Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37551) F_Zolee válasza maxxenergie (#37550) üzenetére


F_Zolee
veterán

Itt van egy bejelentő próbáld ki. Bár angol...[link]

(#37552) sepsi0 válasza maxxenergie (#37550) üzenetére


sepsi0
őstag

GUID - egyedi azonosító számsór, minden játékosnak sajátja van, ez alapján azonosítanak/bannolnak.
Állítólag régen is könnyen osztogatta a PB a ban-t. Érdemes nekik írni, legalább azt mondják meg miért bannoltak.
Sokat nem tudsz tenni, mert a játék a tiéd (nem vették el), de használni nem tudod, így EA kilőve.
Esetleg hívd fel az EA ügyfélszolgálatát és mond el a panaszod, hátha tudnak valami megoldást, de a ban-t nem tudják oldani. Magyar az ügyfélszolgálat és helyi tarifa....

[ Szerkesztve ]

(#37553) maxxenergie válasza F_Zolee (#37551) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszi szépen. :R :R

Webfordító segítségével :DDD írtam nekik pár sort a lényegről, remélem lesz megoldás..... mielőbb.
Mennyi a válaszadási idő nem tudjátok .... Jön válasz mindenképpen vagy figyelgessem hátha történik vmi..

Jelzem ha igen, gondolom mást nem tudok tenni az ügyben ....

Most játszhatok a BF4-el mert azzal semmi baj :W jobb mint a semmi de na....

sepsi0
(senior tag)

Köszi ha nem lesz változás Hétfőn hívom őket is... HIHETETLEN ... :W

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#37554) Dave567 válasza scope2007 (#37538) üzenetére


Dave567
addikt

Persze.....

Ha nem rontották volna el, és még 10giga patchet rá kúrnak, de várjuk a remasteredet...
Meg rendes lag mentes szervet, normális fegyver sebzés stb ohh jaj inkább nem is írom le a többit.

(#37555) scope2007 válasza Dave567 (#37554) üzenetére


scope2007
addikt

Nekem ilyenekkel sosem volt gondom, 100%osan élveztem megjelenés óta, bf4 már fail volt
Inkább csak azzal, hogy fogynak a szerverek, mindenhonnan bannolnak már xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#37556) Dave567 válasza scope2007 (#37555) üzenetére


Dave567
addikt

Hát akkor nem tudom mivel játszol, de nekem sajnos a gondok még fenn állnak.

(#37557) scope2007 válasza Dave567 (#37556) üzenetére


scope2007
addikt

Inkább te mivel játszol, mert nálam nincsen semmi baj :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#37558) maxxenergie válasza scope2007 (#37557) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Nálam sincs semmi gond kivéve a PB bant most Váááááááááá.... :W

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#37559) Dave567 válasza scope2007 (#37557) üzenetére


Dave567
addikt

Megkérdezhetem milyen egérrel tolod?

(#37560) maxxenergie válasza sepsi0 (#37552) üzenetére


maxxenergie
senior tag

EA Helpet hívtam semmi meghallgatot normális volt stb... de PB bannal azt mondta nem tudnak mit kezdeni ők.... fiókom stb amit ő lát rendben, ő sem látja tiltás okát az angol nyelvű szerón, illetve a kapott üzenet alapján sem tud semmit mondani, nem talál erről a tiltásról semmi infót :Y

GLOBAL PunkBuster GUID BAN 4f7ee044

Írni sem tud nekik ezzel kapcsolatban NO COMMENT nem is értem EA-től veszek egy játékot, és angolul levelezzek egy harmadik féllel /PB/ a tiltás ügyében hihetetlen...
Ezt említettem is nekik de gondolom pont lesz....illetve ő ezzel nem tud mit kezdeni nincs rá folyamatuk, hogy a Magyar bejelentést hivatalból ő továbbítaná nekik és ha megjött a válasz akkor továbbítaná legalább nekem azt már nem is említem, hogy magyar nyelven de akkor is...

PB szarság meg evenbalance.com semmi support angol telefonos stb, csak a bejelentő amit elküldtünk ma is, de sztem onnan válasz nem nagyon fog jönni....

Na ennyi van ha valakinek valami tipp még lenne hálás lennék érte aki már járt így és sikerült valamit valakivel intéznie.
:R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#37561) scope2007 válasza Dave567 (#37559) üzenetére


scope2007
addikt

ilyenem Van, De mar Nagyon Viseletes
Ideje Cserelnem Jovore

A4TECH XL-747H

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#37562) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Érdemes még beruházni erre a játékra?
Vannak még multi playerek a 3-ban? vagy inkább a 4 a menő most? Vagy az 1?
köszi.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#37563) Enigma1945 válasza cikasz (#37562) üzenetére


Enigma1945
őstag

szia! Ha igazán érdekel a játék, akkor tudok adni neked egy fiókot, játszhatsz vele, ( ingyen, de nem örökre ) de szerintem a BF4 jobbal jársz.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#37564) cikasz válasza Enigma1945 (#37563) üzenetére


cikasz
őstag

Hali.
köszi a felajánlást, de egy haveromnak kérdeztem meg igazából nem magamnak :)
Nekem megvan. :DDD

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#37565) Enigma1945 válasza cikasz (#37564) üzenetére


Enigma1945
őstag

Igazán nincs mit. Van sok bf3 accountom, ami nem használt ( 0 perces ) csak mikor ingyenes volt a game aktiváltam a kulcsokat zsír új origin fiókban.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#37566) maxxenergie válasza maxxenergie (#37560) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Sziasztok !

Na ezt megszívtam rendesen és azt sem tudom pontosan mi történt velem :W :W

Evenbalance válaszolt levelezünk egy hete, de azt állítják hogy valaki ellophatta a GUID azonosítóm, ezért lettem bannolva, nem azért mert csaltam volna stb.. hanem más is használta ezt az azonosítót valahol a világban, melyet ők nem ellenőriznek hogy mikor ki csalt vele és hol a lényeg, hogy ez az azonosító banolva lett, és csak az a megoldás ha újra megveszem a játékot, addig nem tudok játszani.... :W :W

3 ÉV statom minden OFF úgy hogy semmit nem csináltam nyilván, nem adtam oda az accom stb.. senkinek soha, és semmit nem módosítottam nyilván a játékot de hát ez őket nem érdekli.....

Nem is az összeg 3000-4000 Ft ami bosszant mert annyi most a Prémiummal a BF3 kb.. hanem mi a garancia, hogy ez nem ismétlődik meg, és honnan kerülhetet ki a GUID azonosítóm, és hogyan erős gyanúm van EA szerverről lopták el vagy Evenbalance-tól csak persze ezt nem ismerik be.... :F

Még arra gyanakszom de lehet hülyeség, hogy itt az oldalon vettem a kódot anno, nem tudom lehet-e köze hozzá hogy az honnan származott és lehet ezzel volt valami ami most derült ki, de ez is csak TIPP illetve akkor tele lenne a TOPIC mert akitől vettem pár százat/ezret eladott ANNO nevet nem írok nyilván mert lehet semmi köze hozzá....

Azt nem tudom lehet-e hogy ha újra megveszem a Játékot a Prémiummal régi Origin accomat visszakaphatom szerinteteket ami nincs is letiltva meg semmi aktív EA ügyfélszolgálat is megerősítette, de hogy használjam tovább azt...az új játékkal akkor ha már ennyire megszívtam...

Járt már így valaki :F :F ,

Szívem szerint tovább mennék az üggyel /fogyasztóvédelem/, mert vicc az egész ŐK nem segítenek mint SUPPORT magyar nyelven, és senki nem ad egyértemű választ mi történt, csak ez van vedd meg újra paraszt, ennyi.... Na ez az ami kiveri a biztosítékot, már azt sem értem miért nekem kell Evenbelance-val leveleznem angol nyleven !!
Mi közöm hozzájuk EA-val állok szerződésben nekik fizettem oldják meg egymást közt ..... szóval ez vicc, ennyi erővel járhatok így a 4-el is mondjuk azt boltban vettem és megy is most muszáj vagyok azal játszak.

Tud valaki segíteni aki járt így már, mik a kilátások, mit tehetek még.
AKÁR PÜ-BEN IS NE TERHELJÜK EGYÉNI PROBLÉMÁMMAL A TOPICOT DE LEHET MÁST IS ÉRINTHET AZÉRT ÍRTAM !!

Előre is köszi. :R
/kicsit hosszú lett SORRY/

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#37567) Redneck válasza maxxenergie (#37566) üzenetére


Redneck
veterán

Inkább itt segítenék, szerintem ez másoknak is érdekes lehet.
Nekem ez az azonosítós téma elég büdös. Most nem azért, de nem a fiókodhoz van rendelve az azonosító?

Én is innen vettem anno BF3-mat, ráadásul oroszt, amit angolosítani kellett. Remélem nem járok így. A Premiumot már a CD Galaxisban vásároltam.

"Azt nem tudom lehet-e hogy ha újra megveszem a Játékot a Prémiummal régi Origin accomat visszakaphatom szerinteteket ami nincs is letiltva meg semmi aktív EA ügyfélszolgálat is megerősítette, de hogy használjam tovább azt...az új játékkal akkor ha már ennyire megszívtam..."

Ezt nem értem. Egy fiókon bannolva van a játék és az azonosítód, de arra akarod megvenni?

"Szívem szerint tovább mennék az üggyel /fogyasztóvédelem/, mert vicc az egész ŐK nem segítenek mint SUPPORT magyar nyelven, és senki nem ad egyértemű választ mi történt, csak ez van vedd meg újra paraszt, ennyi.... Na ez az ami kiveri a biztosítékot, már azt sem értem miért nekem kell Evenbelance-val leveleznem angol nyleven !!
Mi közöm hozzájuk EA-val állok szerződésben nekik fizettem oldják meg egymást közt"

Fogyasztóvédelem mint olyan, nincs Magyarországon. Amiben hiszel, az nem létezik. Egy jogkör nélküli semmit se érő "hatóság/szervezet" a Békéltető testülettel együtt.

Mi az az Evenbalance?
Amúgy nem az EA-nek fizettél, hanem valami kulcsosnak, ki tudja hogy vándorolnak a lóvék...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#37568) maxxenergie válasza Redneck (#37567) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszi!

Fiókom nincs bannolva sem a játék EA magyar ügyfélszolgálat mondta BF4-el is simán tolom, és a BF3 is megy ahol nincs Punk Buster 1-2 szeró oda fel is enged de ott játékos sincs persze....
Tudtommal nem a fiókhoz hanem a BF3 hoz van rendelve a GUID azonosítóm ...

Igen mert a fiók nincs bannolva ezért gondoltam ha megvenném újra akkor arra kérni aktíválni, hogy ne vesszen el mindenem ..... nyilván igazolni tudom én fiókom amit kértek is már amikor ügyfélszolgálatot hívtam...

Evenbalance oldalon sem voltam fent mint bannolt többen itt is megnézték de nem .....ezért nem értem.

"Mi az az Evenbalance? PunK Buster védelmet üzemeltető cég tudtommal, akik bannoltak .... "

"Amúgy nem az EA-nek fizettél, hanem valami kulcsosnak, ki tudja hogy vándorolnak a lóvék... "

Jó de a kulcsos megvette vagy itt a kérdés hogy honnan jutott hozzá, bár nem tudom ennek lehet-e köze a bannhoz, mert mondom rengeteg kulcsot eladott itt, és másnak úgy látszik nincs problémája csak nekem :W

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#37569) zzola válasza maxxenergie (#37539) üzenetére


zzola
félisten

Sweetfx-et nem hasznaltal?

(#37570) maxxenergie válasza zzola (#37569) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Az meg mi ???
Nem tudom de tényleg emmit nem használtam, semmin nem mókoltam, nem lett telepítve stb semmi, COMODO tűzfalam van évek óta, 3 éve semmi bajom nem volt vele, egyik pillanatról a másikra egy hete bannoltak, és azt írja Evenbalance nevű akárkik (PB felelelősök) hogy GUID azonosítóm abnnolva vegyem újra a játékot nem tudnak segíteni, bizonyítani sem indokolni miért bannoltak EA ügyfélszolgálat sem segít így minden bukó a játék ára még hagyján 3800 Ft de statom 1400 óra minden OFF ez a való világ hihetetlen 90% ezzel játszottam csak .... :W :W

Még felhívom holnap EA magyar ügyfélszolgálatot, hogy ha legalább újra megveszem használhatom-e tovább a profilommal, van-e valami egyedi kezelés mert náluk minden OK vagy tényleg bukó de sztem utóbbi lesz ebből.... :W Még emésztem újra megvegyem-e mert nincs kedvem újra kezdeni. :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#37571) maxxenergie válasza zzola (#37569) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Közben kigoogliztam természetesen nem használtam iylet sem meg semmi mást basszus... :W

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#37572) holozis_HUN válasza maxxenergie (#37570) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Vedd meg és próbáld ki. Ha nem jön be, akkor sem buktál nagyot.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#37573) Gyula84 válasza holozis_HUN (#37572) üzenetére


Gyula84
veterán

:DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37574) smokiii1 válasza Enigma1945 (#37500) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Tudom, hogy régi téma és bocs hogy csak ilyen későn válaszolok, de remélem azért még olvasod majd.
Nálam anno BF3-ban régebben hasonló konfiggal (i3 4150, 8gb ram, 260x 2gb) a következő beállításokon tudtam fix 60 fps-t elérni:
Textúrák ULTRA, minden más MEDIUM, élsimítás OFF (mindkét opció), HBAO. 1440*900-ban, 90-es FOV-val.
Remélem még olvasod és segít valamit.

(#37575) holozis_HUN válasza Gyula84 (#37573) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Azt mondta nem az ára miatt nem aggódik, hanem a statok. És mi van ha megveszi és nem jó, mert lehet előröl kell kezdeni. Hát ha nem számít az ára, akkor miért nem próbálja ki?

Amúgy olyan érzésem van, hogy a statot nem buktad, és méghozzá ezért: Néha nekem kiírja az Origin, hogy a cloud save régebbi, mint ami a pc-n van és hogy szinkronizáljak. Szóval nem a punkbuesternek van köze, hanem az EA-nek. Illetve azt mondta, hogy a nem PB szerók mennek. Gondolom ott megvan a statod. Hát akkor nem gyanús, hogy az Origin tárolja és nem a PB? Illetve nem bukod a statot szerintem, ha megveszed újra és ugyan azon az accon aktiválod. Mert akkor csak a játék cserélődik a fiók nem. Pl amikor ingyenes volt a BF4, akkor a storyt kivittem, volt pár favourite szeró, ezek a mai napig megvannak az oldalon, de a játék nincs meg.

Szerintem vedd meg, aktiváld a fiókodon és teszt. Márha engedi aktiválni, nem tudom baj lesz-e, hogy már ugyan az a játék aktiválva van.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#37576) maxxenergie válasza holozis_HUN (#37575) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszi holnap hívom EA-t mert Punkbuster majmokkal hiába levelezek angolul :Y nem mondanak semmit nem tudnak indokolni csak ez van és kész... Felhívom magyar EA ügyfélszolgálatot és rákérdeek hogy megmarad-e a statom stb ha újra megveszem és aktíválom, vagy ha nem csináljanak valamit hogy megmaradjon 3000 Ft-ot nekem még megér ... De ha újra kell kezdeni lehet már nem vállalnám be...

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#37577) Gyula84 válasza holozis_HUN (#37575) üzenetére


Gyula84
veterán

egyszerűbb megkérdezni szerintem mint tök feleslegesen kidobni annyi pénzt

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37578) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Árulja már el valaki pls mivel tudok ilyen füst gránátot dobni, amitől beborul minden füstbe.
Mi a neve és meilyk kastban van?

(#37579) F_Zolee válasza fulton (#37578) üzenetére


F_Zolee
veterán

Medic m320 smoke vagy supportnál a gránátvetőnél nyomsz 2-est és átvált füstre.

(#37580) fulton válasza F_Zolee (#37579) üzenetére


fulton
addikt

Allandoan medic vagyok. De még nem jottem rá...
Van ott egy rakat tolteny...ez a neve hogy smoke?

(#37581) fulton válasza Redneck (#37413) üzenetére


fulton
addikt

az jo lenne ha lenne egy jo kis magyar sero.

régen , sose felejtem el bf2 korszakból: pet.hu zt hiszem igy hivták. - nagyon szerettem. csak magyrok toltuk. a szerver cimébe irták a beirando jelszot, igy az amcsik ruszkik nem tudok belépni(révén nem tudtak ugye magyarul) :D
ilyen kis 20-25 fő mindig osszeroffent. jo kis meccsket toltunk.

en leginkább metrozni meg repülni szoktam. a bf4 meg a HLIne abszolut nem jon be

(#37582) kriszpontaz válasza F_Zolee (#37579) üzenetére


kriszpontaz
veterán

supportnál a gránátvetőnél nyomsz 2-est és átvált füstre

Ezt nem tudtam, mindig tanul valamit az ember. :R

(#37583) F_Zolee válasza kriszpontaz (#37582) üzenetére


F_Zolee
veterán

Te se ma kezdted pedig. :D

(#37584) kriszpontaz válasza F_Zolee (#37583) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem hát, de nincs is benne olyan sok órám. :)

(#37585) g1-killer


g1-killer
tag

Gyertek gyertek!!!
Játszani!!!!
:DD

// Bl: Folczy 3770k @4,2 // 16GB // EVGA GTX 1080Ti // ASUS Sabertooth Z77

(#37586) fulton válasza g1-killer (#37585) üzenetére


fulton
addikt

es mi a kód a belepeshez?

(#37587) fulton válasza F_Zolee (#37579) üzenetére


fulton
addikt

koszi. kipróbálom

(#37588) g1-killer válasza fulton (#37586) üzenetére


g1-killer
tag

Nincs kód

// Bl: Folczy 3770k @4,2 // 16GB // EVGA GTX 1080Ti // ASUS Sabertooth Z77

(#37589) fulton válasza fulton (#37587) üzenetére


fulton
addikt

Baker, nekem nincs ilyen hogy smoke!!!!!
Ez van csak: M320 fegyvernél, van a hagyományos, meg a Buck. De nekem egyik sem, semmi füst gránátot nem lő ki. Valaki irja már le pontosan mi a neve a tölténynek.

(#37590) F_Zolee válasza fulton (#37589) üzenetére


F_Zolee
veterán

M320 SMOKE. Lehet még nem unlockoltad.

(#37591) bifidus válasza fulton (#37589) üzenetére


bifidus
tag

M320 smoke a neve és ha jól értem akkor az M320 buck-kal kell 10-et ölni hogy elérhető legyen (ha nem ez akkor csak az assault class-szal kell pontokat szerezni és előbb utóbb meg lesz)

(#37592) smokiii1 válasza fulton (#37589) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Nem lehet hogy azt még nem oldottad fel? Ahhoz nem is tudom mi kell, talán Medic score?
edit:
Néztem battlelogon, azt írja 20/20 kill szóval szerintem a gránátvetővel kell szerezned 20 killt és megkapod a smoke-ot hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#37593) fulton válasza smokiii1 (#37592) üzenetére


fulton
addikt

akkor ez a baj értem már!!! rajta leszek

(#37594) Fisherhun


Fisherhun
tag

megoldottam

[ Szerkesztve ]

(#37595) Fisherhun válasza Fisherhun (#37594) üzenetére


Fisherhun
tag

Üdv!
Lenne egy kis problémám a játékkal :S
Régen pöpecül működött a játék de most egyfolytában abba ütközöm, hogy a játék leáll töltés közbe.
működés leáll /feladat befejezése most
Mi lenne a megoldás erre?
(előbb írtam h megoldottam mert úgy gondoltam h a plugin frissítéssel megoldom de nem így alakult)
Frissítettem de nem akarja az igazságot :W

[ Szerkesztve ]

(#37596) Dave567 válasza Fisherhun (#37595) üzenetére


Dave567
addikt

OP rendszer?

(#37597) Fisherhun válasza Dave567 (#37596) üzenetére


Fisherhun
tag

win 10
Próbáltam azt is hogy a regeditbe törlöm a tm felső indexet de nem javult :S

(#37598) FollowTheORI válasza Fisherhun (#37595) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Esetleg PB frissítése?
Lehet betölt csak csatlakozni nem engedi, nem?

Másik lehetőség, hogy kézzel felteszed az összes cuccot ami a telepítőkönyvtárában van. DX, VC++ stb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37599) Fisherhun válasza FollowTheORI (#37598) üzenetére


Fisherhun
tag

Mindent felpakoltam egyesével.
Nem jó továbbra sem :W
Lassan feladom kifogytam az ötletekből én is...
A loading alatt levágja a cuccost :O
A single meg néha multi indításnál ezt írja ki: waiting for game to exit de egy idő után elindul a single.

[ Szerkesztve ]

(#37600) FollowTheORI válasza Fisherhun (#37599) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kompatibilitás a windows troubleshooter-rel esetleg?

Másik ötlet valami driver vagy beállítás... de ez innentől kb tű a szénakazalban.

Frissen tisztán telepítetted a játékot, vagy valami régi mentésből?
Mert még esetleg egy újratelepítés segíthet. Talán elsőre nem ment fel jól.
Esetleg addig kapcsold ki a windows UAC-ot, ha be van.

Tedd újra az Origin-t és a Játékot is elölről kezdve nulláról. Max a pause-bemásolós trükkel a letöltést spórold meg közben.

Tehát kimásol a fájlok, uninstall minden... restart (biztos ami biztos alapon), és Origin telepít, Játék elkezd, pause, visszamásol, folytat, telepít. PunkBuster frissít kézzel.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.