Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37566) maxxenergie válasza maxxenergie (#37560) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Sziasztok !

Na ezt megszívtam rendesen és azt sem tudom pontosan mi történt velem :W :W

Evenbalance válaszolt levelezünk egy hete, de azt állítják hogy valaki ellophatta a GUID azonosítóm, ezért lettem bannolva, nem azért mert csaltam volna stb.. hanem más is használta ezt az azonosítót valahol a világban, melyet ők nem ellenőriznek hogy mikor ki csalt vele és hol a lényeg, hogy ez az azonosító banolva lett, és csak az a megoldás ha újra megveszem a játékot, addig nem tudok játszani.... :W :W

3 ÉV statom minden OFF úgy hogy semmit nem csináltam nyilván, nem adtam oda az accom stb.. senkinek soha, és semmit nem módosítottam nyilván a játékot de hát ez őket nem érdekli.....

Nem is az összeg 3000-4000 Ft ami bosszant mert annyi most a Prémiummal a BF3 kb.. hanem mi a garancia, hogy ez nem ismétlődik meg, és honnan kerülhetet ki a GUID azonosítóm, és hogyan erős gyanúm van EA szerverről lopták el vagy Evenbalance-tól csak persze ezt nem ismerik be.... :F

Még arra gyanakszom de lehet hülyeség, hogy itt az oldalon vettem a kódot anno, nem tudom lehet-e köze hozzá hogy az honnan származott és lehet ezzel volt valami ami most derült ki, de ez is csak TIPP illetve akkor tele lenne a TOPIC mert akitől vettem pár százat/ezret eladott ANNO nevet nem írok nyilván mert lehet semmi köze hozzá....

Azt nem tudom lehet-e hogy ha újra megveszem a Játékot a Prémiummal régi Origin accomat visszakaphatom szerinteteket ami nincs is letiltva meg semmi aktív EA ügyfélszolgálat is megerősítette, de hogy használjam tovább azt...az új játékkal akkor ha már ennyire megszívtam...

Járt már így valaki :F :F ,

Szívem szerint tovább mennék az üggyel /fogyasztóvédelem/, mert vicc az egész ŐK nem segítenek mint SUPPORT magyar nyelven, és senki nem ad egyértemű választ mi történt, csak ez van vedd meg újra paraszt, ennyi.... Na ez az ami kiveri a biztosítékot, már azt sem értem miért nekem kell Evenbelance-val leveleznem angol nyleven !!
Mi közöm hozzájuk EA-val állok szerződésben nekik fizettem oldják meg egymást közt ..... szóval ez vicc, ennyi erővel járhatok így a 4-el is mondjuk azt boltban vettem és megy is most muszáj vagyok azal játszak.

Tud valaki segíteni aki járt így már, mik a kilátások, mit tehetek még.
AKÁR PÜ-BEN IS NE TERHELJÜK EGYÉNI PROBLÉMÁMMAL A TOPICOT DE LEHET MÁST IS ÉRINTHET AZÉRT ÍRTAM !!

Előre is köszi. :R
/kicsit hosszú lett SORRY/

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.