Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-28 12:57:20

LOGOUT.hu

Ajánlott weboldalak:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Thorus válasza ldave (#4250) üzenetére


Thorus
aktív tag

Még soha nem játszottam Dragon Quest-el de ez szerintem majd ki fogom próbálni ha elérhető lesz nálunk.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#4252) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Közel egy év játék után először csináltam experten full combo-t, tudom noob vagyok. :D Mondjuk direkt nem is nagyon próbálkoztam, de ma rögtön egyből 4-et is. :C

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#4253) james001


james001
veterán

Kitoltam a NieR Automata-t. (A-tól E-ig minden fő ending-el.) Egy baromi jó játék volt,jó hosszú is ráadásul,még a 2. végigjátszás után is tudott újat nyújtani,sőt olyan érzésem volt mintha akkor indult volna be igazán a játék,az előtte lévő kb. 20-25 óra csak prológus volt :DDD Számomra már ez a GOTY,egy hack n slash játék rég nyűgözött le ennyire a Devil May Cry első része óta :C
Szerintem még ráhajtok a platinára,amit mondjuk kicsit "csalással" meg tudok szerezni,de megpróbálom önerőből először :) Mondjuk minden "vicc" ending-et megszerezni brutálisan nehéz,vagy legalábbis egy-kettőt mindenképp (főleg az Ending Y-t :W )

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4254) renji00 válasza james001 (#4253) üzenetére


renji00
aktív tag

Nekem megérkezett a játék , leültem a PS elég és odaragasztott. majd 5 nap múlva 52 óra után kimentem a friss levegőre.

mestermű. Mondjuk Yoko Taro-t eddig is nagy becsben hordtam de ez teljesen más volt az eddigi címektől

Az endingeket meg elfelejthetem mert természetesen feláldoztam a mentésem

(#4255) ldave válasza james001 (#4253) üzenetére


ldave
Topikgazda

Tegnap megrendeltem én is, később akartam, csak Persona 5 után, de aztán így alakult :)

A Slime draws near! Command?

(#4256) ldave


ldave
Topikgazda

400$-os Mara figura valakinek? :)

A Slime draws near! Command?

(#4257) james001 válasza renji00 (#4254) üzenetére


james001
veterán

Amúgy a végső ending-et nem igazán értettem. Az Ending E-re gondolok,a lövöldözős stáblista után,amikor beszélgetnek a Pod-ok és ott van 2B,9S és a hosszú hajú A2 teste... 2B meg 9S oké,mert belőlük több modell volt ugye. De A2-ből csak egy volt nem? Meg pl. ki volt akkor most az az AI aki annak a kislány képében jelent meg? Vagy csak nem figyeltem elég jól? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4258) Adam_Shepard válasza james001 (#4257) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Kik voltak azok az ending B-nél? (a két kislány), uez amikor a commander elindít minket a 3 történet elején, ott is ott van először a sarokban.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#4259) renji00 válasza james001 (#4257) üzenetére


renji00
aktív tag

2B 9S meg A2 az eredeti test van ott csak megjavítva. Miután a YorHa-t felálldozták az új széria miatt már nem volt több test egyik karakternek sem. Ha meghaltál Route C-ben akkor nem éledtél újra egy olyan állomásnál hanem egy "load game" screen-t kaptál mivel nem volt sem szerver sem "tartalék" testek.

A kislány képben pedig a gépek "közös" szelleme jelent meg ami egyre jobban kezdett hasonlítani az emberekére így ahogy azt a játékban láthattad is a kislányos boss-fightnál azok teljesen öntudatra ébredtek és "azonossá" válltak az emberi természettel. Az ember pedig mit csinál? Nézet eltérésekrét elpusztitja saját magát. Tehát ott ők meg is halltak, és a feltöltött "tudat" sem került fellövésre a holdra a toron lerombolása miatt.

Ez a 2. rész egyébként egy interjúban el lett mondva burkoltan. Nagyjából így hangzott:
Kérdés yoko taronak : hogy látod az emberiség jövőjét
Yoko válasza: Nem tudok boldog befejezést elképzelni az embereknek akik évezredek óta csak gilkolják egymást.

Egyébként nem veled van a gond, a játékai sosem tolnak semmit teljesen az arcodba. Van 2 novella meg 1 színházi előadás ami kötődik közvetlen a játékhoz. Ha érdekel belinkelem a fordításokat

(#4260) renji00 válasza Adam_Shepard (#4258) üzenetére


renji00
aktív tag

Ending A-ban is ott vannak és minden bossfightnál roube B-nél . :p a gépek közös tudatának a megszemélyesítése.

(#4261) james001 válasza renji00 (#4259) üzenetére


james001
veterán

Ja értem most már. Amúgy nekem már az is durván beütött amikor kiderült hogy az emberek kihaltak. :D Yoko Taro nem szeret boldog befejezéseket gyártani az biztos. :D
A kislány akkor csak egy "random" kép volt,tehát ő nem volt Drakengard-ban pl. Az előző Nier-ben nem volt az biztos.
Színházi előadás? :Y
Ja meg Popola és Devola már elvileg a Nier Gestalt idejében is android volt?

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4262) renji00 válasza james001 (#4261) üzenetére


renji00
aktív tag

Igen de ez a játékban el is mondják.

Azt hiszem. :U

Stageplay fordításban felvételek találhatóak youtube-on de csak apróbb darabokban.

illetve van egy egész jól magyarázó lore videó amit most találtam miközben a fordítást kerestem itt Szerencsére van hozzá felirat. ;]

illetve novella fordítás ugyan azon az oldalon ez még nincs készen itt

(#4263) james001 válasza renji00 (#4262) üzenetére


james001
veterán

Igen ezért kérdezem mert miután bejutunk a toronyba a segítségükkel akkor van egy jó hosszú leírás róluk és ha jól vettem ki akkor ők voltak az első androidok a Project Gestalt során. Meglepődtem ezen is mert nem tudtam. Bár gondolom ezt senki nem tudta,itt derült ki először :D
Kár hogy arról semmi nincs benne (vagy csak nem találtam meg) hogy Kanié-vel és az eredeti Emil-el mi történt. Utóbbinál ugye a klón Emil elmondja hogy az eredeti alkotott egy klónhadsereget az űrlények ellen de aztán miután elestek az eredeti eltűnt.

Köszi a linkeket :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4264) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Az csak nekem ujdonsag, hogy a Personahoz tartozó preorder cuccokat ps4en 2 dollárért PS3-on meg 1 dollárért meg lehet venni?Itt meg az összes fizetős/ ingyenes dlc leírása.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#4265) james001


james001
veterán

Platina is megvan a NieR-hez :C

Bevallom 3 trófeát "becsíteltem",de a többit önerőből szereztem. :D Kiváló játék,remélem még lesz egy újabb Yoko Taro mű a közeljövőben :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4266) Pacee90 válasza james001 (#4265) üzenetére


Pacee90
tag

Gratulálok, szép munka ! :Y :R

(#4267) renji00 válasza james001 (#4265) üzenetére


renji00
aktív tag

SINoALICE bár angolul soha nem lesz :(

(#4268) ldave


ldave
Topikgazda

Van itt amúgy aki tervez PS4-re Nier-t venni? Megrendeltem a játékot, de a Steelbook kiadást kaptam meg postán, nekem viszont az nem kell, nem gyűjtöm az ilyesmit.

A Slime draws near! Command?

(#4270) Mister_X válasza #93035264 (#4269) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Linket NE nyissátok meg, spam account!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4271) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön a Bayonetta 3?

Teaser site:

[link]

Live-Die-Respawn

(#4272) james001 válasza oriic (#4271) üzenetére


james001
veterán

Még a 2 se volt meg,mivel ugye WiiU only :U De kíváncsian várom ez mi lesz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4273) nonsen5e válasza james001 (#4272) üzenetére


nonsen5e
addikt

Elvileg már "playable" státuszban van cemu-n.

Hihetetlen milyen sebességgel fejlődik az az emulátor. :Y
[link]

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#4274) james001 válasza nonsen5e (#4273) üzenetére


james001
veterán

Wow az szép,de sajnos a gépem tuti nem elég erős hozzá :( Örülök ha egy Half Life 2 elfut rajta rendesen :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4275) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Kellemes Persona 5 napot mindenkinek! :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#4276) renji00 válasza Adam_Shepard (#4275) üzenetére


renji00
aktív tag

Ha nem halasztották volna a szállítást..

se baj úgy is mással vagyok elfoglalva :P

(#4277) ldave válasza Adam_Shepard (#4275) üzenetére


ldave
Topikgazda

A Slime draws near! Command?

(#4278) Zsinder válasza ldave (#4277) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Ez igen :C
Én most fogom kezdeni a Persona világával az ismerkedést, a videók alapján büntet nagyon :D

(#4279) Adam_Shepard válasza ldave (#4277) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mielőtt hozta volna a futi néztem éppen egy lore videót róluk. A P3 vs FES közül mit érdemes beszerezni?

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy OIHSAKLJSHADLKASJDFL istenkirály ez az 5!!

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#4280) ldave válasza Adam_Shepard (#4279) üzenetére


ldave
Topikgazda

A sima, alap Persona 3 nincs meg nekem, csak a FES és a P3P kiadás. Nem tudom a FES miben nyúlt bele az alapjátékba.

A Slime draws near! Command?

(#4281) Adam_Shepard válasza ldave (#4280) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Közben ráguggantottam:

Persona 3 FES is like a special edition of P3, it has more things added to it, more things to do, and an additional quest/storyline to go through.
You should definitely get FES instead of the original P3.

Ergo, ez olyan mint a Golden a 4 esetén. (akkor viszont simán megéri a storeban azt a 3 e FTot.)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#4282) ldave válasza Adam_Shepard (#4281) üzenetére


ldave
Topikgazda

A PS2-es Peronsa 3 játékban a csapattagokat nem lehet direktbe irányítani, valami saját MI alapján hoznak döntéseket a csatában. A PSP-s változatban már választható, hogy direktben adjuk nekik a parancsokat, ezzel valamivel könnyebb lett a játék.

A Slime draws near! Command?

(#4283) ldave


ldave
Topikgazda

Friss DQ XI képek (PS4):

A Slime draws near! Command?

(#4284) boost


boost
addikt

Tolja valaki a Persona 5-t? Hogy lehet rendet rakni a szobában?

(#4285) ldave válasza boost (#4284) üzenetére


ldave
Topikgazda

Maholnap befejezem a Zeldát, csak utána állok neki, de lehet előbb inkább a Nier-t nézem meg, az rövidebb :)

A Slime draws near! Command?

(#4286) boost válasza boost (#4284) üzenetére


boost
addikt

oké, kiderült. A játékban eljön az idő, mikor ezt végrehajtatja. Addig nem is lehet.

köszi dave a választ, és jó játékot a Nierhez. Azt hittem nekiálltál, mert említetted, hogy bejött az eleje.

(#4287) Adam_Shepard válasza boost (#4286) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

04.19 környékén már lehet. De a story szerint rendbe is kell kapni a helyet.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#4288) oriic válasza ldave (#4285) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem sokkal. :D

Live-Die-Respawn

(#4289) Adam_Shepard válasza ldave (#4285) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Előbb nézd meg a Niert, mert a P5 kissé lemossa a pályáról feelingben. Az ending C végéig meg olyan, mintha bele sem kezdtél volna a játékba :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#4290) boost


boost
addikt

Fantasztikus a Persona5. Tartottam tole, hogy a Persona 4 receptje már kevés lesz, de pont annyit újítottak,hogy élvezetes legyen a játék.

(#4291) ldave


ldave
Topikgazda

(#4292) ldave


ldave
Topikgazda

Megvolt a DQ XI bejelentés:

Japánban július 29-én kerül a boltokba. A Switch változatról egyelőre nincs infó.

A Slime draws near! Command?

(#4293) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bayonetta Steamre

Live-Die-Respawn

(#4294) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Másnak is gyakran van fps drop Nier Automata-ban? Nem annyira zavaró, de azért igen sűrűn észre venni.

(#4295) ldave


ldave
Topikgazda

Állítólag lesz Nier PS3 reprint: https://store.eu.square-enix.com/eu/product/441823/nier-ps3

(bocsi, mobilról írok)

A Slime draws near! Command?

(#4296) VooĐoo válasza ldave (#4295) üzenetére


VooĐoo
tag

Épp a minap platináztam, de egy évbe telt mire vadásztam hozzá egy lemezt.

PSN: Neon--Skyline

(#4297) renji00 válasza VooĐoo (#4296) üzenetére


renji00
aktív tag

eladó ? :U

(#4298) Adam_Shepard válasza ldave (#4295) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Katt

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#4299) ldave válasza Adam_Shepard (#4298) üzenetére


ldave
Topikgazda

Az enyém most nálad van, ugye?

A Slime draws near! Command?

(#4300) Adam_Shepard válasza ldave (#4299) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.