Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) icon válasza KillHates (#3339) üzenetére


icon
senior tag

a bart pe cd-re miket rakjak? Ma hallok először erről, láma vagyok még ebben a témában...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#3352) BluEyes válasza icon (#3351) üzenetére


BluEyes
őstag

Hiren's boot cd a te megfejtésed szerintem. Kicsit keresgélni kell letöltő linket, de gugli sokat segíthet ebben. Van rajta Ghost, meg egy csomó okos progi, mindegyik ntfs támogatással. A 9.1-et töltöttem le nemrég, tehát a feladat nem lehetetlen.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#3353) icon válasza BluEyes (#3352) üzenetére


icon
senior tag

Eddíg ok... én még az asztali gépemen próbálkoztam Ghost-tal de mindíg ugyanúgy járok vele, új rendszer indításánál odáig jutok el, hogy kék háttérrel WindowsXp felirat, vinyó kerreg még egy kicsit, és aztán néma csend, és a monitoron semmi nem változik.

Így gépösszeomlásnál reinstall a vége, ami nem egy elegáns megoldás.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#3354) BluEyes válasza icon (#3353) üzenetére


BluEyes
őstag

Ott valami nem volt akkor okés (hibás Ghost.exe? :F ) Én évek óta használom a progit, meg ajánlom az ismerősöknek is, és mindannyian elégedettek vele. Most is egy Ghosttal visszaírt rendszerről gépezek.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#3355) icon válasza BluEyes (#3354) üzenetére


icon
senior tag

akkor szerzek ilyen Hiren's aztán meglátom... noti otthon én idebenn a melóhelyen.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#3356) KillHates válasza icon (#3351) üzenetére


KillHates
nagyúr

Arra semmit. Azt kell használnod. Nagyon kemény hack-ek vannak rajta, főleg MiniPE alatt.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3357) KillHates válasza BluEyes (#3352) üzenetére


KillHates
nagyúr

Így van! :R Csak a Hirens DOS-os felületű a MiniPE Winfosos.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3358) KillHates válasza icon (#3353) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tehát, van egy működő oprendszered a gépen, minden tuti. "leghostolod" az image-et valahová a hdd-re és megmondod neki, hogy bootable ghost image legyen? vagy csak a bootolsz valami más perifériáról és a ghost-al behívod az image-et? Fontos, hogy az IDE beállítások ne változzanak meg. Továbbá az is fontos, hogy az asztalli gép rendszeréről csinált image-et nem lehet a notira feltenni, úgy hogy az működjön! Csak a noti működő oprendszerével lesz sanszod, hogy működjön megint a visszamásolt oprendszer!
Bocs ha szájbarágósan írtam, nem akarlak kioktatni, csak a félreértéseket akarom elkerülni. :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3359) KillHates válasza G.A. (#3348) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha kell tudok USB Fdd-t kölcsön adni!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3360) icon válasza KillHates (#3358) üzenetére


icon
senior tag

Notin nehezen változna a konfig... :DD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#3361) támogató


támogató
tag

Sziasztok!
Lenne egy életbevágó kérdésem ami nem tűr halasztást. Tehát vásároltam (de minek) egy laptopot, egy FujitsuSiemens 1705 tipusú(120 Gb vinyó,1024 Ram) készüléket. Hazavittem kibontás után win telepítés. Folyton hibaüzi, hibakaódok már a telepítés előtt. Tehát az XP sehogyan sem ment fel nekem erre a "remek" kis masinára. Akkor marad a gyári lemez, azaz a Linux. Persze egy cd-ről boot-oló verziót kaptam. Visszavittem, reklamáltam de azt mondták hogy ezt a gp-et Vista-val vagy Linux-al lehet üzemeltetni és nem támogat holmi XP-ket. Ha valakinek volt már ilyen problémája v. esetleg valamilyen úton módon tudja orvosolni az enyémet azt kérem segítsen. Küszi előre is.

(#3362) G.A. válasza Rick4 (#3349) üzenetére


G.A.
aktív tag

A driver hozzácsatolsa nem jött be.
Bocs itt rosszúl fogalmaztam. A drivert nLitetel integráltam, azt így sem volt jó....

Everest Report:
Storage:
IDE Controller Intel(R) 82801HEM/HBM SATA AHCI Controller
IDE Controller Intel(R) ICH8M Ultra ATA Storage Controllers - 2850
Storage Controller Microsoft iSCSI Initiator

Gondolom az aláhúzott a vezérlő amire a wincsi kötve van. A driver integrálása közben, ki is írta milyen eszközökhöz van a driver és ez benne volt a listába. Szal, a drivernek is jónak kell lennie.

(#3363) icon válasza KillHates (#3358) üzenetére


icon
senior tag

Itt most azt célozzák a kérdések, hogy mit rontok el a Ghostoláskor?

Mindegy, nekem az lenne a tervem vész esetére, hogy értelemszerűen nem a rendszerpartícióra lementett image-emet egy CD-ről vagy USB-ről bootoló cumóval elérjem, és onnan visszaállítsam a rendszert.

Ez az eddíg általam ismert programokkal ott dől dugába, hogy a Boot -diskeket, amiket csinál akár a Paragon, akár az Acronis nem tudok róluk bebootolni, mert a jóféle sötét kepernyő lesz az eredmény.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#3364) icon válasza támogató (#3361) üzenetére


icon
senior tag

Pedig elvileg vannak fenn XP-s driverek is a neten, de szerintem nézz szét itt a noti fórumán a Prohardveren. Amúgy majdnem ilyen notit vettem, de ellene szólt a gyér felszereltség, meg a videókarija, és volt nála olcsóbb is PCMCIA slottal, meg kártyaolvasóval (Acer Aspire 3055NWXMi) .

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#3365) Rick4 válasza G.A. (#3362) üzenetére


Rick4
félisten

lehet, hogy rosz drivert töltöttél le...[link] ez a legjobb leírás, amit láttam eddig.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3366) LALA_kiraly válasza KillHates (#3359) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Nekem is van egy USB-s floppym. Kb 3 éve, de 1szer használtam csak. De akkor nagyon kellett.

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#3367) támogató válasza icon (#3364) üzenetére


támogató
tag

van egy leírás a win telepítéshez de angol és azzal nem vagyok kisgítve. http://support.fujitsu-siemens.de/forum/viewtopic.php?t=23196
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#3368) icon válasza támogató (#3367) üzenetére


icon
senior tag

http://www.lhp.hu/letoltes_driver_reszletes.php?k=12&g=174&a=388 -itt az XP-s driverek.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#3369) DevilHunter


DevilHunter
csendes tag

áhoj!

az lenne a kérdésem,hogy ha hálozatrol(230 v) használom a laptopomat,akkor kivegyem az aksit belöle ha teljesen fel van töltve??
benq joybook a 52-es notirol van szó :F

"Egyszer volt egy álom, egyszer volt egy érzés, de szívem összetört, leállt a légzés."

(#3370) icon válasza támogató (#3367) üzenetére


icon
senior tag

Windows XP telepítés SATA HDD-vel ellátott notebook-ra is lehet probléma...
az meg itt:http://www.ec-co.hu/05_02.php

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#3371) Rick4 válasza icon (#3370) üzenetére


Rick4
félisten

ismerős a beszúrt webcím...mintha én linkeltem volna be kb 50 perccel előtted... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3372) Rick4 válasza DevilHunter (#3369) üzenetére


Rick4
félisten

ne vedd ki. hagyd benne, legyen mindig töltve, 3-4 hetente egyszer merítsd le addig, míg a notid be nem sípol, utána feltöltöd, és megint mehet...de ha épp úgy használod, hogy napi 5X meríted le, akkor is mindegy neki. lemeríted, feltöltöd, és ennyi... ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3373) BluEyes válasza támogató (#3367) üzenetére


BluEyes
őstag

Így van, tuti sata bajod van, leírás linkekkel itt: [link] #9-től olvasgasd.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#3374) G.A. válasza Rick4 (#3365) üzenetére


G.A.
aktív tag

A driver jó: f6flpy32.zip ebből kaptam egy f6flpy32.exe filet amiből meg egy F32 WinImage lett, amit kobontottam és a MS kártyára is rámásoltam, ill. az iaahci telepítési információkat használtam az integrálásra.

Parancssor módban kell kitömöríteni belőle a SATA meghajtót:
iata76_enu.exe -a -pc:\SATA
(A C: meghajtón léteznie kell a SATA nevű könyvtárnak, azon belül pedig a DRIVER könyvtárba kerül a szükséges meghajtó!)

A parancssort megtaláltam, de nem tom kibontani. A jobb klikk extract sem megy... és a Temp mappából sem sikerült kihalásznom csak töredékét (kb 640kb).

(#3375) BluEyes válasza G.A. (#3374) üzenetére


BluEyes
őstag

#3373 neked is.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#3376) icon válasza Rick4 (#3371) üzenetére


icon
senior tag

Lehetséges, de nekem ez lementett link, mert ez húzott ki a bajból... kicsi kettőnknek az internet :DD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#3377) BluEyes válasza G.A. (#3374) üzenetére


BluEyes
őstag

Vagy pedig - ha ragaszkodsz az f6flpy32.exe-hez - akkor tegyél fel egy virtuális floppyt, amire az majd ki tudja bontani magát. [link]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#3378) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Üdv!

A segítségeteket szeretném kérni. Intel GMA 950 chip van a notebookom alaplapján. Vistával kaptam, de mivel az nekem nagyon idegen volt, letöröltem, és felraktam rá az XP-met. Feltelepítettem mindent, de a videóvezérlő szoftverében nem tudok beállítani energiaellátási dolgokat (pl. vegye el a fényerőt ha akksira váltok), inaktív, szürke az egész panel. Vistában ezt a panelt meg sem kellett nyitnom, automatikusan ment, XP-nél nem, ezért kezdtem keresgélni benne, de nem tudok mit tenni. Van valami tippetek hogy hogyan tudnám működésre bírni?

Előre is köszönöm,
Balázs

(#3379) Rick4 válasza Bazsee71 (#3378) üzenetére


Rick4
félisten

ezt ne a videokártya tulajdonságai között kell állítanod, hanem az energiagazdálkodásnál. a notidnak tuti van olyan szoftvere gyárilag, ami külön is vezérli ezeket a funkciókat. ugyanez jön elő, ha a megjelenítés tulajdonságai közül a képernyővédő fülre kattintasz, ott pedig az energiaellátásra. IBM notik ezt a dolgot, meg sok más ilyen hasznosat más a bioból is tudják, nem is kell hozzá oprendszer...nézz körül ott is..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3380) canniball


canniball
nagyúr

Korábban olvastam valahol (talán pont valamelyik PH-topikban), hogy léteznek HDD befogadására alkalmas dokkolók. Kérdéseim (lévén még nincs notebookom) általánosak, ha botorságot kérdeznék nézzétek el nekem.
Ezekbe a dokkolókba desktop vagy noti vinyók passzolnak? Milyen csatolóval kell, hogy rendelkezzen a beépítendő HDD (IDE vagy SATA)? És ezek a merevlemezek milyen módon jelennek meg a rendszerben ("egyszerű" lokális meghajtóként vagy más módon)?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3381) xcbiker válasza canniball (#3380) üzenetére


xcbiker
addikt

HP-nál multibay hdd létezik és abba a keretbe noti hdd megy. Eddig ide-set láttam, de nem kizárt, hogy van sata is. A rendszerben szerintem USB-s ezközként jelenhet meg.
Bár én inkább vennék egy usb-s házat noti hdd-vel, az legalább multifunkcionális cucc.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#3382) canniball válasza xcbiker (#3381) üzenetére


canniball
nagyúr

Csak HP-hoz van ilyen? Mijaza multibay hdd? :B Ha tényleg USB-meghajtóként jelenik meg, akkor egyértelműen jobb megoldás az USB-s ház. Viszont ez esetben nem gondolkodom tovább ebben...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3383) Csigger


Csigger
őstag

sziasztok!
van két asus laptop itthon! a két gépet összekötöttem vhogy wilannal de nem tom hogy hogyan kell belépni a másik gépre! mit lehet ezzel tenni?
asus féle elan szoftverrel varázsoltam a kettőt össze!
please help me!

Apple and Android user

(#3384) Bazsee71 válasza Rick4 (#3379) üzenetére


Bazsee71
őstag

Ott csak olyan van, h mit csináljon ha lecsukom, ha akksiról megy, de a videóvezérlőnél lehetne állítani h levegye a teljesítményét akksinál, meg hogy visszavegyen a fényerőből...csak vmiért inaktív az összes opció. Valami programot nem tudtok, amit letölthetnék? Nekem a fényerő levétele lenne nagyon fontos.

(#3385) Rick4 válasza Bazsee71 (#3384) üzenetére


Rick4
félisten

mondom, nézd meg a biosban. egyenlőre azt sem írtad le, milyen notid van, így azért nem egyszerű segíteni... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3386) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!
Hogy tudnám kideríteni, h egy ASUS AVM notiban mennyire komplikált berakni +1 memóriát? Asztali PC-t becsukott szemmel szétszedek-összerakok de notit még szétszedve nem láttm!
Azért kérdezem mert az ACER noti topicban azt olvastam, h ilyen kallantyúk fogják a notiramot és ha letöröd akkor vége!

(#3387) _seth_ válasza spyduck (#3386) üzenetére


_seth_
veterán

3 notiban bővítettem ramot ebben a hónapban: fusi, asus, toshiba és mindegyikben ugyanúgy kellett elvégezni: fedlap lecsvaroz, ram betol a helyére amennyire csak lehet majd az alaplap irányába le kell nyomni és bekattan a helyére :) Ennyi :) (albacomp=clevo, gericom, acer, hp notikban is így ment régebben :) ).

Ha levetted a fedlapot ami takarja ránézel és tudni fogod, hogyan kell berakni még egy kis ramot :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3388) spyduck válasza _seth_ (#3387) üzenetére


spyduck
nagyúr

Azt hiszem ennél egyszerűbb nincs is:) köszi..
Ha már te így értesz hozzá VGA-t lehet benne cserélni?

[ Szerkesztve ]

(#3389) Bazsee71 válasza Rick4 (#3385) üzenetére


Bazsee71
őstag

Hát nekem ilyen nincs a BIOS-ban. Notiknál általános az ilyen buta BIOS (asztali gépemnél sokkal több állítási lehetőség van)? Amúgy HP DV6000-esem van. Pontosabban DV6328ea. Vistánál ezt alapból csinálta, nem is foglalkoztam vele. Kihúztam a töltőt, és már csökkentette is a fényerőt. XP-n nél ez nem volt alap, ezért elkezdtem keresgélni hogy hol lehet ezt állítani. Találtam is ilyen opciót a grafikus vezérlő beállításai között, hogy energieellátási beállítások, rékattintok, erre bead egy full inaktív panelt. Na ott lehetne ilyesmiket állítani...ha engedné. :(

(#3390) _seth_ válasza spyduck (#3388) üzenetére


_seth_
veterán

Nem értek én hozzá túlzottan :)

Ramnak a foglalatát ezen a képen láthatod: [link] menni fog a csere :)

Noti vga csere az érdekes dolog mert sok notiban fizikailag lehet (MXM I II III) gyakorlatilag meg nem mert olcsóbb másik notit venni komolyabb vgaval :) MXM az egy foglalat neve és újabban ilyen MXM-es vgakat raknak a nem integrált videós gépekbe. Nekem pl a mostanim asszem MXM II-es konkrétan (X1400 128MB) és akár X1800-at is vagy 7900-as nv-t is rakhatnék bele HA kapható lenne és nem a noti árának több mint 50%-ba kerülne :)

MXM I-II-III: [link] [link] [link]
MXM kártya: [link]
MXM kártya notiba félig becsúsztatva: [link]

Noti vgak teljesítménye:
[link]

Notik felsorova, hogy melyikbe mi megy bele:
[link]

Pl nekem MXM III (II-re emlékeztem na mind1, elfér benne még akár nagyobb is :) )
Fusi 1536 - Upgraded to 7900GS 512MB. X1800.x1900

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3391) BluEyes válasza Bazsee71 (#3389) üzenetére


BluEyes
őstag

Ez általában nem OS függő fícsör, a notik alapból tudják. Állítsd be a billentyűzettel (kék Fn + Fx) a fényerőt, aztán húzd ki a töltőt, és állítsd be ugyanígy az akkus üzem fényerejét is. Ennyi. A noti megjegyzi a kétféle üzemmód utoljára beállított értékeit. (legalábbis remélem :D próbáld ki)

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#3392) Bazsee71 válasza BluEyes (#3391) üzenetére


Bazsee71
őstag

Ohh, ezer köszi, ez működik! Fene sem gondolta hogy ez ilyen egyszerű! :R

(#3393) netmesterke


netmesterke
aktív tag

Üdv!
A következő lenne a gondom. A gépemen egy előre telepített Vista Home Basic volt. Felraktam rá próbaképenn az RC1-et (Előtte létrehoztam egy rendszervisszaállító pontot). Tetszett is az RC1, gyorsabbnak tűnt a gép. Egész addig jó volt amíg a utorrent el nem lett indítva. Kék-képernyő lett vagy 3 másodpercre, és ujraindult a gép.....2 szer egymás utá megcsinálta ezt. A rendszer visszaállítási pont valahogy rejtélyes módon eltűnt.....Újra kellett rakni a wint. Nem is lessz gond ezzel - gondoltam én - a recovery partícióról fel is dobtam, de már volt hogy indítás után (épphogy bejött a win) már meg is fagyott, de totálisan! Felraktam a DVD-ről ez után, de most is kifagyott 2 alakalommal 1 óra alatt. Annyi még eszembe jutott hogy a BIOS-ban nyomtam egy load defaultot, hátha az segít! De nem tudom miért van ez!
Ötlet?

(#3394) icon


icon
senior tag

Szereztem egy MiniPE-t, felírtam CD-re, bebootoltam vele és megcsináltam a biztonsági mentést a rajta lévő acronis-sal. A visszaállítást szerintem ma este, vagy holnap délelőtt tesztelem le... (akkor már szabin leszek tán végre :)) ).

De az eddíg látottak tetszenek.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#3395) KillHates válasza _seth_ (#3390) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ahhh... Végre valaki összeszedegette ezeket a linkeket! :R :R
Örök hála!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3396) KillHates válasza BluEyes (#3391) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jesszus! Na ez nekem a büdös életben nem jutott volna eszembe, pedig mennyire logikus! (és van már egy ideje, hogy notebook-okkal kínlódok!) :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3397) KillHates válasza icon (#3394) üzenetére


KillHates
nagyúr

Drukkolunk!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3398) KillHates válasza netmesterke (#3393) üzenetére


KillHates
nagyúr

Fúj! Így jár aki torrentezik! :D :D Na ez a "mikorszopsz" büntije :DDD :DDD
Próbáld meg, hogy a particiót ahová az oprendszer megy majd, nem csak leformázod, hanem particionálod is! (Ha eddig nem próbáltad így) Vigyázz, nehogy a Recovery particióval is elbánj!! Talán a (gondolom az RC1 alatt az SP (service pack) RC1-et érted) javítócsomag valamit belebuzerált a boot sector-ba is... Vagy valami BOOT vírusnak sikerült oda "bemászni" a nagy frissítés következtében. Ha nem megy, szólj, akkor tovább agyalunk a problémán.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3399) netmesterke válasza KillHates (#3398) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Hy! Köszi a választ!
Háááát, sajna nagy bakot lőttem! Le akartam formázni a vinyót, beraktam az xp lemezt, és a lemez-formázóval nem a c-t, hanem a recovery meghajtómat ütöttem ki...:( :W Sajna így az elveszett....Lett ugyan plusszba 12 giga helyem, de nagyon bánom hogy így elnéztem a dolgot!! Ugy raktam fel az oprendszert a dvd-ről hogy előtte a BIOS-ban egy load default settinget nyomtam. Most annyiban más a helyzet hogy egy 6 gigás xp partíciót és a 12 gigás (immáron üres) recovery partíciót kitörölem, egybe formáztam és arra pakoltam a Vistát.
Még azon gondolkodom hogy a Virusbuster és a PC Tools Firewall amit felraktam (minden telepítésnél) nem-e bekavarhat valamit.

(#3400) daveredline


daveredline
tag

Nekem az lenne a kérdésem h szerintetek hogyan kell az akksit használatba venni úgy h a legtovább bírja?? szal először mertísem le csutkára aztán hány óráig töltsem? Ez egy 6 cellás lítiumionos akkumulátor (47 Wh) Max. 4 óra 25 percet bír elvileg...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.