Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC68U (Kétsávos, Wireless-AC1900 gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2685) Digger


Digger
senior tag

Jelenleg ott tartok, hogy Merlin fw. felment, most ismerkedek vele. Az USB 3.0-ra egy 1T-s winyó lett dugva.
Seagate 1TB 5400rpm SATA-600 2,5" 128MB 7mm Momentus Thin
Sajnos a háznak nincs power csatlakozója, így nem tudom a routert tápját tehermentesíteni! A diszk ntfs fájlrendszerre van formázva, a Samba szépen osztja az osztani valót. Egy ~3 Gigás állományt kb. 23 Mbit/sec sebességgel másolta. Van tapasztalat az ilyen fölállású rendszerről? Bírja szusszal a router táp? Jó az NTFS, vagy mást szoktatok használni?
Még sok fölfedezni való van! Egy multifunkciós Samsung és egy HP LJ 1200-as nyomtató van a közelében. A HP-vel nem volt gond, az RT-N16 simán hajtotta, viszont a multis nyomtatóval nem boldogult. Illetve én nem boldogultam vele. :D Láttam, hogy ehhez a routerhez van valami printer beállító segédprogram. Holnap próbálkozok vele.
Ezen a fórumon kívül tudtok más fórumról, ahol a Merlin a téma? Nem lenne hátrány, ha magyar nyelvű lenne, de az angolt is szoktam bogarászni.

A munkahelyemen nemrég vezettek be egy új, komplex cégirányítási rendszert, aminek Merlin a fantázianeve! :Y Hát mit mondjak, vannak még gyermek betegségei! ;] Erre föl még a szabadidőmben is Merlinezek! Erről fogok álmodni! :o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.