Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS WL-500G Premium

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16970) Titi76 válasza mgrincs (#16969) üzenetére


Titi76
aktív tag

Jó reggelt.
Nem lehetséges mert ha UTP kábellel csatlakozok akkor is ugyan ez a helyzet. Egyébként meg családi házas környezetben élek, a legközelebbi router a szomszéd SMC-je amit látok, de nem ért hozzá, uh. kizártnak tarom h. más routerre csatlakozok időnként.
Tegnap vagyis ma 1-kor még ezzel vacakoltam. Már minden féle fw-t kipróbáltam. Végül feltettem az utolsó gyári firmware-t. Működött minden szépen. Kimentem fogat mosni, mire visszajöttem megint a DD-WRT fogadott a következő menüre klikknél. A próbálgatások között feltettem más DD-WRT-s fw-t, majd ujra pl. a gyárit tettem fel a restore programmal, és mégis az a régi DD-WRT jön elő ha behal, ami beragadt.
Reggel nézem hogy lefekvésem után 17 perccel megint helyreállt a rendszer, majd elveszíti s a 34.-ik percben megint helyreállt.
Nincs a hardvernek valami cache ram-ja amibe esetleg beragadt valami.
Nem érdekelne már a dolog több napja foglalkozom a problémával, asszony lassan elköltözik, de a DD-WRT-vel nem hajlandó csatlakozni a netre (T-Home ADSL)
Várom a nagy guruk további ötletét.

Ennyit szívni műszaki cikkel még nem szívtam, pedig mondhatni ez a szakmám. (csak a linuxhoz nem értek).

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.