Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12891) Winne válasza scream (#12884) üzenetére


Winne
nagyúr

Ezt nem jól látod. Ők nem a hatóság, hogy azután kutassanak, hogy ki követett el csalást az adott accon, hanem ha az accon csalás volt, akkor bannolják csak le egyből, még ez a stattörlés is egy rossz vicc, ezért is pofánvertem volna egy nagyon döglött hallal aki kitalálta...

Az adott helyzettől és állásfoglalástól mentesen írom, hogy ha valaki csal, vagy ha valaki nem ügyel az adatai biztonságára, akkor utána ne sírjon, hanem tanuljon belőle. Bárki mondhatja, miután utolérte a banhammer, hogy jaj de figyeljetek már valaki segítsen, mert lebannoltak és nem tudom miért, biztos a szomszéd gyerek macskája felhekkelte a gépem és más szórakozása sem volt, csak hogy aimozzon és szerezzen nekem egy bannt. No offense...

Nagyon érdekes a dolog, de miért van, hogy én feltelepítem a játékaimat, játszom velük két évig online, amíg meg nem unom, vagy ki nem jön egy újabb, ami leváltja, de még csak újra sem telepítem soha és nem bannolnak le soha, sehol? Még, ha a cheatometert is nézzük, lehet, hogy még okuk is lenne rá. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.