Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed

Hozzászólások

(#2951) fpeter07


fpeter07
veterán

Zseniális ez a játék még mindig.

(#2952) Edorn


Edorn
aktív tag

Nem tud valaki arról, hogy terveznek-e kiadni egy mindent egyben csomagot steam-re? Hogy ne kelljen egyenként minden részt megvásárolgatni, hanem egy pack-ban benne lenne minden eddig megjelent rész?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#2953) Anonymus23 válasza Edorn (#2952) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én nem tudok róla, bár most a Summer Sale-ben egész jó árakon vannak akár külön külön is.
Mondjuk nekem megvan mind igaz Uplay-esek, így sok értelme nem lenne megvenni megint :)

;) - The Power of the Light Side

(#2954) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

Sziasztok!
A Heritage Collectionben az alap verziója van az első résznek? CDGalaxis honlapján látom, hogy van egy rendezői változat, ez ad annyi pluszt hogy megérje? Ez a Collection szimpi, mégiscsak jobb egy dobozban az összes, mint 5-ben...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2955) fpeter07 válasza Bad Pritt (#2954) üzenetére


fpeter07
veterán

PC-re a késés miatt a rendezői változat jött ki. Nem nagy cucc, pár küldivel több van.
Megj: Dobozt otthon is tudsz csinálni hozzá. :)

(#2956) Bad Pritt válasza fpeter07 (#2955) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Akkor mindegy, megrendeltem a Heritage Collectiont közben. Uplayről meg majd lekapom a DLC-ket, ha tetszenek. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2957) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

Na hát érdekes, 6 DVD-ből áll a Heritage Collection, mindegyik játék egy, kivéve a 3-at, mert az kettőt foglal, de tök feleslegesen, mert a 2.-tól kezdve Uplayen aktiválhatóak, úgyhogy ki se szedtem őket a tokból. :D
Az elsőt viszont DVD-ről kell felrakni.
Nagyon régen játszottam vele, de akkor sem szedtem össze a zászlókat, érdemes lehet ezzel pepecselni?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2958) Kvelstadt válasza Bad Pritt (#2957) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én a többi részben megcsináltam mindent amit lehetett. De hogy az első részben a zászlókat a büdös életbe nem fogom megkeresgetni az hótziher. :D Meg ha jól tudom nem is ad semmit. Max box-on achi-t.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2959) fpeter07 válasza Bad Pritt (#2957) üzenetére


fpeter07
veterán

Borzasztóan nehéz megtalálni mindet. Ha szereted a kihívásokat, hajrá. Módszeresen kell átkutatni a területeket, különben megette a fene. Ha van kedvem játszani a játékkal, akkor azokat keresgélem.

Egyébként a mester szónoklatot nem lehet valahogy átugrani? Elég unalmas, hogy minden belépéskor 10 percig kéne hallgatni.

(#2960) Kvelstadt válasza fpeter07 (#2959) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ebben a részben semmit nem lehet átugrani. Ez azért zavaró volt. főleg mikor legközelebb játszottam és úgy mentett a játék hogy megint végighallgatni és megint lovagolni egy félórát.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2961) fpeter07 válasza Kvelstadt (#2960) üzenetére


fpeter07
veterán

Azért megoldhatták volna, hogy a játék végén nem újból kellene betölteni valamelyik pályát, hanem a végén kirakott volna a játék a várba és menj amerre akarsz gyors utazással...

(#2962) Kvelstadt válasza fpeter07 (#2961) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na ja. Nem csak a monoton játékmenet miatt maradt el a nagy siker amit vártak. Elég fapados megoldások vannak benne. De ez már ilyen maradt. És mindezek ellenére nekem nagyon tetszett anno a játék és Altair a legnagyobb király! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2963) fpeter07 válasza Kvelstadt (#2962) üzenetére


fpeter07
veterán

Nekem a többi rész játékmenete nem jött be. Túlbonyolították mindenféle bombákkal, később bejöttek a fegyverek is stb. Bevallom, hogy nekem az ilyen ugrabugrálós játékok nagyon tetszenek. A valóságban elég veszélyes sport, de így képernyőn át semmi gond nincs vele.

Ez az Unity az első gameplay videó után elásta magát nálam. Pont ezt a részét tették tönkre a játéknak. :(

(#2964) Kvelstadt válasza fpeter07 (#2963) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem tetszett hogy több dolgot lehetett benne csinálni. Persze voltak benne dolgok ami már túlzás. Pl a 4 részben a hajózás mint assassin játék nem volt annyira jó ötlet de ha egy hajós játék lett volna annak nagyon jó lett volna. Én meg mivel assassinkodtam eleget nem zavart hogy ez egy ilyen rész lett.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2965) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

Ide is beírom, hátha tud valaki segíteni: szóval, beregisztráltam Uplayre 2-től 3-ig (hülyén hangzik, de értitek :DDD) a játékokat, felraktam a kettőt magamnak és a hármat barátnőmnek. A baj csak az, hogy a második valamiért nem teljesen okés, már a menüben is néha bevillan az asztal egy részlete (nem mindig ugyanaz), ami játék közben is folytatódik elég gyakran, úgyhogy elég zavaró. Más is találkozott ezzel a problémával? Próbáltam V-Sync-kel és anélkül, mindenféle beállításokkal, de semmi nem használt, ellenben a 3 nem vibrál egyáltalán, úgyhogy szerintem ez csak a kettőnél van így.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2966) fpeter07 válasza Bad Pritt (#2965) üzenetére


fpeter07
veterán

És ez összefügghet az Uplay-jel?

Szerintem tölts le egy új Catalystot.

(#2967) Bad Pritt válasza fpeter07 (#2966) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Nem tudom, mivel más Uplay-es játékom nem ilyen, ezért valszeg egyedi eset.
Keresek egy régebbi drivert, hátha az megoldja.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2968) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#2967) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Nem oldja meg, 13.4-es Catalyst ugyanezt művelte. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2969) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

A Brotherhooddal ugyanez van, beflassel a windóz háttér meg az ablakok, 13.4, 13.12, 14.4 éd 14.7-es driverrel is, ellenben a Revelations teljesen jó. Furcsa ez nekem, azt se tudom, miként tudnék erre rákeresni neten...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2970) 3shae


3shae
aktív tag

Sziasztok,

megvettem a játékot (collectors edition ) de sajnos csalódás ért, DX 10 módban nem hajlandó elindulni, az Ubi logojánál merevre fagy a játék. :O :O DX 9 módban elindul, de nem szeretnék úgy játszani vele.

Tudtok megoldást?

[ Szerkesztve ]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#2971) 3shae válasza 3shae (#2970) üzenetére


3shae
aktív tag

Megoldottam..

A gaming evolvedet ki kell lőni, és akkor gond nélkül megy a játék dx 10-ben is :)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#2972) energy4ever


energy4ever
addikt

Xbox 360-on, masodszorra kezdem el a jatekot. Memori 4 leges legelejen tartok. A 3db varos barmelyikeben jarok nem dobja be a kuldeteseket.
A lemezzel nincsen gond, 100%-osan telepitheto. Valami otlet? :F

(#2973) Kvelstadt válasza energy4ever (#2972) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Marha régen volt. De nem úgy van hogy csak azután dobja be hogy felfedted a városrészeket a kilátótornyokkal? Vagy ha ez megvan akkor fogalmam nincs hacsak nem bug. Nekem mindig volt küldi.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2974) energy4ever válasza Kvelstadt (#2973) üzenetére


energy4ever
addikt

Megoldodott mar, nem engedett at abba a varosreszbe egy bug miadt, ahol megkellet maszni a tornyokat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.