. Most megnéztem pár képet és videót, és tuti vétel lesz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5104) ldave válasza Carlos Padre (#5103) üzenetére


ldave
Topikgazda

Dehogy szégyen :) Ezért van ez a topik, hogy mindenki hozza, ami érdekli, hátha másnak is felkelti az érdeklődését. Vagy ha kérdése van, talán tud valaki más infót adni.

A Slime draws near! Command?

(#5105) Carlos Padre válasza ldave (#5104) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Régen nagy (j)rpg fan voltam, aztán valahogy kiégtem vagy mi, mostanában kezdem felfedezni megint. Ps2-3 anno kimaradt ugye, ps4re meg olyan sok érdekes nincs, de most fedeztem fel, hogy a ps now-ban töménytelen mennyiségű jrpg játék van.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5106) ldave válasza Carlos Padre (#5105) üzenetére


ldave
Topikgazda

PS3 alatt volt egy erős visszaesés a nagyobb konzolos JRPG terén, PS4 óta újra bő a választék.

A Slime draws near! Command?

(#5107) Carlos Padre válasza ldave (#5106) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát a ps now majd' 700 játékának negyede biztos hogy az :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5108) ldave


ldave
Topikgazda

Judgment Localisation Trailer

Yakuza játékok nekem kimaradtak, 6+ rész után ez valószínűleg már így is marad, de ez a spinoff jó pontnak tűnik, hogy megkóstoljam majd a sorozatot.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#5109) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persona5:

Tegnap mire megtaláltam Madarame lábméretét... Keresgéltem minden hol, csak ahol kelett volna ott nem. Ki is jöttem a palace-ból, gondoltam a valóságban kell valahogy kutakodni.. :D
Aztán baromi nehezen meglett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5110) penge111 válasza ldave (#5108) üzenetére


penge111
addikt

Te, ingyen adták ps plusba a Kiwamit, 10-15 óra végigszaladni a fősztorin. Komolyan mondom olyan története van besírsz. És a Kiwami nem a legerősebb rész, el nem tudom képzelni milyen ütős lehet akkor a többi. Ha nem tetszik a millió kis minijáték (pedig azok között is van olyan, hogy felér egy kis indi címmel), akkor csak told a főszálat. Régen én is érdektelennek találtam, de így a ps plusznak köszönhetően megismertem a sorozatot, Yakuza 0-ért ma megyek 4890 Ft a konzolok szervizében :Y Te, és mások is szerintem azért kedveljük a jrpg-et, mert sok nyugati rpg-t történet szempontjából olyan szinten pofán csap, hogy az már nekem fáj! A Yakuza széria is ilyen tele bolondos dolgokkal, de a története az kőkemény!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5111) ldave válasza penge111 (#5110) üzenetére


ldave
Topikgazda

Tudom. De ez van, a Yakuzát már elengedtem, kész :) Végtelen sok játék van, ami kimaradt és lehetne pótolni.

A Slime draws near! Command?

(#5112) penge111


penge111
addikt

Én most kicsit berágtam az Square-ra az FF XV miatt, rengeteg lyuk tátong a történetben, csapattársaink időként eltűnnek, és nem tudunk róluk semmit. Tudom ezt a Royal Edition orvosolja, de ne vicceljünk már így kiadni egy játékot :F Ezt érzem a legmocskosabb pénzlehúzásnak, mert oké, hogy van egy játékhoz dlc, de na ezért jöjjön már hogy a hatalmas lyukakat befoltozza, az oké ha egy DLC bővíti a tartalmat, de ezt inkább foltozásnak érzem, mint bővítésnek. Elnézést a kirohanásomért, lehet korai is volt, mert még csak a 8-fejezetnél vagyok, lehet későbbi chapterekben ez változik, de kétlem.

Nem is merek belegondolni mi lesz az FF VII-el :(((

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5113) .LnB válasza penge111 (#5112) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért ennyire ne boruljál ki mert Gladiolus eltűnt egy 20percre. :D A DLC-ből meg kiderül, hogy mi volt vele. De nyugi semmi olyan dologról nem maradsz így le amiért pánikolni kellene.
Szerintem jó ötlet ez. Így van értelme a DLC-knek.

De sajnos, Royal nélkül lesznek ennél nagyobb bajok is. :(

Ezt csak ldave olvassa el! (vagy aki végigjátszotta!) Tényleg nincs benne az alap változatban a Royal Vessel hajó se?? Nem lehet össze-vissza hajózgatni az alap változatban??

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5114) penge111 válasza .LnB (#5113) üzenetére


penge111
addikt

Épp ezzel van bajom, nem olvastam el mit írtál spoilerben, nehogy már egy dlc csokor pofozzon ki egy történetet, a karik eltűnésével van a legkisebb bajom, lehet fogyatékos vagyok, de számomra kezd érthetetlen lenni a történet... A filmeket láttam 2* is, az első 4-5 fejezetig tiszta is mi van,de utána kezd homályossá válni

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5115) Carlos Padre válasza penge111 (#5112) üzenetére


Carlos Padre
veterán

"Nem is merek belegondolni mi lesz az FF VII-el :((("

Jó lesz ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5116) ldave válasza .LnB (#5113) üzenetére


ldave
Topikgazda

Nincs ilyesmi az alapjátékban.

A Slime draws near! Command?

(#5117) penge111 válasza Carlos Padre (#5115) üzenetére


penge111
addikt

A jó Isten szóljon belőled, ha jó lesz szerintem a legnagyobb példányszámban eladott játékuk lesz ami valaha napvilágot látott.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5118) .LnB válasza penge111 (#5114) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ha 8x nem írtam le, akkor egyszer sem, hogy Royal Edition-t vedd. ldave-éket megértem, hagy fel vannak háborodva azon, hogy lyukas a sztori. De ők day one vették. Neked megvan/megvolt a lehetőséged arra, hogy ne a day one verziót vedd.

Sajnos, a ténylegesen kész játék a Royal Edition. Ez tény. Chapterek vannak átalakítva, plusz átvezetők vannak benne, plusz bossok, plusz lehetőségek/játékmechanikák, és a játék vége teljesen más úton halad.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5119) Carlos Padre válasza .LnB (#5118) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sux.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5120) penge111 válasza .LnB (#5118) üzenetére


penge111
addikt

Ok ok, de pl te azt mondtad, hogy a dlcket a végén toljam mikor az alapot végigviszem, mert durva spoilereket lő le a játék végéről, sehogy se értem, hogy áll ez akkor össze a kiegekkel.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5121) ldave válasza penge111 (#5120) üzenetére


ldave
Topikgazda

Nem mindent kell azonnal megtudni. Ha a DLC csak a játék után mutatja be, hogy valakivel, valamikor mi történt, az nem biztos hogy elvesz a történetből, lehet hogy pont így ad hozzá.

A Slime draws near! Command?

(#5122) .LnB válasza penge111 (#5120) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gladio DLC-je, csak egy kicsit ad hozzá a sztorihoz, vagyis csak egy kis érdekesség az ő múltját illetően. Prompto DLC-je is csak érdekesség nagyjából. Viszont Ignis-é már teljesen más tészta. Kiegészíti a történetet, nem is kicsit. Ráadásul többféle befejezése is van, egy alternatív ending-gel is. Viszont azt nem láthatod az alapjáték befejezése előtt. Ez logikus is.

Szóval, ha végigjátszod akkor nem fogsz lemaradni semmiről. Nehogy azt hidd, hogy a lyukakat, azokat ezek a dlc-k töltik be. Nem.
Én konkrétan nem is értettem, hogy milyen lyukakra gondolnak, akik ezt hozták fel negatívumként a topikjában. Mert a RE-ban nekem nem tűntek fel ezek. Erre gondoltam én is, hogy Gladio DLC-je majd sok mindent hozzáad, és biztos ez hiányzott azoknak akik csak a sima változattal játszottak, de nem.

A Royal Edition maga is egy patch is. Ami megváltoztatott dolgokat a játékban. Nem csak annyiból áll, hogy DLC-ket tartalmaz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5123) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persona5:

Kerek 21 óra után meglett Madarame is. Érdekes volt, jó volt. Jobb hangulatú palace volt mint az első.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5124) ldave válasza .LnB (#5122) üzenetére


ldave
Topikgazda

Jaja, ez a Square köcsögsége, hogy nekem, akinek az alap van meg, meg kell vennem a Season pass-t az összes DLC-hez és a Royal Pack-nak nevezett extra DLC-t a teljes játékoz. A külön kiadott Royal Edition mindezt egyben tartalmazza. Persze fele annyiért, mint nekem az upgrade kerül.

A Slime draws near! Command?

(#5125) .LnB válasza ldave (#5124) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen. Itt a PC-sek nem kicsit jártak jól, hogy oda már a komplett változat jelent meg. (És még szebb is volt).
Ez így gáz azoknak akik day one vették.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5126) Carlos Padre válasza .LnB (#5125) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem csak azért nem sír a szám, mert egy hiba miatt pár óráig 10 fontért volt megvehető, és lecsaptam rá, de amúgy igen, basszák meg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5127) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A Tales of Zestiria megér 8 fontot?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5128) Mike válasza Carlos Padre (#5127) üzenetére


Mike
veterán

meg

(#5129) ldave


ldave
Topikgazda

Hát ennek a Left Alive-nak eléggé rossz lett a fogadtatása Japánban :(

Már 50%-os akcióban van, 1,5 csillag....

A Slime draws near! Command?

(#5130) .LnB válasza ldave (#5129) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írtam reggel a ps4 topikba, hogy nem engesi streamelni a kiadó. Legalábbis arról volt hír, hogy youtubeon nem engedi.

amúgy te olvasol Japánul?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5131) ldave válasza .LnB (#5130) üzenetére


ldave
Topikgazda

Nem, de a képen minden látható információt sikerült feldolgoznom ;)

A Slime draws near! Command?

(#5132) .LnB válasza ldave (#5131) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ami nem kis házikóval, napocskával, akasztófával van írva, azokat nekem is sikerült. Csak azt hittem ennyire vágod a Japánt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5133) Mister_X válasza .LnB (#5132) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Át lehet váltani a japán Amazont angol nyelvűre.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5134) Carlos Padre válasza Mister_X (#5133) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A chrome bongeszo megteszi neked.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5135) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akciós a FFXV:RE. 7500 ft.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5136) ldave válasza .LnB (#5135) üzenetére


ldave
Topikgazda

Köszi, Royal dlc is 50%-os áron van, ennyit adok érte.

A Slime draws near! Command?

(#5137) .LnB válasza ldave (#5136) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De most akkor ha én a Royal Edition-t veszem digitálisan, akkor abba benne van minden ugye?

(#5135) .LnB Bakker, befigyelt az a hülye smile (R: E.) :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5138) ldave válasza .LnB (#5137) üzenetére


ldave
Topikgazda

Aha, abban minden benne van, DLC-k, Royal Pack, multiplayer. Gondolom a márciusban érkező Ardyn csomagot majd mindenkinek külön meg kell vennie.
Amúgy ha megveszed PS4-re, a multiplayer-t megnézhetnénk, még sosem próbáltam :)

A Slime draws near! Command?

(#5139) .LnB válasza ldave (#5138) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt nem ígérem meg. Pedig szívesen játszanék már veled együtt. :)
Egyrészt, én most "talonba" veszem meg. Mert ha van időm akkor Persona5-öt nyomom.
Másrészt, az a multi, egy katasztrófa. :D Nem tudom mennyit játszhattam vele PC-n. De semmi jó nem volt benne.
De egyébként nem arról volt szó, hogy a Comrades ingyenes lesz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5140) ldave válasza .LnB (#5139) üzenetére


ldave
Topikgazda

Külön megvehető, mármint FF XV nélkül, de hogy volt-e vagy lesz-e ingyenes, azt nem tudom.

A Slime draws near! Command?

(#5141) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap azért sokadjára is betoltam a Regalia-t Hammerhead-be. :) Nosztalgiából.

De aztán folytattam is a Persona5-öt. Nyomozunk a mafia után. Nekem még mindig nem áll össze nekem az amit írtál ldave.

"hogy melyik nap, mik a lehetőségek és élni azokkal, pl hogy vasárnap a Shibuya Walkway lehet venni stat növelő italt, vagy hogy ha hétfőn mész a fürdőbe, az növeli a Charm-ot és hasonlók. Ezeket ki kell használni."

26 óra után se vágom ezeket a lehetőségeket. Pedig mindent elolvasok, figyelek. Fürdőben egyszer voltam már Ryuji-val és Yusuke-val. De, hogy hétfőnként lehetne menni, semmi utalást nem láttam erre vonatkozóan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5142) ldave válasza .LnB (#5141) üzenetére


ldave
Topikgazda

Nem értem, nincs olyan, hogy a játékban hétfő este van, ott állsz a kávézóban és dönthetsz arról hogy mit csinálj?

A Slime draws near! Command?

(#5143) .LnB válasza ldave (#5142) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De, természetesen olyan van. Akkor ki is szoktam használni az időt ha lehet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5144) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

En meg a persona 4 goldennel jatszok,de tuti megveszem a persona 5ot is annyi szepet irtok rola :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5145) ldave válasza .LnB (#5143) üzenetére


ldave
Topikgazda

Mert nincs is ilyenre utalás, nem mondja szerintem direktbe neked a játék, hogy hé, hétfő van, ilyenkor a fürdőbe menj, vagy ha esik az eső akkor tanulni az étterembe. Ezekre neked kell rájönni, hogy mikor mire van bónusz :)

A Slime draws near! Command?

(#5146) ldave


ldave
Topikgazda

Van pár elég jó akció PSN-en, most nézem, pl (UK linkek)

Tokyo Xanadu eX+

STAR OCEAN: IAF

Exist Archive

Érdemes körbenézni.

A Slime draws near! Command?

(#5147) .LnB válasza ldave (#5145) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

azta...%*đ$..

Hát akkor itt a lényeg! Én meg vártam a játéktól az instrukciókat. :D Na ez szép lesz, full random felfedezni ezeket. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5148) Mike válasza .LnB (#5139) üzenetére


Mike
veterán

a comrades benne van a royalban
milyen ebben a multi?
végig lehet játszani a storyt együtt?
vagy csak egymást lehet ütni
ha co-op akkor én is csatlakoznék

(#5149) Mike válasza ldave (#5146) üzenetére


Mike
veterán

fencer is pl

(#5150) .LnB válasza Mike (#5148) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tartalmazza a Royal igen.

Dehogy lehet co-op-ban végigtolni..Pedig mennyire logikus lenne nem? És jó is (lenne).

Hát én nem is tudom nagyon elmondani, hogy milyen. Röviden, rossz. Van egy bázis, ott tudod pimpelni a karaktert, és fejleszteni a bázist (de egyénileg, ez a része nem multi, csak a "te" bázisodat fejleszted), küldetések teljesítésével. Amit én toltam, az összes küldetés olyan volt, hogy ölj meg x szörnyet. Ennyi. A lobby rendszer is fura.

Itt egy hosszú gameplay, az elejéről, nézd meg. [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.