Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed

Hozzászólások

(#2451) tomi_mod válasza busii (#2448) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Nem elég az embereket megmenteni, sőt ez inkább csak mellékküldetés, menekülésekkor vannak segítségedre...
Ha megvan minden kilátó, találsz rendes küldiket, mint zsebelés, kihalgatás, infószerzés veréssel, ezekkel fogsz megtudni infókat a célpontodról hol mikor stb. stb.
2-3 ilyen feladat után kiírja, hogy most már tudod kit kell kinyírni menj a "büró"ba és megkapod a tollat...innen egyértelmű!

Tomi

(#2452) west válasza edipqe (#2450) üzenetére


west
őstag

iden mar csak az uj prince jon elvileg.max konzolon ha kijon,de pc re mindenkeppen csak max jovore.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2453) fpeter07 válasza edipqe (#2450) üzenetére


fpeter07
veterán

nekem sincs hozzá gépem
ubisoft most jegeli egy időre a projectet, úgy hogy minimum jövőre jön a 2. rész

(#2454) aya válasza west (#2452) üzenetére


aya
addikt

Az Assassin 2 még be sincsen jelentve.
Ha jön is második rész, valószinüleg már szebb új motorral fog jönni, ami sajna tényleg min 1- 1/2 év :(
Max egy küldetés patch-en reménykedhetünk.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#2455) edipqe


edipqe
senior tag

hát akkor lasabban játszok vele, hogy kitartson sokáig XD

nekem most minden maxon 1440*900 ban 50 fps alá nem megy néha felmegy 70-80ra.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2456) #54715584 válasza edipqe (#2455) üzenetére


#54715584
törölt tag

a sok video miatt sokaig fog tartani... :(

(#2457) edipqe válasza #54715584 (#2456) üzenetére


edipqe
senior tag

nem baj szeretem a videókat, én mindíg megnézem a játékok videóit minimum 1 szer, nem ESC-elem a gamékat végig, mint 1esek.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2458) west válasza edipqe (#2457) üzenetére


west
őstag

en is csak a kiprobalasnal nyomom el,ha bejona jatek, elolrol vegignezem a videokat...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2459) edipqe


edipqe
senior tag

mit kapok ha leölöm a 30 lovagot? vagy mit kapok ha összeszedem a rendek 100-100 szászlóját?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2460) fpeter07 válasza edipqe (#2455) üzenetére


fpeter07
veterán

végigjátszás után is ellehet vele bohockodni pl: nekimész az összes őrnek futsz előlük, utánna meg meglehet küzdeni velük :) vagy a tetőkön ugrálsz, esetleg lovagolsz

(#2461) edipqe válasza fpeter07 (#2460) üzenetére


edipqe
senior tag

jah azon szétröhögtem magam, motion blure amikor lovagolok. :C :))

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2462) aya válasza edipqe (#2459) üzenetére


aya
addikt

Semmit , kinyirtam az összeset.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#2463) edipqe válasza aya (#2462) üzenetére


edipqe
senior tag

ennyi? és mi van a + 3 vagy 4 ingame játékkal amit olvastam valamerre, vagy az csak konzolon van?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2464) fpeter07 válasza edipqe (#2463) üzenetére


fpeter07
veterán

Az pc-n van, de nagyon kitettek magukért a fejlesztők mert kb mind a 3 fajtából van 2.. :(

(#2465) edipqe válasza fpeter07 (#2464) üzenetére


edipqe
senior tag

és azokat hogyan lehet unlockolni?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2466) tomi_mod válasza edipqe (#2465) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Ha egyre gondolunk akkor azokat nem kell unlockolni...hanem ahogy felmászol a tornyokra ezek is láthatóvá válnak mint feladatok!
Háztetőnfutás zászlógyűjtéssel, vagy ijászvadászat lopakodva stb.

(#2467) edipqe válasza tomi_mod (#2466) üzenetére


edipqe
senior tag

ühüüüüüm értem.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2468) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

PLS SEGÍTSEN VALAKI!!

Crc hibás lett az Assasin's Creed dvd-m, nem tud telepíteni egy fájlt és emiatt nem is megy rendesen a játék. DataPC_Present_Room.forge a fájl neve, akinek van pár szabad perce, pls töltse fel valahova, fontos lenne, enélkül használhatatlan a játék (ez az a pálya ahonnan ki lehet választani a többit is, tehát enélkül a többit sem hozza be).

Pár feltöltős oldal:
yousendit.com
rapidshare.com
megaupload.com
data.hu

Bármelyik jó lenne, előre is köszönöm :R :R :R

(#2469) samfishR


samfishR
senior tag

Üdv!

Az élsimítást hogy lehet bekapcsolni dx9 alatt? hiába nyomom be a multisamplinget 3-ra, ugyan olyan recések maradnak az élek :(
mod: amíg írtam a kommentet alt+tabolva volt AC, aztán visszatettem és yo lett :D

[ Szerkesztve ]

(#2470) Zebu


Zebu
addikt

Sziasztok!

Nem csinált valaki hozzá valami frankó ZBOARD billentyű kiosztást?

Tegnap szenvedtem vele egy darabig, mert 16:9-ben futott aztán olvastam ,hogy ez normális és nem változtatható..... a rák tépje ki a szívét.....

Egész jól fut HD 4850-en fullon. Néha megakad kicsit, de elenyésző....

(#2471) west válasza Zebu (#2470) üzenetére


west
őstag

ugy tudom 16:10re is van megoldas itt valahol irták már.

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2472) Zebu válasza west (#2471) üzenetére


Zebu
addikt

Azt olvastam, hogy csak directx9-es futtatással működik....

[ Szerkesztve ]

(#2473) fpeter07 válasza Zebu (#2472) üzenetére


fpeter07
veterán

csak széthúzza a képet az az izé :)

(#2474) west válasza Zebu (#2472) üzenetére


west
őstag

na latod ezt nem vagom :B

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2475) chungee


chungee
addikt

HELP!!
Nálam nincs hang a párbeszédeknél :( Azaz nincs beszéd

[ Szerkesztve ]

(#2476) west válasza chungee (#2475) üzenetére


west
őstag

orulj neki.sok a duma :D
start-futtatás-dxdiag-hang-alapgyorsitásra a csuszkát

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2477) chungee válasza west (#2476) üzenetére


chungee
addikt

Áááh... köszi! És a feliratozás megoldható:F Nem találtam sehol sem :(

(#2478) norbi2k


norbi2k
csendes tag

hali

itt sosem megy le a nap? most épp jeruzsalemben járok, itt kicsit komorabb az idő, de mégis azért lehetne már este.... nehogymá egy bérgyilkosos tolvajos játékban ne legyen este... meg mikor lesznek már tolvaj kuldetések, mondjuk ellopni szentiratokat meg saladin papucsát az ágya mellől....

(#2479) west válasza norbi2k (#2478) üzenetére


west
őstag

ejjel alszik ezert nincs...
amuy kulon tolvajkodni lehet kest lopni a kijelolt embereknel.amugy meg csak kuldikben.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2480) norbi2k válasza west (#2479) üzenetére


norbi2k
csendes tag

most viccelsz :D alszik egy bérgyilkos éjszaka....

(#2481) west válasza norbi2k (#2480) üzenetére


west
őstag

altair kemeny a sunnyogashoz ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2482) fpeter07 válasza norbi2k (#2480) üzenetére


fpeter07
veterán

régebben kemények voltak a bérgyilkosok, egy misszióért az életüket is feláldzoták és (gondolom :D ) akkor még nem voktak fegyverek, max a nyilakkal kellett vigyáznia neki :D

(#2483) west válasza fpeter07 (#2482) üzenetére


west
őstag

most meg ha para van,elszaladnak :DDD
ezek a mai bergyilkosok :( :DDD

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2484) chungee


chungee
addikt

Feliratot be lehet kapcsolni vhol?

(#2485) west válasza chungee (#2484) üzenetére


west
őstag

nem sajna,tudtommal ezert is no a hunositas :O

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2486) chungee válasza west (#2485) üzenetére


chungee
addikt

Pedig szép története van :(

(#2487) chungee


chungee
addikt

Jerusalem bejáratánál vok. Nem engednek be. Van kiskapu :F

(#2488) Davzone válasza chungee (#2487) üzenetére


Davzone
senior tag

Miaz hogy nem engedbnek be? XD
Ha kifagy a játék akkor vedd meg eredetibe :))

REPACK verzios az megy

Ha eredeti és nem engednek be akkor nem csináltál elég küldetést...

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#2489) chungee válasza Davzone (#2488) üzenetére


chungee
addikt

Mi:F A katonák nem engednek be!

(#2490) Makaveli


Makaveli
senior tag

Amúgy mennyire válik unalmassá a játék? Mindig valakit meg kell ölni bla-bla-bla?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2491) chungee


chungee
addikt

Hogy tudok menteni:F

(#2492) Davzone válasza chungee (#2489) üzenetére


Davzone
senior tag

Ja értem....
Gondolom nem vágod az angolt.
A bejárat előtt van egy valaki akit meg kell menteni.
Kinyirod a katonákat és beszélsz a megmentettel,és meg fog jelenni pár fehér ruhás.
Odamész hozzájuk és asszem space-el beááll közéjük és ők bevisznek...

Menteni automatán ment de pl ha találsz egy zászlót valahol a városba ott mindig ment.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#2493) chungee válasza Davzone (#2492) üzenetére


chungee
addikt

Ok, értem. Köszi!

(#2494) Makaveli


Makaveli
senior tag

#2490?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2495) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nincs valakinek feles Assasin's Creed-je, Uefa Euro 2008 ellenében?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2496) west válasza Makaveli (#2494) üzenetére


west
őstag

nem unalmas ha csak nem 100%ra mesz.garantalom,hogy vegigviszed,elakadni lehetetlen benne.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2497) feka007 válasza norbi2k (#2478) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát igen, sokat dobna a a hangulaton, ha lenne éjszaka is.

(#2498) keIdor válasza west (#2483) üzenetére


keIdor
titán

Nana, Hitman-t nem olyannak ismerem... :DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2499) west válasza keIdor (#2498) üzenetére


west
őstag

de neki van puskaja is :DDD
:))
Feka:talan a masodik reszben a nap is lemegy :D

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2500) feka007 válasza west (#2499) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát jó lenne, Crysis multiban is elég hangulatos, mikor pirkad reggel, meg éjszaka dúl a harc. Kár, hogy mostanában nem úgy játszunk, egyeseknek kilépett a játék egyszer akkor egyből arra fogták... :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.